Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Menphis Dark Angel Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Menphis Dark Angel Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Menphis Dark Angel Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Menphis Dark Angel Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Menphis Dark Angel Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Menphis Dark Angel Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Menphis Dark Angel Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Menphis Dark Angel Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Menphis Dark Angel Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Menphis Dark Angel

Go down

Menphis Dark Angel Empty Menphis Dark Angel

Témanyitás by Menphis Dark Angel Szomb. Május 30, 2009 8:07 pm

-Alap adatok:

-Név: Menphis Dark Angel.
-Becenév: sötétség angyala.
-Született:1859. November 23-án Magyarországon, Erdélyben.
-Kora: 18, de valójában 150 éves, tehát nem szeretem ha fiamnak hívnak.
-Faj: Vámpír.
-Külső: 183 cm magas és 78 kg vagyok.
-Sport: szeretek sportolni úszni, futni, de jártas vgyok a küzdősportokban is pl: box, nindzsucu, taekwondo. Ezek mellet remek vívónak és remek céllövőnek tartom magam.
-Viselkedés: Alapjáraton nyugodt vagyok, nehéz felidegesíteni, de ha valakinek sikerűl, az megismeri a másik oldalamat is. Ez az oldal féktelen, vad, erőszakos. Ezt az oldalamat próbálom kordában tartani, mert félek nem tudok időben leállni és halál a vége megint.

-Életem:

Nagyon sok mindent megéltem: háborúkat, háborúk utáni újjáépítést, láttam gyilkolást, de láttam születést is. Próbálom étvágyát csökkenteni, de főleg nem emberi vérrel táplálkozni. Emberek helyett állatokra vadászom.
1877 november 23 óta vagyok 18 éves, ha ezt olyannak mondanám aki nem érti a dolgokat bolondnak tartana, pedig ez így van 18 éves vagyok, de mégis 150. Hogy lehet ez? Elmondom ha érdekel.
1877 decembere nagyon hideg volt éppen vadászatot tartottak, én is elmentem a vadászatra, mint a többi nemes magyar, román, német és osztrák ifjú.
Éppen végefelé közeledett a vadászat, mikor eldörrent egy lövés, egy fiatal német nemes, aki első vadászatán volt véletlenűl elsütötte fegyverét.
Én csak azt éreztem h egyre hidegebb van. A fiu engem nézett és köny csordúlt le arcán. Mi bajod? Kérdeztem én, de nem felelt csak mutatott a mellkasomra. Oda néztem, láttam h ömlik a vér belőlem. Ekkor már mindenki odaért. Gyorsan vissza a várba mindenki, kerítsen valaki egy orvost!
Mindenki orvosért rohant, egy valaki maradt velem ott, egy idős román hajtó.
Egy ideig nézett, majd így szólt: Én meg tudom menteni az életedet, de nagy árat kell fizess érte. Ha bele egyezel akkor, ekkor szavába vágtam és így szóltam csináld, segíts hogy éljek! Hirtelen azon vettem magam észre h a nyakamba harapot, egy ideig szívta, majd saját csuklóját sebesítette meg és utasított idd te is az én vérem ha élni akarsz. Megtettem, életben maradtam, de egyben mégsem. A hajtó lovamra ültetett és hazavitt. Út közben elmondta hogy ezentúl mi lesz más, mit szabad, mit kell, és mit tilos.
Az elején nehezen fogadtam hogy mindenki meghal körülöttem és hogy mi lettem, de ma már megtanultam vele élni. Én vagy az, én vagyok Menphis Dark Angel a sötétség angyala!


-Tulajdonságok:
Erő:7
Gyorsaság:9
Ügyesség:7
Akaraterő:7
Állóképesség:8
Észlelés:6
Intelligencia:7
Modor:3
Megjelenés:6
Szerencse:2

-Imádom: Az esőt, a vihart, a száguldást, a pörgő életet, stb.
-Utálom: Ha dugó van a városba, ha valaki bunkón viselkedik ok nélkül, stb.

-Egy króm 1968 Shelby GT 500-al nyomulok, de ezen kívűl van még 4 Mustangom.
-Kastélyom: Románia területén található Erdélyben, de van házam Magyarországon: Budapesten, Spanyolországban: Madridban, és Angliában: Liverpool-ban is.

-Fegyvereim: Smith & Wesson Króm 1911 38 Super, és van egy régi kard ami még apám kardja volt.

-Régi dolgok amihez kötődök: Pecsétgyűrű már vagy 500 éves, van rajta egy érdekes, misztikus jelkép.

"Minden vámpír életében eljön a pillanat, amikor az örökkévalóság gondolata elviselhetetlenné válik. Árnyak között élni, a sötétség leple alatt, csakis a magunkfajták társaságában, a magány mocsarába süllyedve. A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy egyedül maradtál!"
Menphis Dark Angel
Menphis Dark Angel
Ifjú
Ifjú

Férfi Hozzászólások száma : 1
Age : 32
Tartózkodási hely : Magyarország
Karakterlap : Menphis Dark Angel
Registration date : 2009. May. 30.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.