Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Dormir Szálló Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Dormir Szálló Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Dormir Szálló Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Dormir Szálló Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Dormir Szálló Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Dormir Szálló Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Dormir Szálló Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Dormir Szálló Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Dormir Szálló Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Dormir Szálló

4 posters

Go down

Dormir Szálló Empty Dormir Szálló

Témanyitás by Mesélő Szer. Feb. 11, 2009 4:30 pm

.
Mesélő
Mesélő
мιиםєинaτó
мιиםєинaτó

nő Hozzászólások száma : 259
Age : 15
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Feb. 06.

https://pokoltornac.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Brajah Tentraue Csüt. Jún. 04, 2009 10:18 pm

Ma éjszaka nem volt kedve otthon aludnia.A hotel parkólójában parkolt le a kicsi mustanggal hősünk. Az esőcseppek egyre sűrűbben kopogtak a kocsi szélvédőjén. Villámlott egy hatalmasat, majd jött az utóhang.Gondosan leellenőrizte hogy nem küldött e valakit utána Nathaniel. Szeretett volna egy éjszakát nyugodalmasan eltölteni. Bezárta a kicsi Ford ajtaját. Megindult a szálló bejárata felé.
+ Hát mit ne mondjak nem egy ötcsillagos szálloda,de megteszi.
Belépett a tolóajtón s bármilyen meglepő módon a recepcióval találta szembe magát. Odasétált a pulthoz.
- Jóestét!
- Jóestét uram, miben segíthetek ?
- Egy szobát szeretnék kivenni egyenlőre csak erre az éjszakára.
-A 2. emeleten megfelel?
A hotel 12emeletes volt ezért ez nem volt se túl magasan de lépcsőznie kellet annak aki el akarta érni.
-Tökéletes, jah és ha lehet felküldene valami vacsorát a mai menüből? Farkas éhes vagyok
Mosolygós tekintetet vágott hozzá, a recepciós visszamosolygott rá.
- Húsos menüvel tudunk szolgálni.
- Rendben.
- Itt a kulcsa.
Átvette a kulcsot s azzal megindult a lift felé, megnyomta a felfele mutató nyilat. Tömprengett míg megérkezett a lift
+ Vajon mért hívott olyan sürgősen oda Nathaniel a könyvesboltba. Nem volt túl barátságos a csajszi, na és? Mindennap találkozni ilyen emberekkel...Azis egy dolog hogy vámpír. Nekem nincs túl sok bajom velük.
Megérkezett a lift. a 1,5 négyzetméteres kis vasdobozból egy hotelban dolgozó férfi és egy szmokingos férfi szállt ki. Egyedül kellett utaznia.
Felért a lift kereste a 32es szobát, a folyosó végén meg is találta.
+Hmm a 32es szoba...
Benyitott, s meglepődve nézett körbe. Többet kapott mint amire számított. Vele szemben egy takaros kis szobácska volt egy síkcsöves vékonytv-vel(*nem plazma Spiteful *) Az alvóhelységből nyílt a mosdó. Amellett volt a wc. Egy kis amerikai stílusú bárpult fogadta. Odasétált s nézegette az alkoholtermékeket.
+ Hmm Egri Bikavér...Magyar bor, de rég ittam ilyet.
Azzal felbontotta s töltött egy pohárral....Nem telt bele sok idő elkortyolta a bort, s kopogást hallott az ajtón. Egy kissé nyeszlett hang szólt.
- Szobaszervíz, meghoztam a vacsoráját.
Valamiért úgyérezte hogy kicsit furcsa a hang, ezért odalépett az ajtóhoz s ő maga nyitotta ki.
Egy már filmekből megszokott kocsin hozta az ínyencségeket a 20-25éves borostás férfi.
Megköszönte s majdhogy kitessékelte vendégét, aztán odahúzta az ágyhoz a kocsit. Majd lepakolta a finomságokat.
Volt minden amit egy éppeszű ember kívánatott. Bableves, Rántotta , Csirkecomb , És amilyen rendesek még egy üveg kólát is felküldtek.Megvacsorázott azalatt semmi érdekeset nem észlelt, a másik szobából átszűrődő nyögéseken kívül, de azokra inkább nem is figyelt. Vacsora után teligyomorral ledőlt az ágyra s elszúndított.
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Dominique Chabrol Csüt. Jún. 04, 2009 11:06 pm

