Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Csevegés - ahogy tetszik II.

+17
Noctis Lucis Caelum
Jeffery Chesbrown
Erica Fadde
Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Martin Sean Bertolli
Vasorrú Banya
Nice Rodriguez
Brajah Tentraue
Elisabeth Leclair
Orellana Shankar
Morcos
Őrségi Minóra
Anabelle Leroi
Alev Beckett
Anton Smith
Lila Domina
A Paradoxon Ura
21 posters

9 / 18 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Szer. Jún. 03, 2009 11:23 pm

Üdv

Akkor további élveboncolás inkább most mint később…


Nathaniel Damies írta:+Elgondolkodom azokon amiket fadde az imént értésemre próbált adni, csúnyán belenézek a tudatába és ott látom amit ő látott, gyorsan kell cselekednem.
LÉGY SZÍVES A NEVEKET NAGY BETŰVEL ÍRD KI PL Fadde KÖSZIKE. HOGYAN NÉZEL BELE A TUDATÁBA MILYEN PRADIMÁGIÁT HASZNÁLSZ A ALÁBBIAK KÖZÜL: „Hermetikus Műhelyek: kántálás énóki vagy más holt nyelven, pentagrammák és varázskörök, Salamon Pecsétje, bizonyos számok, botok és pálcák, kardok”

-Semmi gond Sonya értem, várjunk picit míg Brajah megérkezik már figyelmeztetem is.
+És valóban miközben Ericának elmondtam ezt Tudat szférámmal kapcsolatba léptem brajahal: -GYORSAN SIESS NAGY BULI A BOLTOMBAN.
HOGYAN LÉPSZ KAPCSOLATBA AZZAL AKIT NEM LÁTSZ NEM HASZNÁLTÁL TÉR SZFÉRÁT MÁRPEDIG AMIT NEM LÁTSZ AHHOZ TÉR SZFÉRA SZÜKSÉGELTETIK.

-Nos maradjunk higgadtak amíg lehet.
Egyenlőre azt hiszem nem támadó jelleggel jöttek, de ne aggódj máris kidolgoztam a tervet.
+Ezeket az információkat az agyába vetítettem és tervemet képek formájába Tudat szférával közvetítettem.
HOGYAN VETITED AZ AGYÁBA KÁNTÁLSZ NEKI MEGÉRINTED A HOMLOKÁT MORMOLVA TOVÁBBRA IS PRADMAGIA, VAGY RÁSUHINTASSZ A VARÁZSPÁLCÁDDAL?

Miközben mi mélyen gondolkoztunk és latolgattuk esélyeinket megszólalt a csengő immár negyed szer, ismét egy szép nő jött be hasonló ahhoz aki már a könyvesboltban tartózkodott, és ő neki is furcsa kisugárzása volt.
"Hm jobb lesz oda figyelni Erica" megint csak az elméjéhez szóltam.
"Engedd meg hogy pajzsot bocsássak elmédre valamint lőszereid felspékeljem.
A LŐSZEREKET MATERIÁLIS MUNKÁVAL KARÖLTVE MÁGIÁT HASZNÁLVA LEHET FELSPÉCIZNI PRADMAGIA PL VARÁSZFŐZETBE MÁRTOD ŐKET STB….

Nem utolsó sorban egy kisebb aurát tehessek rád, + gyorsaságodon is növelnék.
Azonnal megszabadítalak ezektől ha elmúlik a vész"
Eléggé ideges voltam de mivel Tudatom ilyenkor is tiszta tud maradni ez hamar elmúlt s a helyébe a latolgatások mezsgyéjének legmélyére léptem 3VS2 egyenlőre vámpír mind. Remélem nincsenek a közelben többen.
" Fadde vannak meglepetéseim ne aggódj nem vesztünk el teljesen maximum menekülünk." Azzal megmutattam neki gócomról az emlékezeteimet és, hogy veszély esetén hatalmas erőt szabadíthatók fel belőle.
+Probáltam teljes mértékben általánosan viselkedni s arcomra megnyugtató mosolyt varázsoltam, majd az új hölgy felé néztem és felé indultam mikor végre utolértem, ráköszöntem:
-Jónapot hölgyem elnézést az imént elmerültem a régi ismerősömmel való beszélgetésbe, esetleg segíthetek valamiben?
+Közben Faddet tudatban nyugtattam éreztem kicsattanó dühét kicsit befolyásoltam szívverésének ritmusát Élet szférával és Tudatának dühét is magamra hárítottam, ezáltal picit megnyugtatva. Szemem sarkából figyeltem a két másik vendéget, nehogy meglepetés érjen. Bár mindenképp szeretnék békés megoldást. Beszélni szeretnék a városbeli vámpírokkal de ha kell erőszakot alkalmazok.

SZÓVAL SOKAT VARÁZSOLTÁL ZSÍNORBAN DE A PRADMÁGIÁDAT MEG SEM EMLÍTED PEDIG AZON KERESZTÜL FORMÁZOD AZ UNIVERZUMOT AZON KERESZTŰL TELJESÍTED KI A MŰVÉSZETEDET…
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 03, 2009 11:23 pm

A harc még csak a gondolati síkon van meg még nem következett be csak leírtam mire számítsanak, na már most értem mit mondasz TEd de ha bármelyiket elkezdem azonnal megölnek, vagy esetleg faddeval álljak le smacizni? az Extázis eléréséhez: lol! De természetesen kívánságod számomra parancs oh nagymester ^^ Látom a mágus tán a legsebezhetőbb karakter Smile Igazad van de ha órákig tartó imák kántálások kellenek nekem hamarabb befellegzett mint kimondanám BUUUUU de megoldom hisz kihívás az egész.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 03, 2009 11:32 pm

