Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Várfal Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Várfal Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Várfal Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Várfal Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Várfal Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Várfal Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Várfal Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Várfal Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Várfal Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Várfal

3 posters

Go down

Várfal Empty Várfal

Témanyitás by Mesélő Szer. Feb. 11, 2009 3:44 pm

.
Mesélő
Mesélő
мιиםєинaτó
мιиםєинaτó

nő Hozzászólások száma : 259
Age : 15
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Feb. 06.

https://pokoltornac.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Kedd Aug. 03, 2010 12:13 pm


Isabella Turnblack

Borús,esős szürke idő volt...emellett fülledt,páradús levegő,a tegnapi nagy esőtől.
Most is,nagy fekete felhők szántották az eget...de néha,itt ott,még utat talált magának a sápadt nap fénye.
Dirion a Laramée vár faláról nézte az eseményeket,a nap elkeseredett harcát,a sötétség ellen.Elmúlt korok nagy csatáit képzelte maga elé....a falat ostromló ellenséget,és vár elszánt védőit.
Ő maga is sok csatában részt vett már...sokat nyert,sokat vesztet. De mindig nyert tapasztalatot.
A vár falán komoran sétáló emberek tömege halad át. Bizonyára az idő miatt morcosak ma.
Lassan szemerkélni kezdett az eső,Dirion hófehér ruházatán peregtek le a víz cseppek.
elmosolyodott,majd csuklyát rakott fejére,úgy nézte az esőt tovább,meg se moccant.
Kedvelte a vizet,ez volt a kedvenc eleme.
Valahogy nyugodtabb lett tőle...a víz,a fagy a hideg...ezt kedvelte legjobban.
Ropit vett elő a zsebéből,és szórakozottan rágcsálni kezdte az esőben.

Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Isabella Turnblack Kedd Aug. 03, 2010 1:03 pm

Dirion

Már nem is tudom miért jöttem de. Általában ki sem mozdulok, ha ilyen az idő. Utáltam az esőt és a hideget. De úgy gondoltam, ma nem akarok otthon ülni és inkább el jövök valami olyan helyre, ahol nem unatkozok. És biztosra vettem, hogy itt nem fogok. Magas a várfal. Régebben nem szerettem a magas helyeket. De mióta ilyen vagyok még talán jól is érzem magam, ha magasan vagyok.
Nem álltam egy helyben. Nem szokásom várakozni, hogy történjen valami. Inkább tenni szoktam annak érdekében, de most ezt sem tettem. csak sétálgattam.
Egy fekete szűk szárú fekete farmer volt rajtam és egy fekete póló. Szerettem ezt a színt. Főleg mert legtöbbször illik a hangulatomhoz. nem igazán voltam oda azért, hogy farkas vagyok, de megtanultam elfogadni magamat így ahogy vagyok.
Aztán ahogy sétálgattam, egy férfit pillantottam meg. Fehér ruha volt rajta és egy zacskó ropit eszegetett. Nem tudtam, hogy odamenjek-e. Talán veszélyes. nem bíztam az emberekben. Főleg, hogy mostanában annyi furcsa lényt látok erre. Persze egyből kiszagolom a vámpírt vagy a farkast. De ő egyik sem volt, ezért úgy döntöttem oda megyek.
Elkezdtem halkan közelebb lépdelni. Közben azon gondolkodtam mit is mondjak neki. Átfutott az agyamon, hogy rosszul teszem azt, amit most csinálok, de már nincs visszaút. Talán három méterre voltam tőle, így biztos észre vett.
-Szia!
Köszöntem rá a férfire és vártam, hogy visszaköszönjön. Bár lehet, hogy nem olyan barátkozó típus, mint amilyennek kinéz. Nem vagyok túl jó ember ismerő. De azért reméltem, hogy nem rossz emberrel próbálok barátkozni.
Isabella Turnblack
Isabella Turnblack
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 14
Age : 34
Tartózkodási hely : Mindig máshol... :)
Üzenőláda : Az ember gyakran azt teszi, amit helyesnek érez, de sokszor nehéz lenne megmagyarázni miért érzi helyesnek.
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2010. Aug. 02.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Kedd Aug. 03, 2010 1:33 pm


