Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Csevegés - ahogy tetszik II.

+17
Noctis Lucis Caelum
Jeffery Chesbrown
Erica Fadde
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Martin Sean Bertolli
Vasorrú Banya
Nice Rodriguez
Brajah Tentraue
Elisabeth Leclair
Orellana Shankar
Morcos
Őrségi Minóra
Anabelle Leroi
Alev Beckett
Anton Smith
Lila Domina
A Paradoxon Ura
21 posters

17 / 18 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Szomb. Júl. 04, 2009 4:56 pm

Martin Sean Bertolli írta:

Banya azért haragszik rám, emrt nem mesélek neki privát, te meg Genyó azért, mert a trágár szád miatt letiltottalak az MSNről. Ezek személyeskedések, amik miatt a saját oldalatokon cseszitek szét a játékot azzal, hogy piszkálódni kedztek. De ha nektek ez fotnosabb, mitn a játék, akkor jó egészséget hozzá!
Én enm szándékszom ebben tovább részt venni. Ha reag jön, írok rá, de tovább ezt a részt kiahgyom az éeltemből, annyit puffogtok, amennyiit jólesik!


Jégcsákány

Lám lám Anton / Martin már megint gerinctelenül hazudsz képzeld a NDA-n a játék azóta is megy, hogy elmentél sőt új mese is elindult szóval egyáltalán nincsen ott szétcseszve semmi csak Te szeretnéd ezt elhitetni mindenkivel mert nyafka mimóza lényed ott sem tudott gyökeret verni fantázia hiányában. (Sőt voltak olyan TAGOK akik SK készpénzzel is beszálltak a NDA új szerverében így saját szerverről üzemelünk).
Leszögezném nem haragszik rád senki addig amíg nem kezded el a szart kavarni azért, hogy neked legyen igazad mert kényes és nyafka vagy a végtelenségig.
És ha már személyeskedsz mert nem tudsz mást Te sem, megsúgom a NDA-s karakteredet pillanatok alatt átvette egy másik user és így talán fog is jutni valahová mivel vannak akik látnak fantáziát a meséimben, szóval nem vagy te erkölcsileg fölöttünk bármennyire is hiszed magadról, mivel állítólagos erkölcsi fölényed kimerül a partvonalról való észosztásban és nagyon "okos" elemzésben.
Most elárulom neked többen fellélegeztek a NDA-n amikor kiszálltál a New York meséből mert már fárasztotta őket a túlérzékeny nyafka hozzáállásod és nem Én és nem Banya volt az akit fárasztott, volt már nálad problémásabb játékosom is a 16 év alatt IRL is.
Szóval továbbra is tartom, hogy önvizsgálatot kéne tartsál, hogy miért is nem tudsz huzamosabb ideig meggyökeresedni egyetlen partyban, hogy az asztaliról ne is regéljünk, talán nem mindenki HÜLYE körülötted hanem a HIBA A TE készülékedben van....

Ja Elkezdetem olvasni a Sanctumos mesét A Buddha Tenyerén (Bő 360 oldal)
http://www.sanctum.hu/index.php?hely=forum&terem_tipus=belso&szoba=terem&terem_id=192
De eddig csak Téged és Banyát látom benne szóval ezt megint nem tudom mire vélni:
Martin Sean Bertolli írta:
4.
Rengeteg játékot játszottam, s én nem szoktam őket félbehagyni. Ennek ellenére a játékok 90%-a nem elsz befejezve, s nem csak az enyémek. Egyébként előző decemberben te ugyanígy abbahagytad a nekem való mesélést. S tudom, hogy nem csak velem voltál így. Egy mese és egy másik parti ment szét a Sanctumon azért, mert megharagudtál az egyik userre, s bojkottáltad minden módon. AKkor még azt hittem neked van igazad, de azóta, ahogy jobban megismerlek, ebben nem vagyok teljesen biztos.



Anabelle Leroi írta:SZép napot!

Emberkék, ne már... pont itt, legalább nemár... Ez az oldalt mindíg is amolyan "családias" összetartás jellemezte. A rosszban együtt voltatok, a jóban pedig, ha baj nincs, csináltok? Nem hiszem, hogy ne lenne olyan probléma, amit pont ti, pont egymással ne tudnátok megoldani, ujjal mutogatás, anyázás és harga, gyűlölet nélkül? *szomorúan sóhajt*

Tökéletesen igazad van de a családias hangulathoz az is hozzá tartozik, hogy nem piszkítunk a fészekbe csak azért, hogy nekünk legyen igazunk .....
Valamint ha valaki megteszi, hogy megpróbálja hülyének nézni a másikat akkor ne várja el, hogy szó nélkül el fogok menni a dolog mellet mert nem arról vagyok híres...
Amikor már nem leszek itt az oldalon akkor a tagok úgy szarnak egymás fejére és szájába ahogy akarnak egy szavam se lesz hozzá de addig kegyetlenűl végigverek a demgóg csúsztató vagy hazudozó illetőn ha kell TRÁGÁR és MOCSKOS szájjal mert szerintem a BECSÜLET nagyobb erény....
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vasorrú Banya Szomb. Júl. 04, 2009 5:22 pm

Martin Sean Bertolli írta:Csak egy apróság:

Szóval csak azért játszottál az e-mail mesémven, amit csak neked meséltem, hogy nekem örömet sezrezz, mivel olyan piszokul szörnyű volt? És azért nyektettél utána még négy hónapig, hogy folytassam, mert közben egyáltalán nem élvezted?

Ó, hát ha így van, akkor nem tudom, mért vagy annyira dühös rám az abbahagyűásáért, hogy megpróbálsz most is belémkötni.

Ennél jobb érvet találj ki, hogy Genyón kívül más is eliggye!

De ezt a játékot is Genyó fórumán kezdtük meg. Azért mentünk át e-,ailbe, mert nekem gyakrabban reagoltál, mint genyó partijába, és ezért Gwenyó neked írt egy baromira trágár levelet, amiért te nekem panaszkodtál utána. Ettől függetlenül úgy tűnik, hogy képes vagy te ezért most másnak ekkora patáliát csapni.

AMit most itt más szemére vettek, azokat a hibákat bőven elkövettétek már ti is.

