Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Kérdések, problémák Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Kérdések, problémák Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Kérdések, problémák Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Kérdések, problémák Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Kérdések, problémák Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Kérdések, problémák Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Kérdések, problémák Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Kérdések, problémák Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Kérdések, problémák Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Kérdések, problémák

+14
Őrségi Minóra
Noctis Lucis Caelum
Lila Domina
Satine Desire
Loki Redback
Vasorrú Banya
Dominique Chabrol
Angelique Tussaud
Erica Fadde
A Paradoxon Ura
Heather D. Brown
Mesélő
Jorma Magnus Alatalo
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
18 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Kérdések, problémák Empty Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Szomb. Feb. 07, 2009 12:24 am

A játékkal kapcsolatban felmerülő esetleges kérdések problémák.
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Jorma Magnus Alatalo Hétf. Feb. 16, 2009 10:31 am

Ő nekem egy kérdésem lenne.Belehet e szállni az admin kodásba?Mert szeretném az oldalt én is fejleszteni.Mert a többi oldalon csak az új tagoknak szoktam kérdésre válaszolni. Very Happy Csak ennyit akartam.Szép napot Ádám.
Jorma Magnus Alatalo
Jorma Magnus Alatalo
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 17
Karakterlap : Jorma Magnus Alatalo
Registration date : 2009. Feb. 13.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Mesélő Hétf. Feb. 16, 2009 6:05 pm

Ádám Simon írta:Ő nekem egy kérdésem lenne.Belehet e szállni az admin kodásba?Mert szeretném az oldalt én is fejleszteni.Mert a többi oldalon csak az új tagoknak szoktam kérdésre válaszolni. Very Happy Csak ennyit akartam.Szép napot Ádám.

A konkrét válasz előtt:
1. Ahhoz, hogy fejleszthess, ismerned kéne ezt a világot... neked ez a tudásod 0, és bevallásod szerint nem is fogsz olvasni.
2. Tudnod kéne normális mondatokat összehozni. Nálad itt is nehézségek vannak....
3. Ha még az adminoknak sincs normális karakterlapja, hogy várjuk el másoktól? Légy szíves, legalább ezt javítsd.
4. Azt hiszem, összetéveszted ezt a helyet egy másikkal. Itt nem elég a könyörgés, és a boci tekintet.
Tehát a válasz: NEM.
Mesélő
Mesélő
мιиםєинaτó
мιиםєинaτó

nő Hozzászólások száma : 259
Age : 15
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Feb. 06.

https://pokoltornac.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Kedd Feb. 17, 2009 10:35 am

Üdv

Figyelmeztetek mindenkit, hogy a Vérfarkasoknál és a Vámpíroknál változott a Előny és Hátrány szabályozás a alábbi került be plusszba:
" Kitétel abban az esetben lehet több Előnyöd ha csak kettőt választasz belőle például egy 5 pontost és egy 3 pontost."

Valamint a összes fajnál bevezetésre került a SZABADON ELKÖLTHETŐ PONT fogalma a karakterek további egyedivé tevése érdekében. Az alábbiakatrol szól: "Szabadon Elkölthető pontok: Ezek a pontok arra szolgálnak, hogy finomítsál a karaktereden erre 15 pont áll rendelkezésedre amit szabadon szétoszthatsz a TULAJDONSÁGOK, HÁTTEREK, KÉPESSÉGEK , MISZTIKUS ERŐK között valamint megválthatod vele ELŐNYEIDET és nem kell hozzájuk HÁTRÁNYT (vagy csak kevesebbet) felvenned."
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Jorma Magnus Alatalo Kedd Feb. 17, 2009 12:21 pm

Mesélő írta:
Ádám Simon írta:Ő nekem egy kérdésem lenne.Belehet e szállni az admin kodásba?Mert szeretném az oldalt én is fejleszteni.Mert a többi oldalon csak az új tagoknak szoktam kérdésre válaszolni. Very Happy Csak ennyit akartam.Szép napot Ádám.

A konkrét válasz előtt:
1. Ahhoz, hogy fejleszthess, ismerned kéne ezt a világot... neked ez a tudásod 0, és bevallásod szerint nem is fogsz olvasni.
2. Tudnod kéne normális mondatokat összehozni. Nálad itt is nehézségek vannak....
3. Ha még az adminoknak sincs normális karakterlapja, hogy várjuk el másoktól? Légy szíves, legalább ezt javítsd.
4. Azt hiszem, összetéveszted ezt a helyet egy másikkal. Itt nem elég a könyörgés, és a boci tekintet.
Tehát a válasz: NEM.

Am ez így volt de a vámpírokra vonatkozó részt elolvastam.És az országot hol ezen becses forum játszódik azt nem találtam.
Jorma Magnus Alatalo
Jorma Magnus Alatalo
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 17
Karakterlap : Jorma Magnus Alatalo
Registration date : 2009. Feb. 13.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Kedd Feb. 17, 2009 3:51 pm

Ádám Simon írta:
Mesélő írta:
A konkrét válasz előtt:
1. Ahhoz, hogy fejleszthess, ismerned kéne ezt a világot... neked ez a tudásod 0, és bevallásod szerint nem is fogsz olvasni.
3. Ha még az adminoknak sincs normális karakterlapja, hogy várjuk el másoktól? Légy szíves, legalább ezt javítsd.
Tehát a válasz: NEM.