Bella

/A csaták jelenetei,egyre kiélezettebben rajzolódtak,ki a szeme előtt.
szinte már el el mosolyodott,a lefelé zuhanó holttestek,vagy ügyetlenül hadonászó katonák láttára.
Képzelgéséből,egy másik lény energiái ébresztették fel. Határozottan felé tartott,nem volt ellenséges,bár tartózkodó volt.
a fajtáját nem tudta egyből be határolni,bár érezte,hogy nem ember. Majd jött az isteni szikra,hiszen farkas!!
Volt már dolga farkasokkal élete során,és még sosem szerzett,rossz tapasztalatot velük szemben. A vámpírok rosszabbak...sokkal hataloméhesebbek..a farkas ezzel szemben csak élni akar,és csupán annyit öl,amennyi szükséges.
Lassan megfordult,és kellemesen mosolyogva a lányra nézet./
-A legszebb estét kisasszony.Mi szél hozta erre,ebben a szomorú időben? Ropit?
/A vérfarkasok ugyanúgy ölnek embert,mint a vámpírok,de érdekes módon,mintha jobban tudnák kontrollálni a vér szomjukat.
Legalább is,nem nagyon találkozott olyan farkassal,aki túlzásba vitte volna,a vérengzést./
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Isabella Turnblack Kedd Aug. 03, 2010 3:51 pm

Dirion

-Köszönöm nem.
Mondtam. Nem eszek mostanában sokat. Semmihez sincs étvágyam. Bár lehet nem jó ötlet, hogy nem eszek, mert legyengülök tőle. Majd talán otthon eszek valamit. Rámosolyogtam a férfire, hogy bebizonyítsam semmi rosszat nem akarok és reméltem ő sem. Bár nem úgy nézett ki, mint aki bántani akar.
-Hát...nem tudom. Nem akartam otthon ülni. Unatkoztam és ki jöttem kicsit sétálni. És magát? Mi szél hozta erre?
Tettem fel most én egy kérdést. Kicsit közelebb mentem, mert még elég messze voltam tőle. Egy kicsit fura volt abban a fehér öltözékben, de engem annyira nem zavart. Én például inkább a feketéért vagyok oda. Ő pedig a fehérért. Nem ugyanaz az ízlésünk. Fura dolgokon gondolkodom az biztos. Lenéztem a falról és kicsit szédülni kezdtem, de nagy levegőt vettem, így valamivel jobb lett.
Kivettem a zsebemből a mobilomat nem is tudom miért. Nem mintha félnék tőle...hogy segítséget hívjak. Persze azt sem mondom, hogy meg tudnám védeni könnyen magam. Mert ez valószínűleg nem igaz. Annyira nem vagyok erős. Egy egyszerű emberrel talán elbánok, de nem hiszem, hogy ő az lenne. Bár azt nem tudom, hogy akkor mi.
Hűvös szél csapott az arcomba és a hajamba is belekapott. Nem szerettem összekötni a hajamat. Inkább hagytam mindig kiengedve. Mondjuk a munkámhoz nem szabadott így hagynom, de amikor tehettem így hordtam.
Isabella Turnblack
Isabella Turnblack
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 14
Age : 34
Tartózkodási hely : Mindig máshol... :)
Üzenőláda : Az ember gyakran azt teszi, amit helyesnek érez, de sokszor nehéz lenne megmagyarázni miért érzi helyesnek.
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2010. Aug. 02.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Kedd Aug. 03, 2010 4:08 pm

/Mosolyogva nézett,a kis farkasra,érdeklődő típus,de nem baj.
Úgyis jobb lenne beszélgetni kicsit valakivel.
Lassan közelebb ment a lányhoz...eszébe sem volt bántani. Nem olyan farkasnak látszik,mint aki éhes lenne,vagy aki gyilkolni jött volna.
eltette a ropit,kabátja belső zsebébe,majd sétálni hívta a lányt. Az eső egyre jobban hullott....már lassan kis tócsák jelentek meg a vár falán.
-Én magam,csak....nézelődni jöttem...szeretem a régi helyeket.
+Most mondjam azt,hogy nosztalgiázni jöttem?+
/Vigyora elszélesedett,ahogy erre gondolt. Dirion már kilencszáz éves....de még mindig gyerek.Az is marad...öregedni nem öregszik,bár golyó által bármikor megölhetik.
Halandó akár bármelyik ember,csupán kortalan...természetes halál által,sosem halhat meg.
A mágusok legjobbika...egy húsz éves gyerek. A sors,néha bosszantóan ironikus tud lenni/
-Bizony,nem mindig jó otthon ülni...néha ki kell mozdulni kicsit..ismerkedni...ilyesmi.
+Mondom ezt én,aki száz évig tanult...ki sem jött a toronyból.+
-Mesélj magadról....mi ez a gyászos hangulat?Vagy ennyire kedveled a feketét?
/Érdeklődő tekintettel nézett a lányra,majd mosolyogva nézte a lépte előtt elterülő tócsákat./
-Zavar az idő?
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Isabella Turnblack Kedd Aug. 03, 2010 4:23 pm