S bár meg lehet próbálni azt is hogy összeugrasztod a képzelt ellenfeleidet, de kicsit átlátszó a dolog.
Túl léptünk már történelmileg az oszd meg és uralkodj játékon !
Ócska trükk a mai modern világban.
A négy hónapnyi "könyörgés" nem a KM nek szólt, hanem a játék alapötletének, mert az szenzációs volt, csak épp rossz kezekbe került a lehetőség.
Jah és még egy apró kérdés.
Ha olyan jó mesélő vagy akkor miért nem élsz a jogokkal és mesélsz az arra éhezőknek ?
A jogod meg van, az időd is, mert ugye te napközben is hozzáférsz a hálóhoz, valamint pörgős vagy.
Hát rajta indíts mesét és bizonyíts !
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Nice Rodriguez Szomb. Júl. 04, 2009 8:06 pm

Öhm....ahoj....

A kis szólásomban semmi olyan célzat nem volt, hogy ez törjön ki belőle jajjistenem...
Tudtam, hogy Banyus is várt a reagomra, ahogy Martin és Minóra is, de mindenkinek írtam, hogy mi a helyzet, mégha most Minórát és Martint picit meg is várakoztatom, de nem hittem, hogy ez kerekedik ki belőle!

Az a helyzet gyerekek, hogy nekem senkivel semmi bajom, Banyus meséjét is piszokul élvezem, ahogy Martinnal és Minórával is a játékot, mert én többségében szeretek játszani, mégha most akaratlanul is de beütött egy kis szünet a betegséggel és az elhúzódó vizsgáimmal, ami csak szerdáig lesz így, utána kész a nyűgjeimnek! Smile
Utána megint jönnek a reagok mindenkinek, de tényleg!

Én kajak jól elvagyok itt mint a befőtt, kevesen vagyunk de mindenki jól játszik, és én ezzel megvagyok elégedve, ahogy IRL sincs gondom senkivel,sőt! Smile
Úgyhogy én megmondom, hogy nem szeretném ha Martin innen is lelépne, igen, meglehet, hogy különcek a karakterei de tud ő is jól játszani, az életben is vannak különcök mégis vannak barátai! Smile
És Banyussal is egy húron pendülök, főleg, ha a meséjéről van szó, amit asszem joggal mondhatom h midketten élvezünk.
És Minóra, vele mégcsak éppenhogy játszom, de mihelyst fény derül mindkettőnknek h mik vagyunk szerintem csak még izgalmasabb lesz a történet! Wink
Szóval itt most szerintem nincs min összeakaszkodni, de csoda hogy nem csuklottam, ha már ennyit emlegettetek! Very Happy
Nice Rodriguez
Nice Rodriguez
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 101
Üzenőláda : Szilárdan állok, fegyverem az adrenalin!
Karakterlap : Nice Rodriguez
Registration date : 2009. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Őrségi Minóra Szomb. Júl. 04, 2009 8:17 pm

Nice Rodriguez írta:Öhm....ahoj....

A kis szólásomban semmi olyan célzat nem volt, hogy ez törjön ki belőle jajjistenem...
Tudtam, hogy Banyus is várt a reagomra, ahogy Martin és Minóra is, de mindenkinek írtam, hogy mi a helyzet, mégha most Minórát és Martint picit meg is várakoztatom, de nem hittem, hogy ez kerekedik ki belőle!

Az a helyzet gyerekek, hogy nekem senkivel semmi bajom, Banyus meséjét is piszokul élvezem, ahogy Martinnal és Minórával is a játékot, mert én többségében szeretek játszani, mégha most akaratlanul is de beütött egy kis szünet a betegséggel és az elhúzódó vizsgáimmal, ami csak szerdáig lesz így, utána kész a nyűgjeimnek! Smile
Utána megint jönnek a reagok mindenkinek, de tényleg!

Én kajak jól elvagyok itt mint a befőtt, kevesen vagyunk de mindenki jól játszik, és én ezzel megvagyok elégedve, ahogy IRL sincs gondom senkivel,sőt! Smile
Úgyhogy én megmondom, hogy nem szeretném ha Martin innen is lelépne, igen, meglehet, hogy különcek a karakterei de tud ő is jól játszani, az életben is vannak különcök mégis vannak barátai! Smile
És Banyussal is egy húron pendülök, főleg, ha a meséjéről van szó, amit asszem joggal mondhatom h midketten élvezünk.
És Minóra, vele mégcsak éppenhogy játszom, de mihelyst fény derül mindkettőnknek h mik vagyunk szerintem csak még izgalmasabb lesz a történet! Wink
Szóval itt most szerintem nincs min összeakaszkodni, de csoda hogy nem csuklottam, ha már ennyit emlegettetek! Very Happy

Hali Nice!
Én remélem, hogy izgalmas lesz a játékunk, de részemről nem kell kapkodnod, mert mint gondolom feltűnt én is a megfontoltabb egyszóval lassabb író volnék Razz
További gondmentes, szép napot! Smile
Őrségi Minóra
Őrségi Minóra
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 98
Tartózkodási hely : Magyarország
Üzenőláda : A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy magadra maradtál...

Karakterlap : Őrségi Minóra
További karakterek : -
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Vas. Júl. 05, 2009 12:07 am

Az Elíziumba a reagtörzs ismét készen van már csak a végső reagra várok, hogy azt is beilleszthessem....
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vasorrú Banya Vas. Júl. 05, 2009 4:21 am

Nice Rodriguez írta:Öhm....ahoj....

A kis szólásomban semmi olyan célzat nem volt, hogy ez törjön ki belőle jajjistenem...
Tudtam, hogy Banyus is várt a reagomra, ahogy Martin és Minóra is, de mindenkinek írtam, hogy mi a helyzet, mégha most Minórát és Martint picit meg is várakoztatom, de nem hittem, hogy ez kerekedik ki belőle!

Az a helyzet gyerekek, hogy nekem senkivel semmi bajom, Banyus meséjét is piszokul élvezem, ahogy Martinnal és Minórával is a játékot, mert én többségében szeretek játszani, mégha most akaratlanul is de beütött egy kis szünet a betegséggel és az elhúzódó vizsgáimmal, ami csak szerdáig lesz így, utána kész a nyűgjeimnek! Smile
Utána megint jönnek a reagok mindenkinek, de tényleg!

