Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Winterthur Étterem Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Winterthur Étterem Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Winterthur Étterem Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Winterthur Étterem Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Winterthur Étterem Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Winterthur Étterem Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Winterthur Étterem Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Winterthur Étterem Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Winterthur Étterem Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Winterthur Étterem

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Winterthur Étterem Empty Winterthur Étterem

Témanyitás by Mesélő Szer. Feb. 11, 2009 4:16 pm

.
Mesélő
Mesélő
мιиםєинaτó
мιиםєинaτó

nő Hozzászólások száma : 259
Age : 15
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Feb. 06.

https://pokoltornac.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 01, 2009 4:55 pm

Nem is én lennék, ha nem jött volna ráma paranoia. Két nappal előre megmondtam egy vadásznak, hogy hol leszek, s mikor! Ennyire nem lehetek idióta! Természetesen hagytam a foglalást, nem mondtam vissza, de Jeant utasítottam, hogy ugyanezt tegye meg a Einterthur Étteremben is. Még előző éjjel bejelentkeztem a szemben lévő motelbe, majd ma sötétedéskor odavitettem magam, s Jean a közeli parkolóban vár. Este kilenckor felhívtam telefonon Blanche-t.
- Elnézést, változott a helyszín, mivel a Park szállóban egy esküvői vacsora lesz a nagytereemben, s nem akarok ilyen tömeget magunk körül. Remélem nem gond. A Winterthur étteremben várom.
Ezek után az étterem környékét figyelem az ablakból, s vártam, hogy valami nagyobb mozgás megkezdődik-e, valaki jön-e terepfelmérni, akciót előkészíteni, természetesen lóhalálában. Még így sem lehet kivédeni, hogy vacsora közben történjen valami, de Blanche behálózása, és a stigma levétele megér ennyi kockázatot.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 5:16 pm

- Mondd, Noël... - szólal meg franciául a lány, miközben a férfi épp a hajszárítót teszi le, és kezdi el véglegesíteni új frizuráját. - ...szerinted hogy áll ez az új haj?
- Nagyszerűen, önnek szinte semmi sem áll rosszul. - válaszol csöndesen, miközben mesteri mozdulatokkal tesz-vesz. Jó kiképzést kapott az itthoni fodrásztól, annyi szent. A lány felkuncog.
- Az a baj, hogy te mindig ezt mondod. Rendben, így jó is lesz, szerencsére, itt már nem kell annyi tupír és hasonló.
- Nagyon megváltozott. - jegyzi meg csendesen a komornyik, miközben elpakol.
- Volt okom rá, elhiheted. Úgy érzem, végre szabad vagyok. Érted? Szabad. Olyan más ez. És olyan felemelő érzés...

Végül elhagytam a házat Noël segítségével. Indulás közben felhívott Anton, kicsit megijedtem, hogy esetleg lemondja a találkozót, így, előtte - jártam már így más fiúk esetében - de szerencsére nem erről van szó. Csak egy "rendben"-t válaszoltam vissza akkor, majd letettem. Valamiért rámjön az izgalom. Habár ki nem terveltem, de úgy gondoltam, itt az ideje többet megtudni vámpírékról, és Anton csodás példa erre. Gyönyörű, megnyerő, és hatalmas. Hatalmas? Hűha, ezt nem tudom, mi van, ha ő csak egy gyengébb fajta? Akkor milyen lehet az erős? És ha ő az erős, akkor kik fölött uralkodik? Biztos uralkodik, hisz ott van Jean is, aki olyan... hát, furcsa volt, amikor szót váltottam vele. Mindegy is, nem kéne ilyen kíváncsinak lennem. Már a komornyikom is leszidott, hogy két nappal előre elmondtam egy természetfelettinek, hol leszek..!
Két autó gördül a megnevezett helyszín elé, két fekete. Mindkettőből Anton számára ismeretlen alakok szállnak ki; az egyik, talán harmincas éveinek elején járható, vörös hajú férfi, a másik egy fekete hajú, langaléta nő; nem valami figyelemreméltó, de nem is csúf. A nő aztán körbenéz, a férfi pedig átsétál a túlsó oldalára a járműnek, és ajtót nyit... ekkor lép ki egy újabb valaki. Némi vörös beütéssel rendelkező, barna haj, fekete, kisebb cilinder, fekete, fehér csíkos blúz, fekete nadrág, és sötétkék szemsmink - ha elég jó a szeme, ezt láthatja. Ha egy szőke Blanche-ra vár, akkor bizony most elkaphatja a kétség, mert szőke egy sincs közöttük, ellenben a barna hajú - tehát én - körbenézek, követve fodrászom tekintetét.
- Látjátok? - suttogom oda nekik enyhén erőltetett hangerővel. - Sehol csapda, vérszomjas fenevadak, sokkolóval rohangáló kétajtós szekrények. Most már megnyugodtok végre?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 01, 2009 5:25 pm

