Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Kérdések, problémák - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Kérdések, problémák - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Kérdések, problémák - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Kérdések, problémák - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Kérdések, problémák - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Kérdések, problémák - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Kérdések, problémák - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Kérdések, problémák - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Kérdések, problémák - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Kérdések, problémák

+14
Őrségi Minóra
Noctis Lucis Caelum
Lila Domina
Satine Desire
Loki Redback
Vasorrú Banya
Dominique Chabrol
Angelique Tussaud
Erica Fadde
A Paradoxon Ura
Heather D. Brown
Mesélő
Jorma Magnus Alatalo
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
18 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Társoldal

Témanyitás by Missouri Szer. Márc. 18, 2009 3:28 am



Mért nem jeleníti meg a linket? Blink

Missouri
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Szer. Márc. 18, 2009 11:01 am

Missouri írta:Sziasztok!

Szabad nekem ide belerondítani? Very Happy Jobbat nem találtam, elnézést ha elsiklottam valami felett ezen a késöi órán... Kérdésem, hogy lehetnénk -e társoldalak? Supernatural témájú szerepjáték vagyunk Wink

Köszi elöre is a választ

Jóccakát Zzzzzzz

Missouri

Üdv

Kívánságod Teljesítve a Banneretek kihelyezve.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Márc. 19, 2009 11:27 am

Matt Tuck írta:megszeretném kérdezni hogy a törimben miben kéne változtatni?

Matt Tuck írta:Név: Matt Tuck

Faj: Vérfarkas

Koncepció: 1990 júliusában láttam meg a a világot a legmelegebb időben vagyis délben. Aznap este csak félhold volt.ÍMég dolgozok a többin(Ha nem baj).

Természet / Viselkedés: Önfejű és makacs. Nem szereti ha parancsolnak neki, de ha csatában alul van akkor tanácsokat elfogad. Nehezen oldodik bármilyen társaságba kivétel ha azok vadállatok. Van pár ember akik között jól érzi magát.


Tulajdonságok:
Erő: 8
Ügyesség: 5
Gyorsaság: 7
Modor: 4
Intelligencia: 5
Megjelenés: 5
Észlelés: 8
Állóképesség: 5
Akaraterő: 6
Szerencse: 5

Előnyök (6) :
Zúzógép (1 pont)
Vakmerő (3 pont)
Koraérett (3 pont)

Hátrányok (5) :
Beszédhibás (1pont)
Sötét titok (1 pont)
Ízletes vér (3 pont)
1 SzE pontból tehermentesítve a maradék Előny (így helyes az áttekinthetőség kedvéért)

Hátterek:
Anyagi háttér 3
Kettős személyiség 3
Kapcsolatok 2
Csatlósok 2

Háttér információ: Matt családja nem volt se gazdag se szegény. ők a közép osztályba tartoztak. Apja egy műhelyben dolgozott míg anyja szakácsnő volt. Matt is hébe hóba járt dolgozni apró cseprő munkákat elvégzet. Segített a közelben lakó idősöknek bevásárolni. Ezért mindig kapot valamit. Nem nagyon költekeztek csak azt vették meg amire szükség volt. Legjobban húst vettek mert az jóbban fülött a fogukhoz.

Ez alapján a Anyagi Háttered 1. nagyon jó indulattal maximum 2. Lásd Hátterek leírásban.

Származás:Homid.

Alakok:
Harci alak:Thom

Képességek (Opcionális):
Éberség 2. szint
Kézitusa 4. szint
Helyismeret 1. szint

Figyelem 3. szint / - Figyelem (Csak Vadászoknak)/ Szerinted ez csak poénból van oda írva te Faj: Vérfarkas vagy és nem Vadász de ha a rövid szöveget nem is éretted volna meg akkor a Képesség bővebb elolvasásákor kiderült volna a számodra, hogy nem rendelkezhetsz vele. Szóval ezt a Képességet nyugodtan kukázd a listádról.

Irányítás 4. szint
Lopakodás 3. szint
Túlélés 3. szint
Lőfegyverek 4. szint
Vadászat 3. szint
Technológiaismeret 3. szint *
Nyomozás 4. szint
Pénzügy 4. szint *
Számítógép 2. szint *


Még mindig hiányzik a Humán tudományok 1. valamint a Természettudományok 1. amíg azok nincsenek addig a csillagozott képességekkel nem rendelkezhetsz.


Adományok:
Homid származási adomány: Emberszag 1 A tűz ura 1. Farkasszemek 2. Technológia rombolása 2.
Ragabas Hold Ajándék: A futó víz illata 1. Nyitott pecsét 1. A préda illata 2

Ez meg így lehetséges és ebben az esetben is még van 5 pontod a adományokra (kékkel beírom a esetleges lehetőségeket a nyolc pont elköltésére csak példák)

Szabadon elkölthető pontok: 19

Költsd el a maradék szabad pontjaidat különben a játék kezdetén elvesznek és jelöld hova rakod őket az áttekinthetőség kedvéért.

Az előtörténeted kapcsán nem bocsájtkoznék mélyenszántó eszmecserébe azt tudom ajánlani nézd át a elfogadott karakterek előtörténeteit mindenkié máshol sántít de tanulhattok egymástól, hogy megfelelőre csiszolhassátok a jövőben a történeteiteket.
Annyit tudok mondani ami hiányzik a előtörténetből azt egy kalandmesteres játék folyamán a Mesélő a GONOSZ FANTÁZIA gomb benyomása után fogja pótolni nem feltétlenül a legnagyobb örömet okozva neked.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Márc. 19, 2009 9:25 pm

Max Long írta:Érdeklődnék, hogy a karakterem már életképes?
Mert ha van még hiba akkor javítom. ( valaki lesse meg a karilapom)

Üdv első körben

Max Long írta:Név: Max Long
Természet: Túlélő
Viselkedés: Vakmerő


Menedék: Chinatown ( a Jádesárkány Szálloda luxuslakosztálya)
Koncepció: Hivatásos szórakoztató (Hírneves DJ)


Előnyök=
Éles érzékek: 1 pont
Kétkezesség: 1 pont
Összpontosítás: 1 pont
Szellemi Mentor: 3 pont
Hírnév: 1 pont
Macskaügyesség: 1 pont (kor pontok)
Vasakarat: 3 pont (kor pontok)

(Csak 7 pontnyi Előnyöd lehet neked most 11 pontnyi van 4 pontnyi előnyt faragjál le)


Hátrányok=
(tehermentesítve)
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Pént. Márc. 20, 2009 11:56 am

Üdv

Nos Vasorr az új NJK előtörténete frenetikus lett tetszik mi lenne ha egyezséget kötnénk Én utálok előtörténetet készíteni Te utálsz statisztikázni te gyártod a történeteket a NJK-nak és én gyártom hozzá a statisztikát valamint fordítva gyártok statisztikát némi személyiségmaggal és te gyártasz hozzá szép előtörténetet. boldog
Valamint szívesen látnám a elképzelésedet Jeannine Laramée grófnő kapcsán merő vázlat szintjén valamint a város Hercegéről vagy Hercegnőjéről legyenek ezek a távlati tervek.