Az még okés hogy ted kioktat és van benne igazság de próbálom behozni lemaradásom mellyel szegény párákat súlytóttam, 1 nap és minden hibámat kijavítok de könyörgöm az ég áldjon meg titeket szebben kedvesebben mert ez egy kicsit szarul esett letámadtok mert jót akarok Sad ODA ÍRTAM NEM AKAROK SENKIT BÁNTANI. DE VANNAK TERVEIM AMIKET MEGKEL VALÓSÍTANOM ÉS ÍGÉREM MACSKÁT ÁLDOZOK KIBELEZEM ŐKET PENTAGRAMMÁBA ÉS KÖZBEN EGY NŐVEL HENTERGEK. De amit leírtam elméleti síkon történt meg mellesleg 4.-es fokozattal amiket faddeval tettem, rituálék nélkül is képes vagyok már( persze amiket a vámpírokkal csinálnék ahhoz már kell rituálé szeánsz kántálás.)
Sad

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Elisabeth Leclair Szer. Jún. 03, 2009 11:35 pm

Ted ide nekem 10 év tapasztalatot hát!.... Laughing Dominájé! Sicc!
Ömm, jók legyetek, én megyek bájbáj
Elisabeth Leclair
Elisabeth Leclair
Falkatag
Falkatag

nő Hozzászólások száma : 74
Age : 33
Karakterlap : Effy Leclair
További karakterek : Heather D. Brown
Registration date : 2009. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vasorrú Banya Szer. Jún. 03, 2009 11:40 pm

Nathaniel Damies írta:Az még okés hogy ted kioktat és van benne igazság de próbálom behozni lemaradásom mellyel szegény párákat súlytóttam, 1 nap és minden hibámat kijavítok de könyörgöm az ég áldjon meg titeket szebben kedvesebben mert ez egy kicsit szarul esett letámadtok mert jót akarok Sad ODA ÍRTAM NEM AKAROK SENKIT BÁNTANI. DE VANNAK TERVEIM AMIKET MEGKEL VALÓSÍTANOM ÉS ÍGÉREM MACSKÁT ÁLDOZOK KIBELEZEM ŐKET PENTAGRAMMÁBA ÉS KÖZBEN EGY NŐVEL HENTERGEK. De amit leírtam elméleti síkon történt meg mellesleg 4.-es fokozattal amiket faddeval tettem, rituálék nélkül is képes vagyok már( persze amiket a vámpírokkal csinálnék ahhoz már kell rituálé szeánsz kántálás.)
Sad

Támadni ? Tökéletes ostobaság lenne...hiszen nem is értek Mage ül vagy ha igen hát nagyon érzelmi szinten.
Mint mondtam lenyűgözött az igyekezeted eltűnni pár napra és egy teljes technikai támadással előállni ami bizonyára számszakilag megállja ahelyét...
Szóval leraktam a seprűt és elmerengtem a lustaságom eredeztetésén...

Ám jobb szeretem a meséket...és izgalomba hozott a mondat miszerint bocsánat a nem pontos idézetért Hormonálisan téveszt meg és félrevezet... a varázslattal Smile
Kíváncsivá tettél és most teljesen meg vagyok zavarodva. Meghogy Jessnek fájdalmat okoz...
Én bírom a kihívásokat és élveztem volna látni hogyan reagálnak... de nem volt mire reagálni... Azt hittem történik is valami....

Sosem bántanék senkit...s kifejezetten megkérlek hogy ha nem ez az elsődleges szükségszerűséged akkor ne áldozz cicát mert kitör belőlem a banya-átok Smile

Köszönöm Very Happy
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 03, 2009 11:41 pm

KÖSZÖNÖM a nehéz időkben odaadó segítségét Ericának, és sajnálom hogy szégyent hozok a nevedre bénázásaimmal, ígérem hírneved ezentúl csak öregbítem. Sniff

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 03, 2009 11:44 pm

VALAMINT csütörtök estig haladékot kérek hibáim kijavítására. Hagytam magam száraz tudásba merülni ezentúl jobban összehozom a dolgokat.
IGYEKSZEM A NAGYOBB JÓÉRT CSELEKEDNI.
Wizard

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vasorrú Banya Szer. Jún. 03, 2009 11:47 pm

Jah és még egy egészen apróság....
A mage és a vámpír valóban ellenség...ám ha szembekerülnek sem támadnak mert mint a testvérek és a különböző rendek közt is vannak erősebbek és gyengébbek. A "fegyvereik" sem azonos erejűek, vagyis inkább másképp erősek....
Nem vagy eleve hátrányban csak légy okos és taktikus. Ha jól tudom ti tudtok távvarizni ahogy én nevezem elítélhető módon a tetteiteket Smile Idő távolság elemek mind mind a rendelkezésedre állnak... Nem vagy gyenge s ha vámpír lennék s tudnám mi vagy biztos tisztelnélek és nem akarnálak megkóstolni se Smile Laughing
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 03, 2009 11:48 pm

Nemutolsó sorban tán én vagyok az egyetlen mágus Teden kívül aki tényleg komolyan próbál máguskodni és ahogy ő írta: a legnehezebben játszható cast.
Bevállaltam megcsinálom ígérem. Csak kis türelmet és több megértést THX For4.
study

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 03, 2009 11:52 pm

Valóban de a vámpír gyors + sokan vannak, na most ha leülök pentagrammákat firkantani meg kántálni kb. egy kezdő aurát farigcsálok és ők már a gigámat harapják. Smile Igen felmehetek a műhelybe de Jorma már észre vett ergo akár letámadhat.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vasorrú Banya Szer. Jún. 03, 2009 11:55 pm

Oh hogy anyári villám csapjon hátba télen !!!!
Nem rosszból szóltunk be For4 !!!!

