Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Őrségi Minóra kúriája

2 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Empty Re: Őrségi Minóra kúriája

Témanyitás by Anton Smith Pént. Jún. 12, 2009 2:08 pm

Nahát! Egy kortárs!
- Ó, azok az 1700-as évek! – sóhajtok fel – Az előbbiekről nem tudok nyilatkozni. Az 1800-asok is még jók voltak, akkor volt jó felnőni. Az abból a korból származó Vértestvéreink még tudják mi az az udvartartás, milyen dolog alattvalóként felnőni. Az újak? – legyintek – Azt hiszem, nem csak a generációk vágnak éles szakadékot közénk.
Pár pillanatig még elmélkedem ezen a jelenségen, majd megint Minórára pillantok.
- A Ventrue klánba tartozom, Antonius vérvonalából.
Nem, nem soroltam fel a teljes családfát, azt majd kideríti Minóra, ha nagyon akarja, vagy meghallja az estélyen, esetleg most rákérdez még egyszer. Lassan talán ideje lesz távozni, hacsak a háziasszonynak nem támadnak egyéb megbeszélnivalói.
Jean már valószínűleg mélyen alszik az autóban, hacsak meg nem ette valaki, amit felettébb fájlalnék.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Empty Re: Őrségi Minóra kúriája

Témanyitás by Őrségi Minóra Hétf. Jún. 15, 2009 4:23 pm

A nő egyetért Aimével az új vámpírok kapcsán. Sajnos sok mai Vértestvér felrúgja a hagyományt, féktelen, őrjöngő lényként portyázik és felettébb pazarlóan táplálkoznak. Minóra sosem szerette azokat, kik nem tartják szem előtt a tettük következményét.
Bár a régi világban sem volt veszélytelen, de most, a modern fegyverekkel felszerelt sokszor csak az ölés kedvéért vadászó vadászok korában az éjszaka gyermekeinek még óvatosabban és megfontoltabban kell létezniük. Legalább is Minóra így vélte.
-Ventrue klán…- tűnődik el a nő.- Családod bizonyára dicső múlttal büszkélkedhet a kárhozottak világában, de sajnos eddigi létezésem alatt rajtad kívül még nem volt szerencsém a nemzetség tagjaihoz…- mondja sajnálkozva a nő és máris azon járnak a gondolatai, hogy Jamesnek kiadja a többi elvégzendő és utána járandó mellé, hogy utána keressen Aimé La Forge klánjának.
Miközben beszélgettek a nőnek feltűnt, hogy a férfi néha kipillant az ablakon, ebből arra következtet, hogy már menne, csak nem akar udvariatlan lenni. Hogy megkönnyítse a férfi dolgát Minóra egy könnyed és igen gyors mozdulattal feláll a fotelből és a néhány lépésnyire elhelyezett italos kocsi mellett terem és ráhelyezi kelyhét, majd a vendégéhez fordul.
-Roppantul hálás vagyok, hogy felkerestél és szövetséget ajánlottál, és én örömmel látlak vendégül szerény hajlékomban… De igazán nem akarlak feltartani!- enged meg magának egy halvány mosolyt, mert nem szeretné ha Aimé azt hinné el akarja küldeni...
Őrségi Minóra
Őrségi Minóra
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 98
Tartózkodási hely : Magyarország
Üzenőláda : A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy magadra maradtál...

Karakterlap : Őrségi Minóra
További karakterek : -
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Empty Re: Őrségi Minóra kúriája

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Jún. 15, 2009 6:42 pm

Igen, ennek a látogatásnak ideje véget vetni. Az elemi bemutatkozás és puhatolózás megtörtént. Most mindketten utána fogunk nézni a másik hátterének, s megtudunk mindent, amit csak megtudhatunk. S nincs, azt hiszem, semmi, amit Minóra meg ne tudhatna rólam, nincs olyan, ami akadályozhatná ezt a szövetséget.
- Engem nem tartasz fel, de jelenleg tekintettel kell lennem Jean-ra, aki a vizsgáira készül, s kint vár. Ha már egyszer fizetem a tanulmányait, pazarlás lenne, ha miattam maradna el velük. – felkelek, s meghajolok aprót Minóra felé. – Köszönöm a szíves vendéglátást. Remélem, viszonozhatom majd ezt, ha Te is ellátogatsz hozzám! S még egyszer elnézést kérek, hogy ily hamar, a költözködés közepén Rád törtem! Akkor egy hét múlva küldöm a fiút az oktatásra, addig is minden jót kívánok új otthonodban!
Ha a hölgy a kezét nyújtja, kézcsókkal köszönök el, majd (feltehetőleg James vezényletével) távozom.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Őrségi Minóra kúriája - Page 2 Empty Re: Őrségi Minóra kúriája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.