Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Városi Park - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Városi Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Városi Park - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Városi Park - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Városi Park - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Városi Park - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Városi Park - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Városi Park - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Városi Park - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Városi Park

+7
Elisabeth Leclair
Dominique Chabrol
A Paradoxon Ura
Loki Redback
Gordon Freemann
Erica Fadde
Mesélő
11 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Martin Sean Bertolli Szer. Jún. 24, 2009 8:44 pm

Nice más húrokat penget, s ha nem lennék ennyire piszkosul kimerült, és kiábrándult, akkor még talán örülnék is neki, de jelen állapotomban képtelen vagyok derülátó lenni.
- Ó, én nem akartam játszani veled, Nice! – sóhajtok fel, s nyújtózom egyet, majd feléje fordulok. – Én segítséget vártam volna már ott a pizzériában is. Nagyjából bármibe belementem volna, ha cserébe kapok némi segítséget, hogy ne váljak gyilkossá. – most pillantok csak fel, s nézek a szemébe. – De nem segítséget kaptam, csak tömény utálatot, anélkül hogy akkor még bármi tettel kiérdemeltem volna. S tudod, innentől nem az volt a kérdés, hogy az apám ölt-e vagy sem, mert úgy véltem, téged sem érdekel. Akár bűnös, akár ártatlan, egyre megy csupán mert farkas. Mivel nem volt más, akihez fordulhattam volna, már az is megfordult a fejemben, hogy megölöm magam, inkább, minthogy mást öljek meg. De tudni akartam, mi az igazság, vagy legalább megsejteni egy részét. Eltelt két hét, s sokat gondolkodtam, s tépelődtem, s valóban támadt egy-két sejtésem, tudod, ez nálam már csak így működik. S akkor megtaláltam apámat, meg a testvéreimet. Feleség, és három gyerek.
Tartok egy kis szünetet, hagyom, hadd érjem meg Niceban a mondanivalóm. Elmerengek, s megint a park fáit nézem.
- Sajnálom, hogy olyannal akadtál össze közülünk, aki ölt. Talán nem is eggyel. A munkád az, ami elibéd hozza őket. S pont itt van a bibi. Te azokkal találkozol közülünk, akik belekeverednek valamibe. Közben lehet, hogy egy csomóan élik meglehetősen mindennapi életüket itt-ott … farkasként, emberbőrben, s békésen. Lehet, nem tudom. De azt biztosan tudom, hogy akiknek a rémtetteit láttad, azok sem voltak mind farkasok, közöttük is voltak sima emberek. S lám, mégsem gyűlölöd a saját fajtádat! – pillantok megint vissza rá. – Elfogult vagy Nice, s ezzel még saját magad sem vagy tisztában. Most együttműködést ajánlasz, mert feltört benned a tudásszomj. De amíg fennáll annak a veszélye, hogy az enyéim ellen fordítod, válogatás nélkül, addig inkább meghalok, minthogy együttműködjek veled. S ez nem valami falkaszellem, csak a bennem munkáló igazságérzet. Ha válogatás nélkül, faji alapon ártasz, nem vagy jobb, mint akiket üldözöl.
Lehet, kemények ezek a szavak Nicenak, de soha nem puhánykodtam senkivel. Ahhoz engem már túl korán megkeményített s megkeserített az élet. Lehet, az öröklött vérem is munkál bennem. S szembemegyek bárkivel, ha úgy vélem, hogy ez lenne a helyes.
Martin Sean Bertolli
Martin Sean Bertolli
Falkatag
Falkatag

Hozzászólások száma : 51
Karakterlap : Martin Sean Bertolli
Registration date : 2009. May. 25.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Loki Redback Kedd Jún. 30, 2009 2:47 am

/Effy/

Kissé meglepi a lány fürgesége, ahogy a kés felé nyúl. Csak az utolsó pillanatban sikerül félrekapnia a pengét, és az egyik ruhaújába rejteni. Jó fejvadász mindenre felkészül.
-No no! Kés villa olló, gyerek kezébe nem való! - Kis kárörvendő mosoly, egy kölyök sem bírja, ha a korával piszkálják. Majd tarkóra teszi a kezét, és visszadől a fűbe. Kényelmesen elhelyezkedik, és lustán ásít egyet, a puha füvön. Majd mélyet szippant a kellemes esti levegőből.
-Túl sokat tévézel nem gondolod? Nem minden perverz, elmeháborodott ennyire sematikus. Én például egy szabad szellemű szatír vagyok! - Magában még mindig kuncog az értelmetlen vitán. ~Legalább kicsit feldobja ezt az amúgy vacak napot.~ Szemei a semmibe révednek, miközben még egy percig élvezi a pihenést, majd hirtelen újra a lány felé fordul. Egész teste oldalra dől, de a kezei továbbra is a tarkója alatt maradnak. Arckifejezése már sokkal komolyabb, szemeiben a reggeli utolsó ásítás utáni nyugodtság, és béke csillog. Közben a lány arckifejezését kutatja a félhomályban. Kíváncsisága egyre csak fokozódik. ~Mért ilyen magabiztos ez a lány? Nem látok nála fegyvert, és a rendőrségi akták közt sem találkoztam még vele, ha jól emlékszem. Esetleg valami bandatag lenne? Nem tűnik olyan típusúnak, de ki tudja, tévedni emberei dolog....~
-Te kislány! Mért vagy ilyen biztos magadban? - Rögtön a közepébe vág, minek puhatolózni. Ha lenne itt még valaki csak észrevette volna eddigre. Ha nem akkor meg már vagy ezerszer támadásba lendülhettek volna, és most főhetne a feje, hogy mi legyen az ájult marhákkal. Persze! Hamar bevinné őket az örsre. De a számuktól függően azt is ki kéne magyaráznia, hogyan bánt el velük, és mit keresett éjnek évadján egy ilyen környéken....
-Szóval? Vagy csak azért vagy itt, hogy könnyen gyorsan címlapsztori legyen belőled? A hírnévhez vezető utak között több másik is van, ami talán kevésbé nyomorít meg lelkileg és testileg.
Loki Redback
Loki Redback
Falkatag
Falkatag

