Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Csevegés - ahogy tetszik II.

+17
Noctis Lucis Caelum
Jeffery Chesbrown
Erica Fadde
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Martin Sean Bertolli
Vasorrú Banya
Nice Rodriguez
Brajah Tentraue
Elisabeth Leclair
Orellana Shankar
Morcos
Őrségi Minóra
Anabelle Leroi
Alev Beckett
Anton Smith
Lila Domina
A Paradoxon Ura
21 posters

10 / 18 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 7:09 pm

Jessica Reeves írta:
Brajah Tentraue írta:
Vasorrú Banya írta:Üdv a vitának látszó beszélgetésünkben Erica !

Visszafogom magam és nem cirkalmazom ki a mondanivalóm. A szófordulatok csak arra voltak jók hogy megpróbáljam elvenni az írás élét. A chat veszélyes terület. Egy leírt mondatot te is másképp hangsúlyozol magadban mikor leírod s aki olvassa is más dallammal hallja önmagában.
Nathaniellel beszélgettem és hidd el meg volt az okom.

A helyzet három vámpír egy boltocskában szűk helyen, egy vadásszal és egy mágussal. Persze a karakter ezt nem tudja, de aki kívülről drukkol az pontosan érzi a fenyegetettséget.
S mint a mágusunknak is elmondtam tisztelem az akaratot a precíz kifejtést. De ez egy olyan testvérnak mint Jessica például szerintem eléggé ijesztő ha nem tudja visszafejteni az értelmet (bocsánat az említett karitól ha nem így van).
S bár Te magad azt vallod ha Jorma pusztul hát hadd pusztuljon de hidd el sokan azért régóta szeretik a JK -t amit megteremtettek és létezni élni láthatak végre ezen a fórumon.

A kása nem volt annyira forró amennyire a te nyelved annak érezte (bocs nem tudok kilépni önmagamból, nézd el nekem)

S nézz bele Nathaniel szemébe. Van ő olyan kemény legény hogy nem kell féltened... s én azt mondom ha két értelmes ember nem tud dűlőre jutni egymással akkor ott nagy baj van. Én csak az érzéseimet írtam le.
Nathaniel bejelentette Chaten hogy reag van a könyvesboltam átkattintottam és egy technikai leírást olvashattam amelyből NEKEM !!! az jött le hogy máris támad - vagyis védekezik hisz téged védene a támadással is. Roppant tetszett ABBÓL a síkból nézve amit tett, de a másik oldal....
Megrettentem a következményektől, nekem úgy jött le hogy puff történik valami és nincs beleszólás.
A három testvér nem akart támadni. Lehet csak a nyugalom vonzotta ide őket.
Se Jess se Dominique nem mutatott olyan jelet hogy vadászni akarna s valóban a mágusok erős lények. Az én felfogásom szerint egy vámpír sosem támadná meg szemtől szembe. Nem mondom vannak alattomos testvérek de a helyzetet látva a hangulat békés volt.

De állok elébe és beszéljük meg este chaten vagy így a nagyközönség előtt a kedélyeket borzolva.

Senkivel sem akarok tüskés hangulatban maradni.
Mind Nathaniel mind Ms Fadde írásait kedvelem. S valóban örömmel töltött el hogy Nath visszatért csak kissé ütősre sikerült a belépése... ennyi és nem több.

Köszönöm ha átgondolod s magadban születik egy 3. békésebb belátóbb verzió is Very Happy

Szeretettel: Banya.

Ha meg nem haragszol érte kijavítanálak mert én is ottvagyok a boltocskában Very Happy boldog


Nem szokásom, hogy így beleszóljak, meg nyilvánosan, stb... De ezt azért muszáj még is megjegyeznem, mert kicsit felment a pumpa.
Igen Brajah, vettük észre, hogy ott vagy, és valamiért kipécéztél, és már egyből leakarod írni HELYETTEM, hogy mit is csináljak. Banyának igaza volt, nem ártó szándékkal mentünk be, ami szerintem világos. Már csak abból is kiderül, hogy ha veszitek a fáradtságot, és előre olvastok.... -.-
Rolling Eyes boldog