Én kajak jól elvagyok itt mint a befőtt, kevesen vagyunk de mindenki jól játszik, és én ezzel megvagyok elégedve, ahogy IRL sincs gondom senkivel,sőt! Smile
Úgyhogy én megmondom, hogy nem szeretném ha Martin innen is lelépne, igen, meglehet, hogy különcek a karakterei de tud ő is jól játszani, az életben is vannak különcök mégis vannak barátai! Smile
És Banyussal is egy húron pendülök, főleg, ha a meséjéről van szó, amit asszem joggal mondhatom h midketten élvezünk.
És Minóra, vele mégcsak éppenhogy játszom, de mihelyst fény derül mindkettőnknek h mik vagyunk szerintem csak még izgalmasabb lesz a történet! Wink
Szóval itt most szerintem nincs min összeakaszkodni, de csoda hogy nem csuklottam, ha már ennyit emlegettetek! Very Happy

Drága Nice !

Köszönöm a kedves szavaid és hidd el én sajnálom a legjobban hogy belekeveredtél egy időszámításunk előtt kezdődött konfliktusba.
És igenis ki kell hogy mondjam, hiányzik ha nem írsz mert a mese alakul és kellemes izgalom jár át mikor a "gyorsablakban" meglátom a neved a legfrissebb írások közt Smile
Ám megértő vagyok és tudom, hogyha baj van egészségileg vagy akár csak érzelmileg akkor az írás sem segít és nem is esik jól....
Gyógyulj meg rendezd az életed és jer vissza Smile Addig kitalálok majd ezer dolgot hogy elfoglaljam magam.
Vagy udod mit ? Megtalállak ott is ahol nem reméled Smile Vagyis most már tudod... Very Happy
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Nice Rodriguez Vas. Júl. 05, 2009 5:17 pm

Nyihhh!
Aranyos vagy Banyus, most sajna kedd 2 vizsga szerdán meg egy, úgyhogy valszeg csak akkor tudok írni mindenkinek, de akkor már tényleg mindenkinek jön reag! Smile

Most pedig szorítsatok értem, mert életem 2 legkegyetlenebb vizsgája lesz egymás után kedden, a szerdai már nudli lesz ezekhez képest! Smile

És köcönöm, már lassan gyógyulgatok is, hál isten! Smile
Nice Rodriguez
Nice Rodriguez
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 101
Üzenőláda : Szilárdan állok, fegyverem az adrenalin!
Karakterlap : Nice Rodriguez
Registration date : 2009. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Nice Rodriguez Vas. Júl. 05, 2009 5:19 pm

Ó, és az még lemaradt az előzőből, hogy belekeveredtem, hát istenem, csuklottam egy keveset! Very Happy

De tényleg nem szeretném, ha ilyeneket kelljen olvasni chaten, és nem magam miatt mondom, mert feltűnt a nevem, hanem, mert én tényleg komálok itt mindenkit, és eléggé megszorul a kis szivem, ha ilyen randán és nem finoman estek itt egymásnak!
Szóval kérlek ne! Smile
Nice Rodriguez
Nice Rodriguez
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 101
Üzenőláda : Szilárdan állok, fegyverem az adrenalin!
Karakterlap : Nice Rodriguez
Registration date : 2009. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Őrségi Minóra Hétf. Júl. 06, 2009 1:34 am

Szép estét!

Most pár napra eltűnök, de előtte megírtam még az Elíziumot, mert nem szerettem volna ha miattam áll a játék... Hát, remélem JÓ lett és élvezhető, mert már kissé álmos vagyok... Blink
További jó játékot!

Jó éjt és jók legyetek! Razz
Őrségi Minóra
Őrségi Minóra
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 98
Tartózkodási hely : Magyarország
Üzenőláda : A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy magadra maradtál...

Karakterlap : Őrségi Minóra
További karakterek : -
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Őrségi Minóra Szer. Júl. 08, 2009 5:45 pm

*A koporsó fedele lassan kinyílik...*
Visszatértem! Razz Na, miről maradtam le? Blink
Őrségi Minóra
Őrségi Minóra
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 98
Tartózkodási hely : Magyarország
Üzenőláda : A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy magadra maradtál...

Karakterlap : Őrségi Minóra
További karakterek : -
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Őrségi Minóra Vas. Júl. 19, 2009 3:33 pm

Őrségi Minóra írta:*A koporsó fedele lassan kinyílik...*
Visszatértem! Razz Na, miről maradtam le? Blink

Ismét itt vagyok... Hát, nem maradtam le semmiről...? Vajon ez most jó vagy rossz jel?! scratch
Őrségi Minóra
Őrségi Minóra
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 98
Tartózkodási hely : Magyarország
Üzenőláda : A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy magadra maradtál...

Karakterlap : Őrségi Minóra
További karakterek : -
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Vas. Júl. 19, 2009 9:12 pm

Őrségi Minóra írta:
Őrségi Minóra írta:*A koporsó fedele lassan kinyílik...*
Visszatértem! Razz Na, miről maradtam le? Blink

Ismét itt vagyok... Hát, nem maradtam le semmiről...? Vajon ez most jó vagy rossz jel?! scratch

Jégcsákány

Majd az idő eldönti Rolling Eyes . Am adhatsz kölcsön a szorgos bocs génjeidből a többieknek aztán meglátjuk Wink .
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Anabelle Leroi Hétf. Júl. 20, 2009 10:58 pm

SZép napot!

Megint kusza van, eléggé túró a meló. Immáron a kolleganőm helyett is én dolgozom, mivel rendszeresen utána kell melózni, otthon meg örülök, ha pihenek. SZóval törelem, ha holnap túl vagyok a labor kiírásokon, írok.. És lopnék azokból a bocs génekből Smile
Anabelle Leroi
Anabelle Leroi
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 74
Age : 260
Tartózkodási hely : Martigny - Leroi kúria
Karakterlap : Anabelle Leroi
További karakterek : Sonja Hansen
Registration date : 2009. May. 26.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Kedd Júl. 21, 2009 4:39 pm

Szerepjátékok - Határok közé szorított fantázia
Írta: Korom Bori



Első ránézésre érthetetlen, hogy a kötetnyi szabálykönyv, papírmunka és a kikerülhetetlen fejszámolás dacára miért szánják Magyarországon több mint ötvenezren ráérő idejüket szerepjátékra. A hobbijáték a nyolcvanas évek végén vert gyökeret nálunk, és még az első generáció sem unta meg.