Lehet, hogy Blanche kompániája megnyugszik, én nem. Mi ez a nyüzsgés, és kik ezek, akik úgy viselkednek, mintha testőrök lennének? Vadászok? A kis magányos drágaság mégsem magányos? Első pillanatban úgy hiszem, hogy három idegen érkezett, de az egyikük alakja pontosan olyan, mint Blanche. De mi ez a kíséret?!
Egyértelmű, hogy nem fogok mozdulni a szobából, amíg ez nem tisztázódik. Még az ablaktól is elhúzódom, hiszen a stigma felfedheti hollétemet. Ha ruhán át látszik, akkor olyan lehet, mintha valaki fényt rakott volna ki az ablakba, gyertyát, vagy ilyesmit.
Dühös vagyok, pedig tényleg ritkán önt el az indulat. Ha el akarnak kapni, akkor azért ennyi nem lesz elég! Remélem nem …
Óvatosan lesek ki újra az ablakon, mit is csinálnak azok ott hárman. Lehet egy teljesen idegen társaság, s semmi közük a lányhoz.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 5:32 pm

- Jó... de vigyázz magadra. - adja be a derekát Noël, nyom egy puszit a homlokomra, amire kislányosan, enyhén behúzom a nyakam, lehunyom a szemeimet és elmosolyodok, jelezve, hogy én még mindig olyan pöttöm vagyok, mint akkor régen. Integetek aztán neki, majd a fodrászra nézek.
- Maradsz?
- Maradjak?
- Maradsz?
- Maradjak?
- Utálom ezt a játékot! - dobbantok egyet, hangom újra normális erővel szól, nem suttogok már. Mindig kihasználja az előzékenységemet és a döntésképtelenségemet. - Válassz te.
- Hát, ha tényleg olyan helyes az a férfi, mint ahogy mondtad... hm... - álldörzsölés, elvigyorodik. - Nem, nem, megyek, nefélj. Aztán - megöleli, kicsit le is hajol miatta - csak ügyesen! - kíván sok szerencsét, és elindul vissza az autójához. Itt mindenki meghibbant?
- A további dicséreteket, gratulációkat no és persze a virágokat az öltözőmbe kérem. - öltök rá nyelvet, hátulról, mire ő csak egy fityiszt mutat, vissza se fordulva. Beindítja a motort, és elhajt. Széles gesztussal sóhajtok, és végre, belépek abba az étterembe. Végigjáratom a szemem a társaságon, de Anton sehol. Lesújtott arc.
~ Jellemző, hogy a férfiak mindig késnek... ~ nem csak a többiekbe bújt valami, hanem belém is.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 01, 2009 5:45 pm

A lent lejátszódó jelenet alapján már valószínűsítem, hogy azt ott valóban Blanche. Csak egy ilyen elvarázsolt, levegőben lebegő álhercegkisasszony tűrné el, hogy felnőtt nő létére úgy csókolják homlokon, mit egy tizenegy éves kislányt. S aztán a díszkíséret eltűnik.
Meg akartak győződni róla, hogy oda megy, ahová mondja? Félt egyedül eljönni idáig? Nem, nem is filozofálok tovább ezen, ez a lány nekem még túl furcsa, hogy kiigazodjak rajta.
Megnézem magam még egyszer a tükörben, s elhagyom a szobát. Nem hagyok itt semmit, s alig nyúltam valamihez, összesen talán két órát töltöttem itt. Remélem nem hagytam magam után semmi értékelhető nyomot.
Átsétálok az étterembe, ahol még a recepciónál sikerül elkapnom Blanche-t.
- Jó estét! – köszönök neki, s az arcom közömbös, nem mutatom, hogy örülnék a viszontlátásnak. Hadd érezze, hogy valóban megbántott a múltkor.
- Anton Smith névre foglalva a legkisebb különterem.
- Erre tessék! – mutatja az utat az egyik alkalmazott.
Egy valóban kicsi helyiségbe lépünk, hisz akkora, mint egy szoba. Egyetlen asztal áll benne, a sarokban virágok, a világítás diszkrét, a hely kellemes, az asztal ízlésesen terítve, a háttérből lágy klasszikus zene szól. De mi az ott az asztal mellett?! Ez kinek fogant meg abban a sötét fejében? Hát kértem én EZT?

Winterthur Étterem Etterem_www.kepfeltoltes.hu_

- Megfelel?
- Nem. A kandallóban oltsák el a tüzet! – morranok az alkalmazottra.
- Máris!
Belép, és a kandalló oldalán elteker egy gombot, mire a lángok egyre kisebbek, és kisebbek lesznek, végül kihunynak.
- Tessék, ahogy parancsolja, uram! Ha bármi kérésük van, a csengővel jelezze, kérem! – s kimegy.
Bekísérem Balnche-t, s kihúzom neki a széket, megvárom, míg leül, majd én is helyet foglalok. Inkább nem szólok közben egy szót sem. Az utcai jelenet, és a tűz látványa kicsit felborzolta a kedélyemet, le kell higgadnom.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 5:58 pm