Ha nem tisztelnénk amit teszel akkor max kaptál volna egy nem látható fintort és annyiban hagyjuk !!!! Aztán majd lesz valahogy !
Amúgy úgy tanuld azt a könyvet hogy téged foglak nyaggatni ha majd valamit nem értek mert a Banya erőt vesz a lustaságán és átrágja magát az értelmén !!!

Fogsz te még helyrerakni engem és akkor majd csak megköszönöm :9 Mert így tanulok a leggyorsabban Smile

Nah fáj még a létünk ? Very Happy Laughing ?
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 03, 2009 11:59 pm

Holnap folytatjuk vitánkat most mentem aludni holnap 12 óra munka Smile jó szórakozást. Deadly funny

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vasorrú Banya Csüt. Jún. 04, 2009 12:05 am

Szép álmokat !

Én nem vitázom ha valaki így érzi akkor abbahagyom a beszélgetést. Very Happy
S mint mondtam Jorma talán tudja mi vagy de a vámpír sem esztelen és nem ugrik szervezetlen főként nem ha társai is ott vannak körülötte vagis tudni fogod szerintem ha tenni akar valamit...ha meg elhamarkodja az az ő ügye lesz és akkor csak önmagára számíthat Smile...

De ez persze csak a kívülálló fejtegetése....

Játszatok ne rémüldözz és ne láss rémeket ott se ahol vannak Smile
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Anabelle Leroi Csüt. Jún. 04, 2009 7:43 am

Remek! Sziasztok...

Jó is így bejönni dolgozni, hogy 34 perc a bebootolás, majd míg csatlakozom a serverre újabb 14 perc és ráaádsul a helyi gépen nincs internet.. csak terminal server alól.. pffff. most megint írhatok 80 emailt, hogy méltóztassanak már megnézni, mert ugye mindent szirszart le kell levelezni.. jajdejo...

ELnézést a kifakadásért. nem tzdom, így, hogy nincs netem a gépen, csak hálózaton keresztül (amit erősen figyelnek) hogy leszek ma...
Anabelle Leroi
Anabelle Leroi
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 74
Age : 260
Tartózkodási hely : Martigny - Leroi kúria
Karakterlap : Anabelle Leroi
További karakterek : Sonja Hansen
Registration date : 2009. May. 26.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Anton Smith Csüt. Jún. 04, 2009 8:48 am

Én most örülök csak igazán, hogy NEM mentem be abba a könyvesboltba.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Erica Fadde Csüt. Jún. 04, 2009 9:52 am

Reggelt!
Nem szeretek mások háta mögött morogni, úgyhogy álljon most itt az én véleményem (tegnap este óta átgondolt és olvashatóra finomított 2.0 verzió):

Először is Tedhez szólnék. Ted, tudom, hogy te vagy az ősgonosz, és azt sem vitatom, hogy közülünk a legtapasztaltabb játékos is talán, de megint csak meg kell említenem, mennyire bunkó tudsz lenni. Nem azt mondom, hogy ne kritizálj, a kritika jó dolog, tanul belőle az ember, de nem olyan stílusban, hogy először felmegy benne a pumpa, aztán a fejét az asztalba veri, és ezek után kevésbé erőlködik a megértéssel. Félreértés ne essék, nem csak Nathaniel esetéről beszélek, bár tény, hogy ha vele van ilyen, előbb kijövök a sodromból.És lehet majd jönni nekem újra Ádámka sztorijával, de akkor megint el fogom mondani, hogy neki több hónap ittlét és türelmi idő után sem füllött a foga az olvasáshoz, nem haladt előre semmit, és még menthetetlenül hülye is volt. Nem csak mint barátnője, de külső szemlélőként is úgy látom (látnám, mert nem vagyok vak), hogy mind írásilag, mind karakterkihasználásilag sokat fejlődött. És bárki bármit mond, Szerintem egy olyan embert, aki pár hónapja ismerkedett meg ezzel a rendszerrel, és jó, ha egy hete tud igazán foglalkozni vele, nem lehet összehasonlítani egy olyannal, aki már játszott ilyen vagy hasonló rendszerben, ne adj isten már RPG-zett fórumon (igen Anton, ez főleg neked szól). Nem kell az elvárásokat lecsökkenteni minimumra, de talán türelmesnek kéne lenni, és nem lépten-nyomon szórni rá a lenézést. Anton, ami pedig az előző hozzászólásod illeti, hát, hadd ne mondjak semmit, nem tudom, hogy értetted, igazából nem is érdekel, de ha kommentálnom kéne, az rossz fényt vetne nőiességemre Smile

Banya, tisztellek és szeretem olvasni az írásaidat, még ilyenkor is élvezhetők és művésziek. De a folyamatos művészkedésben néha elveszik a dolgok értelme, például legelső e témában tett hozzászólásod a kívánt mondanivaló befogadása helyett inkább lett bicskanyitogató stílusú. Úgy érzem a fő probléma az volt, hogy mindenki elbeszélt a másik mellett, esetleg nem értette a másikat, vagy mindkettő. Ha már ilyesmiről kezdünk... legyen, beszélgetni, akkor először gondolja végig mindenki, mi történhetett. Mert még az ég világon semmi nem történt! A semmiről nincs leírás, a semminek nem kell pentagramma. Ha arra kerül a sor, nyilván ez is előjön majd.

