Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Szoborpark Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Szoborpark Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Szoborpark Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Szoborpark Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Szoborpark Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Szoborpark Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Szoborpark Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Szoborpark Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Szoborpark Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Szoborpark

3 posters

Go down

Szoborpark Empty Szoborpark

Témanyitás by Mesélő Kedd Feb. 10, 2009 8:16 pm

A Főtér közepén található egy nagy, kör alakú tér, alacsony kerítéssel körbevéve. Belül több, különböző méretű szobor található, egészen az embernagyságútól a nagyjából fél méteresig. A legtöbbet már megviselte az időjárás és a hosszú évek, de vannak még egész újszerűek is. Sűrűn vannak elhelyezve, legtöbbször fél-egy méteres távolság van köztük, ahol pedig nagyobb hely van, oda kőpadokat tettek.
Mesélő
Mesélő
мιиםєинaτó
мιиםєинaτó

nő Hozzászólások száma : 259
Age : 15
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2009. Feb. 06.

https://pokoltornac.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Hétf. Aug. 02, 2010 11:02 pm

Edward Wallace

Odakint sötétlettek már az utcák...a hold felváltotta a napot.
A hűvös szél,lágyan simogatta Dirion arcát...miközben a szoborpark fele sietett.
Szerette ezt a helyet,sok tekintet,és semmi becsmérlő szó. Tanácsot,és megértést kapott,a néma alakoktól..most is ezért jött ide.
Arca komoly volt,és rideg,a szokásos halvány mosoly minden nyoma nélkül.
Egy padot választott magának,a szobor rengeteg közt...arra feküdt,és nézte a csillagokat...gondolkodott.
A csillagok ma tiszták,és páratlanul szépek voltak...nyugtatóan hatottak,a csendes éjszaka mellett.
Néha egy egy madár törte meg a csendet.
Majd Dirion fehér ballonkabátja belsőzsebébe nyúlt,onnan száj harmonikát vett elő,majd játszani kezdett,egy ősrégi dalt.
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Edward Wallace Kedd Aug. 10, 2010 9:21 am

Nem is tudom mit kerestem itt, vagy éppen mért álltam szobornak. De elsőre olyan poénosnak tűnt az egész. Csak állni ott csendesen, lehunyt szemekkel, egy pillanatra se moccanva meg. Minden olyan viccesen hatott. Az emberek, akik elmentek mellettem, kik fel sem figyeltek rám. Hát ezen csak és kizárólag mosolyognom kellett. Mosolyogni s várni a megfelelő alkalomra, hogy mehessek végre, s haraphassak valamit.
Már éppen indultam volna, mikor egy mágust evett erre a fene. No de semmi vész. Gondolkodni jött ide, így mosollyal arcomon merevedtem vissza újra, s kicsivel később, észrevehetetlen mozdulatsorozattal (mi persze csak az ő szemüknek volt túl gyors... vagy neki talán még sem? Ezt nem tudhatom) léptem a padjához, mire elterült, s letelepedtem mellé egy szobor tövébe, miközben tekintetemet az égre szegeztem.
Hiába, mindig is volt érzékem az ilyesmihez, s sikerült kifognom egy angyalt. De jó nekem!
Minden esetre, mikor tekintetem rá szegeztem ismételten, komoly képet próbáltam vágni, ami persze még jól is állt nekem. Nem csak vigyorogni tudok én! És ami a legfontosabb, még a húgomat is meg kell keresnem. Elvégre már elég régen elszöktem, s nem láttam őt. Aztán történt ez a kis baleset, s minden megváltozott úgy kerek perec ahogy volt.
-Igazán szép esténk van...-mormogtam, majd felkeltem a szobor mellől, s ismét a pad mögé léptem, miközben zsebembe süllyesztettem kezeimet.
Edward Wallace
Edward Wallace
Ifjú
Ifjú

Férfi Hozzászólások száma : 5
Age : 38
Tartózkodási hely : Szigoruan bizalmas...;)
Üzenőláda : Ön Edward-ot hívta. Sajnos most nem vagyok telefon közelben... a sípszó után hagyjon üzenetet.... jaaaa hogy ez nem telefon? Hmm... akkor nincs mit mondanom XD
Karakterlap : Nincs feltöltve.
Registration date : 2010. Aug. 02.

http://wolvessong.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Dirion Melhyor Black Kedd Aug. 10, 2010 12:06 pm


/Az éjszaka egyre hűvösebb,és hűvösebb lett,Dirion ezt kedvelte a legjobban.mindennél jobban kedvelte a hideget. Csendes magányában,a gondolataiba merülve,feküdt a padon.
A dal,egy pillanatra megakadt...egy másik jelenlétét érezte a közelben.
Nem mágus volt,annyi biztos,és nem is vérfarkas,ahhoz túl gyorsan mozgott.
Vámpírnak kell lennie,mégpedig egészen fiatal vámpírnak.
Nem áramlik belőle,olyan nagy erő,mint akár az ötven-nyolcvan évesekből.
De korához képest is,eléggé erős,figyelemre méltó.
Bár tudta,ha harcra kerülne a sor,valószínűleg elintézné,de Dirion nagy vámpírbarát.
Kedveli,és tiszteli őket,de csak azokat,akik viszonozzák az érzést,és akik nem gyilkolnak feleslegesen. Nem pártolta a felesleges vérontást...gyilkolniuk kell a fennmaradásért,ez természetes,de ahogy jó barátja Teneras Menethil,a vámpírok ura mondta egyszer.
"Csak annyit ölünk,amennyi kell..havonta egy,maximum két embert."
Nem látta a mozgását,de nem is kellett látnia. Érezte a szélből,amit a gyorsasága kevert.
Nem nagy szél volt..de egy mágusnak,akinek a szél mesélni szokott,észrevehető./
-Bizony igazán kellemes,bár az éjszaka teremtményének,minden este az,kívánom,hogy ez is eredményben gazdag este legyen.
/Eltette kis hangszerét,de nem nézett a fiúra..a szeme csukva volt...évszázadok alatt megtanulta már,hogy csukott szemmel,ugyanolyan jól lehet látni,mint anélkül...de ezt nem kell magyarázni egy vámpírnak./
-Csak nem,éhségedet jöttél csillapítani? Vagy netán egyéb okokból jöttél ide?
Dirion Melhyor Black
Dirion Melhyor Black
Alvó
Alvó

Férfi Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Tartózkodási hely : Az Isten Háta Mögött,túl a Semmi Közepén..az Északi Sarktól Északabbra, A Világ Végén,ott lakom Én.
Üzenőláda : A világon,két dologban hihetsz.
Vagy minden varázslat,vagy semmi sem az.

Karakterlap : Dirion Melhyor Black
Registration date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.