Más

Dominique Chabrol-tól epekedve várom a NJK galériába a BÁBMESTER Lionel Duroy leírását akár statisztikák nélkül csak a történetét. boldog Valamit a Vámpír Elíziumban hamarosan a jövő hét folyamán fogok írni a Atyja eltűnése kapcsán pletykákat.

Mivel jelenleg a vámpírok dominálnak ezért vámpír és vadász NJK készítését kell célba venni természetesen a vadászoknál különböző szervezeteket is kell hozzájuk rittyenteni amihez a jelenleg magánzó vadászok csatlakozhatnak. boldog
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Vasorrú Banya Pént. Márc. 20, 2009 12:35 pm

Jó reggelt vagy épp jobbat Mindenkinek !

De legfőképpen Matt Tucknak !

A gonosz boszorkány státuszt vállaltam, s mint jó banyához illik művelem is a mesterségem. Spiteful
Az elszánt játékosok mégis a jószándékot fogják látni Wink

Láttam a fenyegetést... s hogy minél messzebbre kerülj a gonosz véletlentől álljon itt alább mindaz ami ebben segíthet...tán.



Név: Matt Tuck

Faj: Vérfarkas

Koncepció: 1990 júliusában láttam meg a a világot a legmelegebb időben vagyis délben. Aznap este csak félhold volt.ÍMég dolgozok a többin(Ha nem baj).

Már ugrott a "talán jó" meghatározás, hiszen még dolgozni szeretnél rajta...ami rá is férne. Gondold át a megfogalmazást és írd le a lényeget tömören világosan. Mint nő a technikai részeket a fiúkra hagyom és csak stilisztikailag cincállak szana-szerte hogy érezd hol sántít a leírás.
Nem feltétlen délben van a legmelegebb...
Bőven elég hogy : 1990 július havában láttam meg a napvilágot, a templomtorony nagyharangja első légvételemmel együtt lendült, hogy mély nyugodt hangján a hónap legmelegebb napján is elüsse a delet. (vagy valami hasonló)


Természet / Viselkedés: Önfejű és makacs. Nem szereti ha parancsolnak neki, de ha csatában alul van akkor tanácsokat elfogad. Nehezen oldodik bármilyen társaságba kivétel ha azok vadállatok. Van pár ember akik között jól érzi magát.

Ezek csak kijelentések, melyeket egymás mellé téve, visszhőkölésre készteti az olvasót. Nem tudom eldönteni hogy akarakter egy karakán öntörvényű (valóban makacs és önfejű) vagy csak egy bizonytalan kapaszkodók nélküli élőlény.
De az eredeti adatkéréshez álljon itt egy közelebbi megfogalmazás féle:


Természet:Karakterünknek van egy alaptermészete, amely alapján érez, él és gondolkodik. Ezt a természetet a játékban leegyszerűsítve, egy szóval szoktuk leírni. Pl. Gyámkodó, Zsarnok, Kaméleon, Szörnyeteg, Alkalmazkodó, Maximalista, Vezető, Bajtársias stb.

Viselkedés:Míg a Természet a karakter belső jellemét írja le leegyszerűsítve, addig a Viselkedés a külvilág felé mutatott belső énjét jelenti. Mivel a legtöbb esetben a karakterek nem a tiszta belső énjüket adják, hanem valamiféleképpen rejtegetik igazi természetüket, ez a két jellemző ritkán egy és ugyanaz, jóllehet, pontosan ugyanazokat az egyszavas, rövid jellemzéseket használjuk a Viselkedéseknél, mint a Természetnél.


Kinézet: így:


Háttér információ: Matt családja nem volt se gazdag se szegény. ők a közép osztákyba tartoztak. Apja egy műhelyben dolgozott míg anyja szakácsnő volt. Matt is hébe hóba járt dolgozni apró cseprő munkákat elvégzet. Segített a közelben lakó idősöknek bevásárolni. Ezért mindig kapot valamit. Nem nagyon költekeztek csak azt vették meg amire szükség volt. Legjobban húst vettek mert az jóbban fülött a fogukhoz.

Nem kell túlmagyarázni a tényeket. Egy középosztálybéli család már önmagában is középen van igen
Leginkább húst fogyasztanak ami köztudottan a legdrágább élelmiszer, vagyis Mattnek keményen dolgoznia kell, ha egy fejlődő szervezet tápanyagigényét ki akarja elégíteni...


Kettős személyiség: Matt mindig úgy viselkedet mintha két személy lenne egy testben. Egyszer kedves aranyos ifjú volt, de hirtelen megfordult a személyisége és egy dühöngő vadállat lett. Még kis korában nem nagyon tudta kontrolálni, de ahogy fejlődött úgy tudot a dühén uralkodni.(nem ősi düh)

A kedves aranyos ifjú, aki makacs önfejű, parancs tagadó...
Aztán meg kapja magát ésmegvadul ? Tör zúz mint egy vadállat.... A környezete meg tűri szó nélkül....mhm persze Sad
Kissé árnyaltabban jellemezd kérlek
.


Kapcsolatok: Mattnek a kapcsolatai nem valami jók voltak de volt pár embere aki információhoz jutatta. Ők a csatlósai voltak vagyis jobban mondva barátai.

A barát nem csatlós.... A csatlós az aki "szolgálja" a karaktert. Titkár, testőr, sofőr, szakácsnő .... De leginkább a testközelibb alkalmazottak. Akik valamilyen fizettségért tesznek valamit.... A barát lehet kapcsolat pl...