A szálló előtt taxi fékez s egy roppant csinos hölgy száll ki. Valamit mond a sofőrnek mire az elhajt.
Belép körülnéz s egyből a recepcióshoz lép.
_ jó estét... egy szobát szeretnék. - jelenti ki határozottan. Majd elgondolkodva szól halkan de szuggesztíven.
- Az imént egy fiatalember jött be ide... gondolom szobát kért. - feltételezi.
- Iiiigen hölgyem... - mondja zavartan pillogva a férfi.
- Remek... emelet? Szobaszám ? - kérdezi kis mosollyal a nő.
- Azt én nem mondhatom...- bizonytalanodik el a férfi.
- Emelet? Szobaszám ? ..."MONDJA!" - a hang parancsoló de egy bankjegy is csusszan a portás felé nyomaték kedvéért.
A férfi a pénzért nyúl.
- 2. emelet...- csuklik egyet az ellenkezés erős benne de nem eléggé - 32 es szoba...hölgyem. - a homlokán egy verejtékcsepp gurul alá.
- Na ugye nem is volt olyan nehéz emlékeznie... - mosolyodik el kissé rókamód a gyönyörű nő.
- S gondolom a szemben lévő szoba üres ? UGYE ? - folytatja a faggatózást.
A recepciós óvatosan sandít hátra a kulcstáblára...
- Iiiigen üres ... a 15 ös az.. - mondja ki bátran hiszen ez már nem indiszkrét válasz a másik vendég felől nézve.
- Nos akkor kivenném a 2. emelet 15 ös szobát...- sóhajt a nő és egy újabb bankjegy cserél gazdát - egy éjszakára...gondolom elég lesz. - a mosoly már kedves.
- Hát hogyne hölgyem ! Csomagja...oh persze nincs - javít a villanó pillantásra - vacsorát ? - készségeskedik a portás.
- Nem semmit az az mégis.. egy puha köntöst és plusz törölközőket kérek !!!! - ezzel elveszi a kulcsot és az emeletre indul. Nem használja a liftet. Fürgén felszalad a lépcsőkön. Tűsarkú topánja csak az emeleti folyosón koppan párat míg eléri az ajtót.
Benyit s levetkőzik.
Két perc és kopogtatnak. Gond nélkül nyit ajtót egy szál kombinéban harisnyatartós nylon harisnyában s tűsarkú cipőben.
- Igen ? - kérdezi kedves mosollyal.
A boy áll az ajtóban kezében egy halom puha törölköző és karján egy köntös.
- Hozza csak be fiatalember ! - lép odébb Dominique.
A férfi szava elakad és a küszöbben is megbotlik a tökéletes idomokat látva.
- A fürdőszobába legyen szíves letenni - kéri a nő mély bársonyos hangon s gondosan becsukja a szobaajtót, a kulcsot halkan ráfordítja.
- Én ö öööö . .. elnézést nem tudtam hogy zavarhatom, de sietek mert lejárt a műszakom és... maga gyönyörű - s lassú mozdulatokkal rakja le a hozott dolgokat, hogy még tovább csodálhassa a nőt.
Dominique csak elmosolyodik.
- Vége a napnak ? S most hova menne tovább ? - kérdezi s közelebb lép a férfihoz - egy csinos hölgy ...egy család... - búgja kedvesen s játszin végig simogatja aférfi orrnyergét amitől az megdermed...
- - neeem ... senki...csak a munka...s a munka... estig alszom és újra itt leszek... - néz reménykedve s tekintete az idomokat falja szemérmetlenül.
- Valakinek meg kéne mosnia a hátam ... - süti el az elcsépelt mondatot, de ez mindig bejön ha aférfi már gondolkodni sem tud.
- Iiiigen segítek ... azért vagyunk itt...hogy segítsünk a vendégeknek...- a nő elmosolyodik az okfejtés hallatán. Finom mozdulatokkal vetkőztetni kezdi a férfit, az hagyja. Majd mikor már csak alsónemű van rajta, Dominique finoman átöleli és.... érzéssel odafigyelve elveszi azt amire a legnagyobb szüksége van. Néhány hosszú korty vért. A férfi felnyög és megremeg az élvezet megszédíti, majd a vérveszteség miatt el is alél. Dominique gondosan eltűnteti a harapás nyomát.
Könnyedén kapja fel a boy testét és az ágyba fekteti.
Majd lezuhanyozik, fogat mos és sminkel. A puha köntösbe burkolódzik.
Kilép a folyosóra, gondosan bezárja a szobája ajtaját és szétrázva sötét hajfürtjeit bekopog a szemben lévő szoba ajtaján.
Dominique Chabrol
Dominique Chabrol
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 96
Karakterlap : Dominique Chabrol
Registration date : 2009. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Brajah Tentraue Pént. Jún. 05, 2009 11:48 am