Am ez így volt de a vámpírokra vonatkozó részt elolvastam. És az országot hol ezen becses forum játszódik azt nem találtam.

Üdv Ádám Simon

Nos akkor minden kötekedést félretéve.

1. Ahhoz hogy fejleszteni tudjál tényleg ismerned kell a világot (és itt nem a helyszínek létrehozására és leírására gondolok) és annak hátterét vagy legalábbis jó rálátásodnak kellene lennie.

2. Ha mindez meglett volna akkor már a Tulajdonságok elosztásakor nem estél volna a többlet pontleosztás hibájába (Vagy csak szimplán figyelmetlen voltál egyik eset sem túl jó).

3. Ha ténylegesen végigolvastad volna a vámpírokat akkor kiderült volna a számodra, hogy itt nem a rangoktól függ a vámpír létezési forma továbbadása.

4. Úgy gondoltam eléggé logikusan van felépítve a fórum, de a példádból okkulva rá kell jöjjek mégsem álljon itt egy kis lista segítségként:

- Fórumszabályzat (ami néha bővülhet érdemes vissza-vissza nézni néha)
- Világleírás kozmológia
- Fajleírások
- Választott fajleírás
- Karakteralkotás lépésről lépésre

Ha ilyen sorrendben nyugodtan olvasva haladtál volna akkor nem futottál volna bele azokba a hibákba amik megtörténtek veled.

5. Amikor a Pokoltornácon vagy felejtsd el, a többi X, Y, Z, DZS FRPG oldalak szabályait mi egy kicsit másként szeretnénk csinálni (egyáltalán nem biztos, hogy sikerülni fog de legalább megpróbáljuk).

6. A Pokoltornácon a Rangok nem a karaktered erősségét jelölik hanem azt, hogy mennyire vagy aktív személye a fórumnak. A későbbiekben lehet hogy fogsz Veterán rangú karakterrel találkozni akinek a karaktere jóval gyengébb mint a tied, mert lehet, hogy ez a user inkább mesél vagy fejleszt a fórumon. Szóval a Rangok itt az Userek személyének szólnak.

7. Karakteralkotás és „szabályok”, sok FRPG oldalon nyafogva kijelentik hogy nem jók mert gúzsba kötik a kreativitásukat, ám ezeken az oldalakon néha komoly súrlódások alakulnak ki amikor a Játékos Karakterek egymás ellen kívánnak tevékenykedni, vagy a másik nem történik semmi igazándiból mert nem akarnak súrlódásokat, ezért nem történik semmi érdemi, egy végtelenített szappanopera szereplőivé válnak. Nem kívánjuk, hogy a Játékos Karakterek egymást öljék viszont ha tényleges komoly összetűzésre kerül sor a karakterlapok segítségével könnyen dönteni lehet a helyzet alakulásában. Természetesen egy frappáns ötlet, vagy haditerv, vagy kelepce akár a gyengébb fél javára is billentheti a mérleg nyelvét.

8. A Pokoltornácon szeretnénk ha lennének aktív és felelős Mesélők akik a IC játéktérben ténykednének és hoznának izgalmat a Játékosok életébe, valamint a nagyhatalmú Karaktereket nem multi regges játékosok által megszemélyesített Személyiségekkel kívánjuk megoldani, hanem tényleges NJK-kal akiket a Mesélők vagy Alkalmi Mesélők mozgatnának. Ezek a NJK-ák idővel fel fognak tűnni egy NJK GALÉRIÁBAN ők lesznek a város híres vagy hírhedt személyiségeik vagy az árnyékban megbúvok.

Röviden ennyi észrevételem lett volna ha valami nem teljes azt majd moderátortársaim kiegészítik.
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Heather D. Brown Kedd Feb. 17, 2009 11:40 pm

Nem hagytál ki semmit boldog
Heather D. Brown
Heather D. Brown
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 171
Age : 33
Üzenőláda : Loki a rabszolgám és nem félek használni! Very Happy
Karakterlap : Heather D. Brown
További karakterek : Elisabeth Leclair
Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Kedd Feb. 24, 2009 10:05 am

Üdv
Nos a alábbiak mint látszik a Chaten zajlotak le előre is elnézését mindenkinek hogy bemásoltam ide Mea Culpa. *leborul*



Chat Box írta:

[21:35:11 23/02/09] Matt Tuck : hy
[21:40:11 23/02/09] ]@ Heather D. Brown : szia Matt
[21:40:16 23/02/09] @ Heather D. Brown : dejó hogy elkaptalak Very Happy
[21:40:48 23/02/09] @ Heather D. Brown : avatart mást kellene majd választanod, valami olyat amiben emberi alakban van a karaktered
[21:41:13 23/02/09] @ Heather D. Brown : ha valami kérdésed akadna fordulj bizalommal a vezetőséghez
[21:41:27 23/02/09] @ Heather D. Brown : most rohannom kell, remélem majd még összefutunk! Smile
[21:41:32 23/02/09] @ Heather D. Brown : szia



Azért is tetem közszemlére mert nem teljesen értek egyet a dologgal de ez az én nézőpontom. Miért ne lehetne a karakter avatárja a harci alakja jelen esetben csak akkor vegye a fáradságot a Játékos és a karakterleírásának rögtön a elejére szúrja be a emberi megjelenésének képét valamint csináljon részletes karakterleírást.