Miközben várom Antont, lekapom fejemről a cilindert, és a recepciósra nézek, aki szemlátomást furcsáll. Nem látott még ilyen sminkű lányt? Hátnamár. Ne nézzen úgy. Ámbár mielőtt már igazán zavaró lehetne, megérkezik a szőke herceg, akinek úgy, de úgy, de úgy megörül...nék... ha nem lenne ilyen komor. Puff. Bizonyára a terhére vagyok, és csak tolakodásnak vette az üzenetemet... de kínos... egyből letörök miatta, mint a bili füle, ez látszik is rajtam. Némán követem beljebb, hideg volt odakint, örülök a melegnek. És hogy különtermet foglaltatott! De figyelmes! Bár, belegondolva, ez logikus, ha arra kér, hogy levarázsoljak róla valamit. Alig lennénk feltűnőek, ha nekiállnék ott hókuszpókuszkodni. Hallgatok, hisz épp ő intézi az ügyeket. Hogy idegeskedik egy kis tűz miatt! Szerintem teljesen hangulatos, otthonosabbá, bensőségesebbé teszi a termet. Várjunk csak. A vámpírokat elpusztítja a napfény... ami olyan, mint a tűz, ha felerősítjük valamivel. Félnének a tűztől? Bár, ha tényleg járkáló hullák, akkor biztos is, hogy könnyen lángra kapnak. Ezt elraktároztam magamban, jó mélyre, hogy bár fönnáll az esélye, hogy tévedek, de ha bajba kerülnék... akkor esetleg legyen ellenük fegyverem. Már ha lesz időm lépni. Leülök, diszkréten a kárhozottal szemben, alkarjaimat az asztalra fektetem (de könyököm nem ér hozzá, minő illetlenség lenne), és a tányéromra nézek. Hallgatok. Lehet, hogy nem csak a viselkedésem, de már a küllemem sem tetszik. Pedig úgy igyekeztem. Főleg a felső, amelynél néhány felső gomb a dekoltázsból láttatni enged, és varrása olyan, hogy kicsit kihangsúlyozza a kebleket... nem mondom, hogy nagyítja, mert nekem van belőle elég. Nem kell azt növelgetni. Felkészülök, hogy bármelyik pillanatban nekem essen azzal a paranccsal - kérésről szó sem lesz - hogy vegyem már le a stigmát. Arcom ugyanolyan kifejezéstelen, mint szokott, se bűntudat se unalom se várakozás nem olvasható le róla. Csak... nézek magam elé.
Így, nagyon-nagyon hosszú lesz az éjszaka.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 01, 2009 6:06 pm

Ó, hát ezt játszhatjuk a végtelenségig, nekem van több időm!
De közben, hála a kétszázötven éves önkontrollnak, sikerül lehiggadnom. Blanche azzal, hogy randit kért, eleve hátrányban van az alkudozás, és egyéb erőpróbák viszonylatában, megengedhetem magamnak, hogy én kezdeményezzek, de persze úgy, hogy ezt a tényt rögtön ki is hangsúlyozom.
- Hallgatom, Blanche, Ön kért találkozót, minden bizonnyal lenne valami mondanivalója. – a hangom nyugodt, s nagyjából annyi szín és érzelem van benne, mint Blanche arckifejezésében.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 6:26 pm

Mélyeket lélegzek, mintha le szeretném nyugtatni magam, holott erről szó sincs: látszólag teljesen nyugodt vagyok. Csak az az ezer meg egy gondolat, ami cikázik a fejemben. Azt szeretném onnan elűzni. Azonban megszólal, ezzel sokat segít a helyzeten: ahogy hallom a hangját, szinte az összes kétely eltűnik, néma boldogság veszi át a helyét, még ha ilyen, kifejezéstelen, semmis is...
- Igen... - kezdek bele, hangom újra halk, ahogy régebben. No lám, Antonnal kapcsolatban nem vagyok olyan "szabad." - Azért jöttem, mert... - csilingcsiling. Földöntúli zene szólal meg a zsebemben... Mozart Requiemje. A Lacrymosa, amitől annyi embert kiveri a frász. - Elnézést, elfelejtettem lehalkítani! Sajnálom. - szabadkozom, ahogy csak tehetem. De kínos! De fel kell vennem, főleg, mikor meglátom a kijelzőn, hogy a komornyikom hív, aki egyben újonnan felcsapott fodrászom. Óvatosan a fülemhez emelem, mintha attól félnék, hogy a halálomat akarja bejelenteni.
- Figyelj, muszáj most találkoznunk, elég fura dolog történt! Ne lepődj meg, ha betörök hozzátok!
- Mi a... - tikk, leteszi. Semmi sem hallatszódik ki emberi fül számára, s csak akkor hallhatja a túlsó felet Anton, ha természetfelettien odafigyel.


Lóhalálában fordítja meg az autót, nem kevés ember bosszúságára. Több, mint furcsa volt ez a motoros ürge, és van annyi benne, hogy nem olvassa el a küldeményt: tehát minél előbb a kisasszonyhoz kell érnie. Szerencse, hogy ilyen hamar utolérte az a valaki... s most meg sem fordul a fejében, hogy szórakoznak vele. Ha valaki azt mondja, hogy Ms Moreau bajban van - akkor ott nincs szórakozási lehetőség. Megáll az étterem előtt, becsapja az ajtót, gyorsan bezárja, és besiet, a recepcióshoz egyenesen.
- Egy asztaltársaságot keresnék. Csak egy másodpercre. Blanche Moreau... vagy Anton Smith nevén lefoglalt asztal, vagy különterem. - zihál, a hű kutyaszemekben oda nem illő riadalom ül.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vasorrú Banya Hétf. Jún. 01, 2009 6:50 pm

A főpincér határozott eréllyel lép a férfi elé.
- Elnézést de az úr szigorúan meghagyta hogy nem és nem lehet most zavarni a megbeszélést ! - jelenti ki keményen a hangja is kissé felemelkedik. Néhány vendég feléjük fordul. A teremfőnök is odasiet.
- Pierre ?!? Mi ez ez az impertinencia ?- kérdezi halkan de keményen.
- Ez az Úr megzavarna egy privát termet s ez rontaná a diszkrécióról híres éttermet - hebegi a dühtől fehéren Pierre.
- Rendben megoldjuk... - sóhajt a vezető - írja le az üzenetét és én magam beviszem - varázsol elő egy papírlapot valahonnan.
A férfi felindultan ragadja meg a tollat. Gyorsan ír némiképp olvashatatlan.