Hősünk már nagyban aludt,de a dühödt kopogás felverte leányálmaiból. Magára vette hálóingét s belebújt papucsába. Már az ajtónál is volt. Kinyitotta, kidugta álmos fejét, majd csukott szemmel megkérdezte.ű
- Ki az ?
Nem hangzott válasz, ezért kinyitotta szemeit s lám egy bájos hölgy állt ott. Kissé tapintatlan módon megkérdezte.
- Miben segíthetek ?
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Dominique Chabrol Pént. Jún. 05, 2009 7:37 pm

Végigméri a férfit és előveszi legelbájolóbb mosolyát. A testtartása a mozdulatai mind, mind azt célozzák, hogy lenyűgözze a szemben lévő szoba lakóját.
- Beszélgethetnénk... - szólal meg bársonyos hangon - de persze nem idekint a folyosón - nevet fel halkan.
Megpróbálja rávenni a férfit hogy az beengedje.
- Érdekel a személye, a gondolkodása, a lénye, érdekel a férfi akit ma a könyvesboltban láttam futólag... - adja meg a helyzetnek a kegyelemdöfést.
Dominique Chabrol
Dominique Chabrol
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 96
Karakterlap : Dominique Chabrol
Registration date : 2009. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Brajah Tentraue Vas. Jún. 07, 2009 11:36 am

Valami gyanúsat vesz észre a nőben, de ezeket elhessegeti s beljebb tessékeli.
- Esetleg egy pohárka bort ?
-(válasz)-
- És mi szél hozott a szállóba? Illetve a városba ?
-(válasz)-
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Dominique Chabrol Vas. Jún. 07, 2009 5:22 pm

Beljebb sétál az invitálásra és megáll a szoba közepén.
- Nem köszönöm... szeretek tiszta fejjel beszélgetni - nyújt kezet mosolyogva, arcán enyhe pír fut át szeme felfénylik. Érintése kellemesen meleg és a keze puha könnyed, bár szorítása határozott.
- Engedje meg hogy e kései órán bemutatkozzam ...Dominique Chabrol, s mielőtt felmerülne önben a játszma előre közlöm ez az igazi nevem és megbízom Önben - pillantása sejtet valamit - a név veszélyes fegyver pedig csak egy aprócska tényezője a kapcsolatnak. - sóhajt kissé teátrálisan.
Majd könnyedén és elegánsan ül le az egyik fotelbe. mellékesen igazítja rá a fürdőköpenyt gyönyörű formás lábára.
- Hogy miért érkeztem a városba ? Ki az aki meghatározhatja a helyet ahova születik ? -néz ábrándosan maga elé majd a férfira pillant kedvesen.
- Inkább ön az kettőnk közül akit idegennek mondanék. De ez inkább érdekessé teszi a személyét... - teszi nyugodtan a két kezét a karfákra. Ha a támadás legcsekélyebb gyanúja is támadna, ő maga oszlatja szét nyugodt magatartásával.
- Maga egy különös férfiú én meg nem tudok aludni hát kell hogy valaki törődjön velem ma éjjel... - mosolyodik el és kihívóan néz a fiatalemberre.