Én személy szerint inkább arra kérném a leendő játékosokat, hogy ha már megvan a avatárjuk ne váltogassák azt folyton folyvást hangulatuk és divathullámok szerint de erre is csak kérném öket.

Köszönöm ennyi lettem volna lehet megkövezni és ízekre cincálni boldog Very Happy Laughing
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Kedd Feb. 24, 2009 10:35 am

Üdv Gordon

Elnézés ez is a én hibám Mea Culpa de emiatt hiba keletkezett a alábbiakban.


Gordon Freemann írta:Név:Gordon Freemann

Nem: Férfi

Karakter életkora: 24

Képességek (Opcionális):

-vezetés (4)
-figyelem (4)
-kézitusa (3)
-lőfegyverek (5)
-Akrobatika (3)
-Álcázás (5)
-Kitérés (4)
-Számítógép (4)
-Hackelés (4)
-Nyelvismeret (2)
-Túlélés (2)
-Helyismeret (3)

Szabadon Elkölthető pontok: --

Elfelejtettem odaírni, hogy a kezdő karaktereknek a Képességeik is limitálva vannak maximum 4. szinten ebből fakadóan a -lőfegyverek (5) nem lehet öt csak négy valamint -Álcázás (5) -el is ugyan ez a helyzet szóval ha úgy nézzük van még 2 szabadon elkölthető pontod. boldog
Valamint kiegészítés: a alapműveltség megjelenítésére ha már nyelveket beszélsz nem ártana Humán Tudományok 1. valamint Természettudományok 1. Ismeretek.
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Szer. Feb. 25, 2009 11:10 am

Üdv Matt

Akkor szépen sorjában csak azokra térnék ki ami nekem szemet szúrtak.

Matt Tuck írta:
Előnyök/Hátrányok:
Zúzógép (1 pont)
Vakmerő (3 pont)
Koraérett (3 pont)
Beszédhibás (1pont)
Sötét titok (1 pont)
Ízletes vér (3 pont)
Nos 7 pont előnyöd és 5 pont hátrányod van 2 pont hibádzik vagy felveszel még 2 pont értékben hátrányt vagy beáldozol ide 2 szabadon elkölthető pontot és akkor már csak 13 marad.

Képességek (Opcionális): egyenlőre nem nagyon térnék ki mert még szinte semmi sincsen fenn belőle de a kardforgatáshoz közelharc képesség kell.

Matt Tuck írta:Hitelvek: Bosszú 4. szint (Elsődleges), Ítélkezés 4. szint (Másodlagos)

Hitelvei a Vadászoknak vannak a Vérfarkasoknak Adományaik légy szíves olvasd át még egyszer a fajleírást itt: https://pokoltornac.hungarianforum.com/fajleirasok-f5/a-verfarkasok-es-megalkotasuk-t99.htm valamint válaszd ki a Harci Alakodat a három lehetséges közül.

De a leglényegesebb elmarad dolgokat bemásolom ide (ennek ellenére olvasd át újra figyelmesen a fajleírást légy szíves):

Különböző alakok:

- Homid alak: emberforma humanoid megjelenés a tulajdonságok megegyeznek a karakterlapon lévő első értékkel.
- Farkas alak : Gyorsasághoz +4 pontot kap míg Észleléshez szintén +4 pontot míg a Modor Tulajdonsága 0 zuhan ha csak nem állatokkal kell kommunikálnia.
- Harci alak: A harci alakjuknak három formája van a karakteralkotás elején meg kell határozd hogy karaktered melyikre képes.

1. Thom: A Thomok a vérfarkas harci alakok legnagyobb termetű ragadozói. Magasságuk elérheti a 2,5 métert is, súlyuk 140-200 kg között mozog. Jellegzetes a sörény és az oroszlánra emlékeztető fej. Testüket barna vagy fekete árnyalatú szőrzet fedi. ERŐ: +8, ÜGYESSÉG: +4, GYORSASÁG: +4, ÉSZLELÉS: +4, ÁLLÓKÉPESSÉG: +8, INTELLIGENCIA: -4.

2. Reep: Reepek erős felépítésűek, mozgékonyabbak a Thomoknál. Magasságuk elérheti a 220cm-t is, testsúlyuk 150-180 kg körül mozog. Fejük a tigrisére jellemző, szőrzetük általában fekete csíkos, alapszíne narancssárga vagy fehér. Intelligensebbek a Thomoknál, vérmérsékletük sem olyan heves. Ruganyosabbak, gyorsabbak, de testi erejük nem közelíti meg a Thomokét. ERŐ: +4, ÜGYESSÉG: +4, GYORSASÁG: +6, ÉSZLELÉS: +4, ÁLLÓKÉPESSÉG: +6.

3. Scorg: A Scorg a legkisebb, de leggyorsabb harci alak. Testmagasságuk 180-200cm , súlyuk 120-140 kg között mozog. Villámgyors reflexek, hatalmas ugrások jellemzik őket. Szinte sohasem növesztenek sörényt, testüket egyszínű, sötét árnyalatú szőr borítja. Párduc pofájukban 3 cm hosszúságú szemfogak ülnek. ERŐ: +2, ÜGYESSÉG: +8, GYORSASÁG: +8, ÉSZLELÉS: +4, ÁLLÓKÉPESSÉG: +4


Származás: A játékos karakter Homid és Metis származással rendelkezhet.