Az eső elkezdett szinte szakadni, aminek cseppet sem örültem, mert elázott a hajam. Bár farkasként már megszoktam, hogy sokat vagyok a természetben és akármikor elkaphat az eső. Ránéztem és ezen a kérdésén én is elmosolyodtam. Nem gyakran mosolygok. Talán többet kellene, de valahogy sosincs annyira jó kedvem.
-Nos...utálom az esőt és vele együtt a hideget is. Jobban szeretem a naposabb időt.
Vallottam be és lassan sétáltam mellette. Lépteimet az övéihez igazítottam, aztán a legelső kérdésére is válaszoltam.
-Igen, szeretem a feketét...de ez általában a kedvemet is tükrözi.
Adtam meg a választ. Az arcomat már teljesen eláztatta a sok esőcsepp és a földön is elkezdett nőni a pocsolyák száma. Fogalmam sem volt merre megyünk, de nekem úgy is mindegy volt.
-Gyakran ki jössz ide? Szereted ezt a helyet?
Tettem fel neki hirtelen két kérdést is. Mivel én most járok itt először, az első benyomásom az volt, hogy kicsit elhagyatott.
+Na meg persze magas!+
Gondoltam magamban és vártam, hogy mit is válaszol az férfi, akinek most jutott eszembe, hogy még a nevét sem tudom, így hát gyorsan bemutatkoztam.
-Jaj bocsánat be sem mutatkoztam. Isabella Turnblack vagyok.

Isabella Turnblack
Isabella Turnblack
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 14
Age : 34
Tartózkodási hely : Mindig máshol... :)
Üzenőláda : Az ember gyakran azt teszi, amit helyesnek érez, de sokszor nehéz lenne megmagyarázni miért érzi helyesnek.
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2010. Aug. 02.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Kedd Aug. 03, 2010 4:37 pm


+Tudom a nevedet Very Happy+
/Mosolyodik el a mágus....majd ő is bemutatkozik./
-A nevem Dirion Melhyor Black...de maradjunk a Dirionnál. Igen...szeretek ide járni...már nagyon rég óta járok ide. Nyugtat...
/Dirion az égre emelte tekintetét....majd a lányra nézett...gondolta elállítja az esőt,ha annyira zavarja...amúgy is,mindenki morcos tőle./
-Mindjárt eláll....
/Mutatott az égre,majd sétált tovább,de mire kettőt lépett,az eső elállt.Elmosolyodott.
Mindig szerette az ilyet,majd meglepett arcot vágott./
-Na...mondtam hogy eláll.
/Vigyorgott,majd ahogy nevetett,úgy sütött ki a nap is...eloszlatva az égen a felhőket.
A vár falán többen is mosolyogni kezdetek...lehúzták esernyőiket,és élvezték a hirtelen támadt napsütést.
Tényleg sokkal jobb kedvük lett,Dirion pedig élvezte az emberek mosolyait.
Imádta az embereket,sokszor volt olyan,hogy csak leült egy padra,és nézte,hogy mit csinálnak..nézte a pillanataikat...amikor boldogok,vagy szomorúak...
Néha oda megy,és segít nekik...nincs is annál szebb dolog,mint amikor látni a szemükben,az őszinte hálát,vagy meglepettséget.
Olyankor egy pillanatra megint gyerekek. Nem tart sokáig..csupán pár másodperc,és az a különös csillogás ki is alszik a szemükből.
De az a pár másodperc,szebb minden varázslatnál./
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Isabella Turnblack Kedd Aug. 03, 2010 5:08 pm