Csatlósok: A csatlósait inkább barátainak tekintette. Igaz egy igaz barátját elveszítette egy harcban, de még maradt 2 barátja. Mind kettő lány volt. Egyik Bra trunk huga és másik meg roxan Matt szerelme.

Szomorú és lehangoló, kissé tán torz a helyzet....Az előzőekből kiderül hogy nehezen barátkozik s lám bár volt három barátja mégiscsak s az sem baj ha egyet elveszít mert maradt még kettő Sad De ezek sem igaziak mert csak lányok...s lám az egyik nem is barát hanem a szerelme, ami persze nem zárja ki a baráti kapcsolatot, csak ebben a helyzetben ez kicsit fura.


Történet
A nevem Matt Tuck és egy kis városban születtem egy nyári napon. Ekkor még nem tudtam hogy vérfarkas vagyok, de nem tudtam így sem beileszkedni. 10 évesen csak állat barátaim voltak akiket megértetem furcsa módon. A családommal bújkáltunk mert egy falka akart minket megölni mert mi nem álltunk közéjük. A családom minden tagja vérfarkas volt. Egyszer ránk találtak és mi szembe szálltunk velük. Rögtön támadásba lendültem de ekkor még nem tudtam átváltozni. Nem érdekelt mien erősek a támadók addig küzdöttem puszta kézzel ameddig tudtam. Egyszer a tarkómat egy hatalmas ütés érte és én eszméletlen zuhantam a földre. Nikor felébredtem a családtagjaim a földön hevertek vérbe fagyva.

Szépenkérlek ülj le és rendezd sorba a történéseket. Számomra fontos a tény a láncolat hogy hogyan lettél az ami.... A születésekor senkisem tudja hogy micsoda is valójában csak lélegzik eszik alszik és sír....stb. Érzésem szerint még tízévesen sem tudtad de már egy falka elől bújkáltatok... Sejtem én hogy egyszerre akartad leírni ami benned megjelent, de ez csak egy összedobott "gondolat gyorsírásra" emlékeztet

Nem vették észre hogy én még élek és ezért megfogadtam hogy a gyilkost megölöm,

Azért fogadod meg hogy megölöd a gyilkost mert nem vették észre hogy még élsz ????

de ez véget sokat edzettem. Nem volt senki aki tudot volna róllam gondoskodni ezért magam teremtetetem meg a betevő falatott. 15 évesen már úgy néztem ki mint egy 19 éves srác. Az iskolát folytatam és imár gimnáziumban voltam. Itt lett pár barátom akikről nem tudtam hogy ők is az én fajtám.

Bocsáss meg de kezd olyan érzésem lenni, hogy normális emberi kapcsolatot nem is tud teremteni. Ennyi vérfarkas nemigen szaladgál egy városban, hacsak nem egy "erre szakosodott" városról van szó...

Egyik este elmentünk együtt szórakozni mikor belénk kötött egy banda. Aznap este telihold volt és a düh véget átváltoztam vérfarkassá. A barátaim is átváltoztak. Sajnálatos módon a banda nem ilyedt meg tőllünk és így harcba bonyolodtunk. Tudtunk tiszta fejjel gondolkodni ezért nem nagy csapásokat vittünk be. Akik rám támadtak emberek kis hilyán meghaltak mert én nem tudtam az erőm irányítani.

Most akkor nem vittetek be nagy csapásokat ... vagy mégis ?

majd mikor véget ért a küzdelem elkezdtem nézni a testem és elszörnyülködtem.

Úgy értelmeztem, hogy aszüleid is farkasok voltak.....legalább tízéves korodig velük éltél...nem hiszem hogy nem készítettek fel... persze ebbe lehet beleköt valamelyik magasabb rendű társam (hajrá igen ) Más ... a többiek nem alakultak át? Harc közben rájuk pillantva nem rémültél meg ??????

folyt. köv.


A hozzászólást Vasorrú Banya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 20, 2009 1:10 pm-kor.
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Vasorrú Banya Pént. Márc. 20, 2009 12:36 pm

El akartam rohanni de lefogtak a barátaim.
-Matt ne fuss !. - próbált megnyugtatni Trunk.
-De Trunk szörnyek vagyunk. - szóltam elkeseredve s rémülten. Szívem szerint kiszaladtam volna a világból ha nem fogott volna még mindig.
-Ez egy adotság.- folytatta csitítólag.
-Milyen adotság? - ébredt fel bennem a kíváncsiság egyre inkább felülkerekedve s retteneten.
-Ez egy igen jó adottság.- ismételgette barátom halkan mordulva.
Majd fogtam és nem viaskodtam a barátaimmal. Inkább elmentünk a házamhoz.
-Matt tudjuk ki volt a gyilkos.- s mindezt úgy mondta, mintha mi sem lenne természetesebb.
-Mi csoda? - torpantam meg s döbbenten néztem rá.
-Hogy ki ölette meg a szüleidet. - magyarázta olyan hangon mintha értelmifogyatékos lennék, pedig csak a tény maga állította meg a világot körülöttem pár pillanatra.
-Hol van? - ragadtam meg hirtelen a vállát és legszívesebben alaposan megráztam volna mert úgy éreztem csak játszik az érzéseimmel...
-Előbb megtanulod használni az erőd.- szögezte le ellentmondást nem tűrően
-Rendben.- sóhajtottam mélyet és lepergett előttem a jelenet, majd a kép is megjelent, mikor magamhoztérve vérbefagyva találtam őket. Beláttam hogy most még nem győzhetek ellenük, esélyem sincs...

Elkezdtem a képességeimet a legnagyobb szintre kidolgozni.

Honnan tudja a karid mi a "legnagyobb szint" ????[/font]

Mikor 17 éves voltam már elég jó harcosnak gondoltam magam és egy kard készítésbe fogtam bele. A barátaim segítettek sokat nekem így egy év alatt sikerült befejeznem a kardom.
-Barátaim holnap lesz a születésnapom ezért azt kérem vezesetek a gyilkoshoz. - ... (!!!)
-Rendben. - ...(!!!)

Mikor elindultunk az útra tudtam hogy nem egy ellenfelünk lesz. Ahogy odaértünk egy vérfarkas koloniát láttunk. Engem nem érdekelt hogy menyien vannak ott és kivont karddal rohantam.
-Matt Tuck vagyok Jack Tuck fia. - ...(!!!)