Drága pici prüntyő-müntyő szöszi tündérbogaram. Nem írtam meg helyetted, esetleg ha a figyelőkéidet használnád....akkor jutnál is valamire a fórumon, egyébként nem sokat érsz a tehetséggel. Azt írtam meg hogy a karakterem mit lát rajtad vagy már azt se lehet?Egyébként kiszedtem már rég nem értem mért pattog Ms szöszi...

pfff
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 04, 2009 7:47 pm

Hidd el, tökéletesek a "Figyelőkéim". Wink Szóval nem kell aggódnod emiatt, és azt sem értem minek hangsúlyozni a szőkeséget... -.-
Még valami, ne püffögj itt nekem még egyszer, köszönöm... boldog boldog
És az ilyen kedves kis beszólásaidat is hanyagold máskor, mert nem sokat érsz vele velem szemben, nagyon sajnálom... És nem utolsó sorban nem azt nézegetem állandóan, hogy húúú vajon kiszedte? Nem szedte ki? Senki nem mondta, hogy javítsd ki. -.-
És ne aggódj, hogy nem fogok jutni valamire... hidd el, menni fog az. Wink
Kösz szépen, csókollak drága... -.- boldog Razz


A többiektől pedig elnézést ezért az egészért!!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Jún. 04, 2009 7:48 pm

Üdv

Pfff.... Kellemes hétvégét, csonka reag ment az Elizíumba, bárki bármi technikára kiváncsi a MESÉMBEN PM keressen és a Technikai topicba kifejtem a személyes véleményem és hozzáállásomat.....
Leghamarabb vasárnap késő este fogok visszatérni de inkább hétfőn....

Jégcsákány mindenkibe (durván és fájdalmasan)....

By.
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 04, 2009 8:47 pm

Üdv, elnézést a mostanság visszaeső reagmennyiségért, feldúsult körülöttem az élet Smile

Ted, részemről várlak vissza, és mindenkinek ment reag, az Elíziumban is pótoltam, elnézést.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 8:47 pm

Jessica Reeves írta:Hidd el, tökéletesek a "Figyelőkéim". Wink Szóval nem kell aggódnod emiatt, és azt sem értem minek hangsúlyozni a szőkeséget... -.-
Még valami, ne püffögj itt nekem még egyszer, köszönöm... boldog boldog
És az ilyen kedves kis beszólásaidat is hanyagold máskor, mert nem sokat érsz vele velem szemben, nagyon sajnálom... És nem utolsó sorban nem azt nézegetem állandóan, hogy húúú vajon kiszedte? Nem szedte ki? Senki nem mondta, hogy javítsd ki. -.-
És ne aggódj, hogy nem fogok jutni valamire... hidd el, menni fog az. Wink
Kösz szépen, csókollak drága... -.- boldog Razz


A többiektől pedig elnézést ezért az egészért!!
Ez nem pattogás csak megmondtam azt amit gondolok.Lusta voltam pmet írni de hogyha nagyon el szeretnéd kerülni ezt a konfliktust legközelebb ilyen apróságok miatt ne írkálj pmeket....

Üdvözlet
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Na én jövök

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 04, 2009 8:55 pm

Nos hagy szögezzem le elfogadom a kritikát de úgy érzem privibe is jöhetett volna elvégre 100 szór barátságosabb és igen hibáztam elragadtatott a hatalom érzés valamint a kieső időm mérhetetlen bepótolni vágyása.
Mint mondtam van 1 célom mit elszeretnék érni (elvégre ez egy játék).
Nos ha figyelmesen elolvassátok reagom akkor észre vehetitek mit is szeretnék a vámpíroktól, infókat legföképp, igaz erőszak árán is akár. Nem utolsó sorban pedig nem hinném, hogy békésen leülnének velem teát szürcsölgetni ha megkérem őket erre.
Köszönöm fadde hogy kiálltál mellettem.
Ted a stílusod nem egyszerűen oktató jellegű hanem néha sértő és úgy érzem Brajahon kívül tán én kaptam a legdurvább kritikákat már ne haragudj de ilyet nemigazán láttam eddig:) Igaz én kértem a boncolgatást de van ennek békésebb kevésbé sértő diplomatikusabb módja is.
Elhiszem harapsz a mágusra hisz te vagy a mester.
Reagom ma elkészítem és megkapjátok a Pragmadikát.
Banya, banya, te pedig amióta ismét online vagyok folyamat szurkálódsz:) Úgy tudtam boszi vagy nem piszka vas (legyen szó mindenről).
A kritikát elfogadom ha az kulturált és nem sértő, ne haragudj Ted valószínű én vagyok a barom de nekem rosszul esett. Smile
Próbálok beilleszkedni megértő lenni.
Anton mellesleg amikor én elkezdtem itt játszani téged még nem is ismertelek sajnálom, hogy nem lehettem itt születésednél, de te aztán igazán egy gonosz ember vagy, de imádom a gonosz embereket elvégre a világ tőlük is kerek. No de sebaj én küzdök hogy ne mondhassatok rólam semmi rosszat s ezt el is fogom érni:) ha törik ha szakad. Ericat meg igazán nincs miért okod bántani, Ted. Elfogultság? Valóban tán elfogult sőt biztos de hozzá tenném ő volt mellettem mikor a mágust próbáltam értelmezni s ő segítette utamat egyengetni, ha ő nem hát akkor ki láthatta volna hogy mennyit tanulok ?! Na de mind1 Jó sztorizást imádok mindenkit s köszönöm a kritikát és a sok törődést Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Lila Domina Csüt. Jún. 04, 2009 8:59 pm