Kicsit elképedtem, hogy amint kimondta, hogy eláll az eső már ki is sütött a nap.
+Ilyen nincs.+
Mondtam magamnak, de mintha misem történt volna sétáltam tovább mellette. Úgy gondoltam, hogy inkább nem kérdezősködöm, hogy hogy csinálta ezt.
+Majd később ha tudok úgy is rájövök. Ha meg nem akkor...akkor is kiderítem.+
Határoztam el magamban. Lassanként a tócsák is felszáradtak. Már szinte tűzött a nap, aminek örültem, mert szerettem a napsütést. Levettem a kardigánomat és a kötöttem. Mint minden más ruhadarabom, ez is fekete volt.
-Hány éves vagy...ha...megkérdezhetem.
Kíváncsi voltam rá. Szerettem volna minél többet tudni róla. Hogy miért azt nem tudom megmondani.
Elkezdett csörögni a telefonom, amitől kicsit megijedtem, de próbáltam megnyugodni. Felvettem és beleszóltam.
-Haló tessék! Itt Bella.
Vártam, hogy válaszoljanak, de csak egy morgás hallatszott és letették.
+Nagyszerű! Biztos a falkából szórakozik valaki!+
Gondoltam és próbáltam nem emiatt a bunkó miatt idegeskedni, aki az imént hívott.
+Majd megkapja a magáét ha hazamentem.+
Fenyegetőztem magamban Dirionra néztem, aki mint eddig egyfolytában, most is csak mosolygott.
Isabella Turnblack
Isabella Turnblack
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 14
Age : 34
Tartózkodási hely : Mindig máshol... :)
Üzenőláda : Az ember gyakran azt teszi, amit helyesnek érez, de sokszor nehéz lenne megmagyarázni miért érzi helyesnek.
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2010. Aug. 02.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Kedd Aug. 03, 2010 6:49 pm


+Meglepődött....hehe,pont mint a többi,de imádom amikor ezt csinálják.+
Élvezte a helyzetet,a tudat hogy bárkivel kedvére csintalankodhat,jobb kedvre derítette..minden amit tesz,betudható a véletlen művének...
Séta közben,egy csodaszép szőke lány haladt el mellettük...az elmúlt rossz idő ellenére,szoknyában.
Dirion vigyorogva utána fordult,és valami csoda folytán,egy nagyobb szél löket,felfújta a lány szoknyáját,hol látható legyen mi van alatta.
Ezen jóízűt nevetett,majd mit sem törődve társa nézésével,tovább haladt.
+Imádom a mágiát!!!+
Majd válaszolt a kérdésre./
-Húsz éves vagyok...mert mennyinek nézek ki?
/Kérdezte vigyorogva.Ma már semmi sem ronthatja el a kedvét.
Örült hogy a lány érdeklődik...sosem jön rá semmire./
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Isabella Turnblack Kedd Aug. 03, 2010 10:39 pm

Úgy tettem mint ő és én is hátra néztem. Kíváncsi voltam mi lehet hátul olyan érdekes. Aztán hirtelen a szél felkapta egy lány szoknyáját aki mögöttünk jött. Dirion elmosolyodott, én pedig csak a szememet forgattam.
+Pasik.+
Gondoltam és kérdésére koncentráltam.
-Hát...kicsit fiatalabbnak néztelek, de valahogy e körülre gondoltam.
Vallottam be és az előttünk lévő hosszú útra pillantottam. Messze lehet a vége, de legalább van időnk beszélgetni. Úgy éreztem most én jövök egy kérdéssel.
-És a közelben laksz?
Kérdeztem, mert sok erre a turista is. Szinte csak azokkal voltunk körül véve. Szerintem az a lány is külföldről jött, mert káromkodott valamit más nyelven, amit én nem értettem.
-Nem akarok kíváncsiskodni, csak...jó veled beszélgetni.
Tudattam vele és rámosolyogtam.
Isabella Turnblack
Isabella Turnblack
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 14
Age : 34
Tartózkodási hely : Mindig máshol... :)
Üzenőláda : Az ember gyakran azt teszi, amit helyesnek érez, de sokszor nehéz lenne megmagyarázni miért érzi helyesnek.
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2010. Aug. 02.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Szer. Aug. 04, 2010 10:56 am