- A Homid: A származás magában foglalja az emberi faj képességeit és tudását, nem csak, mint eszközkészítőkként és kultúrlényekként, hanem a természet meghódítóiként is. Az emberiségnek a természettel vívott kettős harca nagy hatalmat adott nekik a környezetük felett, de egyfajta homályos hiányérzetet is hagyott a lelkükben. Ilyenek a természettel való ősi kapcsolat megszakításának az utóhatásai. Az emberek idegenekké váltak a szellemek világában.

- A Metis: A metisek a Garou társadalom kitaszítottjai. Azonban a homid és lupus Garouktól eltérően közvetlenül a vérfarkas társadalomba születtek és nevelkedtek, ahol állandóan emlékeztették őket fogyatékosságaikra. A metisekkel való kegyetlen bánásmód általában mélyen elfojtott belső dühöt teremt, de szintén ez vezeti őket a szellemvilággal való szorosabb kapcsolathoz is, talán mintegy menekülési lehetőséghez az életük szörnyűségei elől.
Megjegyzés: A metiseknél mindig van valami testi torzulás homid alakjukban (Testi Hátrányok)


Szellem és Származási Adományok: A Származási Adományodon kívül válassz magadnak egy Égisz Adományt és ha akarod válassz még Rítust és Fétist (Homidnak Homid Származási Adománya van alapból míg a Metiseknek Metis Származási Adománya van alapból). A Adományokra alapból 8 pontot oszthatsz el a legmagasabb max 4. szintű lehet. Az Adományok leírását részletesen lásd. később.
Megjegyzés: Amennyiben egy Adománynak egy szinten több alkalmazása is van úgy mindegyiket külön-külön meg kell vedd, például 4 pontot raksz a Homid Származási Adományra akkor rendelkezel 1 elsőszintű, 1 másodszintű, 1 harmadszintű és 1 negyedszintű adománnyal ha ennél többre vágysz akkor plusz pontokat kell beleölj. Ha például mind a 8 pontodat rárakod a előbb említett adományra akkor 3 elsőszintű (azaz a összessel), 3 másodszintű (azaz a összessel), 1 harmadszintű és 1 negyedszintű adománnyal rendelkezel majd. A karakterlapon fel kell tüntesd a megszerzett Adományokat.

Rítusok: A karakterek alapból ismerik a Mindennapi rítusokat, Évszak rítusokat és a Hírnév rítusait a többi rítus annyi pontba kerül amennyi a neve mögött szerepel.
Megjegyzés: A rítusok végrehajtásához Rítus Képzettség szükségeltetik a komolyabbakhoz minimum olyan szintű ahány pontba került a Rítus.

Fétisek: Minden fétis 1 pontba kerül de a MESÉLŐvel egyeztetni kell róla induló karakter max. 4 fétissel rendelkezhet.

Matt Tuck írta:Hátterek:
Anyagi háttér 3
Kettős személyiség 3
Kapcsolatok 2
Csatlósok 2
Nos illene pár szót ejteni a Anyagi hátteredről miből táplálkozik mivel foglakozik esetleg a karaktered.
Kettős személyiség ezt viszont igenis ki kell dolgozd és fel kell építs egy másik személyiséget.
Csatlósok nos 3. Anyagi háttérrel nem nagyon engedhetsz meg magadnak csatlósokat ez a háttér inkább Anyagi háttér 4.-5.-nél jelenik meg a Haver 2. háttér jobban illene a koncepciódba.

Akkor jöjjön a feketeleves.
Matt Tuck írta:Nem sokáig tudtam a családommal lenni mert egy vérfarkas lemészárolta őket.
A vérfarkasok nem mészárolnak embereket oktalanul, vagy magával akart vinni, hogy a Féreg szolgájává neveljen vagy téged is meg akart ölni de akkor hogyan menekültél meg vagy el?

Matt Tuck írta:Mikor elindultunk az útra tudtam hogy nem egy ellenfelünk lesz. Ahogy odaértünk egy vérfarkas koloniát láttunk. Engem nem érdekelt hogy menyien vannak ott és kivont karddal rohantam.
-Matt Tuck vagyok Jack Tuck fia.
-Öljétek meg.
Szerencsémre a barátaim előjöttem és segítetek nekem. Majd egy hatalmas farkasember ugrot elém aki kiütöte a kardot a kezemből, de én puszta kézzel támadtam rá. Nem sikerült megsebesítenem de láttam hogy a támadásaim erősek voltak mert hátrálni kezdett. Majd én is átváltoztam , de a bundám szürke volt. Majd a támadóm hátat fordított nekem és menekülni akart. Én egy ugrással mögötte voltam és átszúrtam a mellkasát. Ez ha nem volt elég neki akkor a következő támadásom már végzet vele. A kardomat fel vettem és a farkas fejét levágtam. Majd a vezérhez léptem.
Nos hősiesség jobbra barátok segítsége balra a Pokoltornácon egy vérfarkas kolónia főleg ha a Féreg szolgái úgy tépett volna benneteket ízekre mint foxi a lábtörlőt esélyetek sem lett volna ez a sötétség világa itt a hősök elbuknak rövid és csúfos véggel.