Férfi Hozzászólások száma : 123
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Karakterlap : Loki Redback
Registration date : 2009. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Elisabeth Leclair Kedd Jún. 30, 2009 4:18 pm

[Loki]

- Nahát, milyen irigy kutya vagy!
*Rosszallóan sóhajt, csak azért sem húzza fel magát, felülemelkedik rajta, mert ő már nem kislány, hogy duzzogjon, ilyen hülyeségeken. A fazon elterül, Effy pedig egy utolsó harapással végzi ki az almát, majd egy hajítással adja vissza a természetnek.*
- Szerintem pedig szánalmas szatír vagy!
*Gyöngyfogsora elővillan a vékony ajkak mögül, szemtelen vigyorba rendeződnek vonásai és egy jól irányzott mozdulattal jól oldalba böki a férfit, pont a bordái közé.*
- Te tényleg ennyire nem figyelsz? Mondtam már, hogy mutáns szörnyeteg vagyok, mitől kéne félnem?
*Kislányos zavart ölt magára és halkan kuncog magában, mert megteheti.*
- És ez az alma nem könnyített az éhségemen... Kedvencem a nyers hús... Hmmm... Na félsz már?
*Könnyedség csillan a szemében, jól esik a bohóckodás, és tényleg úgy érzi nem kell félnie semmitől. Hirtelen gondol egyet, térdelő helyzetbe tornássza magát, könnyedén hanyatt dönti Lokit és lábát átvetve rajta a csípőjére ül.*
- Na mutasd azt a kést, ne irigykedj már!
*A meglepetés erejét kihasználva gyorsan a keze után kap, amelyikben a kést tartotta, s ruhája ujját felhúzva szerzi meg a fegyvert. Persze arra azért ügyel, hogy egyikükben se tegyen kárt. A sikeres akció után érdeklődve kezdi el forgatni kezében a kést. Mindig is érdekelték a fegyverek, gyakran játszott bátyus holmijaival.*
Elisabeth Leclair
Elisabeth Leclair
Falkatag
Falkatag

nő Hozzászólások száma : 74
Age : 33
Karakterlap : Effy Leclair
További karakterek : Heather D. Brown
Registration date : 2009. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Loki Redback Pént. Júl. 03, 2009 4:22 am

/Effy/

*Már az apró ütés is meglepi, de a mutánsos szöveg végképp kizökkenti. Képtelen visszatartani már a belsejét uraló feszültséget, muszáj kacagnia. Egy olyan kellemes mélyről jövőt aminek nem lehet csak úgy gátat vetni. Mire a nyers húshoz ér mondandójában, mondhatni tényleg remeg, csak nem a félelemtől, hanem a próbálkozástól, hogy elfojtsa a nevetést. Effy ezt kihasználva dönti a hátára, és használja ülő alkalmatosságnak. Még a kezét, is kisajátítja, és kis kutakodás után, elővarázsolja az elrejtett kést az alkarra erősített tokból. Innentől teljes természetességgel forgatja ide-oda. Ekkorra már abbamarad a kacaj, és érdeklődve figyeli Effyt aki egyre több meglepetést okoz. Mondjuk némi káröröm is csillan a szemében, hiszen a szikékkel vetekedő élességű pengével könnyen megvághatja magát a lány, ha nem vigyáz. Felülni azonban továbbra sem hajlandó, az túl sok energiát követelne tőle.*
-Én irigy? - Kérdezi ál felháborodással a hangjában.
-Inkább te túl kíváncsi! És mint tudjuk, aki kíváncsi hamar megöregszik! - Képtelen elvonatkoztatni a korral kapcsolatos poénoktól, olyan kellemes belső remegést hoznak, ami megmelengeti a kárörvendő lelkecskéjét, és ha már ő ennyit megélt, akkor ennyi már jár neki.
-Egyébként mit akarsz kezdeni azzal a játékszerrel? Ellenem nem sok hasznát veszed. - Talán ez az első teljesen igaz kijelentése a mai este folyamán. Viszont a fegyverrel kapcsolatban eszébe jut a munkája is. Na meg, hogy ha valaki meglátja őket ebben a pozitúrában, és a lány valóban kiskorú, márpedig annak látszik, akkor volt állás, nincs állás. Így hirtelen ötlettől vezérelve, amíg a kés tanulmányozásával van elfoglalva a lány, belecsíp a kellemesen kereke hátsóba.
-Habár hajléktalan lettem, akkor sem tervezem karrierem berendezési tárgyként folytatni. - Szavait meghazudtolva azonban reflexként felhúzza a térdeit, hogy megtámassza a lány hátát. Egy gyakorlatilag kitörölhetetlen reflex azokból az időkből amikor még testvéreire vigyázott. A kést meg visszaszerzi mikor alkalmasabb a helyzet.
Loki Redback
Loki Redback
Falkatag
Falkatag