/Összeráncolta a szemöldökét...nem volt benne biztos,hogy jó ötlet elmondani ennyi mindent,egy vadidegen vérfarkasnak.
Aztán végül is az igen mellett döntött,hiszen hogy tudna neki ártani?
A várfalnak lassan a felénél jártak...az épület hatalmas,erős kőtömbökből épült...szinte bevehetetlen volt. Dirion még emlékszik arra a napra,mikor a vár elesett.
az is, csupán csak egy áruló segítségével sikerült./
-Nos én az erdő mélyén lakom...van ott egy házam...messze az emberektől.Az időm legnagyobb részét ott töltöm...többnyire olvasok...de szerintem te sem vagy az az emberek közt élő típus.
/Majd cinkos mosollyal a lányra nézett,és barátságosan kacsintott mellé./
-Örülök ha jól érzed magad..én is szeretek beszélgetni az emberekkel.
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Isabella Turnblack Csüt. Aug. 05, 2010 3:41 pm

-Nem. Inkább a magányt szeretem.
+Ezért is jöttem ide.+
/Gondoltam, de hangosan nem mondtam ki. Persze örülök, hogy találkoztam vele, de mégiscsak azért jöttem, hogy egyedül legyek. Jó lett volna kicsit a magány, hogy gondolkodhassak néhány dolgon, de ha már így alakult, akkor ezt kell szeretni. És nem is olyan rossz társaság ez a férfi. Elmosolyodtam mikor rám kacsintott./
-Nem szeretsz az emberek közelében lenni?
/Tettem fel neki egy kérdést.
Közben egy férfi haladt el mellettünk. Elég csúnyán nézett rám, így viszonoztam ezt a pillantást./
+Manapság az emberek milyen b*nkók tudnak lenni.+
/Állapítottam meg Dirion válaszát vártam. Csodáltam, hogy milyen sokat tud mosolyogni. Én ritkán szoktam. Nagyon ritkán. Akkor is csak ha muszáj. De ő valahogy...valamiért mosolyt csalt az arcomra./
Isabella Turnblack
Isabella Turnblack
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 14
Age : 34
Tartózkodási hely : Mindig máshol... :)
Üzenőláda : Az ember gyakran azt teszi, amit helyesnek érez, de sokszor nehéz lenne megmagyarázni miért érzi helyesnek.
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2010. Aug. 02.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Csüt. Aug. 05, 2010 4:32 pm


/Kicsit elhalványult a mosolya....érzékenyen érinti ez a téma....az embereknek jobb,ha nincsenek a mágia közelében.bepánikolnának,és csúnya dolgokat tennének,egymással,és másokkal is.Sokkal jobb nekik,a rózsaszín felhős tudatlanságban élni,minthogy megtudják,mik is vannak köztük./
-semmi bajom nincs az emberekkel,csupán jobban szeretem,ha egyedül vagyok,és nem zavar senki....elmerülni az én kis világomban...az emlékeimmel.
/Elővett egy ropit,és rágcsálni kezdte./
-Az emberek buták....nem értenek meg,nem értik meg mindazt,ami körülöttük forog,és ellenségesé válnak,ha kiderül mi minden van a világon,ami nem az övék.
A szívükkel semmi gond....tudnak szeretni,nagyon is. Csak gondolkodni nem tudnak.
/Mély levegőt vet,majd lassan kifújta. Ahogy ingerültebb lett,úgy borult be ismét az égbolt.A nagy erejű mágusoknak veszélyesek az érzéseik....van úgy,hogy befolyásolják,a természetet is.Ahogy lassan megnyugodott....úgy tisztult vissza az égbolt is...a mágia nagyon veszélyes játék....uralni lehetetlen,bármikor robbanhat./
-Na de ki vagyok én hogy véleményt nyilvánítsak az emberi fajról?
/Majd fejét leszegve tovább haladt./
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Isabella Turnblack Szer. Aug. 11, 2010 1:54 pm