Matt Tuck írta: A vezér nem szólt csak egy kardot vett elő. Nekem rontott de én kivédtem a támadást. de a vezér egy csapást vitt be nekem. A kardom a következő támadásnál kirepült a kezemből és így a támadó nyakát kaptam el. Majd a kezét szorítotam. A kardot elengedte és oldalba vágot. én felórdítotam és végig karmoltam a mellkasát. Majd a meglepődése közepedte egy újabb támadást vittem be. Most egy újabb karmolást vittem be, de most a nyakára. Majd ami időm volt addig körbe néztem és láttam hogy a barátaim nem sokára meghalnak. ezért fogtam és a vezér torkát elharaptam. A vezér holtan esett össze. Minden szem rám szegődött.
Ez pedig a teljes lehetetlenség a Pokoltornác világán egy induló karakternek esélye sincsen egy falkavezér ellen (hogy ilyen tetteket hajts végre ahhoz játszanod kell valamint fejlesztened a karakteredet és akkor kérésedre idővel egy mesélő lemeséli neked a vérbosszút) a vezér csak melléd ütött volna és ott nyomban szörnyethalt volna a karaktered. Nézd meg példának a Vámpír lovagot és képességeit itt: https://pokoltornac.hungarianforum.com/vazlatok-f24/ted-vazlatai-t107.htm#319 és Alex Conrad / Conrad Alexander Gottfried – nél egy öreg tapasztalt vérfarkas vezér sokkal erősebb és kegyetlenebb harcos.

Röviden ennyi lett volna a észrevételem idővel biztos kialakulnak még egyéb gondolataim a karakter kapcsán.
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Feb. 26, 2009 4:34 pm

Mesélő írta:
3.) Karaktermulti
Fórumunkon engedélyezett a több karakter regisztrációja, bizonyos feltételek mellett. A már regisztrált karakter(ek)nek el kell érniük a 100 hozzászólást és legalább 2 hónapnak kell eltelnie a két regisztráció közt. Magyarán szólva, aktív játékosoknak engedélyezett, mert nem szeretnék elhalmozni a fórumot nullás (inaktív / hozzászólás nélküli) karakterekkel.
A fentiekben foglaltak alól csak egyetlen kivétel létezik. Ha a karaktered még a századik hozzászólás és/vagy a két hónap letelte előtt elhalálozik. Ebben az esetben az azonnali újra regisztráció megengedett.
A karaktermultik számának felső határa nincs, de csak annyit vállalj amennyit folyamatosan játékban tudsz tartani!

Üdvözlet.

*Statikus kisülések keretében bukkan fel a Penumbrából.*


A fenti szabály átgondolására és megváltoztatására kérem az oldal adminisztrátorait. A változás lényege az lenne, hogy egy játékos összesen 3 karakterrel rendelkezhessen az oldalon valamint ha igényli plusz egy Kalandmesteri regisztrációval (ha esetleg komoly mesélési szándékai lennének), valamint az első karaktere regisztrálása után ha aktívan játszik akkor 50 hozzászólás után és időlimit nélkül regisztrálhasson magának másik karaktert. A harmadik karakterét viszont csak akkor regisztrálhassa ha első két karakterével aktív valamint fejenként minimum 150 – 150 reaggal rendelkezik.
Valamint az elhagyott és inaktív karaktereket egy Privát üzenet küldése után az adminisztráció rövid időn belül átnyilvánítja NJK-nak és onnantól bármely Kalandmester szabadon használhatja és irányíthatja azokat, ha e pályafutásuk során elhaláloznának a Temetőbe kerülnek a többi elhalt JK és NJK mellé.
Oppszlá ebből fakadóan a NJK Galéria alá nem ártana egy Temető szekciót létrehozni a Nekromanták nagy örömére. Very Happy

Köszönöm a figyelmet.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Heather D. Brown Csüt. Feb. 26, 2009 4:46 pm

Ellenvetés nincs, módosítsd a szabályt szád íze szerint nyugodtan. Smile
Heather D. Brown
Heather D. Brown
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 171
Age : 33
Üzenőláda : Loki a rabszolgám és nem félek használni! Very Happy
Karakterlap : Heather D. Brown
További karakterek : Elisabeth Leclair
Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Erica Fadde Csüt. Feb. 26, 2009 7:13 pm

Felőlem is mehet Smile Átírod, és akkor ez lesz mostantól^^
Erica Fadde
Erica Fadde
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 213
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Üzenőláda : "Ha a rosszak zavarodnak,
Fojtó lángok kavarognak,
Akkor engem hívj áldottnak."

Karakterlap : Erica Fadde
További karakterek : Jorma Magnus Alatalo
Mesélő

Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Szomb. Feb. 28, 2009 4:40 pm

Matt Tuck írta:Név: Matt Tuck

Faj: Vérfarkas

Tulajdonságok:
Erő: 8
Ügyesség: 5
Gyorsaság: 7
Modor: 4
Intelligencia: 5
Megjelenés: 5
Észlelés: 8
Állóképesség: 5
Akaraterő: 6
Szerencse: 5

Előnyök/Hátrányok:
Zúzógép (1 pont)
Vakmerő (3 pont)
Koraérett (3 pont)
Beszédhibás (1pont)
Sötét titok (1 pont)
Ízletes vér (3 pont)

Hátterek:
Anyagi háttér 3
Kettős személyiség 3
Kapcsolatok 2
Csatlósok 2

Háttér információ: Matt

Származás:Homid.