Mint totális Mage analfabéta nem kívánok beleszólni a nagyok vitájába, csak egyetlen megjegyzésem lenne.
Erica, amikor mi így hárman társultunk már ismerted Tedet Te is, tudtad milyen a modora és (elméletben) el is fogadtad. Tudom egy hozzánk közel álló ember "szétszedését" végignézni nekünk is fáj. De azt is, hogy az otromba, durva és talán lekezelő modor mögött ott van a jószándék, a tanítani akarás, a segítség egy meglehetősen különös formája. Egyébként is, a régi iskolákban is nádpálcával vertek értelmet a gyerekbe és mégis felnőtt. Mindenkiben nagyobb nyomot hagy egy durva kiokítás, mint egy kedveskedő figyelmeztetés. Az persze természetes, hogy mégis mindenki az utóbbit kedveli jobban.
Nem kell válassz, nem fogunk kiközösíteni, mert nem egyezik a véleményünk Teeeee Very Happy Aztán most már térjen vissza a régi Erica, mert a Békesség Megtestesítője szerepet nem rám szabták! Az Te vagy! boldog :hug: Én Domina vagyok! Dominájé! Sicc!

És ha már itt tartunk. Jess és Brajah, kicsi szíveim, figyeljetek egymásra és próbáljatok türelmesebbek lenni egymással. Brajah nem szöszizünk, a karakter szőke, usert nem tudhatod. Jess Te pedig ne hagyd, hogy az agressziód eluralkodjon rajtad és ha el is kezdenek szekálni, nem kell folytatni! Smile
És akkor most egy kis KK is szabaduljon ide, jöjjön az álfenyegetés:
Ha mégegyszer előfordul ilyen én kiteszem a szűrötöket! Very Happy
Na de viccet félretéve, kerüljétek egymás sértegetését, annyira azért ne alacsonyodjunk már le... Smile

Az ész győzedelmeskedjék mindenek felett!
:kiss: Dominátok...
Lila Domina
Lila Domina
мιиםєинaτó
мιиםєинaτó

nő Hozzászólások száma : 147
Age : 33
Registration date : 2009. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Nice Rodriguez Csüt. Jún. 04, 2009 9:00 pm

Mindenki fúr már mindenkit?! Na de gyerekek, nem lehetne végre nyugodtan, békességben reagolgatni úgy, hogy azokból ne legyenek konfliktusok?

Engem személy szerint eléggé frusztrál, ha a jatékosok egy jó oldalon elkezdik ezt a huzavonát, mert már nem egy ilyet láttam, itt kezdődik el a csúcsa, és innen lefelé vezet az út...Lehetne, hogy ezzel az oldallal ne így legyen?! Smile
Nice Rodriguez
Nice Rodriguez
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 101
Üzenőláda : Szilárdan állok, fegyverem az adrenalin!
Karakterlap : Nice Rodriguez
Registration date : 2009. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 9:00 pm