/Csak sétáltam lassan Dirion mellett. Talán annyira nem is volt lassú, mert elég nagyokat lépett, így nekem gyorsabban kellett szednem a lábaimat. De nem zavart, mert úgy sem fáradok el.
Aztán hirtelen olyan dolog történt, ami a legtöbb embernek feltűnt volna, így nekem is. Ahogy Dirion kicsit idegesebb lett, az ég hirtelen beborult, majd ahogy csillapult dühe, a nap ismét kisütött. Fura volt...nagyon fura. De nem akartam kérdezősködni. Bár nagyon érdekelt, így mégis kicsúszott a kérdés a számon./
-Ezt...ezt meg hogy csináltad?
/Alig bírtam megszólalni. Azt hittem, hogy csak én vagyok hülye és nem is történt semmi. De ahogy körbenéztem, az emberek is felbámultak egy pillanatra az égre, aztán tették tovább a dolgukat, mintha mi sem történt volna. Én nem tettem így. Elhatároztam, hogy addig faggatom, míg el nem árulja hogy csinálta. Lehet, hogy nem jó ötlet. Nem ismerem még, bár nem úgy néz ki, mint valami bűnöző vagy efféle. Úgyhogy nem izgattam emiatt magamat. Inkább vártam kíváncsi tekintettel a válaszát./
-Mert tudom, hogy te csináltad. Ne tagadd!
/Jegyeztem még meg, de persze nem mérgesen, vagy kiabálva, esetleg fennhangon. Tudtam, hogy nem kérhetem számon ezt rajta vagy ilyesmi, de reméltem megosztja velem ezt a furcsa...képességét./
Isabella Turnblack
Isabella Turnblack
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 14
Age : 34
Tartózkodási hely : Mindig máshol... :)
Üzenőláda : Az ember gyakran azt teszi, amit helyesnek érez, de sokszor nehéz lenne megmagyarázni miért érzi helyesnek.
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2010. Aug. 02.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Szer. Aug. 11, 2010 4:33 pm


/Egy mágus nagy hátránya,hogy az érzései,néha kihatnak a világra. Ez,sajnos egy ilyen pillanat volt.Nem mond a lánynak semmit,hiszen egyáltalán nem ismeri,ki tudja,bízhat e benne?Nem olyannak tűnik,mint aki bármit is felhasználna ellene,de fő az óvatosság,inkább nem mond semmit.Egy vérfarkas,különben sem jelent ellenfelet.
Kellemes mosollyal az arcán megállt,de nem nézett a lányra,szemrebbenés nélkül a kövekre vigyorgott./
-Ugyan már,hiszen senki sem tudja befolyásolni az időjárást.
/Elindult,majd folytatta./
-Szeszélyes az idő.
/Fogyjon csak gyanút,nem érdekli...még egy vérfarkas sem tette be a lábát a kastélyába. Nem véletlen.A kastély a szem számára láthatatlan. Csupán azok látják,akik tudják mit keressenek. A varázslat apó jeleit,rezzenéseit.ezt egy vérfarkas sem találná meg./
-Butaságokat mondasz.
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Isabella Turnblack Pént. Aug. 13, 2010 11:21 pm

-Butaságokat? Na köszi...ez kedves.
/Mosolyodom el és sétálok ugyanúgy mellette. Nem hittem neki. Tudtam, hogy ő volt, akárhogy is próbált hazudni. Az ilyesmi nem történik magától. Na meg a lány is aki elment mellettünk és felkapta a szél a szoknyáját. De hát ki vagyok én hogy ilyenekkel vádoljam? Senki. Nem akartam vitatkozni, így inkább eltereltem a témát./
-Hol dolgozol?
/Elég bugyuta kérdés, de egy időre jó lesz, míg kiötlöm, hogy tudnék rájönni miként csinálta./
+Vajon tudja, hogy mi vagyok? Vagy zavarná egyáltalán?+
/Gondolkodtam magamban és a telefonom újra megcsörrent, amiért kicsit hálás is voltam./
-Igen?
/Most nem mondtam meg a nevemet, mint ahogy szoktam, de a falkatársak úgy is felismernék a hangomat./
-Szia Bella! Mikor jössz?
/Ezen kicsit elgondolkodtam. Sosem szoktak felhívni a falkából csak ha...hát igen. Csak ha vadászni megyünk./
-Menjetek nélkülem. Majd utánatok megyek vagy valami.
-De hát...
-Menjetek! Nem érek rá!
/Válaszoltam végül, majd még egy halk morgás hallatszott és lecsaptam a telefont és a zsebembe rejtettem. Rámosolyogtam Dirionra és próbáltam nem arra gondolni, hogy mehetek majd egyedül az erőbe. Vagy esetleg várok holnapig és majd csak akkor eszek. De legalább több időt tölthetek Dirionnnal./
-Csak egy haverom.
/Magyarázkodtam és vártam, hogy kérdésemre válaszoljon./
Isabella Turnblack
Isabella Turnblack
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 14
Age : 34
Tartózkodási hely : Mindig máshol... :)
Üzenőláda : Az ember gyakran azt teszi, amit helyesnek érez, de sokszor nehéz lenne megmagyarázni miért érzi helyesnek.
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2010. Aug. 02.

Vissza az elejére Go down

Várfal Empty Re: Várfal

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.