"Oké, neked ront az első ork, mit teszel?" "Lecsatolom Kharitot, a Védelmezőt, és támadok." "Rendben, kezdőt kérek."
Lóri megfog egy húszoldalú átlátszó kockát, hivatalos nevén a gyémántkockák közül a D20-ast, és dob. Marci takarásban dob az ork nevében. Felpillant, a gyémántkockáról leolvassa a 16-ost, és bólint: "Megdobtad, tied a kezdő támadás" - a kisebb társaság órák óta múlatja az időt asztali szerepjátékkal. Zömük tapasztalt játékos, már több mint tíz éve kezdte. "Még egyetem alatt alakult ki, egész hétvégéket játszottunk át" - állítja Lóri, miután "legyakta" az orkot.


A törpék szakálla


A szerepjáték, a role-playing game olyan társasjáték, amit legalább ketten, de inkább nagyobb társaságban játszanak. Fantáziavilágban járunk, hol szigorú, hol lazább keretek között: előre meghatározott, s nem megváltoztatható, hogy mekkora a város, ki az uralkodó, milyen fajok élnek ott, de a konkrét történetet a résztvevők közösen formálják. Egy-egy játékos a közösen elképzelt világ egy-egy kitalált szereplőjét, azaz karakterét alakítja, egyikük pedig a KM, azaz kalandmester. Neki nincs saját karaktere, viszont irányíthat minden olyat, amit a játékos karaktere nem befolyásolhat, így az időjárást, a nem játékoskaraktereket, vagyis ellenségeket és mellékszereplőket is. Az egészet afféle kollektív regényíráshoz lehet hasonlítani. A KM elmondja, mit látnak, a játékosok pedig kitalálják, hogyan reagál a karakterük, aztán kiszámolják, mi történik.

A játék és a vaskos szabálykönyvek alapja, hogy mindent igyekeznek számszerűsíteni. Külön értéke lehet az erőnek, az ügyességnek, kiszámolható, mennyi terhet bír el a karakter, mennyit sebez egy adott fegyverrel stb. Ismert a valószínűsége, hogy a karakter célba talál, meghallják a lépteit, adott, mennyit tapasztal, a véletlen számszerűsítésére pedig ott a kockadobás. A jelen társaságnál is különböző színű és oldalú - geometriailag pontos kifejezéssel - dobótestek vannak, a játékosoknak hanyagul kocka vagy az oldalaik száma után K20, K6 stb. Nem mindegy, mikor melyikkel dobnak, a felszereléseknél is feljegyzések állnak, mint 2d6 ("d", mint dice, azaz kocka), vagyis az adott fegyver sebzési értékét úgy kapjuk, hogy a hat-oldalú kocka eredményét kétszerezzük. Így kiszámolható, hogy a játékos megjelölte cselekvést a karakter el tudja-e végezni. A karakter mindeközben tapasztal, fejlődik, ami játéktechnikailag annyit tesz, hogy adott mennyiségű TP elérésével "szintet lép", így a játékos növelheti karaktere bizonyos értékeit.

A számítások mellett hagyatkozhatunk a világleírásra is. Ebben megvan az adott terület vízrajzától a hegyi törpék szakállszínén át az istenek hitvilágáig minden, ami a környezetet jellemezheti. Puskázni lehet a karakterlapról is; a karakter értékei és felszerelése leshetők le. Mivel a játékos egy karakterrel gyakran évekig játszik, nem árt feljegyezni az NJK-k nevét és a helyszíneket.

Ha messzire akarunk visszanyúlni az időben, a szerepjátékok előfutárának a hadviseléssel egyidős harci játékokat tekinthetjük. A huszadik század hatvanas éveiben ezek egyszer csak hallatlanul népszerűek lettek az Egyesült Államokban. Az akkoriban (is) gyakori szervezett játékostalálkozók egyikén, az 1968-ban indult Gen Conon (a különféle "szakkifejezések", rövidítések jelentése keretes Kislexikonunkban olvasható) találkozott az alapító Gary Gygax és Jeff Perren - az utóbbinak már volt egy rövidebb szabályrendszere a középkori harci figurákhoz. Perren engedélyével Gygax kibővítette a "szabályzatot", és megfűszerezte fantasyelemekkel. Az így létrejött és Chainmail néven megjelentetett rendszer keltette fel Dave Arneson érdeklődését, levelezés majd egy Gen Con-os találkozás után szövetkeztek Gygaxszel és megkezdték a játék finomítását. A projekt első vázlatát visszajelzések alapján bővítették, és lényegében ez az anyag jött ki 1974-ben a Gen Conon, a Chainmail utódaként Dungeons & Dragons, azaz D&D néven.

A D&D játékosai az addigi harci játékokkal szemben nem hadseregeket irányítottak, hanem karaktereket. Ehhez jöttek a fantasyelemek, illetve a "fejlődő karakter" koncepció. A legtöbben ezen 1974-es kiadványt tekintik az első szerepjátéknak, a D&D pedig máig vezető tényezője a szerepjátékiparnak. Megjelenését számos szabálykiegészítés követte játék-, illetve fantasymagazinokban, miközben további D&D kiadványok láttak napvilágot, de gombamód szaporodtak a konkurens játékok is. A nyolcvanas évekre kialakult szerepjátszási szokások és világok egy évtizedes csúszással Magyarországon is megjelentek.


A Rubin Kódex


A szerepjáték maga a nyolcvanas évek végén kezdett szivárogni Magyarországra, okkal komótosan. Egyrészt a komolyabb kiadványokhoz bajosan lehetett hozzájutni, pláne hivatalos fordításban, másrészt a játékosok nagyja még huszonéves diákként, önálló kereset híján nem szolgált sziklaszilárd alanyául a szerepjáték-iparnak. A hőskort ezért lelkes akciók, nyaralókban, kollégiumokban tartott találkozók, továbbadott könyvek jellemezték. Ezt az underground szellemet jelzi az advanced D&D kalózfordítása is, melyet gépelt fénymásolatként adogattak kézről kézre Rubin Kódex néven.