A hozzászólást Dominique Chabrol összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 07, 2009 11:00 pm-kor.
Dominique Chabrol
Dominique Chabrol
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 96
Karakterlap : Dominique Chabrol
Registration date : 2009. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Brajah Tentraue Vas. Jún. 07, 2009 8:51 pm

Dominique Chabrol írta:Beljebb sétál az invitálásra és megáll a szoba közepén.
- Nem köszönöm... szeretek tiszta fejjel beszélgetni - nyújt kezet mosolyogva, arcán enyhe pír fut át szeme felfénylik. Érintése kellemesen meleg és a keze puha könnyed, bár szorítása határozott.
- Engedje meg hogy e kései órán bemutatkozzam ...Dominique Chabrol, s mielőtt felmerülne önben a játszma előre közlöm ez az igazi nevem és megbízom Önben - pillantása sejtet valamit - a név veszélyes fegyver pedig csak egy aprócska tényezője a kapcsolatnak. - sóhajt kissé teátrálisan.
Majd könnyedén és elegánsan ül le az egyik fotelbe. mellékesen igazítja ráa fürdőköpenyt gyönyörű formás lábára.
- Hogy miért érkeztem a városba ? Ki az aki meghatározhatja a helyet ahova születik ? -néz ábrándosan maga elé majd a férfira pillant kedvesen.
- Inkább ön az kettőnk közül akit idegennek mondanék. De ez inkább érdekessé teszi a személyét... - teszi nyugodtan a két kezét a karfákra. Ha a támadás legcsekélyebb gyanúja is támadna, ő maga oszlatja szét nyugodt magatartásával.
- Maga egy varázsló ... - mosolyodik el és kihívóan néz a fiatalemberre.

*Ő neharagudj, de ez olyan minthogy végigsétálok az utcán és minden második emberről megmondom hogy vámpír esetleg vérfarkas.... nemtudod ilyen könnyen megállapítani hogy mágusvagyok*
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Dominique Chabrol Vas. Jún. 07, 2009 9:00 pm

Nos TUDOM ki vagy Smile

Ott voltál a könyvesboltban és amikor még nem akartál ott maradni és elrohantál...
Akkor nyitottad meg a szállót..
az első reagodban otta mondat
".Gondosan leellenőrizte hogy nem küldött e valakit utána Nathaniel."
Gondoltam a könyvesboltból jöttél el és én meg utánad jöttem Smile
de ha így is azt érzed hogy NEM tudhatom mi vagy akkor javítok finomítok az előző bejegyzésemen és akkor majd most kiderítem Smile

Így jó lesz ?

Akkor még úgy volt hogy nem lesz nagyon ...békés folytatása a könyvesboltnak és gyorsan eltűnök onnan...úgyhogy ez most időben sántít de sebaj majd összeér az a vég és ez a kezdet...

De úgy javítok ahogy te gondolod s szerkeszd át ennek megfelelően a reagod nyugodtan mármint azt amelyben kifogásolod a tetteim Very Happy és alkalmazkodom kitörölve ezen sorokat és reaggá varázsolva őket Very Happy
Dominique Chabrol
Dominique Chabrol
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 96
Karakterlap : Dominique Chabrol
Registration date : 2009. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Brajah Tentraue Vas. Jún. 07, 2009 10:27 pm

Dominique Chabrol írta:Nos TUDOM ki vagy Smile

Ott voltál a könyvesboltban és amikor még nem akartál ott maradni és elrohantál...
Akkor nyitottad meg a szállót..
az első reagodban otta mondat
".Gondosan leellenőrizte hogy nem küldött e valakit utána Nathaniel."
Gondoltam a könyvesboltból jöttél el és én meg utánad jöttem Smile
de ha így is azt érzed hogy NEM tudhatom mi vagy akkor javítok finomítok az előző bejegyzésemen és akkor majd most kiderítem Smile

Így jó lesz ?

