Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Csakis Önért Magánklinika Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Csakis Önért Magánklinika Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Csakis Önért Magánklinika Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Csakis Önért Magánklinika Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Csakis Önért Magánklinika Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Csakis Önért Magánklinika Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Csakis Önért Magánklinika Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Csakis Önért Magánklinika Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Csakis Önért Magánklinika Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Csakis Önért Magánklinika

Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Vendég Hétf. Május 04, 2009 12:26 pm

Csakis Önért Magánklinika 1921342d

Csakis Önért Magánklinika


A külvárosban, hegyek között található a Csakis Önért Magánklinika impozáns épülete. Családias hangulatú egészségügyi intézmény, minden igényt kielégítő szolgáltatásokkal.
Plasztikai sebészet, orvosi ellátás, és welness szolgáltatások állnak a betegek és pihenni vágyók rendelkezésére. Kiváló szakemberek, és a legmodernebb felszerelés várja a pácienseket.
A jó felszereltségű szobák, csodás kilátás a hegyekre, teljes csend és nyugalom.
Uszodák, gyógytornászok, minden amire csak szükség lehet egy kikapcsolódás vagy egy gyógyulás során, mert elsők a páciensek igényei.


A hozzászólást Jessica Reeves összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 04, 2009 9:04 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Vendég Hétf. Május 04, 2009 12:47 pm

Sűrű napja volt. Illetve estéje. De még mennyire sűrű, és koránt sincs vége, igazából még vagy három beteggel kellett konzultálnia. Bemutatni a klinikát, körbevezetni, elmondani mi, hogy és merre. Egyszerűen ha csak rágondolt már kirázta tőle a hideg. De mit tehetett volna, ezt is meg kellett valakinek csinálnia. Na de miért pont neki? Hiszen annyi más dolga volt még. Az igazgató meg semmit nem csinált. Le kellene váltani már őt is.. Az utóbbi időben, mintha minden a feje tetejére állt volna. Szalad az egész klinika.
Efféle gondolatok közepette vonult végig a vajszínű folyosón. Olyan ingerülten lépkedett, hogy magassarkú cipője visszhangot vert a falakról. Az órájára pillantott. Öt perces késésben van a következő megbeszéléséről. Hát ez egyszerűen fenomenális. Utált késni, hiszen másoktól is elvárta, hogy pontosak legyenek. Erre pont ő az, aki elnézte az időt. Nem szerette az ehhez hasonló kellemetlen helyzeteket, de ez a munkájával járt. Sajnos... Valahogyan mindig időeltolódásban volt. Ma már volt egy kisebb műtétje, amit minden gond nélkül végzett el. Csak ne lett volna az az akadékoskodó férj... Még most is ideges lett, ha rágondolt.
A recepcióhoz sétált, ahol a fiatal nő ugrott egyet az ijedtségtől. Bizonyára érdekesre sikerült az arckifejezése, de ilyen esetekben nem tudta szabályozni. Nem tudott elbűvölő mosolyt villantani, ami máskor persze könnyűszerrel sikerült neki. Azért mégiscsak megpróbálkozott egy mosollyal, mely majdnem vicsorgásba ment át.
-Rita!-Szólította meg az ijedt lányt. Elég fiatal volt, még kezdő. Az is lehet, hogy csak másodállásként dolgozott itt, valami egyetem mellett.-Megjött már a következő páciensem, aki...-Rápillantott újra az órájára. Idegesen fújt egyet.-Akinek már tíz perce itt kell lennie?-Kis matatás, és néhány papír átnézése után, a Ritának szólított lány, serényen bólogatott. Nem jött ki hang a torkán, de igazából ideje se lett volna válaszolni, hiszen Jess már a folyosó közepén járt addigra. Egy orvos közelített hozzá, de feltartotta a kezét, és nyomatékosításként még a fejét is megrázta. A klinika igazgatója volt az.-Ne most John.-Vetette oda, és már hasított is tovább, egyenesen az irodája felé.
Mikor belépett, megkerülte az íróasztalát, és helyetfoglalt a fekete bőr borítású székben.
-Elnézést, hogy késtem. Igazán sajnálom, de nagyon sűrű napom van. Jessica Reeves.-Mondta bocsánatkérően, miközben felemelkedett, és kezet nyújtott a férfinak. Valahonnan ismerős volt neki, de még kutakodnia kellett a gondolatai között, hogy mégis honnan. Végig pörgött az agya, miközben újra visszaült, és a számítógépen rákattintott pár dologra.