Férfi Hozzászólások száma : 123
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Karakterlap : Loki Redback
Registration date : 2009. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Elisabeth Leclair Kedd Júl. 07, 2009 10:33 pm

[Loki]

*Egyik mutatóujját a markolat végére a másikat pedig a kés hegyére illeszti, s így forgatja kezében, aprólékosan végigvizsgálva a "játékszer" minden négyzetmilliméterét. Közben persze hallja, amit Loki mondd, egyszerűn csak nem vesz róla tudomást. Illetve úgy tesz, mint aki nem vesz róla tudomást, mert őt meg ez mulattatja, hogy reakció nélkül hagyja a próbálkozásait.*
- Jaj ne kínlódj már, inkább maradj csendben! Így olyan, mintha hullámvasúton ülnék...
*Visszafogottan kuncog, ahogy már egész este, majd jobb kezébe fogja a kést, lassan fordítja át, mintha azon gondolkodna szúrjon-e.*
- Kipróbáljuk?
*Ajkai vigyorra húzódnak, szemeiben kacérság csillan, incselkedik. Egészen addig a pillanatig, amíg Loki bele nem csíp a fenekébe. Arcáról lefagy a mosoly, vonásai megdermednek, szeme már nem csillog, sokkal inkább szikrákat szór. Ujjai már nem szorítják a kést, elengedi, így az egyenesvonalú pályán közelít Loki felé, majd a füle mellett áll bele a nedves földbe. A következő pillanatban meg már csattan is arcán a pofon.*
- Mégis mit képzelsz?!
*Kicsit hátradől, hogy lemásszon Lokiról, de a háta felhúzott lábainak ütközik. Dühös, eléggé dühös...*
Elisabeth Leclair
Elisabeth Leclair
Falkatag
Falkatag

nő Hozzászólások száma : 74
Age : 33
Karakterlap : Effy Leclair
További karakterek : Heather D. Brown
Registration date : 2009. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Nice Rodriguez Hétf. Júl. 13, 2009 10:00 pm

Egy ideig még szótlanul bámulom Martint, ahogy végig hallgatom az érvelését, s kissé olyan képet fest, mintha most az egyik legvadabb ellenségemmel beszélgetnék, aki most még a fehér békezászlót lengeti felém, most még, de a későbbiekben már...
Felsóhajtok.
-MArtin...-kezdek bele, de igazából nem is tudom mit mondhatnék a szavaira. Be kell látnom, hogy valahol igaza van, esélyt sem adok a fajtájának. Vagyis annak, ami készül lenni ő is. Újabb sóhaj.
-Te még nem tudod, mire leszel képes.- itt aligha tudok a szemeibe nézni, de mégsem fordulok el, de szemmel láthatóan, még én is érzem, ahogy az arcvonásaim megkeményednek.
-Utálat? Ez nem utálat Martin.Én...gyűlülöm a vérfarkasokat, és hidd el, erre igenis jó okom van.-mondom, de az az igazság, hogy ebben már én sem egészen vagyok biztos. Az évek tapasztalata és most Martin viselkedése is. De nem, nem hagyhatom, hogy meginogjon a hitem, ezt tudtam, ez volt az egyetlen kapaszkodóm, ami még stabilan állt az életemben.
-Talán a te nézőpontodból azt vallod, hogy nincs igazam. Meglehet, mert már benned is munkálkodnak a Lycantróp vírus eredményei. S mondhatod, hogy csak egyenesen látok mint a fuvaros ló, de újfent csak azt mondhatom, hogy tévedsz. Sokat láttam, többet mint te, amit szemtől szemben éltem meg. Ok nélkül tenném amit teszek? Nem. Meglehet, hogy van okom arra amit érzek, de nem önző érdekből teszem a dolgom. Én vagyok önző? És azok a családok, akik elvesztették az 5 éves gyereküket, mert egy vadállat szétmarcangolta a parkban? Vagy egy fiatal nő, akinek még lehetett volna családja, csak épp rosszkor volt rossz helyen? És hidd el Martin, még folytathatnám ezt a sort. Hogy mondhatnám meg helyszínelő létemre, hogy egy vérfarkas, amit mások csak könyvekből meg horror filmekből ismernek, hogy az volt a gyilkosa az áldozatoknak. Nekik talán nem volt családjuk? Lásd be, egy vérfarkas élhet emberként, és teszik is, mert így nem tűnnek ki egy átlagos ember társadalomból, de vannak akikből eztán egy vadállat lesz, aki nem nézi ki lesz az aktuális áldozata. Szerinted nekem be kellene csuknom a szemem ha ilyet látok? Nem poénból vagy szadista hajlamaimat kielégítve lettem vadász.-mondtam,s közben akaratlanul is, de ökölbe szorultak a kezeim.
- Ha lenne bármilyen mód arra, hogy egy vérfarkas ne öljön, akkor hidd el, én sem folyamodnék ilyen módszerekhez, nem jó kedvemből vadászom őket. De nincs mit tenni, egy vérfarkas született gyilkos, és majd te is ráébredsz arra, ha eljön az ideje. A fajtád nem fog farkasként virágokat és cukrokat osztogatni...-nem tudom, hogy mondhatnám el neki jobban, hiszen én sem látok bele abba, milyen vérfarkasként élni, én csak takarítok utánuk és vadászom őket.
-S hogy elfogult lennék! Ne hidd! Szívem szerint azokat a gyilkosokat is egytől egyig a halálba küldeném, akik a saját fajtájukat gyilkolják, de nem vagyok igazságosztó, csak egy egyszerű gyilkossági helyszínelő vagyok, az én dolgom kimerül ebban, hogy fényt derítsek a gyilkosok kilétére, legyen az ember vagy...valami egészen más. De a másik lényem ne keverd össze ezzel, kettős életet élek, amit hamarosan te is fogsz Martin! akkor majd rádöbbensz, hogy mennyire más ez a két világ, hogy mennyire különbözik,s hogy mennyire nem lehet egy szemüvegen át nézni a kettőt. És nem azt ajánlom fel neked, hogy áruld el ami vagy, amivé vállni fogsz, hanem hogy kölcsönösen ismerjük meg egymást, nem tudom milyen eredménye lesz, de talán megtudod változtatni a nézőpontomat, talán nem, hiszen ennek is fennáll az eshetősége, de hogy lásd nem egészen vagyok olyan, mint amilyennek képzelsz, itt a lehetőség, hogy kicsit más szemszögből láss te is és...én is.-mondom neki,s várom mit fog reagálni, habár nagyon úgy tűnik, hogy ő is elég makacsul ragaszkodik az elveihez. Ahogy én is.
Nice Rodriguez
Nice Rodriguez
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 101
Üzenőláda : Szilárdan állok, fegyverem az adrenalin!
Karakterlap : Nice Rodriguez
Registration date : 2009. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Martin Sean Bertolli Kedd Júl. 14, 2009 9:39 am