Minden szempár rám tekintett de nem láttam a vezért. Hirtelen egy vérfarkas állt előttem és már támadott is. Kis hilyán eltalált engem, de szerencsémre hátra hajultam és a kardommal vágtam amitől a vérfarkas felvonyított. Majd még elszántabban támadott. Nem érdekelt hogy menyien vannak én harcba bocsájtkoztam ellenük. Már körbe fogtak engem, de egy pillanatban a barátaim teremtek ott és volt melletük pár farkas.

Most akkor ki kicsoda ? Eddig úgy tűnt hogy a barátaid is farkasok.


Így tudtam hogy van már egy halvány csillag amivel sikerülhet győznünk. Ahogy gondolkodtam ezen az ellenfelem támadot és kiütötte a kardom a kezemből. Én így fogtam magam és a felsőm levettem majd átváltoztam vérfarkassá. Így támadtam és elharaptam az ellenfelem nyakát. Ő csak össze zuhant és hörgött. Én egy csapással lekaptam a fejét. Zihálvatámadtam tovább , de megláttam hogy Trunkot kis hilyán megölik. Én odaugrottam és a támadóinak estem. Ők ketten voltak gyorsabbak de nem erősebbek nállam. Szerencsémre sikerült mind ketőt elkapni és eltörtem a nyakukat. Majd Trunknak segítetem felkellni. Majd egy hangra lettem figyelmes.
-Lám lám telennél Jack fia? -

Felvettem a normál alakom és a hang felé fordúltam.
-Igen én vagyok.
-Akkor nem végeztünk jó munkát.
-Ki vagy?
-Megmondom mert nem sokáig éltek már. A nevem Bill Sparrow.
-Micsoda?
-Végetek.
Majd egy lépést tett felénk Bill.
-Várj. Küzdjünk meg és a többieknek nem esik baja.
-Matt dehát...
-Maradj ott Trunk és vigyáz a többiekre.
Majd a kardom felvettem.
-Készen állsz?
-Én igen. Akkor most mondj búcsút a világnak.
Majd ahogy támadot én a karddal probáltam távol tartani. Nem sikerült eltalálnom olyan helyen hogy lelassúljon. Bill átváltozott és úgy támadot. Én a karddal védekeztem kisebb nagyobb sikerrel. Bill kiütöte a kardot a kezemből és én hátra estem. Ahogy felakartam kellni Bill leakarta tépni a fejem, de trunk elém ugrot és megprobált megvédeni csak nem sikerült neki. Ahogy Trunk teste a földre zuhant én felordítotam és felálltam. Nem érdekelt hogy mien erős Bill és én is átváltoztam. Majd Billnek rontottam és felkaptam majd eldobtam. Bill felugrot és a mellkasomat célozta meg a körmével de én elkaptam a kezét. A számból úgy ömlöt a nyál mintha csak víz csordúlna ki a számból miután ittam. Majd bill megprobált megharapni, de én ellöktem. Bill újra támadni készült de én gyorsabb voltam és már ott álltam előtte. Ő csak nézet míg én egy támadást mértem a nyakára. Bill Hátra borúlt majd a kardomat felvettem a földről. Majd lesúlytotam Billre aki rángot egy kicsit de nem sokáig. Vissza változtam normális formámba.
-Menjünk.
-Nem mentek sehova míg nem jön a vezér.
Engem nem érdekelt és Trunk testét felvettem.
-Gyertek.
Majd elmentünk tudtam hogy követnek a falkából de mi gyorsabbak voltunk és eltüntünk előlük igaz a szagunkat érezték de egy folyón átkelltünk. Sikerült a követőinket lerázni és trunkot eltemettük.
-Matt most mit tegyünk?
-Roxan az igazat megvalva nem tudom.
Trunk testvére Bra lépet elő.
-Menjünk egy másik helyre.
-Rendben.
Roxan átölelt és könyes szemmel rámnézet.
-Mond miaz?
-Azt hittem hogy te is meghalsz, de nem halltál meg szerelmem.
Majd fogtuk magunkat és elmentünk. Én Roxannal összejöttem és folytatuk életünket számkivetettként
.


Uhhh ez nagyon durva volt !!!!! Ilyet ne többet kérlek !!!!!! Ez egy Super Hiro a manga a pokemon hősies küzdelme a rakéta csapattal vagy mivel.....
Ez nem egy kezdő karakter leírása ...
Tisztelem az erőfeszítésed és a fáradtságát az ujjaidnak míg beütögetted a hrci jelenetet de ez nem így megy......
Ha győzni akarsz győzöl. ha el akarsz menni elmész...ez nem ilyen egyszerű !!! Nincs realitás a leírásban.
Én érzem az akaratot az energiát benned, de kérlek légy reális és fordítsd mindezt egy hangulatos tárgyszerű kézzelfogható leírás elkészítésére. Képzeld el, hogy nem mindenki a Te fejedből nézi az eseményeket. Ami Neked triviális azelőtt más értetlenül álldogál....

Ülj neki mégegyszer és tekintsd az eddigieket egy erős vázletnak amit át kell írni és sok helyen ki kell egészíteni.
S még valami...amit írsz Wordben tedd először. Rengeteg elütés és helyesírási hiba van benne... köszönöm.

Ui.: Ha még nem romboltam le mindent akkor most felteszem a csúcsra a koronát.
Válassz egy valósághoz közelebbi karakterképet. Nem rajzfilmhősök vagyunk.... Ennél te is érettebb vagy.

Üdv a gonosz tintával körmölő rút Banya
.
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Vas. Márc. 22, 2009 1:53 pm

Nathaniel Damies írta:Név: Nathaniel Damies

Koncepció: Technomágus

Természet, viselkedés: kidolgozás alatt

Tulajdonságok: kidolgozás alatt

Előnyök/Hátrányok:
Józan ész (+1)
Hűvös logika (+1)
Árulkodó érzelmek (+2)
Mélyalvó (-1)
Kortalanság (+2)
Lassú gyógyulás (-3)
Barátságos arc (+1 pont)
Tehetség (+1)
Ösztönös vezető (+1)
Rémálmok (-1)
Régi szerelem (-2) Mesélői engedéllyel.

Hátterek:
Anyagi háttér 3. szint
Befolyás 1. szint
Kapcsolatok 2. szint
Avatár 2. szint
Góc 3. szint
Könyvtár 2. szint
Mentor 2. szint
kidolgozás alatt (elhasználva: 5 szabadon elkölthető pont)

Képességek:

Nyelvismeret 3. szint

kidolgozás alatt (maradt: 7 elosztható pont)

Üdv

Mivel a Varázslókhoz még kevés anyag került fel ezért csak a fentlévő anyagokhoz kapcsolódó hibákat említeném meg.