Nathaniel Damies írta:Nos hagy szögezzem le elfogadom a kritikát de úgy érzem privibe is jöhetett volna elvégre 100 szór barátságosabb és igen hibáztam elragadtatott a hatalom érzés valamint a kieső időm mérhetetlen bepótolni vágyása.
Mint mondtam van 1 célom mit elszeretnék érni (elvégre ez egy játék).
Nos ha figyelmesen elolvassátok reagom akkor észre vehetitek mit is szeretnék a vámpíroktól, infókat legföképp, igaz erőszak árán is akár. Nem utolsó sorban pedig nem hinném, hogy békésen leülnének velem teát szürcsölgetni ha megkérem őket erre.
Köszönöm fadde hogy kiálltál mellettem.
Ted a stílusod nem egyszerűen oktató jellegű hanem néha sértő és úgy érzem Brajahon kívül tán én kaptam a legdurvább kritikákat már ne haragudj de ilyet nemigazán láttam eddig:) Igaz én kértem a boncolgatást de van ennek békésebb kevésbé sértő diplomatikusabb módja is.
Elhiszem harapsz a mágusra hisz te vagy a mester.
Reagom ma elkészítem és megkapjátok a Pragmadikát.
Banya, banya, te pedig amióta ismét online vagyok folyamat szurkálódsz:) Úgy tudtam boszi vagy nem piszka vas (legyen szó mindenről).
A kritikát elfogadom ha az kulturált és nem sértő, ne haragudj Ted valószínű én vagyok a barom de nekem rosszul esett. Smile
Próbálok beilleszkedni megértő lenni.
Anton mellesleg amikor én elkezdtem itt játszani téged még nem is ismertelek sajnálom, hogy nem lehettem itt születésednél, de te aztán igazán egy gonosz ember vagy, de imádom a gonosz embereket elvégre a világ tőlük is kerek. No de sebaj én küzdök hogy ne mondhassatok rólam semmi rosszat s ezt el is fogom érni:) ha törik ha szakad. Ericat meg igazán nincs miért okod bántani, Ted. Elfogultság? Valóban tán elfogult sőt biztos de hozzá tenném ő volt mellettem mikor a mágust próbáltam értelmezni s ő segítette utamat egyengetni, ha ő nem hát akkor ki láthatta volna hogy mennyit tanulok ?! Na de mind1 Jó sztorizást imádok mindenkit s köszönöm a kritikát és a sok törődést Smile

Nathaniel, egy érthető tisztán kifejező véleményt hallottunk tömören az eddigi szurkálódások után szerintem ezzel ezeket le is zárhatjuk. Nathaniel a békefenntartó celebrate PEACE !
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 9:09 pm

Lila Domina írta:
Mint totális Mage analfabéta nem kívánok beleszólni a nagyok vitájába, csak egyetlen megjegyzésem lenne.
Erica, amikor mi így hárman társultunk már ismerted Tedet Te is, tudtad milyen a modora és (elméletben) el is fogadtad. Tudom egy hozzánk közel álló ember "szétszedését" végignézni nekünk is fáj. De azt is, hogy az otromba, durva és talán lekezelő modor mögött ott van a jószándék, a tanítani akarás, a segítség egy meglehetősen különös formája. Egyébként is, a régi iskolákban is nádpálcával vertek értelmet a gyerekbe és mégis felnőtt. Mindenkiben nagyobb nyomot hagy egy durva kiokítás, mint egy kedveskedő figyelmeztetés. Az persze természetes, hogy mégis mindenki az utóbbit kedveli jobban.
Nem kell válassz, nem fogunk kiközösíteni, mert nem egyezik a véleményünk Teeeee Very Happy Aztán most már térjen vissza a régi Erica, mert a Békesség Megtestesítője szerepet nem rám szabták! Az Te vagy! boldog :hug: Én Domina vagyok! Dominájé! Sicc!

És ha már itt tartunk. Jess és Brajah, kicsi szíveim, figyeljetek egymásra és próbáljatok türelmesebbek lenni egymással. Brajah nem szöszizünk, a karakter szőke, usert nem tudhatod. Jess Te pedig ne hagyd, hogy az agressziód eluralkodjon rajtad és ha el is kezdenek szekálni, nem kell folytatni! Smile
És akkor most egy kis KK is szabaduljon ide, jöjjön az álfenyegetés:
Ha mégegyszer előfordul ilyen én kiteszem a szűrötöket! Very Happy
Na de viccet félretéve, kerüljétek egymás sértegetését, annyira azért ne alacsonyodjunk már le... Smile

Az ész győzedelmeskedjék mindenek felett!
:kiss: Dominátok...