A hozzászólást Jessica Reeves összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 04, 2009 9:32 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Május 04, 2009 1:07 pm

Már egy ideje megérkeztem a klinikára. Amúgy is szerettem volna kicsit megismerni az épületet, benyomásokat szerezni a hangulatról, a munkatempóról, a betegszámról. Az meg, hogy betessékeltek egyenest az irodába és magamra hagytak, az külön öröm. Kicsit elbóklászom, jó alaposan körbenézek. Ritka, hogy egy fajtárs valamilyen bizalmas helyét korlátozások nélkül megszemlélhetem. Apró személye tárgyak, esetleg valami feljegyzés az asztalon, egyáltalán a hely hangulata, hogy mennyire rendezett vagy kaotikus … Oly sok árulkodó dolgot lehet így felfedezni.
Aztán amikor meghallom a lépteket közeledni, villámgyorsan behuppanok a székbe, mint egy jófiú, és unott képpel üldögélve fogadom Jessicat. A jöttére aztán felállok, arcomon udvarias mosoly jelenik meg.
- Örülök, hogy újra láthatom. Aimé La Forge. Az embeeknek csak Anton Smith jelenleg. – képletesen, a kezét nem érintve kezet csókolok. – A hercegi fogadáson találkoztunk.
Megvárom, míg helyre teszi, hogy akkor most ki is lehetek. Gondolom emberre számított. Ha Jess helyet foglalt, akkor leülök én is újra.
- Igen kellemes kis hely. Gratulálok! – dícsérem a klinikát. Első lépésnek ez sose rossz.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Vendég Hétf. Május 04, 2009 1:22 pm

Alaposan felméri a férfit. Elkezd gondolkozni, de még semmi. El is felejtkezik magáról, és pár percig némán ül, mintha valami roppant fontos dolgot olvasna a gépen. Pedig csak a memóriájában kotorászik, hogy azonosíthassa.
~Remek...úgy tűnik már találkoztunk, erre mégsem ugrik be. Hát ez igazán pompás, talán a mai napon a hab a tortán.~
Sőt, még bármi jöhet ma. Megrázza egy kicsit a fejét, hogy elhessegesse a gondolatot, majd a vele szemben ülő férfi arcára összpontosít, és hirtelen beugrik neki. Szégyelli magát, hogy eddig csöndben volt, de hát megérti biztosan, a kedves vendége.
-Igen már emlékszem.-Mondja szinte diadalittasan.-Ne haragudjon, hogy elsőre nem ugrott be, de a mai napom kész káosz. Azt sem tudom, hol áll a fejem. Lehet, hogy be sem kellett volna ma jönnöm. Jobban jártam volna....-Motyogja az utolsó mondatát maga elé, alig hallhatóan.
A dicséretet hallva kedvesen mosolyogva néz fel. Talán a mai napon először, hiszen eddig úgy nézett ki mint egy félőrült. Mindenkivel kiabált, állandóan ingerülten és türelmetlenül viselkedett. Sajnálta ugyan, de mindenkinek van rossz napja. Még neki is, pedig alapvetően elég jó kedélyű nőnek számított. A páciensekkel szemben azonban kénytelen volt udvariasan viselkedni, különben a jó hírnevének annyi. Aztán integethetett volna a távozó betegeknek. Nem is akart belegondolni, micsoda fúria tudott lenni időnként.
-Köszönöm, igazán kedves. Igyekszem, hogy minél jobb és jobb lehessen, és minden igényt kielégítsen.-Mondja barátságosabb hangot erőltetve magára, miközben hátradobja hosszú szőke haját. ~Össze kellene fogni...~ El is kezdett valami ehhez alkalmas dolog után kutakodni, de nem járt szerencsével. Aztán rátért a lényegre.-Nos? Miben segíthetek?-Kíváncsian döntötte oldalra a fejét, miközben Antont tanulmányozta.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Május 04, 2009 1:36 pm