1. A felvehető Előnyök / Hátrányok 7 pontban vannak limitálva (ez alól egy kivétel van ha csak két Előnyt választasz akkor túllépheted a 7 pontos limitet például 1db 5 pontos Előnyt és mellé egy 4 pontos Előnyt) neked 8 pontnyi Előnyöd van légyszíves faragj le belőle egy pontot hogy csak 7 pontnyi Előnyöd legyen.

2. Nyelvismeret mögé zárojelezd a anyanyelveden kívűl milyen nyelveket beszélsz még.

3. Bár ez még nem került fel a fórumra de mivel a karaktered 1722 születésű ezért szükséged lesz Élet 4 Szférára, hogy ilyen hosszú ideig életben maradj valamint esetleg majd a Idő Szféra sem árt és valószínűleg a Gócod által termelt mágikus energiát a kortalanságodra fenntartására használod fel.

4. A Befolyásodról és a Kapcsolataidról is illene majd pár szót ejteni.

Alternatív lehetőségként átvariálod a Előnyeidet és felveszed a Kortalanság Előnyt.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Márc. 26, 2009 10:47 am

Erica Fadde írta:Név: Ádám Simon

Született: 1909. június 25.

Természet/Viselkedés: Tébolyult (magyarázatot lásd lentebb, élettörténetben). Hobbi: éjszakai lepkék elfogása és idomítása.
kidolgozás alatt


Előnyök/Hátrányok:
Szerencsés (+3)
Pirospozsgás (+2)
Megtévesztő aura (+1)
Ártalmatlan (+1)
Öngyilkos hajlam (-3)
Ezüstérzékenység (-2)
Tükörkép nélküli (-1)
Mélyalvó (-1)
Plusz misztikus képesség (+5)


Felhasználva: 5 szabadon elkölthető pont, +2 jár a Misztikus képességekhez (maradt: 10+2)

Ismét kihangsúlyoznám 7 pontnyi Előnyt lehet fevenni 2-nél több Előny esetén itt megint 11 pontnyi Előny tobzódik. Sok szeretném 7 pont vagy az allat látni.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Vas. Márc. 29, 2009 12:54 am

Brajah Tentraue írta:Név: Brajah Tentraue

Képességek:
- Tudatosság 5
A induló karaktereknek a Képességeik max 4. szintűek lehetnek


Brajah Tentraue írta:Szférák:
Tudat 4
Élet 4
Anyag 3
Szellem 4
A Szellem és a Eredet Szféra csak NJK-nak (Nem Játékos Karakterek) elérhető kérlek válassz másik Szférát
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Szer. Ápr. 01, 2009 10:23 pm

Loren G. Blackmore írta:Név: Loren G. Blackmore

Hátterek:
Hírnév: 2
Rejtőzés: 2

Üdv

Khm most vagy Hírnév vagy Rejtőzés a alábbi pssszus szerint:


Mesélő írta:
Rejtőzés

Típus: Általános


Ez passzív és nem aktív Jellemző, vagyis nem segít bele a Lopakodásban vagy más nyilvánvaló cselekedetekbe, melyek célja, hogy a Személy elrejtőzzön mások elől. Egyszerűen nehézzé válik a személyt megtalálni, akár egy autó hátsó ülésén kuporog, akár három földrésszel arrébb rejtőzködik egy kriptában.
Egyetlen olyan karakter sem veheti fel a Rejtőzést, akinek van Státusza vagy Hírneve és ez fordítva is igaz. Ugyanígy, a Rejtőzés nem hat a öreg vámpírok esetében. Az Öregek túlságosan természetellenesek ahhoz, hogy ilyen könnyedén kicsússzanak mások elméjéből.

Megjegyzés:
A Háttér néha éppen annyira hátráltat, mint amennyire segít is, és néha gondokat okoz a többi Háttér esetében is. Ha egy Rejtőzéssel bíró Vértestvérnek van Anyagi háttere is, akkor elképzelhető, hogy úgy kell levadásznia a részvényjutalékát, míg a Rejtőző Mentort megtalálni több gondot jelent annál, mint amennyit megér.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Vasorrú Banya Csüt. Ápr. 02, 2009 2:08 am

Üdv néked Brajah a Mágus !

Tisztem szerint ismét cincálok, de persze a jószándék vezet a tökéletességre való ösztökélés hajt....

Én nem számolok csak a női érzéket követve kekeckedek Smile



Név: Brajah Tentraue

Koncepció: Értelmiségi Hermetikus

Természet: Tüzes szellemű
Viselkedés: Hebrencs


Amit beleírok az mind hiányzik számomra a háttérből

Tulajdonságok:
Erő: 5
Ügyesség: 6
Gyorsaság: 7
Modor: 5
Intelligencia: 7
Megjelenés: 7
Észlelés: 5
Állóképesség: 4
Akaraterő: 4
Szerencse: 8


Az álabbiak hogyan befolyásolják az életét mitől alakultak ki ?

Előnyök/Hátrányok:
- Józan ész (+1 pont)
- Önvizsgálat (+1 pont)
- Kortalanság(+2 pont)
- Mérgező vér (+3 pont)

- Rángás (-1 pont)
- Függőség (-1 pont)
- Lustaság (-3 pont)
- Rémálmok (-1 pont)
- Sötét titok (-1 pont)


*****

Hátterek:
Anyagi háttér 2. szint Honnan van ?

Az alábbiakra szeretnék utalást látni a háttérben.