Na, elmondtam amit gondolok, és tudom, hogy hasonló indíttatásból már Dominával is volt szóváltásom, csakhogy most nincs háttérinfó, amit ne ismernék. Tisztában vagyok vele, Nathaniel milyen, kinek mit mond, és hogy mennyit gürizik, hogy jobb lehessen, és megfelelhessen az elvárásoknak. És kitartok az álláspontom mellett, mert ha az ő esetéről van szó, és választanom kell köztetek és közte... azt hiszem, nem nehéz kitalálni, mit választok inkább, úgyhogy jöhetnek a mentegetőzések, szidalmazások, rágalmazások, ennyi ^^
Erica Fadde
Erica Fadde
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 213
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Üzenőláda : "Ha a rosszak zavarodnak,
Fojtó lángok kavarognak,
Akkor engem hívj áldottnak."

Karakterlap : Erica Fadde
További karakterek : Jorma Magnus Alatalo
Mesélő

Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Jún. 04, 2009 10:43 am

Üdv
Drága Kis Mézespuffancs Faddinátor akkor jöjjön a 2.0 válaszverzió.


Erica Fadde írta:Reggelt!
Nem szeretek mások háta mögött morogni, úgyhogy álljon most itt az én véleményem (tegnap este óta átgondolt és olvashatóra finomított 2.0 verzió):

Először is Tedhez szólnék. Ted, tudom, hogy te vagy az ősgonosz, és azt sem vitatom, hogy közülünk a legtapasztaltabb játékos is talán, de megint csak meg kell említenem, mennyire bunkó tudsz lenni. Nem azt mondom, hogy ne kritizálj, a kritika jó dolog, tanul belőle az ember, de nem olyan stílusban, hogy először felmegy benne a pumpa, aztán a fejét az asztalba veri, és ezek után kevésbé erőlködik a megértéssel. Félreértés ne essék, nem csak Nathaniel esetéről beszélek, bár tény, hogy ha vele van ilyen, előbb kijövök a sodromból.És lehet majd jönni nekem újra Ádámka sztorijával, de akkor megint el fogom mondani, hogy neki több hónap ittlét és türelmi idő után sem füllött a foga az olvasáshoz, nem haladt előre semmit, és még menthetetlenül hülye is volt. Nem csak mint barátnője, de külső szemlélőként is úgy látom (látnám, mert nem vagyok vak), hogy mind írásilag, mind karakterkihasználásilag sokat fejlődött. És bárki bármit mond, Szerintem egy olyan embert, aki pár hónapja ismerkedett meg ezzel a rendszerrel, és jó, ha egy hete tud igazán foglalkozni vele, nem lehet összehasonlítani egy olyannal, aki már játszott ilyen vagy hasonló rendszerben, ne adj isten már RPG-zett fórumon (igen Anton, ez főleg neked szól). Nem kell az elvárásokat lecsökkenteni minimumra, de talán türelmesnek kéne lenni, és nem lépten-nyomon szórni rá a lenézést. Anton, ami pedig az előző hozzászólásod illeti, hát, hadd ne mondjak semmit, nem tudom, hogy értetted, igazából nem is érdekel, de ha kommentálnom kéne, az rossz fényt vetne nőiességemre Smile

Miért érzem úgy, hogy ha Nathanielről van szó teljesen elvakultan és elfogultan nyilatkozol kapásból és alapállásból, talán nem kéne ráugranod egyből a témára mivel nem vagy száz százalékig objektív.
1. Nath külön kérte az előtörténete szétcincálásást megkapta ugyan úgy mint BÁRKI más szóval nem kéne itt fröcsögni.
2. Igen Technikai kérdésekre háklis vagyok de ha találsz helyettem jobb embert a technikai bakik javítására akkor szívesen félreállok, esetleg tenmagad is megteheted…..
3. A stílusomon nem fogok változtatni vagy tetszik vagy nem ez van bár megint csak Nath kapcsán akadtál ki miért is van ez. Már megbocsáss ÉN TÉNYEKET szoktam közölni ami közel áll az igazsághoz és IGEN tudom az IGAZSÁG FÁJ nekem is csak én nem állok neki hisztizni kapásból és alapállásból….



Erica Fadde írta:
Na, elmondtam amit gondolok, és tudom, hogy hasonló indíttatásból már Dominával is volt szóváltásom, csakhogy most nincs háttérinfó, amit ne ismernék. Tisztában vagyok vele, Nathaniel milyen, kinek mit mond, és hogy mennyit gürizik, hogy jobb lehessen, és megfelelhessen az elvárásoknak. És kitartok az álláspontom mellett, mert ha az ő esetéről van szó, és választanom kell köztetek és közte... azt hiszem, nem nehéz kitalálni, mit választok inkább, úgyhogy jöhetnek a mentegetőzések, szidalmazások, rágalmazások, ennyi ^^

Jut eszembe az a szóváltás Nath és Loren kapcsán alakult ki szóval akkor is elfogult voltál és kivont metszőfoggal ugrottál a témára…..

De nem kell idegeskedj már nem sokáig vagyok intenzíven csak a hó végéig utána csak a meséimmel fogok foglakozni a többit rátok hagyom CSAK AZTÁN GYŐZZETEK VÁLASZÓLNI A TECHNIKAI KÉRDÉSEKRE ÉS TUDJATOK IS. És mindig szépen nyugodtan üdén frissen szép szelíden szólídan. Majd alkalomadtán figyelmeztetlek rá ha időm engedi……

Magam részéről ennyi. Faddinátor egy kicsit több Objektivitást HA KÉRHETEM…….
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Erica Fadde Csüt. Jún. 04, 2009 11:28 am