"
Kishölgy !

Ezt egy motoros adta át a piros lámpánál az üzenet: Ön veszélyben van. Nem mozdulok míg ki nem jön és meg nem nyugtat
.
"

Összehajtja a papírt és a sárga borítékkal együtt a teremfőnök kezébe adja.
- Ms Moreau kezébe egyenesen... köszönöm - böki ki végül.
A teremfőnök elsiet s Pierre egy asztalhoz vezeti a még mindig felindult komornyikot. Egy poharat tesz elé és egy párás üvegkancsóból vizet tölt neki, majd meg y dolgára, de fél szemmel figyeli nehogy megint rendet bontson.

A teremfőnök halkan kopogtat majd benyit és Blancehoz lép.
- Elnézést kisasszony...uram ! - biccent Anton felé - a küldemény nem tűr halasztást. - s átnyújtva azt távozik kis bocsánatkérő meghajlással.

Ha Blanche itt nyitja ki akkor talál benne egy fotósorozatot egy megcsonkított hulláról, egy szórólapot a Kardvirág Klub hírdetését, S egy divatlapot tele szebbnél szebb lányokkal és új modellekkel.

Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 01, 2009 7:02 pm

Mielőtt Balnche megszólalhatna, megcsörren a telefonja. Nem, nem értem, mit beszélnek, de a hangot megismerem. Már megint az a komornyik. Minden jóakaratom ellenére, azt hiszem, Noel előbb-utóbb, de inkább előbb, alulról fogja szagolni az ibolyát.
Blanche nem szól bele, ül, mint a kuka.
Nem szólok. Én kérdeztem. Felveszem az étlapot, s tanulmányozni kezdem. Igazán ritkán szoktam enni. De ha már rászántam magam, akkor élvezni fogom, legalább ezt, ha az estét nem is. Pár perc csend telepszik ránk.
Az ajtó nyitására felpillantok.
- Határozottan úgy emlékszem, hogy nem csengettünk. – jegyzem meg határozottan.
De a férfi csak átadja a levelet, s távozik.
- Minden bizonnyal a Metropoliten-ből, vagy legalább a Broadway-ről kapott egy felkérést egy szerepre, ha ez ennyire sürgős. – nézek Blanche-ra, némi nehezteléssel.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 7:16 pm

Mi történik itt? Teljesen le vagyok sokkolva. Valami történt. Valami... nagyon rossz. Ahogy benyitnak, rögvest odakapom a fejemet, szokatlan élénkség és gyorsaság. Átveszem a borítékot, és Antonra nézek.
- Valami baj van. - igen, ezt kitalálhatta volna, de ma tényleg minden a feje tetejére állt. - A komornyikom... letegezett! - pislogok magam elé döbbenten. - Soha nem tegezett még le! - nyomatékosítom a szavaimat, olyan görcsösen szorítom az A4-es csomagot, hogy félő, mindjárt szétszakad. Remegnek a vékony ujjak, remeg vele a kéz is. - Nem hinném... - válaszolok a megjegyésére, bár lehet, csak irónikus volt, nem figyeltem. A kis üzenetet elolvasom, és felkapva a fejemet Antonra nézek. Veszélyben? Egy vámpírral ülök, persze, hogy veszélyben... de egy motoros... mi az isten? Egy motorost sem ismerek, és ki volt az, aki tudja, hogy ma megbeszéltem vele? Jean az egyetlen a szolgáimon kívül. Akkor meg?! A blúz alatt csak úgy pihegek, nem zihálok, az nem nőies. Óvatosan kinyitom aztán a csomagot, újra ráfigyelve. - Valami... nagyon... nem stimmel. - nyöszörgök halkan. Túl sok ez egyszerre. Anton számító viselkedése, a férfi röpke tegezése, a levél...
Hát ami még benne van! A szám elé kapom a kezem, felsikkantok, bár érezni a bődületes erejéből, hogy milyen hangorkánt tartottam vissza. A boríték leesik, és szerteszóródnak a fotók. Kivel szórakoznak ezek? Mi közöm... gyorsan lecsusszanok a székről, leguggolok, és elkezdem őket összeszedni. Pillanatnyilag nem zavar, hogy így tökéletesen be lehet látni a blúzomba, most ez... ez... mi?.. Mi ez..? Remegve szedem őket össze, agyam rögvest dolgozni kezd. Egy fotósorozat egy ilyen borzalomról... ilyet nem közölnek le a televízióban, tehát rendőrségi dokumentumok lehetnek ezek. A Kardvirág Klub hírdetésének szövegét gyorsan átfutom, majd a divatlapra nézek. Belesajdul a fejem. Ki küldte ezt? Ez a legutolsó kérdés. Miért küldte ezeket? Inkább ez a fontos. Egy hölgyeknek szóló testépítő szalon, egy divatlap és egy holttest... a Klub netán belekeveredett volna valahogy az ügybe? Egy modellt öltek meg? Vagy pont a Klubhoz kéne igyekeznem, ott várna rám valaki? Hogy juthattam valakinek én az eszébe egy ilyen ügy kapcsán?.. Föl nem állok, iszonyattal kevert rettegés ül ki az arcomra, ami bár el nem csúfítja, de sajnálatra méltónak mutatja azt.
- Anton... leveszem a jelet... ha segít. - szólalok meg halkan, nyugalmat erőltetve magamra. - Tud erről valamit... tud erről bármit..?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vasorrú Banya Hétf. Jún. 01, 2009 7:47 pm