Párszor már nyitom a számat, hogy közbeszóljak, amíg Nice beszél. De végül mindig megtorpanok, s megvárom míg kibeszéli magából, ami benne van. Ekkor már nincs annyira kedvem válaszolni. Vagyis természetesen fogok, csak már a lendület helyett ott vannak a kétségek és gátlások. Annyi minden torlódott fel bennem, azt sem tudom, hol kezdjem. A földet nézem a pad előtt, a kis kavicsokat, a port. Fáradt vagyok, testileg és lelkileg. Napok óta alig eszem, alig alszom. Nyúzott vagyok, és koszos. Kell nekem most ez a vita?
- Mégis hogy gondolod, Nice? Megismerkedünk egymással, információkat adunk át, azután végignézed, ahogy átváltozom, s utána … kitakarítasz? S mégis mit mutassak neked? Én nem mutathatom meg a farkasok világát, mivel nem ismerem. Egyetlen farkasról tudok, az apámról, de ővele sem találkoztam még.
Hátradőlök, lehunyom a szemem. Annyira, de annyira szeretnék aludni, egy időre nem tudni magamról, s a világról! De nem megy. S itt van Nice, s akar valamit, de maga sem tudja, hogy mit. Szíve mélyén igazat ad nekem, de közben belekapaszkodik valamibe. Mibe is? Éjszaka, támadás, vér, sérülések … halál … Fájdalom, és fájdalom, s belőle gyűlölet.
- Sajnálom, Nice. – sóhajtok fel, s felállok, közelebb lépek hozzá, ha nem húzódik el, megfogom a kezét is. – Te nem látsz belém, így el kell hinned, amit mondok. Ha lenne rá mód … bármi! … hogy visszaadhassam őt neked, megtenném. Ha az életem kellene, azt is odaadnám, csak hogy újra együtt lehessetek. – csendes a hangom fáradt, megtört. Elegem van a világból. – De ez lehetetlen. Megölheted az összes vérfarkast, és hegyet emelhetsz az ég felé a hulláinkból, őt akkor sem kaphatod vissza. A világ szar. De nem csupán attól szar, hogy mi létezünk. A világ bajait nem lehet sem a négerekre, sem az arabokra, sem a kínaiakra, a zsidókra, vagy a homokosokra fogni. Az ember maga a baj. Úgy, ahogy van. Én láttam. Túl sokat is láttam már. A világ egy fikarcnyival sem rosszabb attól, hogy farkasok is élnek benne. Az állat önmagában nem kegyetlen soha. Csak az ember. Ha egy farkas és egy ember énje találkozik, abban továbbra is az emberi én lesz a gyilkos. Bennünk van. Ők csak létfenntartanak. Mi vagyunk azok, akik pénzért, hatalomért, dühből vagy élvezetből ölünk. Keserű pirula, sokan nem akarják ezt lenyelni. De ez a lényegen nem változtat. Megpróbálhatjuk együtt, de ha nem változtatsz a hozzáállásodon, akkor Te leszel az első, akinek megpróbálom majd kitekerni a nyakát. Mért? Azért, mert érzem a gyűlöletedet, s nem fogom tudni elviselni. Nos? Mi legyen?
Tessék, elmondtam. Feladtam a leckét, visszapasszoltam a labdát, majd meglátjuk mi lesz ebből. Lehunyom a szemem, kicsit szédülök is, lehet jobb lesz, ha visszaülök a padra. Lehuppanok, s a fejemet a tenyerembe temetem. Vörös karikák táncolnak lehunyt szemhéjam mögött.
Martin Sean Bertolli
Martin Sean Bertolli
Falkatag
Falkatag