Ted, tudom, mit kért, a szétcincálással nincs is baj, sőt, a statisztikás kritikával sincs baj, és ahogy mondtam nem csak Nathaniel kapcsán nyilatkozom, amit nyilatkozok, csak itt szakadt el a cérna. Semmi bajom veled, és tudom, hogy azt írod, amit gondolsz, miért nem írhatom le egyszer én is, amit igazából gondolok, és miért kell hallgatnom, hogy megint ki miatt van és mennyire vagyok objektív? És azt hiszem, még egész normálisan írtam le, amit gondolok, a fröcsögést próbáltam mellőzni, de ha azzá sikerült, hát akkor azzá.
Hát, sajnálattal hallom, hogy a stílusod marad a régi... elhiszem, hogy néha kell kegyetlenkedni, de hogy megállás nélkül a nap minden percében így kell hozzáállni a dolgokhoz, ős-ősgonosz Smile
És igen, elfogult vagyok, meglehet, de amit ti nem láttok, hogy én mikor akadok ki és mikor nem, mit tartok helyesnek és mit nem, nem mindig adok hangot a valódi véleményemnek, csak hát mindennek van határa, ami rendszeresen feszegetve van.
Igen, tudom, utána mész vissza melózni. Rendben, nincs is ezzel semmi, majd összekaparjuk magunkat, és együtt csak összehozunk valami reális és jó választ a kérdésekre, bár be kell vallani, hogy nélküled biztos nehezebb lesz.
Végezetül pedig éppen annyira vagyok objektív, amennyire a helyzetem, a körülmények és a lelkiismeretem megengedik, lehet hogy kicsit talán túlzok, de azt igazán nem mondhatjátok, hogy nem volt semmi valóságalapja azoknak, amiket mondtam.
Erica Fadde
Erica Fadde
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 213
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Üzenőláda : "Ha a rosszak zavarodnak,
Fojtó lángok kavarognak,
Akkor engem hívj áldottnak."

Karakterlap : Erica Fadde
További karakterek : Jorma Magnus Alatalo
Mesélő

Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Nice Rodriguez Csüt. Jún. 04, 2009 12:17 pm

Ahoj hahoj!

Ejj,kicsit eltűnedezem és már itt is egymásnak esik a nép...ejj ejj...de én inkább kussolok, lévén nem tom az előzményeket, csak visszaolvasgattam, úgyhogy a lehető legjobbat teszem, mekk reagokat írni! Very Happy
Nice Rodriguez
Nice Rodriguez
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 101
Üzenőláda : Szilárdan állok, fegyverem az adrenalin!
Karakterlap : Nice Rodriguez
Registration date : 2009. May. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Jún. 04, 2009 12:47 pm

Erica Fadde írta:
Végezetül pedig éppen annyira vagyok objektív, amennyire a helyzetem, a körülmények és a lelkiismeretem megengedik, lehet hogy kicsit talán túlzok, de azt igazán nem mondhatjátok, hogy nem volt semmi valóságalapja azoknak, amiket mondtam.

Üdv

Faddinátor valószínűleg nem volt túl sok TÉNYEKEN megálló valóságalapja annak amit írtál és valószínűleg ezért válaszoltam kénkövet okádva…..

Leszögezném tegnap este csak technikai dolgokba kötöttem bele ÉS ÚGY AHOGY SZOKTAM MINDIG ÉS MINDENKINÉL ……

Valamint felhívnám ismét a figyelmet arra, hogy a Mágusoknak a legtágabbak a lehetőségeik és ennek megfelelően ugrok a hibákra (de kérlek ha titeket ez ennyire zavar akkor az elkövetkezendőkben no comment….) .

Harmadszor pediglen nem baj az ha valaki kezdő mindenkinek el kell kezdenie valahol, de talán nem a legbonyolultabb összetett mágiáknál mert a vén rókák hamar szétkapják a hibák mentén ki-ki saját stílusában. A MÁGIA itt egy kicsit MŰVÉSZET egy-egy varázslatot nem árt megtervezni és jól átgondolni talán először egyszerűbb trükkökkel próbálkozni ha kezdő az ember….
Mindenki volt kezdő és igen Én még most is tanulok új dolgokat bizonyos fórumokon a MAGE kapcsán de ott csöndben figyelek és nem fáj ha kioktatnak MERT IGEN MEGTESZIK nem egyszer….
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 1:38 pm

Erica Fadde írta:Reggelt!
Nem szeretek mások háta mögött morogni, úgyhogy álljon most itt az én véleményem (tegnap este óta átgondolt és olvashatóra finomított 2.0 verzió):

Először is Tedhez szólnék. Ted, tudom, hogy te vagy az ősgonosz, és azt sem vitatom, hogy közülünk a legtapasztaltabb játékos is talán, de megint csak meg kell említenem, mennyire bunkó tudsz lenni. Nem azt mondom, hogy ne kritizálj, a kritika jó dolog, tanul belőle az ember, de nem olyan stílusban, hogy először felmegy benne a pumpa, aztán a fejét az asztalba veri, és ezek után kevésbé erőlködik a megértéssel. Félreértés ne essék, nem csak Nathaniel esetéről beszélek, bár tény, hogy ha vele van ilyen, előbb kijövök a sodromból.És lehet majd jönni nekem újra Ádámka sztorijával, de akkor megint el fogom mondani, hogy neki több hónap ittlét és türelmi idő után sem füllött a foga az olvasáshoz, nem haladt előre semmit, és még menthetetlenül hülye is volt. Nem csak mint barátnője, de külső szemlélőként is úgy látom (látnám, mert nem vagyok vak), hogy mind írásilag, mind karakterkihasználásilag sokat fejlődött. És bárki bármit mond, Szerintem egy olyan embert, aki pár hónapja ismerkedett meg ezzel a rendszerrel, és jó, ha egy hete tud igazán foglalkozni vele, nem lehet összehasonlítani egy olyannal, aki már játszott ilyen vagy hasonló rendszerben, ne adj isten már RPG-zett fórumon (igen Anton, ez főleg neked szól). Nem kell az elvárásokat lecsökkenteni minimumra, de talán türelmesnek kéne lenni, és nem lépten-nyomon szórni rá a lenézést. Anton, ami pedig az előző hozzászólásod illeti, hát, hadd ne mondjak semmit, nem tudom, hogy értetted, igazából nem is érdekel, de ha kommentálnom kéne, az rossz fényt vetne nőiességemre Smile