Befolyás 1. szint
Szövetségek 2. szint
Avatár 3. szint
Góc 3. szint

Felhasználva: 3 szabadon elkölthető pont

***********

Ezekről is szeretnék olvasni...ha nem járt iskolába honnan tud ennyi mindent és némelyiket egész magas szinten Smile

Képességek:
- Tudatosság 4
- Éberség 4
- Kifejezőkészség 4
- Közelharc 2
- Intuíció 3
- Kozmológia 4
- Illemtan 3
- Alvilág Ismerete 4
- Meditáció 4
- Álcázás 3
- Lopakodás 4
- Nyelvismeret 2
- Humán tudományok 2
- Természettudomány 3

Felhasználva: 6 szabadon elkölthető pont

***************

Kellene egy mester vagy valaki aki ezeket megtanítja használni...ha jól emlékszem Smile


Szférák:
Anyag 4
Erők 4
Tér 3
Idő 3

Felhasználva: 6 szabadon elkölthető pont

A tárgyak felsorolását a képi anyagot fantasztikusnak tartom. Látszik hogy dolgoztál vele és összeszedett az egész.
Ám szeretném ha a hátteret átalakítanád kicsit.
Nem baj ha hosszú lesz csak legyenek benne a fontos dolgok.
A technikai számadatokat élővé kellene tenni a háttérmese által.
Aztán az autó elcsenése, a notesz hogyan került hozzád s miért olyan érdekes. kép sokat sejtet, de szívesen látnám hogy szerinted miért izgalmas. A lakás honnan van ?



Saint Petersburgban(Oroszország) születtem ezelőtt 17évvel, Július 19-én. Édesanyámat sajnos nem ismertem, apámat név szerint Burenja Tentraue -nek hívták. Ritkán láttam, mikor hazajött a fegyvergyárból. Nagyon sokat mesélt a mágikus erőkről,varázslényekről,vámpírokról,vérfarkasokról,tündékről,törpékről, egyebekről. Nem jártam iskolába, apukám és a nevelő anyám tanított mindenre. Nevelőanyám, név szerint: Anna Lukjanyenko. Úgy törődött velem mint az édesfiával. Anna nem járt dolgozni, helyette velem foglalkozott és ellátott. Anna körülbelül 4éves koromban lépett be életünkbe, nagyon sok terhet sikerült levennie apám válláról. Egy nap Apám nagyon későn jött haza, lehettem vagy 6éves... Anna hasztalan le akart fektetni, azt mondta hogy mesél nekem az orosz csatákról, de hiába, erősködtem hogy meg szeretném várni apámat. Éjjel fél 4 fele ért haza, odaszaladtam hozzá s könnyes szemekkel megöleltem. Ő csak azt hajtogatta hogy nincs semmi baj. Megkérdeztem tőle, hogy miért maradt ilyen sokáig távol, de ő nem felelt csak hajtogatta tovább, hogy nincs semmi baj. Aztán ez a jelenet többször megismétlődött. Míg egyszer csak apám nem tért haza. Anna betelefonált a katonaságra hogy tudnak e valamit róla, de senki semmit nem tudott... Erre két napra beállít hozzánk egy magas, kopaszra nyírt orosz katona, és sajnálattal közli anyámmal, hogy apám holttestét Kujalevtől 4 kilométerre találták meg aznap reggel(ezt én később tudtam meg). Engem ez idő alatt felparancsolt a szobámba. Mikor elment, a férfi feljött hozzám és megpróbálta gyereknyelven, kerítve elmagyarázni, de voltam hozzá elég okos hogy kitaláljam mi történt. Mint később megtudtam, Apámat egy "mágus" ölte meg. Később azt is megtudtam, hogy apám a fegyvergyárban a GGT-nek dolgozott, ami abban az időben köztudott volt, hogy a MEBVA-nak(Mutánsok Ellen Békével Vagy Anélkül) gyűjtött információt, létesített katonai egységeket, fegyvereket.


Idáig élvezetes és követhető... innen már olyan érzésem van mintha elfogyott volna a kedv és minden át lett hidalva, elnagyolva. Sad

Lassan felcseperedtem.
Munka, iskola vagy máshol tanult dolgok ? Pénzkereset ? Barátok ?


Ha jól tudom a mágusok "felébrednek". Akiben ott van a képesség de nincs még tudatában azt alvónak nevezik. Veszélyes egyedül felébredni ezért valaki egy már valóban mágusnak mondható "mester" teszi meg és egy darabig a tanítványával marad míg az magától is járni tudja már az utat.

Egy nap fura, magas 20as éveiben járó, hosszú fekete hajú, ballonkabátot viselő férfi lépett be az ajtón, Anna már a halálos ágyán feküdt így nem tudta üdvözölni a vendéget. Fejemben egy különös bizsergést éreztem" Ez a férfi szimpatikus ! " Hangzott a férfi második mondata: Le kell ülnünk beszélgetni. Leültünk s mindent töviről hegyire elmesélt. Mikor már álltam volna fel az asztaltól, megszólalt, maradj, még a java hátra van. S ekkor mesélte el hogy bennem egy különleges erő lakozik.



"Mikor egy évvel ezelőtt a városban jártam,éreztem egy különös késztetést, egy erőt, hogy a városban van még egy mágus. De ereje még nagyon gyenge, s egyre csak gyengül,? késztetést éreztem a felé hogy ezt az erőt felkeressem. De akkor még nem volt rá időm, tovább kellett mennem Amerikába.S látod most itt vagyok mindent elmondtam. "

S aztán magadra hagyott ? Miért nem mentél vele ?
Csak egy gondolat ami belémfészkelte magát : Ennyire nem élhettél elszigetelten vagyis kell hogy legyenek már kapcsolataid barátok társak sok minden történt a 17 alatt azt hiszem... Oroszország az otthonod a hazád...
Miért keresed a mágust aki felvilágosított ? Megkért vagy üzent ? Vagy feladatot adott ? Egy felbontatlan levelet esetleg,... vagy bármi.
Annyira jól indult az egész...kérlek építsd ki a többit is ennyire jól ....


Nevelőanyám megöregedett, s meghalt. Békével eltemettük. Mivel már semmi nem fűzött hazámhoz elindultam ki az országból a mágus után, Martigny-be a Lopott Ford Mustangommal.
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Ápr. 02, 2009 9:54 am

Loren G. Blackmore írta:Név: Loren G. Blackmore

Hitelvek (Krédók):

Ártatlanság 4
1. Rejtett jelenlét
2. Átvilágítás
3. Kisugárzás
4. Konfrontáció

Ítélkezés 3
1. Felismerés
2. Béklyó
3. Energiablokád

Mártíromság 4
1. Önfeláldozás
2. Hatodik érzék
3. Pusztítás
4. Átruházás

Üdv

Nos még egy apróság bár ez csak a én izlésbeli hozzáállásom Ártatlanság és Mártíromság Hitelv mellet a Ítélkezés igen érdekesen mutat nem lehetetlen de akkor a karaktered személyiségén nem ártana még egy kicsit tornázni. Inkább illene a Fanatikus Ítélkezés helyett a Megváltás vagy a Látás a karakterhez de Te tudod.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Ápr. 02, 2009 7:13 pm

Üdv Mindenkinek

Bár nem esett szó róla ezért itt megemlítem a játékoknál ha nincs feltüntetve a napszak akkor automatikusan sötétedés utáni éjszakának számít, hogy bármely faj képviselője be tudjon kapcsolódni.