Alakok:
Harci alak:Thom

Képességek (Opcionális):
Éberség 2. szint
Kézitusa 4. szint
Helyismeret 1. szint
Figyelem 3. szint
Irányítás 4. szint
Lopakodás 3. szint
Túlélés 3. szint
Lőfegyverek 4. szint
Vadászat 3. szint
Technológiaismeret 3. szint
Nyomozás 4. szint
Pénzügy 4. szint
Számítógép 2. szint

Adományok: Emberszag 1, Ősi düh 1, A préda illata 2

Szabadon elkölthető pontok: 19

Üdv

Akkor ezzel kapcsolatban csak szárazon.

"Adományok: Emberszag 1, Ősi düh 1, A préda illata 2"
Homid származású vagy a származási adományokból csak a Homidból választhatsz Ősi Düh-öd jelenleg nem lehet mert a Metis származási adomány.

Helyesen így nézel ki jelenleg:
Adományok: Emberszag 1, A préda illata 2 (Maradt még 6 pont adományokra)

Más bár ez a én híbám mert még mindig nem írtam ki a Opcionális Képességekhez, de a ALAPMŰVELTSÉG Humán tudományok 1. Természettudományok 1. ha ez nincsen a karakternek de vett fel képességeket akkor írástudatlan analfabétának számít, tehát se írni se olvasni se számolni nem tud és nem lehet semilyen technikai képessége ebből fakadóan. Mivel még van 19 Szabadon elkölthető pontod ezért javaslom a előbbiek felvételét és akkor is marad még 17 Szabad pontod.

Vannak még Hátterek amikre nem nagyon tértél ki pedig kéne mert esetleg a GONOSZ Mesélő a játék kezdetén bekapcsolja a ROSSZINDULATÚ FANTÁZIA opcióját és saját torz elmebajával tölti ki a fennmaradt hézagokat melyek továbbra is

- Anyagi háttér hogyan miből ?
- Csatlósok kik mik ?
- Kettős személyiség bár ezt kell utoljára hagyni de nem árt majd kidolgozni ha használni akarod.

Valamint a Tulajdonságaidat / be amire plusszokat adnak a alakjaid a sorrend Ember/Farkas/Harci alak.
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Hétf. Márc. 09, 2009 7:09 pm

Titanilla Lovassy írta:NÉV: Titanilla Sarolta Lovassy
NEM:
KOR: 278
KONCEPCIÓ: szobrász, nemesi leszármazott
TERMÉSZET / VISELKEDÉS szeszélyes, kiszámíthatatlan / nyugodt, kihívó

Üdv

Kalandmesteri megjegyzés. Bár a vámpíroknál nem emeltük ki de általában a induló karakterek fiatal Ifjú vámpírnak számítanak maximum 20-25 év vámpírként való létezéssel a hátuk mögött. Ha 278 éves efektíve "Öreg" vámpírt szeretnél alkotni akkor legyél szíves vedd fel a Kor Hátteret 1. vagy 2. -re és ezzel egyetembe reálisabb karaktert is tudsz alkotni Tulajdonságok Képességek és Misztikus hatalmak terén is.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Csüt. Márc. 12, 2009 1:37 pm

Max Long írta:Név: Max Long

Kézitusa :4 Közelharc:4
Kitérés:4 Szereplés:4
Humán tudomány: 4 Vadászat:4
Éberség:4 Lopakodás:4 (szabad pontból)
Atlétika:4 Megfélemlítés:3 (szabad pontból)
Orvostudomány:3

Rászedés:4 (szabad pontból) Technológia tudás: 3 (szabad pontból)
Meditáció:4 (kor pontok)
Számítógép:3 (kor pontok)

(Hiányzik a Természettudományok 1. /nem tudsz számolni már pedig akkor vagyon is one/ valamint 5. Anyagi háttérnél valami a alábbiak közül 1-2-ön Pénzügy, Jog, Közgazdaságtan vagy valami nem a semmiből lett a pénzed)


Háttér:
Kor:2
Anyagi háttér:5 ( +2 a kor miatt: 3+2=5)
Hírnév: 2 ( kor pontok)
Nyáj/kehely:2 (+3 kor pontok)
Csatlósok:3 ( kor pontok)
Státusz:3 (Írányítás képzettség nélkül mit sem ér)

Első körben röviden ennyi lesz még észrevétel bőven a Kor 2. meg kell dolgozni részletesebb és következetesebb előtörténetet várunk föleg a hátterekre kitérve.
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Márc. 12, 2009 7:07 pm

Csákány

Angelique Tussaud karaktervázlatához írtam néhány megjegyzést. boldog
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Vas. Márc. 15, 2009 2:14 pm

Csákány Mindenkinek

Kellő türelmi idő után az összes megkért egynevű játékos karakter regisztrációját töröltem.
Még mielőtt bárki elkezdene csapkodni a mesélői karaktereknél nem probléma az egytagú és a feltűnő esetlegesen beszélő név mivel ők nem igazi karakterek hanem a leendő NJK mozgatói, döntőbírók vitás esetekben valamint Kalandmesterek nem Játékos Karakterek ebből a szempontból és ezért nem is árt ha elütnek a Játékos Karakterektől tisztán és láthatóan.