A rémület valós. Nem kétséges, a borítékot neki címezték. A képek sokkolóak és valaki azt akarta hogy ne söpörje a figyelmeztetést a szőnyeg alá. A megcsonkított test is lehetett szép vagy csak valamiért különleges. A klub is a szépséget célozza, s a divatlap is csak erről ordít, a tökéletességről. S még valami tökéletes a jelenlegi világban... a vámpír akivel van.. külsőre, belsőre, anyagilag s mindenhogyan.... s mindezt neki célozták, a különleges porcelánbabának, aki szintén mindig kifogástalan s a maga nemében tökéletes. Vagyis valamiért szoros kapcsolatban áll a boríték tartalmával... csak feladó nincs rajta. A küldő vagy jóakaró, vagy a nyulat akarja kiugratni.
Egy azonban tökéletesen biztos, a vérszívók benne vannak...vagy legalábbis az a bizonyos belső hang ezt súgja... sikítja... süvölti....
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 01, 2009 7:48 pm

„Valami baj van.”
~ A legnagyobb baj az, hogy már megint bezavar nekünk valaki.
Látom Blanche-n, hogy nagyon zaklatott, de egyenlőre várok, és figyelek. Amikor a fotók a földre hullanak, akkor sem mozdulok. Az ígéret kecsegtető a stigmával kapcoslatban, d emost mellékes. Blanche segítséget kér.
- Szabad lesz? – nyúlok a holmikért, és átnézem őket.
- Nos, ez egyezik azzal, amit én mondtam: Ön veszélyben van, Blanche. – kezdem. – Nem tudom, hogy a Klubnak és az újságnak mi köze van ehhez. A holttest? Lehet, hogy egy vadász volt, lehet, hogy csak egy illusztráció. Ez a csomag egy idegennek ennyit mond. Lehet, hogy Önnek többet, mert utal olyan dolgokra az életéből, amit nem ismerhetek. Röviden ennyit tudnék mondani.
Visszaadom a cuccot mind egy szálig.
- De még folytatnám. Ön, mint én is említettem, azért van veszélyben, mert olyan tudást birtokol, pontosabban olyan tudás morzsáit, amik veszélyesek lehetnek a vámpírokra, várfarkasokra és egyéb lényekre vonatkozóan. A morzsák pedig nem elegek ahhoz, hogy megvédje magát. Ehhez jön még az, hogy a vére különleges. Elég komoly problémák ezek. Ezt állítottam már az első találkozásunkkor is. Ajánlottam egy egyezséget is.
Egy pillanatra rápillantok, tartok egy kis szünetet, aztán folytatom.
- Rengeteg mindent jelenhet ez az üzenet, de semmi biztosat nem tudunk egyenlőre. Az, hogy pont most kapta meg, pont itt, sokatmondó. Esetleg azt akarják sugallni, hogy nekem közöm van ehhez a hullához. Már most leszögezném, hogy nincs. Persze, ha nem akarja, nem hiszi el. Lehet, azt szeretnék, hogy mi ne lépjünk kapcsolatba egymással. Ezt érdeke lehet egy vadászszervezetnek, akik be akarják Önt szervezni. Ez nem lenne kellemetlen az Ön szempontjából. De lehet bárki vámpír, vagy egyéb lény is a dolgok mögött, aki meg akarja szerezni Önt magának. – megint egy leheletnyi szünet. – Úgy, mint én. – teszem hozzá. – Én nem alakoskodom, megmondtam már az első találkozáskor, hogy mit kérek a segítségeimért cserébe.
Tessék, Balnche, emészd meg a helyzetet, és juss valami eredményre!
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 8:08 pm