Hozzászólások száma : 51
Karakterlap : Martin Sean Bertolli
Registration date : 2009. May. 25.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Vas. Aug. 01, 2010 8:13 pm


Loren G. Blackmore

/Elege volt a könyvtár szűkös falaiból...a könyvek poros illatából...
Úgy érezte,ki kell szabadulnia egy kicsit. Beszélgetni az emberekkel..újakat megismerni.
Nagyon kedvelte az embereket,jobban a föld bármely csodabogaránál,ugyanis az ember az egyetlen,aki még ilyen hosszú idő után is,tud meglepetést okozni.
A park felé vette az irányt,ugyanis séta közben,nem egy járókelőtől hallotta,milyen isteni fagyit adnak arra felé.
Szokásos,talpig fehér öltözékét viselte,mellé borzolt haját,ami még csak hírből sem ismeri a fésű fogalmát.Aranysárga szemeivel kíváncsian nézte a vidáman szaladgáló gyerekeket.
+Mindnél volt fagyi.+
Dirion különleges érdekessége volt,hogy megszállottan imádta a telet.
öltözékével is ezt kívánta hangsúlyozni, Volt egy nyaklánca,amit most is a nyakában hordott,egy hókristályt ábrázolt.Régi ócska vacak,de szerette.
Majd feltűnt előtte a fagylaltos kocsija...mint zarándok Mekka felé,olyan áhitattal nézett a kocsira.
Vöröses kamasz fiú árulta az édességet,látszott rajta hogy nagyon elege van már.
Dirion odament,és kedves mosollyal az arcán kért három vaníliát.
A fiú nagy morcosan odaadta,majd Dirion egy 20 dollárost nyomott a markába.
erre egyből szélesebb lett a vigyora,és vidámabban osztogatta a fagylaltot.
Dirion széles mosollyal az arcán leült egy padra,és szórakozottan fagyizgatni kezdett./
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Loren G. Blackmore Vas. Aug. 01, 2010 9:19 pm

/Nem értem mért is vagyok itt a városnak ezen a részén. Régóta nem voltam itt, és most még is itt vagyok. Vettem egy nagyobb levegőt, felvontam szemöldökömet, majd megengedtem magamnak egy apró mosolyt, miközben arra gondoltam, hogy milyen jó lenne most kinyírni valakit végre. Persze ez nem volt lehetséges. Főleg nem annak, aki csak most jött haza. Felsóhajtottam, végig mentem az úton, lehajtottam egy pillanatra fejem, s mikor megláttam egy fagyis kocsit, körbeforgattam szemeimet. De legalább dolgoznak a fiatalok, és nem csak henyélnek egész nap.
megszabadultam fekete kabátomtól, hosszú sötét hajam arcomba omlott. Letelepedtem egy fa tövébe, s csak meredtem magam elé, mintha egész nap semmi dolgom nem lett volna egyébként. persze biztos akadt volna. Mondjuk a lakásomat vissza kellene szereznem, s minden egyéb ingóságom, hisz így csak a fegyverem, és a kocsim maradt nekem.
Bedugtam fülesemet fülembe, bekapcsoltam lejátszómat, s elmerülve a zene világában figyeltem a parkban zajló eseményeket./
Loren G. Blackmore
Loren G. Blackmore
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 23
Age : 36
Karakterlap : Loren G. Blackmore
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://www.gportal.hu/portal/halhatatlanok

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Vas. Aug. 01, 2010 9:35 pm


A fagyi lassan,de biztosan elfogyott. ideje volt társaságot keresni.
a mágusok nagy hátránya,a kíváncsiság,ha találnak valami érdekeset,valami megfoghatót a világban,ami kitűnik a tömegből...azt egyből vizsgálgatni kezdik.
Dirion felállt,aranysárga szemeivel kíváncsian fürkészte a parkot.
Hihetetlen,de öreg kora ellenére,nagyobb gyereknek tűnt,mint bármelyik másik.
Kortalan teste örökké húsz éves marad,de úgy tűnik,az agya egy része is,örök gyerek.
Egy lányt pillantott meg,egy fa tövében.
Teljes ellentéte volt Dirionnak....ő maga fehér volt,mint a hó...a lány viszont fekete,és rejtélyes,akár az éjszaka.
Halandó volt,ez messziről látszott...de volt benne valami különleges.
Dirion elvigyorodott az izgalomtól...lassan a lány felé közeledett,majd mikor oda ért,leguggolt és a lán szemébe nézett...széles vigyora ott virított az arcán,úgy szólalt meg./
-Szió...hogy hogy csak így egyedül?....Esetleg gond van? Segíthetek valamiben?
/Ez volt a mániája....csak úgy letámadni másokat,mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.Imádta az emberek reakcióit....a kíváncsiság rezdüléseit...a meglepett csillogást a szemekben...ez tartotta benne a gyereket,annyi éven át./
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Loki Redback Kedd Nov. 09, 2010 11:30 pm