Figyelem Általános Irányelv
Ha nem tüntetik fel a postban a napszakot akkor automatikusan éjszakai időnek számít.

A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Vas. Ápr. 05, 2009 7:09 pm

Blanche Moreau írta:
Szervusz,

Előtörténetet feltöltöttem, épp a háttereket szövögetem bele boldog És elnézést az eddig nem-létező képesség felvételéhez, de nem tudtam mi alá besorolni.

Üdv

Gondolom az alábbiakra gondolsz:


Blanche Moreau írta:
Név: Blanche Moreau

--Képességek--
Hangszer (zongora): 1
Kifejezőkészség: 3 (ő létezik tom)
Szereplés (ének): 3
Szereplés (színészet): 3
Szereplés (tánc): 4

Nos a fentiekhez a Szereplést nem kell felvedd háromszor a megnevezett dolgokhoz általánosságban értesz a javaslatom vedd fel a Szereplés-t 4. és válassz ének, színészet, tánc hármasból egy specializációt és akkor marad innen 5 pontod amit tovább oszthatsz.
A Hangszer helyett pedig a Mesterség is megfelelő Mesterség 1 vagy amennyire növeled a felszabaduló pontokból és mögé (zongorista vagy zongoraművész).
Na ennyi lettem volna röviden egyenlőre.
boldog
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Kedd Ápr. 14, 2009 1:16 pm

Lila Domina írta:
Vasorrú Banya írta:Kedves Jessica !
Kénytelen vagyok elővenni a "Gonosz Tinta" felírattal bíró üvegcsémet. Tollamat belemártva körmölök Neked. Kérlek gondolkozz el az intelmeken s hidd el a felirat ellenére a jószándék vezet. Pár kellemetlenségtől megóvnálak ha engeded
.



Jessica Reeves

Koncepció: Jelenleg top modell és színésznő, de a hosszú évek során diplomát szerzett pszichológiából, és orvostanból is, melyet tovább tanult és plasztikai sebész végzettsége van. Valahol a városban van egy klubja, amit az emberei irányítanak.


Vámpírként indulsz. A vámpírok alapvetően rejtőzködő létet folytatnak. Vagyis nem mutogatják magukat. Teszem azt létezett eddik cirka 200 évet. Ha valóban színésznő és top modell, akkor bizony reflektorfényben van. Mi van ha valaki rájön hogy a külseje sem változik, s két emberöltő óta a filmvásznon van, vagy a kifutón sétál. Hogy oldod meg a nappali elfoglaltságot? Kínos ha csak éjszaka fotózható... A top modellség sok kötelezettséggel jár s senki sem annyira "top" hogy ilyen kiváltságai legyenek. Napfényre nem léphetsz ki, mert meghalsz, vagy épp ott alszol el a műterem közepén, mert fiziológiailag így működnek a testvériség tagjai...
A helyedben lemondanék erről a két szakmáról... vagy nagyon gyorsan vadászok erednek a nyomodba, hogy más lényeket ne is soroljak így elsőre
igen


Természet: Elég céltudatos, és makacs nő. Általában mindig eléri amit akar, temperamentumos, forrófejű, ugyanakkor segítőkész és figyelmes is. Elég hiú, sokat törődik a külsejével. Könnyen felismeri a helyzeteket, és könnyen kiismeri az embereket, pszichológusi végzettségének köszönhetően. Nem mindig tudja elfogadni, ha valamit nem kaphat meg. Olyankor hajlamos a dühkitörésekre. Nem éppen érzékeny, hanem inkább magában tartja a gondjait, és úgy dolgozza fel, hogy a külvilág számára láthatatlan legyen. Vakmerő, és nagyon okos, képzett, nem egyszerű buta szőke nő.

Ha valamit nem kap meg akkor dühkitör <-> aztán meg magában tartja a gondjait.... (erős ellentét)

Viselkedés: Ha társaságba megy, általában felfigyelnek rá, mert nagyon szép nő. Ő ennek teljesen tudatában van, és ki is használja ezt az előnyét. Fellépése tiszteletet parancsoló, és feltűnő. Szereti ha ráfigyelnek, sőt, igényli is azt. Nem mindig fontolja meg a döntéseit, általában ösztönből cselekszik, a pillanatnak él.


Aki a pillanatnak él nem lehet céltudatos ....

Érzem én hogy mindent bele akartál paszírozni a személyiségébe meg a viselkedésébe de nekem kicsit zavaros.

Számomra a hölgy egy letisztult kiforrott egyéniség. (lásd több mint 200 éve létezik)
Kérlek fésüld át mégegyszer a bevezetést.. ha kéred segítek
Smile

Beidéztem ide Vasorrú Banya sorait, hogy minden egy helyen legyen, mert nekem is akadnak problémáim a karakterlapoddal, az említetteken felül.
Amennyiben ilyen idős karaktert szeretnél, fel kell venned a Kor hátteret (leírása: https://pokoltornac.hungarianforum.com/kiegeszitk-f4/hatterek-t90.htm#333) 2-es szinten. Valamint, ahogy a képességekre, ugyanúgy a hátterekre is érvényes a maximum négyes szint szabály, tehát kéretik csökkenteni az Anyagi hátteret és a Hírnevet eggyel, az így kapott pontokat pedig fel is használhatod a Kor háttérre.
A 4. szintű Befolyás-t pedig kicsit ki kéne fejteni. Hogyan, miért... és a többi.
Ugyanez a helyzet a Befolyásos nemző előnyöddel is, hiszen ezekre az adatokra a Mesélőnek szüksége lehet egy-egy játék kapcsán Smile

Üdv mindenkinek

Mea Culpa ez tényleg a ÉN hibám a Hátterekre nem vonatkozik a Max. 4. szint ott lehet menni 5. szintig tehát lehet milliomos karaktert indítani csak a többi is stimmoljon.
Még egyszer MEA CULPA.