Én egoista, magamat hozom fel először összefüggésbe a divatlapokkal. Nem szégyellem a küllemem, így vehetném személyes célzásnak is. A holttest képére nézek. Lehet, ő is modell volt egykor... lehet, ez egy fenyegetés nekem... de... inkább. Nem tudom. Antonra nézek, majd lehunyom a szemem. Nézzük kívülről a dolgot. Nézzük Sarah szeméből. Mindig azt mondta, hogy szép vagyok, és ezt a szépet keresem a világban. Ezért vagyok mindig helyes férfiakkal és gyönyörű nőkkel. Éhezem a bájt. Aki előttem ül, ő is csinos... és...
Pofátlan.
Mi az, hogy nem segít egy nőnek felszedni? Fogalmam sincs, miért haragudott meg rám, de mindjárt én fogok rá fújni. Kinyitom a szemeimet, és átnyújtom a fotókat, holott ezt neki kellett volna fordítva megtenni. Lényegtelen. Élnek a világban ilyen emberek...de hogy csillapítsam elfojtott mérgemet, inkább meghallgatom a mondandót. Utal dolgokra az életemből? Kutatok az emlékezetemben, miközben visszaülök a székre. Erőtlenül, fizikailag itt sem vagyok. Talpaimat óvatosan a talajra helyezem, nehogy elzsibbadjanak, mert különben csak lógatnám őket. Lehet, hogy vadász volt... lehet... sőt... sőt, hogy így belegondolok, nem lehet nehéz engem összefüggésbe hozni velük. Kétszer találkoztam eddig Antonnal, felraktam egy stigmát, és harmadjára is vele vagyok. A vérem különleges... távoli mondandónak hallom Anton szavait. Ugyan, ezt ki tudja. Hacsak... hacsak ő nem árulta el! Semmi hirtelen mozdulat, Blanche, nyugalom. Csak meredek az üres tányéromra, még jó, hogy nem rendeltünk semmit, egy falat nem menne le a torkomon. Valaki meghalt, és én ebben érintve vagyok. Akkor most jöhet a higgadt válasz.
- Ez mind... lehetséges. Ellenben... nem... a segítsége... - nagy levegő, értelmes mondatot faragunk, háromra. Egy... kettő... - Nem kell még a védelme. - felállok, és az asztal mellé lépek, várakozóan Antonra nézve. Megígértem, hogy leveszem. - Sajnálom, hogy ez a mai este így alakult. - teszem hozzá. - De a helyzet sürgető... az is lehet, hogy közelebbi hozzátartozómmal történt ez, mint gondolnám. - hogy kezdjek ennek az egésznek neki? Nem rohanhatok el a Kardvirág Klubba... álljunk csak meg. Ha ilyen sürgős volt a dolog, a holttest is friss. Gyorsan az asztalon pihenő a fényképeket nézem ismét, és a környezetre koncentrálok, hol találták meg? Talán még ott találom a rendőrséget.
Bár, azt, hogy hogy fogom megmagyarázni, hogy Martigny híres táncosa, Blanche Moreau kapott egy borítékot tele célzásokkal... nos, az egy másik történet.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 01, 2009 8:34 pm

A segítség nem kell, s nem is marad. Megy. Akárki is küldte azt a borítékot, elérte a célját.
- Értem. – a hangom továbbra is semleges. – Úgy véli mennie, kell. Nem tartóztatom.
Blanche amikor megjött, még talán kezelhető lett volna, mostanra ugyanúgy eltávolodott, mint eddig mindig.
- Tehát nemet mond, köszönöm, hogy ezt közölte, pedig elég lett volna telefonon is. – felállok. – Minden jót, Balnche! Kérem, többet ne keressen!
Biccentek egyet, s otthagyom. Nem megyek vissza a bérelt szobába, hanem a parkolóba Jean-hez. Ha senki nem állja utunkat, akkor hazahajtunk.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 8:43 pm

Hosszú percek óta nem válaszol. Megérti, szerelmesek bizonyára, de... lehunyja a szemeit. Mi lehetett a borítékban? Mi lehetett... mindeközben elhagyja az éttermet, és visszaszáll az autójába. Még ő sem olyan illetlen, hogy ott szobrozzon a recepciónál. Hisz az milyen fényt vetne az étteremre...
Ellenben nem mozdul sehová. Blanchenak ki kell jönnie. Ha még egy óráig bent van, felhívja.


Félreértette. Le akarom venni azt a vackot, azért néztem rá várakozóan. Affenébe. És megy... jajj, ne, így nem akarom. Nem akarom! Hisztis kislány. Anton nem megy sehova, az ajtó előtt átölelem hátulról, arcomat a lapocka és a válla közé nyomom. Valahogy addig érek csak fel.
- Nagyon félek, értse meg. - értsen meg, az istenit. Nem akarom örökre elveszíteni, de most nem jöhet velem. Ha felkavarnám az érzéseit, megint minden rossz lenne. Ezt nem tehetem. Ha nem fordul meg, az ölelést fenttartva kerülök elébe, és lábujjhegyre állok, pici puszit nyomva a füle tövébe, miközben meleg nyakamat az övéhez érintem. - Legyen velem türelmes, és ne hagyjon el. Kárpótlom majd ezért az éjszakáért - csak nem tudom, hogyan, ezt még otthon ki kell találnom. - most viszont csak... - csak a véremet tudnám adni, de nem tudom, milyen illetlenség ez. Kéred a vérem? Jaj, ki se tudnám mondani. Inkább csak szorosan ölelem, felsőtesttel igen, de alsótesttel nem összeérve. Megható beszédekben sosem leszek a legjobb. Bízzuk hát a másik fél érzéseire.
Bár sok reményt nem táplálok, ahogy viselkedik velem... lehet, már csak kényszerből van itt, a társaságomban. Akkor pedig mindez veszett ügy.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 01, 2009 8:53 pm