A rendszerváltást követő könyvdömpingben természetesen megjelentek a kifejezetten fantasytémájú kiadványok is, például Robert E. Howard, Michael Moorcock vagy R. A. Salvatore művei, de a magyarok is beindultak. Igaz, a legtöbb hazai szerző, ahogy Kornya Zsolt, Nemes István vagy Gáspár András, álnéven írt.

Ekkorra már kifejezetten a szerepjáték műfajával foglalkozó lapok jelentek meg; az Atlantisz (havilap - lánykori nevén Fantasy magazin) és a Bíborhold (később Holdtölte). A szerepjáték előtt érkeztek Magyarországra az ún. lapozgatós könyvek is, amelyeknél az olvasó nem paszszívan és lineárisan olvas, hanem úgyszólván interaktív módon. A történet fordulópontjainál választhat, és aszerint olvas tovább, így egy könyvnek számos története és végződése van. Innen a "lapozgatós" név: minden lehetőség egy adott oldalra irányít.
A külföldi szerepjátékok lassú terjedését beelőzte a hazai ipar, a korai magyar fejlesztések közül máig legnépszerűbb a M.A.G.U.S. A név egy kolostor mozaikszava: Miracle Adeptia Guns Urrus Sorrate, itt jegyzik fel a kalandozók tetteit. Erre utal a játék alcíme is: Kalandozók Krónikái.

A kilencvenes évek második felére Magyarországon akkorára dagadt a szerepjátékosok hada, hogy máris két táborra oszlott. A M.A.G.U.S.-osok a Rúna magazint olvasták, a D&D és a külföldijáték-pártiak inkább a Bíborholdat, ekkor terjedtek el a M.A.G.U.S. akkori gúnynevei is, mint V.A.R.Á.Z.S.L."., M*, illetve a Nagy Zöld (a 1993-as törvénykönyv emlékezetes színe miatt).

Az ezredfordulóra a szerepjátszás itthon is a játékipar komoly ágazatává nőtte ki magát. Klubok, rendszeres találkozók szerveződtek, és kaput nyitottak az első szaküzletek, mint a Silverland, a Sárkányfészek vagy a Trollbarlang.

Időközben felbukkantak a szerepjáték eredeti, asztali verziójától eltérő típusok, mint a gyűjtögetős kártyajáték, ahol a játékosok vásárolt kártyákból összeállított paklival játszanak, vagy az élő szerepjáték, ahol a résztvevők eljátszanak egy megbeszélt jelenetet, és számíthatnak a játékos képességei is. Egyre elterjedtebbek a számítógépes szerepjátékok, programozott egyjátékos vagy többjátékos pályákkal, és az internet elterjedésével megjelentek az online játékok, ahol a világhálón keresztül korlátlan mennyiségű játékos kapcsolódik a programhoz. Az internetnek köszönhető a fórumos szerepjáték is. Ebben mindenki fórumbejegyzésként írja le a cselekedeteit, gondolatait, véleményét.

Az évek során annyi világ jött létre, hogy már ezek is csoportosíthatók. A legismertebb a fantasyvilágkép, mint az Advanced D&D vagy a M.A.G.U.S. Létezik még a Cyberpunk, melyre példa a Cyberpunk 2020 játék, illetve az alternatív történelem, amelyet a Pendragon vagy az Ars Magica képvisel. Az "alternatív napjaink" kategóriába a James Bond 007, a sci-fihez a Star Wars, a westernhez pedig a Coyote - szigorúan a tulajdonos engedélyével. Emellett indul még humor kategóriában a Ghostbusters, szuperhős vonalon a Marvel Superheroes, a horrorkedvelőknek meg ott a Call of Cthulhu. És persze van, hogy ezek keverednek, mint a fantasy/cyberpunk Shadowrun esetében. Néha a kiadók addig gyártják a kiegészítőket, míg egy világból két világ lesz, mint a középkori Dark Ages: Vampire, ami eredetileg a napjainkban játszódó Vampire: The Masquerade változata.

A felsorolt világok nem kötik meg, hogyan játsszunk bennük, bár az egyik jobban alkalmas rejtélyek felgöngyölítésére, míg a másik inkább hadakozásra inspirál. A számítógépes verzió merevebb, a kerettörténet drasztikus alakítására nincs lehetőség, ezért a leírásokban gyakran találkozni (angol) stíluselnevezésekkel, hogy hosszabb történetmesélés nélkül visszaadják a játék hangulatát.

Az egyik legegyszerűbb stílus a "hack-and-slash", magyarul "üsd-vágd". Ilyenkor a karakter személyisége nem jelentős, a lényeg, hogy egyik ellenséget csépeljük a másik után. Létezik még a "monty haul", azaz a tápolás, melynek célja, hogy a karakter minél jobb felszerelést szerezzen. Az előző kettőt kombinálja a dungeonirtás. A legtöbb esetben a szörnyekkel és kincsekkel tömött labirintus sémát turbózzák fel, ahol a karakter egyedül vagy csapatban kóborolhat kedvére. A szerepjátékosok szarkasztikus oldalát mutatja a "heroic fantasy" stílus, ahol minden karakter a végsőkig hisz a jó győzelmében és a gonosz bukásában, de főként a világbékében. A rejtvényfejtő, azaz "puzzle-solving" stílus esetén logikai feladvány, bűnügy vagy valamilyen összeesküvés a történet alapja. Ez gyakran keveredik a "role-playing" vagyis szerepjátszó stílussal, ahol a karakter jellemhű kijátszása a fontos, a gyávák az anyjuk szoknyája mögé bújnak, a bátrak küldetésnek tekintik a kenyérsütést is.


Pró-kontra

Mára a fantasy- és a sci-fi téma szokványos, nem csodálkozunk, ha félszerzetek érzelegnek könnybe lábadt szemmel főműsoridőben. Megjelenésükkor azonban nem kevés fenntartással figyelték a szerepjátékokat, mind az USA-ban, mind Magyarországon. Mivel gyakori elemek a fantázialények és az esetenként gonosz, mágiahasználó karakterek, korán felmerült az okkultizmus és sátánizmus vádja. A szerepjáték védelmében azóta is gyakran elhangzik, hogy egy egészséges embert az ilyen "azonosulás" egyáltalán nem fenyeget személyiségtorzulással.