Akkor még úgy volt hogy nem lesz nagyon ...békés folytatása a könyvesboltnak és gyorsan eltűnök onnan...úgyhogy ez most időben sántít de sebaj majd összeér az a vég és ez a kezdet...

De úgy javítok ahogy te gondolod s szerkeszd át ennek megfelelően a reagod nyugodtan mármint azt amelyben kifogásolod a tetteim Very Happy és alkalmazkodom kitörölve ezen sorokat és reaggá varázsolva őket Very Happy
ű

Köszi az együttmünködést Smile nemszeretek ennyire szigorú lenni Sad Csak durva lenne hogy egyből levágnád h mágus vagyok Very Happy Amúgy a könyvtárba nem derült ki hogy mágusvagyok scratch
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Brajah Tentraue Szomb. Jún. 13, 2009 9:25 am

-Értem.
Mosolyodik el. Itt dolgozik a városban?
(válasz)
És ha szabad kérdeznem akkor mit ? boldog
Közben leült az ágyra és kérően nézett a nőre.
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Morcos Szomb. Jún. 13, 2009 11:16 am

Na, Brajah, akkor rakjuk ezt helyre, úgy vélem kellene.
Lehet, hogy Dominique azt teljesen pontosan nem tudja, hogy Te mágus vagy, de hogy szövetségben állsz egy a könyvesbolt tulajdonosával, aki mágus, azt teljes bizonyossággal tudja. Úgyhogy a nem tudsz rólam semmit, mi csak varázsolgatunk mindenfelé, percekig, és senki nem vesz észre belőle semmit hozzáállást el lehetne felejteni!
Köszönöm! Smile
Morcos
Morcos
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 38
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Anton Smith
Martin Sean Bertolli
Registration date : 2009. May. 25.

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Dominique Chabrol Hétf. Jún. 15, 2009 10:48 pm

Lábat cserél ültében és egy pillanatra elmosolyodik, majd felnéz a férfira.
- Nincsenek titkok, de egy szakma egy pozíció mennyiben befolyásolja két magasan képzett ember életét ? - kérdezi filozofálgatva.
- Dominique Chabrol a F.I.X. Electronics felsővezetői asszisztense ... mutatkozik be úgy hogy a másik elégedett legyen a kimerítő válasszal, majd még hozzáteszi - tökéletesen képzett programozóként és fejlesztőként veszek részt a munkában, de afféle szabadúszói jelleggel. Vagyis akkor megyek be ha érdekes újítás várható és kell egy ötletember - mosolyodik el s szavaiban nem bujkál egoizmus pusztán tényeket sorol.
Majd várakozón néz a férfira. Úgy gondolja ha a külső mázon átrágják magukat akkor csak kiderül kicsoda is valójában a partner.
Csak reménykedik benne hogy nem téved nagyot, és a férfiban valóban több van mint mutatja.....
Dominique Chabrol
Dominique Chabrol
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 96
Karakterlap : Dominique Chabrol
Registration date : 2009. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Brajah Tentraue Szer. Jún. 17, 2009 8:31 pm

-Értem Jegyzi meg halkan.
-Martigny elég kicsi város...
+ Attól függ mihez képest
-...de annál több sejtelmet ad az embernek.
Gondolkozik,de nem is rémlik neki semmi a F.I.X. Electronics névről.
Tűődik még egy keveset nézi a lányt majd megkérdezi.
- Esetleg rendeljek valamit?
(válasz)
-Melyik szobában laksz? boldog
Brajah Tentraue
Brajah Tentraue
Beavatott
Beavatott

Férfi Hozzászólások száma : 67
Age : 32
Tartózkodási hely : Martigny
Üzenőláda : Angyal azt mondja: égi öröm;
ördög azt mondja: pokoli kín;
ember azt mondja: szerelem.

Karakterlap : Brajah Tentraue
További karakterek : Jeffery Chesbrown
Registration date : 2009. Mar. 28.

http://azuregoswow.com

Vissza az elejére Go down

Dormir Szálló Empty Re: Dormir Szálló

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.