Óvatosan, de kibontakozom Blanche öleléséből.
- Ez majd elmúlik, s nem fogok hiányozni. Pár nap, pár hét … kibírja. Fél. Ez természetes. De nem hinném, hogy tudok segíteni, hisz nem kéri. Bármit mondok, egyik fülén be, másikon ki. Én meg nem vagyok ennyire türelmes alkat. Hirtelen bevillant Önbe egy elképzelés erről a csomagról. Sokra becsülöm a női intuíciót, lehet igaza van. Lehet nem. De ez mindegy is, mert megy. Nem tudja hová, és miért, de megy. Gondolkodni nem szokása, ugye? Én meg nem szeretem az ennyire szőke nőket. Még barnára festve sem. Minden jót!
S valóban megyek.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 9:08 pm

Mielőtt azonban még elmehetne, kicsi, óvatos kezeimmel megfogom a jobbját. Sírhatnékom van, de nem tehetem. Egyrészt a smink... másrészt az az átkozott büszkeség. Ilyen butaságot, még hogy nem fog hiányozni. Igenis hiányozni fog. És én gondolkodok, megszültem a döntést, hát megyek oda, ahova kell, vagy legalábbis gondolom, hogy kell.
Fogom a kezét, és nem szólok, csak átveszem annak hidegségét. Megnyugtat ez az élőholtság. Ez az élőholtság... amit ha most itt hagy, bosszúból talán irtani fogom. Sokra képes a szakítás utáni depresszió egy nőnél. Öngyilkosságra vagy bosszúállásra. Egyik sem túl fényes kilátás.
- A stigma még mindig önön van. Meg fogják ölni azok, akik ezt a levelet küldték, ha nem veszem le. - jegyzem meg lehunyt szemekkel, gépies hangon. Aggódok érte, ez látszik az arcomon, ahogy az is, hogy zokogással küszködök, de nem könnyezek.
Ezt a vívódást egy hét múlva már csak balgaságnak fogom tekinteni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 01, 2009 9:15 pm

- Igen, az a stigma, azt hiszem jó lecke mindkettőnknek. De ne aggódjon, már halványul, s rövidesen el fog tűnni.
Egyszerűen nem akarom már a közelemben tudni. Ezzel a hozzáállással Blanche csak bajt hozna rám, hisz magára is azt hoz. Távol kell tartanom magam tőle. Annyi mindent próbáltam neki elmagyarázni, de lepereg. Semmi nem ragadt meg a fejében, vagy ha megragadt is, hozzászuszakolt egyéb dolgokat a saját ködös elképzeléseiből, s állandóan valami szédületes marhaság lesz az egészből.
- Engedjen! – s kihúzom a kezem. Remélem már nem jön utánam. A jelenet kezd kínossá válni.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 9:24 pm

- Ez az egész... az egész szerelmesdi... csak egy trükk..? - rebegem, ahogy elutasít. Mert ő nem szerelmes. Csak én. Én végig az voltam, de nála elmúlt máris. Sok furcsaságot csináltam eddig, de hát láthatta, hogy új vadászként élek, ő nem élte át azt, amit én, egy rémálmot, egy szemfelnyitást egy amúgy is zárkózott embernek... nem akarom bajba keverni, ezért elutasítom a segítségét, és ezzel elvesztem. - Nem értem. Jajj, de nem értem. Segítsen valaki. Tanítson meg valaki élni... - leguggolok, vészesen remegő tagokkal, alkarjaimat a térdeimre fektetem, és belétemetve az arcomat, végül csak elsírom magam. Most már mehetsz, már megtörtél, sikerült eldobnod magadtól. Örülsz? Örülj. Kaptál egy egyéjszakás vacsorát, sikerült összetörnöd egy újabb ember lelkét. Ez tehát egy vámpír... ez...? Nem tudom gyűlölni. Most nem. Csak reszketek. A sírásom halk, még ez is visszafogott, ez már hatalmas önmegnyilvánulás, de ezt sem eresztem szabadjára.
Noël... Noël, hol vagy..? Noël, engem meggyilkoltak.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vasorrú Banya Hétf. Jún. 01, 2009 10:08 pm

Noël kint ül és vár. Látja elmenni a hercig szőke férfit s sejti ebből jó nem sülhetett ki.
Kipattan és beront. Bár máskor oly higgadt és kilendíthetetlen most érzi baj van. A pincért egyetlen mozdulattal lódítja odébb. Kintről aszatallábak csikordulása hallatszik egy mély puffanást üvegcsörömpölés követ. Tán egy vizeskancsó esett áldozatul a tettnek. Noëlt ez nem érdekli.
Feltépi a szoba ajtaját és mélyet hördülve rogy le a lány mellé.
- Blanch...Blanch jól van ? - s minden távolságtartó tiszteletét félretéve kisimítja a nemrég kreált hajzat tincseit a lány arcából.
Blanche sír, de látható sérülés nincs rajta.
A férfi gyorsan felméri a terepet. Verekedés volt...nem nem lehet hisz a kishölgy még sosem ütött meg senkit...
Magában felmerül milyen kár is hiszen így meg sem védhette magát.
Felállt és összesöpörte a dosszié tartalmát egy pillanatra felhördülve az akaratlan szemlélő szerepét betöltve. De most ez nem volt fontos.
Kabátjába gyűrte a borítékot mindenestől és felnyalábolta a láthatóan összetört lánykát.
Senki nem merte megállítani kifelé menet.
Óvatosan rakta be a hátsó ülésre édes terhét s bepattant előre. Csak minél hamarabb haza.
Egy forró fürdő egy forró tea. Ha kell egy kis beszélgetés s lefekvés.
Gondolatban eltervezte az egészet s most nem engedett ebből.
A sarkon elfordulva két rendőrautó jött szembe szirénázva. Lehet ebből még bajuk lesz, de most ez sem hatotta meg, ez legyen a jövő gondja.
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 01, 2009 10:22 pm