Ha bárkinek hasfájása van a törlések miatt nyugodtan keressen meg és sírjon nekem mert én voltam az aki az ominózus tagokat törölte, lehet újra regisztrálni a szabályzatnak megfelelő normális kéttagú névvel megkezdődött a Pokoltornác éledése itt a szabályok kötelező érvényűek mindenkire MINDENKIRE aki ezt nem tudja elfogadni annak más oldal után kell néznie.

Inkább legyünk kevesen akik hajlandóak elfogadni a szabályokat annak érdekébe, hogy nem menjünk egymás agyára, mint nagyon sokan akik tesznek a fórumszabályzatra mintha az nem is lenne mert minek.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by A Paradoxon Ura Hétf. Márc. 16, 2009 1:39 pm

Angelique Tussaud írta:Életem története.

„De tudd meg!E föld népemé lesz véglegesen!S ha már reszket a világ tőlem, én leszek a vadász, te pedig az őzem.”

A legjobb barátom lett, mindig azt mondta én vagyok a fény az ő sötét életében. Mikor 17 éves lettem az apám bejelentette hogy férjhez kell mennem. Mondhatom hogy kicsit sem lelkesedtem az ötletért, tiltakoztam, dühöngtem, de persze mind hiába. Azt mondta, hogy ő így döntött és kész, fogadjam el, ez a lányok dolga. Nagyon dühös voltam rá, hisz a férfi iránt nem érzetem semmit, a gyűlöleten kívül. Egy gazdag, francia, arisztokrata nemes volt egyébként. Pont a 18. születésnapomon akarták tartani az esküvőt. Éjjelente sokat beszélgette,m Briannal erről a dologról is. Csak ültünk a vízparton és beszélgettünk. Nem voltunk szerelmesek, de lelki társak mindenképp. Sok tiltakozás, és szenvedés után azonban eljött a 18. születésnapom, melyet úgy gyűlöltem. Nagy pucc, gyönyörű ruha, csodás dekoráció, de nem voltam boldog, egy kicsit sem. A szertartás sötétedés után kezdődött, ám előtte Brian bejött a kastélyba és azt mondta menjek vele ő majd segít. Mindent elmondott magáról, ki és mi is ő valójában. Azt mondta szüksége van rám, a legjobb barátja vagyok, így örömmel mentem bele a dologba, hogy én is olyanná váljak mint ő. Egyébként a külsőm mindig is mondhatni furcsa volt. Vagyis az embereknek furcsa. Nem úgy néztem ki mint egy átlag francia. Szépnek tartottak az igaz, de furcsának is. Sötét haj, kék szem, hófehér bőr. Így eléggé kontrasztos volt a külsőm. Na de folytassuk a történetet. Elvitt a Szajna partjára egy eldugott kellemes kis részre. A lágy szellő kellemesen simogatta az arcom. Hirtelen mögöttem termett és a nyakamba mélyesztette helyes fogait.. Nem éreztem fájdalmat, inkább élveztem, nagyon is. Utána szörnyű kínokat éltem át, melyeket nem is részleteznék. Adott a véréből, melyet mohón szívtam magamba. Utána teljesen máshogy kezdtem el látni a világot, ám az nem változott, csak én lettem teljesen más. Első áldozatom mélyen gyűlölt jegyesem volt. Élvezettel ittam meg, minden csepp vérét.

(Nos a család elhagyásával a családi vagyonra sem nagyon számíthatsz főképp ha két testvéred más és más útra tért ha veled nagyon nem is foglakoztak esetleges belharcaik miatt Vérfarkas Vs. Vadász azért arra ügyelnek, vagyis ügyeltek, hogy a családi vagyon ne juthasson a markodba a későbbiek folyamán se. Tehát jelenleg Anyagi 4. Háttérrel rendelkezel ki kéne fundálnod miből halmoztad ezt fel a évek során valamint a vagyon megtartásához a alaábbiak közül valamelyik Képesség nem ártana 1. Szinten Pénzügy, Közgazdaságtan, Jog, Politika)

Nagyon ízletes volt, emberéletemben még nem tapasztaltam ehhez foghatót. Utána még 2 évig jártuk együtt utunkat Briannal, majd otthagyott. Csak úgy, szó nélkül.. Csalódott voltam, de a sok csalódás miatt amit életemben átéltem egész könnyen túlléptem rajta. Rengeteget utaztam, és tanultam. Úgy tudom a bátyám vérfarkas, a nővérem pedig vadász lett, bár fogalmam sincs hogyan, vagy miért, hiszen 18 éves korom óta nem láttam őket. Vagyis még mindig 18 vagyok, csakhogy már 199 éve folyamatosan. Volt időm tanulni, és mindenre amit akartam. De ez egyáltalán nem volt áldás, Sőt én átoknak is tartottam, de ezt már hagyjuk inkább..A lényeg hogy így váltam azzá, ami ma vagyok..


És még egy dolog.Van egy hogy is fogalmazza...sötét titkom, amire nem nagyon vagyok büszke, és nem tudhatja meg senki sem.Egy ideig egy sötét temetőnél éltem, olyan 1 évig körülbelül..Ott megismerkedtem egy vámpírral, akivel elég jóban lettem, de egy vadász ránk talált.És megölte őt.

(A fiatal vámpír a város egyik Öreg Elsőszülött vámpírjának egyik frissen ölelt gyermeke volt kire a vámpírtársadalomban nagy jövő várt volna egyes joslatok szerint.)