/Effy/

*Az eleddig oly kedélyes leányzó, hamar levedlette a kacérkodó tinédzserlány álarcát, és felvette ugyan azt durcás kiadásban. Kicsit riasztja csak meg a késes trükk, ellenben a pofon még sokáig fogja emlékeztetni szemtelenségére. A vörös lüktető kézlenyomat lassan tudatosítja benne, hogy nem húgaival hanem egy lassan teljesen éretté váló leányzóval kellemetlenkedett. Szemei elkerekednek egy pillanatra, első ránézésre azonban nem megmondható, h a felismerés, vagy a meglepettség miatt. De még mielőtt magyarázatra nyithatná a száját, az árnyakba burkolózó sövény mögül újabb jövevény bukkan elő. Talán azért nem vették észre mert épp egymással voltak elfoglalva. Az alak majd két méter magas, és fújtatva veszi a levegőt. A vér édeskés illata lengi körül, és bal kezével valami nehezet húz maga után. A sötétségben alig kivehetőek a finomabb jellegzetességek, de a robosztus testfelépítés nagy izomzatra, enged következtetni. A hirtelen felbukkant lidérces jelenésre nem igazán tud mit reagálni, szinte földhöz ragasztja az emberiség eme undorító egyedének látványa.*
~Talán ez a dög gyilkolt a folyónál is? Ez nem lehet ember, képtelenség hogy az legyen…
Loki Redback
Loki Redback
Falkatag
Falkatag

Férfi Hozzászólások száma : 123
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Karakterlap : Loki Redback
Registration date : 2009. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Elisabeth Leclair Szer. Nov. 10, 2010 2:17 am

[Loki]

*Izzó tekintetettel, mereven bámulja Loki arcát, hirtelen támadt dühe a kés felé nyújtja kezét, hogy megmártsa gazdája vérében. Vér... A szél vérszagot visz feléjük, ami egyből kijózanítja, gyorsan elhessegeti bosszúszomjas gondolatait és hamar felismeri a helyzetet. A kést felkapván oldalra gördül, Loki szörnyhöz közelebbi oldalán ér földet és azonnal négykézlábra ugrik. Bal kezével a földet támasztja, jobb kezében használatra készen tartja a kést. Ugrásra készen vár, hogy mi következik, undorodva ízlelgeti a lény szagát, s próbál rájönni miféle szerzet lehet. Néha hátrasandít és reméli, hogy a férfi nem fog semmiféle hülyeséget csinálni, nem kezd hősködni vagy ilyesmi. Jelen felállásban (Effy szerint), még ha a látszat nem is ezt mutatja Effy az, aki megvédheti a másikat, aki akármekkora tapló még is csak ember és nem effajta halált érdemel. Legalábbis ösztönei ezt súgják, de lelke szerint odavetné a pofátlan férget a szörnyetegnek, s míg az Lokival foglalkozik, néhány jól irányzott mozdulattal leszerelné. De egyelőre csak vár...*
Elisabeth Leclair
Elisabeth Leclair
Falkatag
Falkatag

nő Hozzászólások száma : 74
Age : 33
Karakterlap : Effy Leclair
További karakterek : Heather D. Brown
Registration date : 2009. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Loki Redback Csüt. Nov. 11, 2010 6:48 pm

/Effy/

*Kell pár perc, amíg ráeszmél a helyzet komolyságára. Habár azt maga sem tudja, hogy a riadalom vagy lustasága miatt cselekszik oly lassan. Kényelmesen megvárja, hogy a lány lehemperedjen róla, ő maga csak ezután áll fel megőrizve a szokásos tenyérbe mászó nyugodtságát. Leporolja kabátját, és csak ezután veszi szemügyre a helyzetet. Egy gondolat erejéig akad csak meg Effyn a szeme, ahogy szinte már rávetné magát a lehetséges veszélyforrásra.*
~Heves egy leányzó. Örülök, hogy talált helyettem más prédát!
*Ezután emeli tekintetét a szörnyszülöttre. Ahogy közelebb vonszolja magát párosukhoz, az árnyak is lefoszlani látszanak alakjáról. A torz testen még megfigyelhetőek egy két helyen, emberi eredetének bizonyítékai, de léte régen eltávolodott már az egyszerű halandókétól. Bőr helyett egyfajta kitines lapocskákból álló páncél fedi, itt-ott hézagokkal, melyek sárga nyálat váladékoznak, ezzel szinte egész testét beborítva,, és a talajra is juttatva a testnedvből. Bordái, és szinte egész csontváza ezen a vázon kívülre szorult, ráadásként egy két vadhajtással, amik tüskekén meredeznek elő a vázból. Emberi bőre csak a fején maradt, ott is szinte lerohadva a koponyáról. Sárgás, kidülledő szemei őrülettől csillogón keresik az újabb áldozatot. Bal kezében pedig legutóbbi áldozatát vonszolja maga után. A tetemet majdnem annyira eltorzította már, mint saját magát. Akárha a bőrét próbálta volna lenyúzni, de alkalmatlan teste miatt csak szétroncsolni volt képes.*
~Ilyen fajzatot még a világ nem hordott a hátán!
*Először megfordul a fejében h a bevett formula szerint, megadásra szólítja fel a „lényt”, de vajh mi értelme volna?! Helyette előveszi a szolgálati fegyverét, és rászegezi.*
~Még sosem láttam ilyen dögöt, mi biztosítja, hogy fog rajta a golyó? Előbb a leányzót kéne biztonságba terelni, de ez nem lesz egy könnyű menet…
-Hé kislány, ez innentől nem játék. Javaslom, fuss ki a főútra, ha mázlid van találsz még egy két rendőrt innen nem messze.
*Csak reménykedik, hogy a szörny nem támad a lányra menekülés közben, és hogy a lány menekülni kezd… Nem lenne túl kellemes, ha mégse fogna ezen az izén a golyó, és a metamorfózis maradna az utolsó esély a meghátráltatására…*
Loki Redback
Loki Redback
Falkatag
Falkatag