Végre kijutottam, és elsiettem a parkolóba, egy szó nélkül beszálltam Jean mellé a kocsiba.
- Indíts! Hazamegyünk!
Jean már volt annyira körültekintő, hogy előbb indított, kifordult a parkolóból, és már a forgalomban kérdezte meg.
- Valami gond van?
- Nincs, csak felesleges volt ez a hercehurca. – legyintek. – Holnap vegyél két új mobilt, új számokat akarok, és új készüléket is! Ezentúl a számok titkosítva a tiéden is, és nincs számkijelzés, ha valakivel kapcsolatba lépsz, nem adod meg a számodat, majd visszahívod.
- Értem.
Jean nem is kérdezett többet hazáig, én meg nem szóltam többet.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 10:25 pm

Odakint zajongás, talán Anton tölti ki a dühét. Vagy valaki más. Nem tudom, nem érdekel, meg akarok halni. Valaki aztán benyit. De kínos így találni. A nagy, csillogó Moreau... magánemberként egy lúzer, egy lelkironcs. De nem kell szégyenkeznem, hisz Noël az. Jajj, de jókor jössz. Mindig tudod, hol kell lenned... erőtlenül átkarolom a nyakát, ahogy felnyalábol. Vele akarok aludni. Hozzábújni, és szépet álmodni, ahogy mindig tesszük, ha nagy lelki megpróbáltatás ért. És ez most elég nagy volt... rongybabaként ülök be az autóba, amikor betesz, és lassan elindulunk.
- Noël, iszonyatosan nagy hülyét csináltam magamból... - nyöszörgöm. Nem először hallott mondat ez, mindig ezt mondom neki, ha úgy érzem, végem. Előveszem aztán az ülés alól a sminkestáskát, és visszaigazítom a helyére a festéket. El kell foglalnom magam, na meg, legalább ez legyen jó bennem.
Szép, tökéletes porcelánbaba. Szép, tökéletes, és üres.
Egy villámgyors púder még, és már kész is vagyok, bár a szemeim még vörösek. Majd elmúlik. Az életem is elmúlik. Felesleges ilyeneken rágódni. A szirénázásra kihajolok jobbra, hogy lássam a szélvédőn keresztül, tényleg szembejönnek-e velünk a rendfenttartók és nem csal a fülem.
- Lassíts, hátha értem jöttek... - önfejű gondolat, de ha ilyen dokumentumokat kap, mint ez... innentől bármi. - ...vagy a motoros barátodat keresi, aki vagy segíteni akar nekem, vagy megfenyegetett ezzel.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Vasorrú Banya Hétf. Jún. 01, 2009 11:13 pm

-Lassítani ? Soha ! Csak szép becsületes polgári tempóban. Semmi feltűnés ! - morogja Noël halkan. S valóban tovább hajt, elhagyva a kereszteződést.
A villa kapuja távirányításra nyílik majd záródik mögöttük. A garázsba viszi a kocsit és kiszállva behajol Blanchért. Ölben viszi be a házba. Sarah fut elő hogy nem hallja a lány hangját. Megdöbbenve torpan meg.
- Baj van ? - kérdezi s két kezét összefogva elhallgat.
Noël csak halkan szólal meg.
- Csak főzz teát és vesd meg az ágyat kérlek. - ritka mikor Sarah ilyesmit csinál dehát most valami rendkívüli történhetett így nem kérdez, teszi amit kértek.
A férfi a fürdőbe viszi Blanchet és lerakja az egyik pihenő karosszékbe a fésülködő asztal elé majd lekapott kabátját hanyag mozdulattal a tükörre dobja. Érzi a lány most senki szemébe se nézne, még a sajátjába se.
Megnyitja a jakuzzi csapját és majd forróvizet enged bele. Rózsaszirmokat szór a víz tetejére és fürdősóval illatosítja. Becsukja az ajtót majd a lányhoz lép és arckrémet meg vattapamacsot vesz kézbe. Óvatosan tisztogatja az erős sminket. Nem szól nem töri meg a gondolatokat.
Majd mikor úgy érzi végzett mindenféle zavar nélkül vetkőztetni kezdi Blanchet. S ő maga is ledobálja a ruháit. A mindig pedáns férfi most csak a lánnyal törődik. Ő nem vetkőzik le teljesen bár megtehetné mégsem akarja elterelni a gondolatokat.
Karjába kapja a törékeny testet és csak nagyon lassan merülnek bele a kádba. A férfi a saját testét ajánlja fel kényelmes támaszul s bár töri a hátát a helyzet de nem érdekli. Elzárja a vizet és egész finomra állítja a masszírozó fejek nyomását.
A vállára vonja a lány fejét s finoman homlokon csókolja.
- Mesélsz ? - kérdezi enyhén rekedtes hangon. Egy puha szivaccsal meleg vizzel cirógatja a védence hátát.
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Winterthur Étterem Empty Re: Winterthur Étterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.