Manapság inkább az vált ki aggodalmat, hogy a szerepjátékos könnyen elveszítheti a realitásérzetét, az agresszív stílusú játék pedig erőszakra buzdíthat. Tény, hogy az élvezetes jellemjátékhoz rutin kell: nem bátorítja a céltalan rombolást, bár a kezdeti szakasza kétségkívül akciódús, de ekkor a játékos még csak tanulja a szabályrendszert. Ezt a fázist már kísérletező kedv követi, s végül eljő a jellemjáték szakasza.

Ellenzői kiemelkedően addiktív szórakozásnak tartják, bírálják jellemformáló, -torzító hatását is, főleg fiatalabbak és olyanok esetében, akik hajlamosak elmenekülni a valóság elől. Pártfogói szerint az átlagos játékost nem érik szélsőséges hatások, a kirívó esetek szinte mindig kirívó személyiséget takartak.

A szerepjáték mellett a legfontosabb érv, hogy fejleszti a kreativitást, hiszen nagyban épít a fantáziára. A deviáns hajlamúaknak kitűnő alkalom a valóságban nem elfogadott normasértések kiélésére, s ez nyilván feszültségcsökkentő. Említik még a kommunikációs és problémamegoldó készség javulását, illetve hogy jó kezdeményezőkészséget teremt. Végül pedig öszszekovácsolja a játékosokat, ahogy az egy szabad időben végzett társas játékhoz illik is.

Korom Bori
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Őrségi Minóra Kedd Júl. 21, 2009 6:17 pm

Anabelle Leroi írta:SZép napot!

Megint kusza van, eléggé túró a meló. Immáron a kolleganőm helyett is én dolgozom, mivel rendszeresen utána kell melózni, otthon meg örülök, ha pihenek. SZóval törelem, ha holnap túl vagyok a labor kiírásokon, írok.. És lopnék azokból a bocs génekből Smile

Hali!
Nem kell lopni a "bocs génekből" adok én szívesen! Very Happy
Itt egy adag: :nurse: ... de a következő már nem lesz ingyen! Spiteful
Őrségi Minóra
Őrségi Minóra
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 98
Tartózkodási hely : Magyarország
Üzenőláda : A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy magadra maradtál...

Karakterlap : Őrségi Minóra
További karakterek : -
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Vas. Júl. 26, 2009 1:05 am

Ave

Avagy miért is szeretem a VF-et na ezeken a szösszeneteken könnyesre röhögtem magam. Laughing
Szvsz ráférne a VF-es "nagykutyákra", hogy leüljenek egy pár alkalomra asztalizni amolyan jó tökös mesélők mellé, hogy érezzék a törődést mert már régen elfeledték mi is az mi savát borsát adja a personal horror és a nyomozós játékoknak és ez a megnyílvánulásaikból is látszik. Laughing



Veronique DeBoiseneou írta:

Nem is tudom, Saskia. De akkor visszakérdezek, mi a dolguk a vámpíroknak? Azon kívül, hogy visznek egy sztipbárt és éjjel a temetőben meg a vércsepp ligetben megesznek egy-egy halandót.
Úgyhogy szerintem ejthetnénk az ilyen kérdéseket.
Hogy nem láttad egy reagban sem? És? Amennyit az oldalon vagy, és amennyire követed bárki más játékát, az lenne a csoda, ha látnál bármi mást is. Szerencsére a farkasoknak már feltűnt. Sőt, hónapokkal ezelőtt feltűnt, amikor elkezdődtek az ilyen jellegű figyelő játékok. Az userek meg a karakterek is felfogták és megértették, tehát nem lehetett ez olyan ördögien bonyolult vagy drasztikusan megdöbbentő váltás.
Szerintetek érdekes elvárás, hogy a vámpírok után maguk takarítsanak. Szerintem érdekes elvárás, hogy ezt mi tegyük. Főleg, miután a vámpírok kérésére került ki az egyetlen olyan rész a GyIKből, ami haloványan utalt erre.
'A vadászok, bocsánat figyelők eléggé összetett csoport szvsz. Akadnak közöttük akik csak figyelnek. És akadnak, akik rendet akarnak. Akadnak, akik hatalmat és így tovább. De ha a figyelők nagyjából olyan értelmet akar nyerni itt, mint mondjuk a Hegylakó sorozatban a figyelők, akkor is téves a feltevés, hogy csak figyelnek. Nem. Ott sem csak figyeltek, bár, igaz, csak egy réteg képezte azt hogy minden erővel a saját hatalmukat akarták kiépíteni, de volt, aki tett valamit ezért.'
Remek, és? Te lennél a legjobban felháborodva, ha egy rakat NJK vadászt küldenék a nyakadra, hogy megöljenek, Saskia. Pedig csak kijátszanám a figyelők azon szárnyát, akik vadászok. Mert JK karakterből jelenleg Audrey meg Gregoire az, akire TE vadászként gondolsz. A többi NJK, és némileg táposabb, mint a karaktered.
Tehát mit szeretnél, játszam ki velük a vadász vonalat, és küldjelek hat reagon belül hullazsákba egy rakat njk-val? Fair lenne? VF-hez illő? Szerinted?
Szerinted ha csak levadászni akarnánk a csúnya vámpírokat, nem állítanánk be a kastélyotokba egy hivatalos házkutatási paranccsal fényes nappal egy csomó rendőrségi kötelékbe tartozó I-II. vadásszal, hogy még az erőtök se érjen semmit, és rámolnánk ki a kastélyt?
Komolyan azt akarod, hogy vadásszunk?