A HÁTTEREKRE NEM VONATKOZIK A MAX. 4. SZINT AZOK LEHETNEK 5. SZINTESEK (KIVÉVE A KOR ÉS TÁRSAI AMIKHEZ ESETLEG MESÉLŐI ENGEDÉLY KELL VAGY KÜLÖN MEGKÖTÉSEK ALÁ NEM ESNEK).
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Loki Redback Kedd Ápr. 14, 2009 1:29 pm

Elnézést a nem túl régi kijelentésemért. Vegyétek úgy, hogy sehol nem vagyok. A hiányzó reagokat megpróbálom mielőbb pótolni.


A hozzászólást Loki Redback összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 14, 2009 2:13 pm-kor.
Loki Redback
Loki Redback
Falkatag
Falkatag

Férfi Hozzászólások száma : 123
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Karakterlap : Loki Redback
Registration date : 2009. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Kedd Ápr. 14, 2009 1:37 pm

Üdv

Vasorr a észrevételeimet szőrmentén megküldtem PM-ben.

Jessica Reeves mihelyst egyenesbe jön a karaktered a csúnya beékelődött postjainkat törölni fogjuk a karaktered topicjából.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Vendég Kedd Ápr. 14, 2009 1:51 pm

Köszönöm Smile Azt hiszem lassan rendeződik, amit tudtam kijavítottam. Már csak az előtörténet hiányzik, meg néhány dolog.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Satine Desire Szer. Ápr. 15, 2009 7:25 pm

Sziasztok.Az lenne a kérésem,hogy hogyan tudom törölni ezt a regisztrációmat?
Satine Desire
Satine Desire
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 5
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Apr. 14.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Lila Domina Szer. Ápr. 15, 2009 8:22 pm

Te sehogy Smile
Csak úgy törlődhetsz innen, ha szólsz valamelyik adminnak... (például nekem) De nem szeretném, ha feladnád a karakteralkotás közepén! Tudom soknak tűnik és azt hiszed, hogy nekünk semmi sem jó, de ezt mind csak a kellemes játék érdekében követeljük.
Nem kötelezhetlek rá, csak kérhetlek, hogy csak akkor kérd a regisztrációd törlését, ha nem jut időd az oldalunkra. Smile
Lila Domina
Lila Domina
мιиםєинaτó
мιиםєинaτó

nő Hozzászólások száma : 147
Age : 33
Registration date : 2009. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Erica Fadde Szer. Ápr. 15, 2009 8:32 pm

Nekem írt üzenetet, csak nem válaszoltam rá még... most már nem is fogok. Satine, hallgass Domina mesteremre Smile És ne hidd, hogy te vagy az egyetlen, akit piszkálnak a karakterért, ez amolyan beavatás, mindenkinél Very Happy
Erica Fadde
Erica Fadde
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 213
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Üzenőláda : "Ha a rosszak zavarodnak,
Fojtó lángok kavarognak,
Akkor engem hívj áldottnak."

Karakterlap : Erica Fadde
További karakterek : Jorma Magnus Alatalo
Mesélő

Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Satine Desire Szer. Ápr. 15, 2009 9:06 pm

Értem.De nem hiszem,hogy gyakran feljönnék ide.Nem a játékkal van bajom és nem is veletek,csak egyszerűen nem nekem való ez az egész!
Ezért mégis megkérnélek,hogy töröljetek.
További szép estét!
Satine Desire
Satine Desire
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 5
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Apr. 14.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Lila Domina Szer. Ápr. 15, 2009 9:11 pm

Rendben, ahogy gondolod. Nos akkor nálunk a szokványos teendő, hogyha egy játékos abbahagyja, akkor inaktiváljuk a karakterét, de nem töröljük, esetleg később njk-ként felhasználjuk.
Köszönjük, hogy itt voltál! És gazdagítottad fórumunkat, ha később meggondolnád magad, várunk szívesen, de már új regisztrációval.
Lila Domina
Lila Domina
мιиםєинaτó
мιиםєинaτó

nő Hozzászólások száma : 147
Age : 33
Registration date : 2009. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Vas. Ápr. 19, 2009 9:30 am

Ave

Első észrevételeket beleírom ezzel a színnel.



Noctis Lucis Caelum írta:Név: Noctis Lucis Caelum

Kora:22 éves

Faja: halandó

Koncepció: Egyetemista hallgató, programtervezést tanul. Remek eredményei miatt magas ösztöndíjat kap, emellett szabadidejében egy, a környéken népszerű zenekar dobosa. Ha valaki hozzá viszi egy kis pénz fejében a motorját javítani, akkor a hozzáértő kezek újjávarázsolják azt. Az egyetem befejezése után egy motorszalont szeretne nyitni.


-------------------------------------------
Hátterek:
-Anyagi (2) (A felszereléásed alapján inkább (3) lehet hogy most éppen 2.-ön élsz mert a menedzsered rajtatartja a kezét a pénzügyeiden de a lehetőségeid inkább a 3.-at tükrözik ha nagyon akarod és kihúzod a pénzt a illetékesből)
-Befolyás (3) (Eztet egy kicsit nem ártana részletezni és ehhez is jobban illene a Anyagi Háttér 3. mivel a pénz sokat segít a befolyás megszerzésében sőt sokszor kell is hozzá)
-Hírnév (2)
-Kapcsolatok (2)
-Céltudatosság (1) (Csak Vadászok számára elérhető Háttér)

Fontosabb kapcsolatai: drogdíler,fegyverárus
-------------------------------------------

Képességek:

-humán tudományok (1)
-természettudományok(1)

-atlétika (3)
-éberség (4)
-empátia (2)
-helyismeret(3)
-kézitusa (3)
-kitérés (3)
-mesterség (motorjavítás)(2) (A Technológiaismeret is takarja, persze ha a későbbiekben tuningstudiót akarsz akkor érthető)
-szereplés(dob)(3)
-technológiaismeret (4)
-számítógép (4)
-hackelés (2)
-lőfegyverek(2)
-intuíció (3)
-vezetés (4)
-alvilág ismerete(1)

(Hozzáadva +5 SzeP)

-----------------------------------------------------------
Felszerelés:
- Egy kisebb lakás a külvárosban

- Fenrir, a motorja (Na ehhez a gépcsodához nem ártana a Anyagi Háttér 3. no és a Befolyás 3. is jobban magyarázná)

Kérdések, problémák - Page 2 Fefni

Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák - Page 2 Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.