Éljen Domina, Éljen Domina, Éljen Domina...Háromszoros hurrá hangzott az 1tagú kórús győzelmi ünneplésére szóló örömóda.
Ki megtalálta a béke húrját,s megis pengette. A hang hallatán minden ember befogta fülét,s behúzta farkát. Mert hallották az ostor csattanását. ( Dominájé! Sicc! ) Mindenki észrevette magát,s fejhez kapott, hirtelenjébe minden kivilágosodott. Elszálltak a fehérgalambok...
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Erica Fadde Csüt. Jún. 04, 2009 9:15 pm

Domina, köszönöm Smile Pont azt fogalmaztad meg, ami az eredeti célom volt, hogy kerüljük a bunkó stílust, csak a többi mondandóm között szépen elveszett.
Igen, ismertem Tedet az alapításkor is, akkor is tudtam, hogy milyen, és már akkor sem értettem egyet minden hozzászólásával. Néha szépen csendben meg-megjegyzek valamit, amire senki nem figyel, aztán az ilyen nagyobb kifakadásaim meg nagy port kavarnak...
De felejtsük el, legyen béke, nyugalom, normális hangnem (tudom, már amennyire elvárható és nem lehetetlen kérés), itt a nyár, legyen jó a hangulat Smile Sajnálom a mai demoralizálást, de szükségét éreztem, hogy végre kimondjam, amit gondolok.
Erica Fadde
Erica Fadde
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 213
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Üzenőláda : "Ha a rosszak zavarodnak,
Fojtó lángok kavarognak,
Akkor engem hívj áldottnak."

Karakterlap : Erica Fadde
További karakterek : Jorma Magnus Alatalo
Mesélő

Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Anton Smith Csüt. Jún. 04, 2009 9:16 pm

Nathaniel Damies írta:
Anton mellesleg amikor én elkezdtem itt játszani téged még nem is ismertelek sajnálom, hogy nem lehettem itt születésednél, de te aztán igazán egy gonosz ember vagy, de imádom a gonosz embereket elvégre a világ tőlük is kerek. No de sebaj én küzdök hogy ne mondhassatok rólam semmi rosszat s ezt el is fogom érni:) ha törik ha szakad.

Nos, a reggeli után én már nem akartam írni. De most csak egy megjegyzés és egy bejelentés.
Mivel az a reggeli megjegyzés, nyugodtan olvassatok vissza, senki ellen nem szólt konkrétan, így elég árulkodó, hogy sem Banya, sem Ted, sem mások nemv ették amgukra, csak Erica, és Nath. Érzitek Ti belül, hogy mi a helyzet.

A második. Köszönöm, igazán jólesett ez a pár sor. Ezennel bejelentem, hogy Nath-al nem szándékszom játszani a továbbiakban sehol, semelyik topicban. Lehet érte utálni nyugodtan.
S nem azért, mert rosszul játszik.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 04, 2009 9:21 pm

Megelőztél engem drága Anton köszönöm a megtiszteltetést igazán mélyen érint most is sírdogálok magamban. Smile Jó sztorizást neked és remélem arcod visszanő 1 csöppet. Szerencsédre így már nem tudlak kinyírni a játékban de átadom ezt az élvezetet másnak. Nem szerettem volna így fellépni de te aztán igazán gonosz vagy. Munkádat tisztelem és nem játszol te se rosszul.


A hozzászólást Nathaniel Damies összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 04, 2009 9:24 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 9:22 pm

Anton Smith írta:
Nathaniel Damies írta:
Anton mellesleg amikor én elkezdtem itt játszani téged még nem is ismertelek sajnálom, hogy nem lehettem itt születésednél, de te aztán igazán egy gonosz ember vagy, de imádom a gonosz embereket elvégre a világ tőlük is kerek. No de sebaj én küzdök hogy ne mondhassatok rólam semmi rosszat s ezt el is fogom érni:) ha törik ha szakad.

Nos, a reggeli után én már nem akartam írni. De most csak egy megjegyzés és egy bejelentés.
Mivel az a reggeli megjegyzés, nyugodtan olvassatok vissza, senki ellen nem szólt konkrétan, így elég árulkodó, hogy sem Banya, sem Ted, sem mások nemv ették amgukra, csak Erica, és Nath. Érzitek Ti belül, hogy mi a helyzet.