'És, ha a játékokat olvasom. kevés kivétellel, de minden általában a nyomok eltűntetésre kerülnek...' Valóban? Egy tucat cáfolatot tudnék kapásból mondani, ahol még csak meg sem kísérelték eltörölni a nyomokat, nem hogy jól eltüntetni.
Az, hogy Vera eltakarította Humberto-Joel maradványait, az egy IC szívesség volt Gabrielnek. Jó okkal. Adj rá IC okot, hogy takarítsunk utánatok. Mert nektek van rá okotok, hogy IC takrítsatok magatok után.
'Valaki homályosítson fel, mit figyelnek a figyelők? mert a figyelésüket ezidáig egy reagban sem láttam még...'
Nem szégyen, tudjuk, hogy elfoglalt vagy, de nettó baromságokat azért ne írjál már le, ha lövésed sincs épp hol és mit játszanak a farkasok vagy a vadászok, vagy mit játszottak az elmúlt hetekben-hónapokban.


Veronique DeBoiseneou írta:

Saskia.
Semmi bajom veled, mint játékossal, vagy mint userrel. Te kérdeztél rá, miért nem vadászunk, leírtam. Az egyetlen dolog, amin felkaptam kissé a vizet az az a megfogalmazás volt, mely szerint a figyelők nem játszák a figyelést.
Bocs, de ezen a csoport tagjai meg a többi user nevében igenis felháborodtam kissé, lévén, mennyi játék zajlott ilyen témában, már akkor is, amikot Te magad is figyelő voltál.
Tudom, hogy hány karaktered veszett el. De abba gondolj bele, hogyha tényleg a vadászatot játszanánk, mennyi játék lenne ezen az oldalon? Kb öt-hat naponta meghalna egy karakter, aki helyett máris újat regelnének, általában magasabb, vagy azonos szinten, és innentől még annyi játék sem lenne, mint eddig.
Egy kérdés felvetődött bennem. Ha a figyelők ezek szerint csak figyelnek. És nem avatkoznak bele a dolgokba. Hagyják, hogy történjen minden, ahogyan és ami kell. Akkor miért vannak? - ez volt még félreérthető.
Nézd, amit írtam és amiért írtam az nem kötözködés volt. Véleményt próbáltam kérni a többiektől, hogy ők hogyan látják a helyzetet, elvégre ez egy játék, amit a userek alakítanak, legalábbis érdekelne, mint moderátor és játékszervező - az utóbbi igen fellengzős ámde üres szólam, hagyd figyelmen kívül, ha akarod - hogy milyen játékra vágynak, vagy hogyan képzelik el a világot.
Nem a vámpírokat, a farkasokat és a figyelőket. A VF világát.
Erre bárkitől szívesen veszek ötleteket.



Hádész írta:
Kedves Játékosok!

Örömmel látjuk, hogy mostanában nagyon belendültetek, aktívan és szépen játszotok több szálon is, aminek valóban örülünk. Ezzel csupán annyi a probléma, hogy arra elfeledtek figyelni, hogy a játékaitok az egyik szálon olykor olyan következményeket szülnek, amivel ellehetetlenítitek a második vagy harmadik szálon futó dolgokat, vagy épp a következmények miatt esetleg már azon a szálon nem is éltek. Olyan időhurkokat alkottok, hogy nemcsak hogy nem tudják lekövetni a modok, de azt látjuk, hogy sokszor Ti magatok sem. A több szálon való játékot beszüntetni semmikképp sem szeretnénk, de a szálak ezen túl korlátozásra kerülnek. Két szálon játszhat egy adott karakter egy időben, természetesen továbbra is szem előtt tartva azt, hogy az egyik játék akár kihatással is lehet a másikra. Akit észreveszünk hogy ennél több szálon játszik, pár hétig figyelmeztetjük, míg beleszoktok, és míg lezárjátok az ennél több szálon futó játékaitokat. Azonban ahogy letelt a türelmi idő (maximum két hét), a kettőnél több szálon való játékot büntetni fogjuk, ami első körben egy hetes karakterpihenőt jelent, második körben egy hetes ip- bant. (akinek dinamikus az ip.-je, ne mosolyogjon meghúzva a vállát, mert azt is megoldom)
A dolog nem a kiszúrásra megy ki, hanem azért, hogy ne legyenek ezek a lekövethetetlen időcsavarok, amiket elkövet egy-egy ember, és van hogy egy egész csoport szenved utána miatta, mire kikeveredik belőle. A csoport-moderátorok a játékok alakítása/mesélése miatt ez alól felmentést élveznek, de az Ő fokozott figyelmüket is kérem a fentiek miatt.

További kellemes játékot


VF Team
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Őrségi Minóra Csüt. Júl. 30, 2009 10:18 pm

Hali!
Még egy kis türelmet kérek azoktól kik a reagjaimra várnak... hétvégére megpróbálom összeszedni magam! Aztán belehúzok Drawing Üdv, Minóra Vampire
Őrségi Minóra
Őrségi Minóra
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 98
Tartózkodási hely : Magyarország
Üzenőláda : A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy magadra maradtál...

Karakterlap : Őrségi Minóra
További karakterek : -
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Missouri Szomb. Aug. 08, 2009 4:33 pm

Sziasztok!

Elnézést, hogy beesek ide, csak annyit akartam tudatni, hogy a Supernatural Frpg kénytelen-kelletlen elköltözött és szeretnélek megkérni benneteket, hogy javítsátok a linket a társoldalaknál.

Új oldal:

Nagyon köszi és sok sikert nektek meg jó játékot Smile

Üdv

Missy

Missouri
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Vas. Aug. 09, 2009 5:03 pm

Harlequi írta:Üdvözletem!

Nemrég készült el az Arlanz fórum alapú szerepjáték oldal, és társoldalakat keresünk. Társoldalságot ajánlanék fel nektek, banner csere, miegymás. Természetesen ha nincsen igény rá, töröljétek a hozzászólást, ám ha mégis, akkor jelezzetek vissza. Smile Egyéni világ, egyéni fajok, egyéni rendszer, minden ami szem száj ingere. Smile

Tisztelettel: Harlequin



*Jóváhagyva!
Link: http://arlanz.forumotion.net
~Lila Domina

Ave

Harlequin mint láthatod Lila Domina jóváhagyta a bannercserét.

További kellemest.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Vas. Aug. 09, 2009 5:08 pm

Missouri írta:Sziasztok!

Elnézést, hogy beesek ide, csak annyit akartam tudatni, hogy a Supernatural Frpg kénytelen-kelletlen elköltözött és szeretnélek megkérni benneteket, hogy javítsátok a linket a társoldalaknál.