Banya, tisztellek és szeretem olvasni az írásaidat, még ilyenkor is élvezhetők és művésziek. De a folyamatos művészkedésben néha elveszik a dolgok értelme, például legelső e témában tett hozzászólásod a kívánt mondanivaló befogadása helyett inkább lett bicskanyitogató stílusú. Úgy érzem a fő probléma az volt, hogy mindenki elbeszélt a másik mellett, esetleg nem értette a másikat, vagy mindkettő. Ha már ilyesmiről kezdünk... legyen, beszélgetni, akkor először gondolja végig mindenki, mi történhetett. Mert még az ég világon semmi nem történt! A semmiről nincs leírás, a semminek nem kell pentagramma. Ha arra kerül a sor, nyilván ez is előjön majd.

Na, elmondtam amit gondolok, és tudom, hogy hasonló indíttatásból már Dominával is volt szóváltásom, csakhogy most nincs háttérinfó, amit ne ismernék. Tisztában vagyok vele, Nathaniel milyen, kinek mit mond, és hogy mennyit gürizik, hogy jobb lehessen, és megfelelhessen az elvárásoknak. És kitartok az álláspontom mellett, mert ha az ő esetéről van szó, és választanom kell köztetek és közte... azt hiszem, nem nehéz kitalálni, mit választok inkább, úgyhogy jöhetnek a mentegetőzések, szidalmazások, rágalmazások, ennyi ^^

Ejj.ejj anyatigris akciba lendül Spiteful Ne tudjátok milyen ez élőbe... ti ezt csak fórumon hallgatjátok....deh élőba ajajj.... Na mindegy Én a béke mellett szavazok !Smile

PEACE
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 1:44 pm

A Paradoxon Ura írta:Üdv
Drága Kis Mézespuffancs Faddinátor akkor jöjjön a 2.0 válaszverzió.


Erica Fadde írta:Reggelt!
Nem szeretek mások háta mögött morogni, úgyhogy álljon most itt az én véleményem (tegnap este óta átgondolt és olvashatóra finomított 2.0 verzió):

Először is Tedhez szólnék. Ted, tudom, hogy te vagy az ősgonosz, és azt sem vitatom, hogy közülünk a legtapasztaltabb játékos is talán, de megint csak meg kell említenem, mennyire bunkó tudsz lenni. Nem azt mondom, hogy ne kritizálj, a kritika jó dolog, tanul belőle az ember, de nem olyan stílusban, hogy először felmegy benne a pumpa, aztán a fejét az asztalba veri, és ezek után kevésbé erőlködik a megértéssel. Félreértés ne essék, nem csak Nathaniel esetéről beszélek, bár tény, hogy ha vele van ilyen, előbb kijövök a sodromból.És lehet majd jönni nekem újra Ádámka sztorijával, de akkor megint el fogom mondani, hogy neki több hónap ittlét és türelmi idő után sem füllött a foga az olvasáshoz, nem haladt előre semmit, és még menthetetlenül hülye is volt. Nem csak mint barátnője, de külső szemlélőként is úgy látom (látnám, mert nem vagyok vak), hogy mind írásilag, mind karakterkihasználásilag sokat fejlődött. És bárki bármit mond, Szerintem egy olyan embert, aki pár hónapja ismerkedett meg ezzel a rendszerrel, és jó, ha egy hete tud igazán foglalkozni vele, nem lehet összehasonlítani egy olyannal, aki már játszott ilyen vagy hasonló rendszerben, ne adj isten már RPG-zett fórumon (igen Anton, ez főleg neked szól). Nem kell az elvárásokat lecsökkenteni minimumra, de talán türelmesnek kéne lenni, és nem lépten-nyomon szórni rá a lenézést. Anton, ami pedig az előző hozzászólásod illeti, hát, hadd ne mondjak semmit, nem tudom, hogy értetted, igazából nem is érdekel, de ha kommentálnom kéne, az rossz fényt vetne nőiességemre Smile

Miért érzem úgy, hogy ha Nathanielről van szó teljesen elvakultan és elfogultan nyilatkozol kapásból és alapállásból, talán nem kéne ráugranod egyből a témára mivel nem vagy száz százalékig objektív.
1. Nath külön kérte az előtörténete szétcincálásást megkapta ugyan úgy mint BÁRKI más szóval nem kéne itt fröcsögni.
2. Igen Technikai kérdésekre háklis vagyok de ha találsz helyettem jobb embert a technikai bakik javítására akkor szívesen félreállok, esetleg tenmagad is megteheted…..
3. A stílusomon nem fogok változtatni vagy tetszik vagy nem ez van bár megint csak Nath kapcsán akadtál ki miért is van ez. Már megbocsáss ÉN TÉNYEKET szoktam közölni ami közel áll az igazsághoz és IGEN tudom az IGAZSÁG FÁJ nekem is csak én nem állok neki hisztizni kapásból és alapállásból….