Pedig segíthettem volna rajta, de én csak végignéztem ahogy megölik.Nem tudom miért tettem, és miért nem segítettem, de akkor még fiatal vámpír voltam, nem tudtam hogy mit tehetnék.Utána egy kis ideig, tényleg nagyon rövid időszak volt, gyűlöltem vámpír lenni, próbáltam megölni magam , de nem ment, állatok vérén éltem, és minden vámpírt gyűlöltem.Ma már szégyenlem ezt az egészet, de már nem tudok változtatni rajta, ezért ezt senkinek nem mondom el.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Angelique Tussaud Hétf. Márc. 16, 2009 2:11 pm

Oké köszi, javítottam.. Smile
Angelique Tussaud
Angelique Tussaud
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 7
Üzenőláda : Tehetnénk úgy, mintha azok a repülők
Az éjszakai égbolton
Hulló csillagok lennének?
Azonnal felhasználnék egy kívánságot,
Kívánságot, kívánságot.

Karakterlap : Angelique Tussaud
Registration date : 2009. Mar. 10.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Kedd Márc. 17, 2009 10:17 am

Ave

Dominique Chabrol generálj magadnak a profilodban egy karakterlapot és töltsd ki a vonatkozó értékeket amúgy elfogadott karakterré váltál.

Más...

Angelique Tussaud nem tudom elhasználtad e végülis a Kor-ból származó Szabad pontjaidat valamint a összes szabad pontjaidat mert ha igen akkor lassan a te karaktered is célegyenesbe ér ha nem tetted volna te is generálj egy karakterlapot a profilodba és pöntyögd be a értékeket.


Angelique Tussaud írta:Név : Angelique Tussaud
Nem : Nő
Életkor: 18 (+199)
Születési dátum : 1793
Faj : vámpír
Koncepció : művész, nemesi leszármazott

Hátterek:
Hírnév : 4.
Befolyás: 4.
Anyagi: 4.
Kor: 1.

Összes szabadon elkölthető pont: 3(Nem tudom nem számoltam de a Kor Háttérből is kapsz még szabadon elkölthető pontokat remélem azokat is elköltötted vagy a későbbiekben fogod)

A megjegyzéseket A Paradoxon Ura írta a karakter véglegesítése után nyugodtan lehet őket törölni.

A hírnév kapcsán meg kéne határozd, hogy milyen társadalmi körökben vagy ismert és ha más néven akkor arról is tegyél említést.

Hírnév 4. "Országosan ismert személyiség vagy - szinte mindenki tud rólad valamit."

No jó de miről vagy ismert és mit tudhatnak rólad ezt még le kéne írni, hogy a többi karakter tudjon mihhez viszónyítani valamit ha jól sikerül a leírás cikket is gyártunk belőle a városi sajtónak. boldog

Befolyás 4.-ről is kéne még pár szót ejteni eléggé befolyásos személy vagy írjál pár mondatot kiket ismersz a ország és a metropolisz befolyásos személyei közül. Smile
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Dominique Chabrol Kedd Márc. 17, 2009 11:20 am

Kedves Ted !

Köszönöm a lehetőséget Smile

Üdv: Nicky
Dominique Chabrol
Dominique Chabrol
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 96
Karakterlap : Dominique Chabrol
Registration date : 2009. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Kenma Kinjou Shibuk (Ted) Kedd Márc. 17, 2009 1:07 pm

Kenma Kinjou Shibuk (Ted) írta:Ave

Dominique Chabrol generálj magadnak a profilodban egy karakterlapot és töltsd ki a vonatkozó értékeket amúgy elfogadott karakterré váltál.

Más...

Angelique Tussaud nem tudom elhasználtad e végülis a Kor-ból származó Szabad pontjaidat valamint a összes szabad pontjaidat mert ha igen akkor lassan a te karaktered is célegyenesbe ér ha nem tetted volna te is generálj egy karakterlapot a profilodba és pöntyögd be a értékeket.

Nos közben felhívták rá a figyelmem, hogy a profilban a régi karakterlap nem működik a új meg még nincs kész úgyhogy a "generálj magadnak a profilodban egy karakterlapot és pöntyögd bele a értékeidet" kérésem tárgytalan boldog jelenleg boldog
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 211
Age : 47
Üzenőláda : NEMTUCC MEGÖLNI VAZZ Laughing
Karakterlap : Kenma Kinjou Shibuk
További karakterek : A Paradoxon Ura (Mesélő Mindenható)
Registration date : 2009. Feb. 06.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Dominique Chabrol Kedd Márc. 17, 2009 1:51 pm

Ted ! Smile

Nos akkor majd ha aktuálissá válik akkor megkérlek szólj újra, és eleget teszek a kérésnek ígérem igen

Nicky
Dominique Chabrol
Dominique Chabrol
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 96
Karakterlap : Dominique Chabrol
Registration date : 2009. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Társoldalság

Témanyitás by Missouri Szer. Márc. 18, 2009 3:25 am

Sziasztok!

Szabad nekem ide belerondítani? Very Happy Jobbat nem találtam, elnézést ha elsiklottam valami felett ezen a késöi órán... Kérdésem, hogy lehetnénk -e társoldalak? Supernatural témájú szerepjáték vagyunk Wink



Köszi elöre is a választ

Jóccakát Zzzzzzz

Missouri

Missouri
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kérdések, problémák Empty Re: Kérdések, problémák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.