Új oldal:

Nagyon köszi és sok sikert nektek meg jó játékot Smile

Üdv

Missy


Ave

Missouri mivel a postodban nem látom a linket ezért sajnos nem is tudom kicserélni ha esetleg szóközzel begépelnéd és nem linkként illesztenéd be akkor talán látnánk is és ki tudnánk cserélni a banneretekben.

További kellemest.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Hétf. Aug. 10, 2009 12:24 pm

Jégcsákány mindenkibe

Nos a fórumon behalt az a minimális élet is ami volt és ezzel párhuzamosan az Elizíumi meseszál is teljesen leállt hiányzó reagok miatt (mert egyes userek arra sem veszik a fáradságot, hogy valahol chat, pm, ne adj isten email jelezzék, hogy nem érnek rá vagy ki kívánnak maradni az aktuális körből mert aztatat is meg lehet tenni) kénytelen kellet bejelentem, hogy befagyasztom a bál éjszakáját és az ott kirobbant konfliktusmagot.

Elnézését kérem Őrségi Minóra és Dominique Chabrol userének mint a két legaktívabb és talán legkorrektebb játékosnak amiért befagyasztom a mesét, valamint köszönöm Vasorrú Banya segítségét az egyik NJK mozgatásában és a játék ilyentét személyesebbé tételében.

Természetesen meggyőzhető vagyok a folytatásról, de ehhez nektek mint két aktív játékosnak kell kimondani a végszót, hogy „Igen folytassuk és lépjünk túl a többieken mi ketten szeretnénk befejezni a nagyjelenetet” vagy valami hasonlót……

További kellmest.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Anabelle Leroi Szer. Szept. 02, 2009 9:31 am

Nos.

Nem a korrektségről szól ez. Egyszerűen kedvem és időm sincs már erre az oldalra. Mindenesetre köszönöm az ittlétet, fejezzétke csak be nélkülem, és kérem a karakter NJKába tételét.

Minden szépet nektek.
Anabelle Leroi
Anabelle Leroi
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 74
Age : 260
Tartózkodási hely : Martigny - Leroi kúria
Karakterlap : Anabelle Leroi
További karakterek : Sonja Hansen
Registration date : 2009. May. 26.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Szer. Szept. 02, 2009 9:38 am

Anabelle Leroi írta:Nos.

Nem a korrektségről szól ez. Egyszerűen kedvem és időm sincs már erre az oldalra. Mindenesetre köszönöm az ittlétet, fejezzétke csak be nélkülem, és kérem a karakter NJKába tételét.

Minden szépet nektek.

Ave

A korrektség ott kezdődik, hogy ezt nem három-négy hét után közlöd hanem az esedékes forduló végén például egy héten belül, hogy a többiek ne várakozzanak rád feleslegesen. De Ti ezt hírből sem ismeritek erre már régen rájöttem ezért olyan a KK-á meg a VF is amilyen......
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Morcos Szer. Szept. 02, 2009 9:55 am

A Paradoxon Ura írta:
Anabelle Leroi írta:Nos.

Nem a korrektségről szól ez. Egyszerűen kedvem és időm sincs már erre az oldalra. Mindenesetre köszönöm az ittlétet, fejezzétke csak be nélkülem, és kérem a karakter NJKába tételét.

Minden szépet nektek.

Ave

A korrektség ott kezdődik, hogy ezt nem három-négy hét után közlöd hanem az esedékes forduló végén például egy héten belül, hogy a többiek ne várakozzanak rád feleslegesen. De Ti ezt hírből sem ismeritek erre már régen rájöttem ezért olyan a KK-á meg a VF is amilyen......


A korrektség ott kezdődik, hogy nem köttök bele valakibe azért, mert játszik. Megnézhetitek mi lett az eredménye. Ezt a fórumhalált csak magatoknak köszönhetitek.
Morcos
Morcos
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 38
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Anton Smith
Martin Sean Bertolli
Registration date : 2009. May. 25.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Szer. Szept. 02, 2009 10:41 am

Morcos írta:
A Paradoxon Ura írta:
Anabelle Leroi írta:Nos.

Nem a korrektségről szól ez. Egyszerűen kedvem és időm sincs már erre az oldalra. Mindenesetre köszönöm az ittlétet, fejezzétke csak be nélkülem, és kérem a karakter NJKába tételét.

Minden szépet nektek.

Ave

A korrektség ott kezdődik, hogy ezt nem három-négy hét után közlöd hanem az esedékes forduló végén például egy héten belül, hogy a többiek ne várakozzanak rád feleslegesen. De Ti ezt hírből sem ismeritek erre már régen rájöttem ezért olyan a KK-á meg a VF is amilyen......


A korrektség ott kezdődik, hogy nem köttök bele valakibe azért, mert játszik. Megnézhetitek mi lett az eredménye. Ezt a fórumhalált csak magatoknak köszönhetitek.

Ave

Látom nem változtál semmit megint kifacsarsz mindent de tudod mit lámpást gyújtok a sötét agyadban Dominiguen és Minórán kívül pont Anabelle volt aki körülbelül három hete a mese folytatása mellett kardoskodott a Kripta Mélyén topicban erre most ide nyilvánosságra azt írja amit. Szóval Morcos gondolkozzál mielőtt leírsz valamit mert itt nem volt törlés szóval képes vagyok mindent visszaidézni a PÉLDAÉRTÉKŰ Idéz funkcióval.....
Továbbra is inkorrekt vagy Te is de nem baj tőled sem vártam mást, egyébként meg miért járkálsz ide vissza ha mi ilyen inkorrekt szemetek vagyunk, bár azzal még nem lenne baj, hogy visszajársz de legalább ne beszélnél ostobaságokat vagy mutatnád meg hogyan is kell ezt a dolgot csinálni persze csak a szád jár a cselekvéshez hurka vagy továbbra is maradtál partvonalas ötödrangbeli kibicnek.

Amúgy annyira nem mozgat meg a fórumhalál mivel a szerinted szétcseszett NDA továbbra is él és virul persze oda nem mersz beírni mert esetleg tőlem függetlenül is kapnál hideget és meleget a korrekt fórumközösségtől Very Happy
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 17 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 18 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.