A második. Köszönöm, igazán jólesett ez a pár sor. Ezennel bejelentem, hogy Nath-al nem szándékszom játszani a továbbiakban sehol, semelyik topicban. Lehet érte utálni nyugodtan.
S nem azért, mert rosszul játszik.

Ez nem jó jel...Erre nem szeretnék példálózni...De mivel én úgy érzem hogy mi egy ----->>>>BARÁTI<<<<----- Társaság vagyunk egyre növekedőbb létszámmal.Ezért nem kéne egyűmást ignroálni Sad ennek nagyon nem örülök és szerintem a többiek sem...Anton ezt gondold át mégegyszer légyszi....nem vagyok itt se góré se semmi de ez nagyon szúrja a csőröm.
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 04, 2009 9:30 pm

És mivel drága Anton magasan van topic írásokban eme kijelentésével kizárt a játék lehetőségéből. Legalábbis elég sokból. De nem gond így be is fejezem a játékot. Befejezem a könyvesbolt sztorit és elutazok a városból.
Nem hagyok üres lyukakat.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Nice Rodriguez Csüt. Jún. 04, 2009 9:35 pm

Na már itt is kezdődik...nem akarom mondnai, hogy én megmondtam, nem lehetne ezt...áhhmindegy, nem szóltam semmit... Sad
Nice Rodriguez
Nice Rodriguez
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 101
Üzenőláda : Szilárdan állok, fegyverem az adrenalin!
Karakterlap : Nice Rodriguez
Registration date : 2009. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 9:37 pm

Nathaniel Damies írta:És mivel drága Anton magasan van topic írásokban eme kijelentésével kizárt a játék lehetőségéből. Legalábbis elég sokból. De nem gond így be is fejezem a játékot. Befejezem a könyvesbolt sztorit és elutazok a városból.
Nem hagyok üres lyukakat.

Deadly funny Sniff Nemtudok mást írni....most egy világ tört össze bennem Sad
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Lila Domina Csüt. Jún. 04, 2009 9:49 pm

Nathaniel Damies írta:Megelőztél engem drága Anton köszönöm a megtiszteltetést igazán mélyen érint most is sírdogálok magamban. Smile Jó sztorizást neked és remélem arcod visszanő 1 csöppet. Szerencsédre így már nem tudlak kinyírni a játékban de átadom ezt az élvezetet másnak. Nem szerettem volna így fellépni de te aztán igazán gonosz vagy. Munkádat tisztelem és nem játszol te se rosszul.
Nath kedves, kérlek még viccből se írj ilyet. A játékon kívüli problémákat nem visszük bele a játékba, etikátlan, erkölcstelen, undorító. Természetesen Anton kijelentését sem támogatom, mert ő is az OoC sérelem alapján döntött így, de azért Neked sikerült cifrábbat írni.... Smile Ha Nath meg is akarná ölni Antont, az ne azért legyen, mert nem jössz ki a userrel, kérlek.

Nathaniel Damies írta:És mivel drága Anton magasan van topic írásokban eme kijelentésével kizárt a játék lehetőségéből. Legalábbis elég sokból. De nem gond így be is fejezem a játékot. Befejezem a könyvesbolt sztorit és elutazok a városból.
Nem hagyok üres lyukakat.
Én bízom abban, hogy a kettőtök közt lévő feszültség csökkenni fog, idővel lenyugszatok. De amit itt fent írtál az ostobaság lenne! Nem zár ki semmiből, ugyan már... Maximum nem érintkeznek egymással a karakterek, illetve privát játékokban kerülitek egymást, de ezzel nem zárhat ki Téged semmilyen meséből, bármi egyébből! Nálunk nincs kiközösítés!
A távozást pedig gondold át mégegyszer. Hiszen még csak most vágtál bele igazán, ilyen hamar feladnád? Olyan sokat tettél eddig érte, most minden munkádat sutba dobnád? Kérlek fontold meg ezt a távozást! Hülyeség lenne... Smile (És most nem az oldal érdekéből nézve mondom ezt...) Smile

Na de most már tényleg rend legyen... Very Happy

Nice Te meg ne fesd a falra az ördögöt hát... Nem lesz itt semmiféle világvége, ne tessék ilyen hülyeségeken járatni a fejecskéjét... boldog
Lila Domina
Lila Domina
мιиםєинaτó
мιиםєинaτó

nő Hozzászólások száma : 147
Age : 33
Registration date : 2009. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 04, 2009 9:51 pm

Csókolom még egyszer!