Férfi Hozzászólások száma : 123
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Karakterlap : Loki Redback
Registration date : 2009. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Elisabeth Leclair Csüt. Nov. 11, 2010 9:00 pm

[Loki]

*Bár magával is el tudná hitetni, hogy ő olyan rátermett és bátor... Igazság szerint még sosem volt dolga hasonló szerzettel, apja elintézte, hogy messzire elkerülje az ilyen akciókat, addig, míg nincs teljesen felkészülve rá. Persze Effyt ez mindig is frusztrálta, már rég késznek tartotta rá magát, hát most tessék.*
~Visszataszító egy dög vagy... vajon mitől lettél ilyen?
*Olyan grimaszt vág, amilyet egy normális ember is vágna, ha akár csak képet is látna erről a lényről, undorodik tőle, a gondolattól is, hogy hozzáérjen, de másképp nem tudja megvédeni magát, és a...*
- K***a életbe ne ugrálj már! Nem érted ezt... El kéne tűnnöd a fenébe innen, de nagyon gyorsan! A jelvényed most nem fog segíteni, ez nem egy bolti tolvaj!
*Sziszegi hátra Lokinak, aki fegyvert rántott, tehát nem csöves, más esetben talán most megérdeklőné, hogy ismeri-e a bátyját vagy valami hasonlót, de ez most nem tűnik túl alkalmas pillanatnak.
Közben Effy is feláll, lassan kimérten talán a szörny még nem fedezte fel őket, hiszen feléjük fúj a szél. Hátrál néhány lépést, de csak azért, hogy a mögötte álló Lokit is arra kéztesse.*
- Na mire vársz indulj már!
Valószínű, hogy át kellene változnia és valószínű, hogy ez Lokira nem lenne túl jó hatással, az pedig a legvalószínűbb, hogy ebben az esetben nem golyóálló Effy bundája...*
Elisabeth Leclair
Elisabeth Leclair
Falkatag
Falkatag

nő Hozzászólások száma : 74
Age : 33
Karakterlap : Effy Leclair
További karakterek : Heather D. Brown
Registration date : 2009. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Loki Redback Csüt. Nov. 11, 2010 9:42 pm

/Effy/

*A lehető legjobb szituációban kezdenek egymással vitatkozni. Az idő amit a véletlen bekövetkeztének hagynak, pont arra elég ha szél iránya megváltozzon. A megfordult széllel együtt érkezik a szörnyeteg ocsmány túlvilági bűze. Ha valamire rányomta a féreg a kezét, akkor ez a teremtmény az. Ez pont elég ahhoz, hogy Loki elsüsse a fegyverét, pontosan a pokolbéli teremtmény szívét célozva. Azonban az első két lövés egyszerűen lepattan. A szörny még csak meg sem tántorodik, a támadás sora azonban most épp rajta van. Bal kezével magasba emeli holt terhét, és Effy felé súlyt vele.*
Loki Redback
Loki Redback
Falkatag
Falkatag

Férfi Hozzászólások száma : 123
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Karakterlap : Loki Redback
Registration date : 2009. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Elisabeth Leclair Csüt. Nov. 11, 2010 10:03 pm

[Loki]

-Áu! A francért kell hősködni!
*Füléhez kapja kezét hisz a lövés alig fél méterre tőle dördül el, a nagy zajhatás fájón hat érzékeny dobhártyájára. De ez még csak a kisebbik gondja, hisz a szörny így már észrevette őket. Nem telik bele pár másodperc egy összezúzott holttest repül feléje. Gyorsan kell cselekednie, először is arrébb taszítja Lokit. Tinilánytól nem várt erővel és gyorsasággal löki félre, így valószínű elveszti majd egyensúlyát, de legalább őt már biztos nem találja el a test. Effynek így azonban arra már nem jut ideje, hogy félre ugorjon, így a hulla telibe találja és le is dönti lábáról. Amíg próbálja kiküszködni magát a test alól, nagyon reméli, hogy Loki most már hajlandó lesz futásnak eredni.*
- Tudok vigyázni magamra! tűnj már el!
Elisabeth Leclair
Elisabeth Leclair
Falkatag
Falkatag

nő Hozzászólások száma : 74
Age : 33
Karakterlap : Effy Leclair
További karakterek : Heather D. Brown
Registration date : 2009. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Loki Redback Csüt. Nov. 11, 2010 11:48 pm