Erica Fadde írta:
Na, elmondtam amit gondolok, és tudom, hogy hasonló indíttatásból már Dominával is volt szóváltásom, csakhogy most nincs háttérinfó, amit ne ismernék. Tisztában vagyok vele, Nathaniel milyen, kinek mit mond, és hogy mennyit gürizik, hogy jobb lehessen, és megfelelhessen az elvárásoknak. És kitartok az álláspontom mellett, mert ha az ő esetéről van szó, és választanom kell köztetek és közte... azt hiszem, nem nehéz kitalálni, mit választok inkább, úgyhogy jöhetnek a mentegetőzések, szidalmazások, rágalmazások, ennyi ^^

Jut eszembe az a szóváltás Nath és Loren kapcsán alakult ki szóval akkor is elfogult voltál és kivont metszőfoggal ugrottál a témára…..

De nem kell idegeskedj már nem sokáig vagyok intenzíven csak a hó végéig utána csak a meséimmel fogok foglakozni a többit rátok hagyom CSAK AZTÁN GYŐZZETEK VÁLASZÓLNI A TECHNIKAI KÉRDÉSEKRE ÉS TUDJATOK IS. És mindig szépen nyugodtan üdén frissen szép szelíden szólídan. Majd alkalomadtán figyelmeztetlek rá ha időm engedi……

Magam részéről ennyi. Faddinátor egy kicsit több Objektivitást HA KÉRHETEM…….

Hajajjjajj....nem szeretnék ismétcsak beleavatkozni a témába de amikor multkor Nath átjött lángoló szemekkel s mesélte mik történnek tornácon...Nem az én dolgom csak annyiban hogy itt játszok^^ Na mindegy csak annyit tudok mondani hogy PEACE:)
surprised
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vasorrú Banya Csüt. Jún. 04, 2009 5:56 pm

Üdv a vitának látszó beszélgetésünkben Erica !

Visszafogom magam és nem cirkalmazom ki a mondanivalóm. A szófordulatok csak arra voltak jók hogy megpróbáljam elvenni az írás élét. A chat veszélyes terület. Egy leírt mondatot te is másképp hangsúlyozol magadban mikor leírod s aki olvassa is más dallammal hallja önmagában.
Nathaniellel beszélgettem és hidd el meg volt az okom.

A helyzet három vámpír egy boltocskában szűk helyen, egy vadásszal és egy mágussal. Persze a karakter ezt nem tudja, de aki kívülről drukkol az pontosan érzi a fenyegetettséget.
S mint a mágusunknak is elmondtam tisztelem az akaratot a precíz kifejtést. De ez egy olyan testvérnak mint Jessica például szerintem eléggé ijesztő ha nem tudja visszafejteni az értelmet (bocsánat az említett karitól ha nem így van).
S bár Te magad azt vallod ha Jorma pusztul hát hadd pusztuljon de hidd el sokan azért régóta szeretik a JK -t amit megteremtettek és létezni élni láthatak végre ezen a fórumon.

A kása nem volt annyira forró amennyire a te nyelved annak érezte (bocs nem tudok kilépni önmagamból, nézd el nekem)

S nézz bele Nathaniel szemébe. Van ő olyan kemény legény hogy nem kell féltened... s én azt mondom ha két értelmes ember nem tud dűlőre jutni egymással akkor ott nagy baj van. Én csak az érzéseimet írtam le.
Nathaniel bejelentette Chaten hogy reag van a könyvesboltam átkattintottam és egy technikai leírást olvashattam amelyből NEKEM !!! az jött le hogy máris támad - vagyis védekezik hisz téged védene a támadással is. Roppant tetszett ABBÓL a síkból nézve amit tett, de a másik oldal....
Megrettentem a következményektől, nekem úgy jött le hogy puff történik valami és nincs beleszólás.
A három testvér nem akart támadni. Lehet csak a nyugalom vonzotta ide őket.
Se Jess se Dominique nem mutatott olyan jelet hogy vadászni akarna s valóban a mágusok erős lények. Az én felfogásom szerint egy vámpír sosem támadná meg szemtől szembe. Nem mondom vannak alattomos testvérek de a helyzetet látva a hangulat békés volt.

De állok elébe és beszéljük meg este chaten vagy így a nagyközönség előtt a kedélyeket borzolva.

Senkivel sem akarok tüskés hangulatban maradni.
Mind Nathaniel mind Ms Fadde írásait kedvelem. S valóban örömmel töltött el hogy Nath visszatért csak kissé ütősre sikerült a belépése... ennyi és nem több.

Köszönöm ha átgondolod s magadban születik egy 3. békésebb belátóbb verzió is Very Happy

Szeretettel: Banya.
Vasorrú Banya
Vasorrú Banya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 145
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 6:14 pm

Vasorrú Banya írta:Üdv a vitának látszó beszélgetésünkben Erica !

Visszafogom magam és nem cirkalmazom ki a mondanivalóm. A szófordulatok csak arra voltak jók hogy megpróbáljam elvenni az írás élét. A chat veszélyes terület. Egy leírt mondatot te is másképp hangsúlyozol magadban mikor leírod s aki olvassa is más dallammal hallja önmagában.
Nathaniellel beszélgettem és hidd el meg volt az okom.

A helyzet három vámpír egy boltocskában szűk helyen, egy vadásszal és egy mágussal. Persze a karakter ezt nem tudja, de aki kívülről drukkol az pontosan érzi a fenyegetettséget.
S mint a mágusunknak is elmondtam tisztelem az akaratot a precíz kifejtést. De ez egy olyan testvérnak mint Jessica például szerintem eléggé ijesztő ha nem tudja visszafejteni az értelmet (bocsánat az említett karitól ha nem így van).
S bár Te magad azt vallod ha Jorma pusztul hát hadd pusztuljon de hidd el sokan azért régóta szeretik a JK -t amit megteremtettek és létezni élni láthatak végre ezen a fórumon.