Megcsináltam közben a diszciplínák és a vadász adományok kényelmesebbé tételét, használjátok egészséggel Smile
Az adományoknál mondjuk kicsit trükkös, ott csak magát a hitelv nevét linkeltem.

Megyek, akívkodok még egy kicsit, hiányzik egy-két dolog még, asszem, gépre viszem. Teng az ujjaimban az energia, habár ma körülbelül 5-6 órát töltöttem Szentendrén unalmas múzeumok és kiállítások vizsgálásával -.-

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 9:55 pm

[quote="Blanche Moreau"]Csókolom még egyszer!

Megcsináltam közben a diszciplínák és a vadász adományok kényelmesebbé tételét, használjátok egészséggel Smile
Az adományoknál mondjuk kicsit trükkös, ott csak magát a hitelv nevét linkeltem.

Megyek, akívkodok még egy kicsit, hiányzik egy-két dolog még, asszem, gépre viszem. Teng az ujjaimban az energia, habár ma körülbelül 5-6 órát töltöttem Szentendrén unalmas múzeumok és kiállítások vizsgálásával -.-
[/quote

Hehh. Mekkora Peh. 5-6 óra az rengeteg....Nemtudom hogy birtad ki mindenesetre grat hozzá Very Happy A mágusokról nem akarsz valamit írni ?Very Happy
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Nice Rodriguez Csüt. Jún. 04, 2009 9:59 pm

Domina szívem...én ugyan nem! Ördögöt semmi esetre sem! Very Happy

Én visszahúzom a picsám a reagok közé, nekem ott nagyon jó... Very Happy
ÚÚ már kezdek én is úgy beszélni mint egy alárendelt..mégmégmégmééégg... Laughing *
Nice Rodriguez
Nice Rodriguez
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 101
Üzenőláda : Szilárdan állok, fegyverem az adrenalin!
Karakterlap : Nice Rodriguez
Registration date : 2009. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 04, 2009 9:59 pm

Óó, írnék én szívesen, de sajnos semmit sem konyítok hozzájuk Sad

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 04, 2009 10:03 pm

Hm hm elvonultam. study

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Noctis Lucis Caelum Csüt. Jún. 04, 2009 10:15 pm

Jézusom mit ideraktatok ennyi idő alatt... Mágusúr, ne add fel, ne menj el, NE HAGYD MAGAD! Én bízok benne, hogy idővel belejössz, és nagy csiribú-csiribá cowboy lehetsz! Veheted játékra invitálásnak is, én a 33 keményen összeszerkesztett hozzászólásommal viszem itt az aktivitási pálmát, kis porhanyós halandó fenekemmel. Very Happy

*valami bíztatásfélét írt*
Noctis Lucis Caelum
Noctis Lucis Caelum
Alvó
Alvó

nő Hozzászólások száma : 40
Age : 33
Üzenőláda :
"S csak rémes árnyak bálja, melyet
A véres ablakokon át
Ma itt disszonáns zene mellett
Az utas kavarogni lát,
A sápadt ajtóból ma rémek
Folyója foly
Örökké, s hova azok érnek,
Van kacagás - de nincs mosoly."

Karakterlap : Noctis Lucis Caelum
Registration date : 2009. Apr. 18.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Lila Domina Csüt. Jún. 04, 2009 10:17 pm

Nice Rodriguez írta:Domina szívem...én ugyan nem! Ördögöt semmi esetre sem! Very Happy

Én visszahúzom a picsám a reagok közé, nekem ott nagyon jó... Very Happy
ÚÚ már kezdek én is úgy beszélni mint egy alárendelt..mégmégmégmééégg... Laughing *

Helyes hozzáállás, nagyon helyes Very Happy
Na én meg tanulást fogok mímelni, szóval ne számítsatok nagy aktivitásra, max csak itt chaten Smile
De itt se nagyon, úgyhogy sziasztok!
Lila Domina
Lila Domina
мιиםєинaτó
мιиםєинaτó

nő Hozzászólások száma : 147
Age : 33
Registration date : 2009. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 10 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 18 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.