Effy/

~Akárkié is ez a gyerek, nem lennék az apja helyében…
*A behemót irdatlan léptekkel indul meg feléjük, miközben Effy épp a húskupac alól próbál kikecmeregni. Loki pedig épp az egyensúlyát próbálja visszanyerni. Ideális terep a lomha támadónak.*
~Meg tudja védeni magát… Ebben a pozícióban csak azt tudja.
*Az eddigi sebességéhez képest meglepően gyorsan reagál. Visszaugrik a lányhoz, lerántja a maradványokat, majd visszaküldi őket a feladónak. Az ezzel nyert időt a lány felsegítésével tölti, majd elkezdi magával rántani a menekülés ösvénye felé. Eszében sincsen most szembeszállni ezzel a valamivel. Fogalma sincsen a gyenge pontjairól, ráadásul civil áldozat is van. Aki miatt átalakulni sem tud…*
Loki Redback
Loki Redback
Falkatag
Falkatag

Férfi Hozzászólások száma : 123
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Karakterlap : Loki Redback
Registration date : 2009. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Elisabeth Leclair Pént. Nov. 12, 2010 12:11 am

[Loki]

*Már épp lelökte volna magáról a testet, de ennek a majomnak mindent jobban kell tudnia... Rögtön dobálózni kezd. Ideje sincs meglepődni Loki erején és gyorsaságán, már cibálják elfelé.*
- Te futhatsz, de én nem fogok!
*Kiált rá a férfire, és kirántja kezét annak szorításából. Eléggé felfokozott idegállapotban van, kimondottan mérges. Dühe csak dagad, mikor egy pillanatra is eszébe jut, hogy a test amivel olyan kedélyesen eljátszadoztak, valaha egy ember volt, egy élő lény. Dühe oly mértékben elhatalmasodik rajta, hogy már semmi mást nem lát csak a szörnyeteget, s bosszúra szomjazik. Eszébe jut minden rossz, minden amiért valaha akár csak egy kicsit durcás is lehetett és most minden mérgéből erőt merítve, indulatainak átadva magát, rohanni kezd a szörnyeteg felé. A kezében tartott kést a földre hajítja, majd ellendül és a magasba ugrik. Ruhái reccsenve szakadnak szét, teste pedig hihetetlen változáson megy át pillanatok alatt. Immár farkas alakban ér földet, kicsit megrázza magát, hogy szakadt ruhái leessenek róla, majd tovább rohan a szörnyeteg felé.*
Elisabeth Leclair
Elisabeth Leclair
Falkatag
Falkatag

nő Hozzászólások száma : 74
Age : 33
Karakterlap : Effy Leclair
További karakterek : Heather D. Brown
Registration date : 2009. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Loki Redback Hétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm

/Effy/

*Megszokhatta volna már Effy vehemenciáját, de még így is meglepődik azon, hogy egy ilyen szörnyetegnek nekiront. Reflexszerűen kapna a ruhája után, ahogy a lány kifordul a kezei közül, de már csak a tépett ruhafoszlányokba markol bele. Az ezt követő felismerés, érthető egésszé kovácsolja a lány személyiségének eddig megismert darabkáit. Hiszen a szövet darabak zuhatagában nem egy 17 éves lány, hanem egy hosszú fekete szőrű, kecses tartású farkas rázza meg magát, majd tétovázás nélkül veti magát ellenfelére.*
~Hebehurgya kölök… sokkal jobban kéne vigyáznia az ilyen átváltozgatással… De legalább ez megmagyarázza a viselkedését.
*Azonban eközben a behemót sem lustálkodott. A minimális motivációja mozgásba lendítette hatalmas fél holt testét, és elindult a két humanoid után, abban a reményben, hogy az ő bőrük már alkalmas lesz pótolni saját hiányosságait… Ezt már Loki sem nézhette tétlenül. Nem hagyhatja, hogy népnek, és talán falkájának egy tagja egyedül szálljon szembe a veszéllyel. Még ha olya forrófejű is. Nem sok tétovázási ideje maradt, de azért kedvenc bőrkabátját még a földre hajította a metamorfózis előtt. Ő azonban nem farkassá kezdett alakulni, sokkal inkább egyfajta átmenetté a farkas és emberközt. Recsegve, ropogva nyúltak meg csontjai, s inai, ahogy alkalmazkodtak meghosszabbodni vágyó végtagjaihoz. Álkapcsa előreugrott, s hatalmas agyarak sarjadtak benne, ahogy az egy csúcsragadozótól elvárható. Ahogy izomzata is követte a változást, a ruha lassan rajta is csíkokká hasadt szét, s cafatokban lógott le vállairól, és karjairól. Tudta, hogy csak ezen alakjában lehet elég gyorsa ahhoz, hogy megakadályozza a behemótot a kölyök szétcincálásában. Persze még így sem elég gyors, h az első „harapásváltásra odaérjen, de megindul, amilyen gyorsan csak teheti. Közben reménykedik, hogy Effy legyen olyan ügyes, ahogy beállítja magát.*
Loki Redback
Loki Redback
Falkatag
Falkatag

Férfi Hozzászólások száma : 123
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Karakterlap : Loki Redback
Registration date : 2009. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Városi Park - Page 3 Empty Re: Városi Park

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.