A kása nem volt annyira forró amennyire a te nyelved annak érezte (bocs nem tudok kilépni önmagamból, nézd el nekem)

S nézz bele Nathaniel szemébe. Van ő olyan kemény legény hogy nem kell féltened... s én azt mondom ha két értelmes ember nem tud dűlőre jutni egymással akkor ott nagy baj van. Én csak az érzéseimet írtam le.
Nathaniel bejelentette Chaten hogy reag van a könyvesboltam átkattintottam és egy technikai leírást olvashattam amelyből NEKEM !!! az jött le hogy máris támad - vagyis védekezik hisz téged védene a támadással is. Roppant tetszett ABBÓL a síkból nézve amit tett, de a másik oldal....
Megrettentem a következményektől, nekem úgy jött le hogy puff történik valami és nincs beleszólás.
A három testvér nem akart támadni. Lehet csak a nyugalom vonzotta ide őket.
Se Jess se Dominique nem mutatott olyan jelet hogy vadászni akarna s valóban a mágusok erős lények. Az én felfogásom szerint egy vámpír sosem támadná meg szemtől szembe. Nem mondom vannak alattomos testvérek de a helyzetet látva a hangulat békés volt.

De állok elébe és beszéljük meg este chaten vagy így a nagyközönség előtt a kedélyeket borzolva.

Senkivel sem akarok tüskés hangulatban maradni.
Mind Nathaniel mind Ms Fadde írásait kedvelem. S valóban örömmel töltött el hogy Nath visszatért csak kissé ütősre sikerült a belépése... ennyi és nem több.

Köszönöm ha átgondolod s magadban születik egy 3. békésebb belátóbb verzió is Very Happy

Szeretettel: Banya.

Ha meg nem haragszol érte kijavítanálak mert én is ottvagyok a boltocskában Very Happy boldog
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Vendég Csüt. Jún. 04, 2009 6:28 pm

Brajah Tentraue írta:
Vasorrú Banya írta:Üdv a vitának látszó beszélgetésünkben Erica !

Visszafogom magam és nem cirkalmazom ki a mondanivalóm. A szófordulatok csak arra voltak jók hogy megpróbáljam elvenni az írás élét. A chat veszélyes terület. Egy leírt mondatot te is másképp hangsúlyozol magadban mikor leírod s aki olvassa is más dallammal hallja önmagában.
Nathaniellel beszélgettem és hidd el meg volt az okom.

A helyzet három vámpír egy boltocskában szűk helyen, egy vadásszal és egy mágussal. Persze a karakter ezt nem tudja, de aki kívülről drukkol az pontosan érzi a fenyegetettséget.
S mint a mágusunknak is elmondtam tisztelem az akaratot a precíz kifejtést. De ez egy olyan testvérnak mint Jessica például szerintem eléggé ijesztő ha nem tudja visszafejteni az értelmet (bocsánat az említett karitól ha nem így van).
S bár Te magad azt vallod ha Jorma pusztul hát hadd pusztuljon de hidd el sokan azért régóta szeretik a JK -t amit megteremtettek és létezni élni láthatak végre ezen a fórumon.

A kása nem volt annyira forró amennyire a te nyelved annak érezte (bocs nem tudok kilépni önmagamból, nézd el nekem)

S nézz bele Nathaniel szemébe. Van ő olyan kemény legény hogy nem kell féltened... s én azt mondom ha két értelmes ember nem tud dűlőre jutni egymással akkor ott nagy baj van. Én csak az érzéseimet írtam le.
Nathaniel bejelentette Chaten hogy reag van a könyvesboltam átkattintottam és egy technikai leírást olvashattam amelyből NEKEM !!! az jött le hogy máris támad - vagyis védekezik hisz téged védene a támadással is. Roppant tetszett ABBÓL a síkból nézve amit tett, de a másik oldal....
Megrettentem a következményektől, nekem úgy jött le hogy puff történik valami és nincs beleszólás.
A három testvér nem akart támadni. Lehet csak a nyugalom vonzotta ide őket.
Se Jess se Dominique nem mutatott olyan jelet hogy vadászni akarna s valóban a mágusok erős lények. Az én felfogásom szerint egy vámpír sosem támadná meg szemtől szembe. Nem mondom vannak alattomos testvérek de a helyzetet látva a hangulat békés volt.

De állok elébe és beszéljük meg este chaten vagy így a nagyközönség előtt a kedélyeket borzolva.

Senkivel sem akarok tüskés hangulatban maradni.
Mind Nathaniel mind Ms Fadde írásait kedvelem. S valóban örömmel töltött el hogy Nath visszatért csak kissé ütősre sikerült a belépése... ennyi és nem több.

Köszönöm ha átgondolod s magadban születik egy 3. békésebb belátóbb verzió is Very Happy

Szeretettel: Banya.

Ha meg nem haragszol érte kijavítanálak mert én is ottvagyok a boltocskában Very Happy boldog


Nem szokásom, hogy így beleszóljak, meg nyilvánosan, stb... De ezt azért muszáj még is megjegyeznem, mert kicsit felment a pumpa.
Igen Brajah, vettük észre, hogy ott vagy, és valamiért kipécéztél, és már egyből leakarod írni HELYETTEM, hogy mit is csináljak. Banyának igaza volt, nem ártó szándékkal mentünk be, ami szerintem világos. Már csak abból is kiderül, hogy ha veszitek a fáradtságot, és előre olvastok.... -.-
Rolling Eyes boldog

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csevegés - ahogy tetszik II. - Page 9 Empty Re: Csevegés - ahogy tetszik II.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 18 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.