A hölgy tehát el van havazva, s még csak nem is próbálja titkolni, bár zilált állapota miatt amúgy is észrevehető lenne. Azt, hogy nem emkékszik rám, csupán a szórakozottságának és a leterheltségének tudom be. Egy új vértestvér érkezése nem lehet mindennapos, s főleg nem egy magamfajtáé.
Mikor a lényegre térnénk, viszonylag hamar, ami szoros időbeosztást sejtet, amit én sem akarok felborítani, igyekszem a lényegre szorítkozni.
-Nos, nemsokára nagyobb összeg szabadul fela vagyonomból, kivontam magam egy üzletből, ami már nem volt elég kecsegtető, s most új befektetési lehetőségeket keresek. Mivel előzetes felméréseim és meglátásaim szerint jelen gazdasági helyzetben a gyógyszeripar és az egészségmegőrzés lesz az egyik legjobb húzóágazat, így logikusnak tűnt a lépés, hogy megismerkedem a klinikával. Persze nem tudhatom van-e olyan terve, amiben jól jönne némi kívülről jövő tőkeinjekció …
Elhúzom a végét, s várom a választ. Alapvetően futnék még pár tiszteletkört, körbeízlelgetnénk egymást, de látom, hogy Jessica most éppen rohan. Ha ennyiből nem mond azonnal nemet, akkor később, nyugodtabb körülmények között majd tovább tapogatózhatunk.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Vendég Hétf. Május 04, 2009 6:10 pm

Kicsit kellemetlenül érezte magát, hiszen olyan figyelmetlenül viselkedett a vendégével szemben. Aki ráadásul még fajtársa is volt. Hiszen nagyobb figyelmet kellett volna kapnia, mint egy embernek. Erre fel mit csinál? Mint egy idióta, mindenhova koncentrál, csak oda nem ahova kéne. Jelen esetben, pont Antonra.
Amikor azonban elkezd neki üzletről beszélni, felcsillan a szeme, és kíváncsian hallgatja, hogy vajon miféle ügyletre gondolt. Önkéntelenül is a fejébe hasít egy kérdés. Mennyi lehet, az a nagyobb összeg? Persze nem fog rákérdezni, hiszen illetlenség lenne. Viszont, ha komolyabban érdekli az ajánlat, biztosan szó fog róla esni. Hiszen akkor már elkerülhetetlen lesz.
-És mondja csak kedves Anton... vagy hogyan szólíthatom?-Halványan elmosolyodik.-Melyik nevet kedveli jobban?-Aztán elgondolkozik egy pillanatra, majd folytatja a megkezdett mondatot.-Na és miféle befektetésre gondolt? Itt nálam...nálunk?
Valóban kezdi érdekelni a dolog, bár nem igazán tudja, hogy milyen területen lehetne most hasznára ez az üzleti lehetőség. El kell még gondolkoznia rajta alaposan, de ha már ilyen helyzet adódott, szeretné kihasználni, és a maga javára fordítani. Persze amennyire ez lehetséges. Elsőre azt hitte, hogy társtulajdonos akar lenni, de megkönnyebbül, mikor megtudta, hogy csupán valamilyen téren szeretne beleszólni a klinika ügyeibe.
-Esetleg szeretné, hogy körbevezessem a klinikán?-Kérdezi érdeklődve.-Erre még azt hiszem lenne időm, mert nem olyan konzultációra jött, mint a páciensek többsége. Az jóval több időt vesz igénybe, így hát marad még körülbelül húsz szabad percem.-Jelenti ki határozottan, majd valami más is eszébe jut.-De ha gondolja, máskor is beszélgethetünk erről, ha már nem leszek ennyire elfoglalt. Nem is tudom, hogy mi a fene van mostanában.-Mondja kicsit elszontyolodva, és inkább magának mintsem a férfinak. Mikor észreveszi, hogy panaszkodik, gyorsan abba is hagyja, és megszidja magát. Sosem volt ez szokása, és nem most szeretné elkezdeni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Május 04, 2009 6:28 pm

Jessica nekem nagyon szétszórtnak tűnik. Lehet, valóban gondjai vannak mostanában. Vagy ez csak valami álca? Annak kicsit fura.
- A Vértestvérek között az Aimé-t használom, ezen a néven ismernek. Maradjunk talán ennél!
Erre a kérdésre egyszerű volt a felelet, s figyelmes udvariasság, hogy megkérdezte. A továbbiak már komolyabb megfontolást igényelnek. Mit tegyek? Udvariasodjak? Avagy legyek konkrét? Elemezzük csak a helyzetet!
Első lehetőség: Jessicának nincsenek tervei a klinikával kapcsolatban. Akkor a beruházás értelmetlen, a hely nem fejlődőképes, hisz tulajdonosa nincs erre ambicionálva.
Második lehetőség: Tervek ugyan vannak, de Jess nem akarja elárulni. Vagy nem akarja, hogy befektessek, vagy még nem tudja, hogy megbízhat-e bennem. Ez utóbbi logikus is. Az lett volna a fura, ha elsőre kitálal mindent.
Akkor viszont egyik mód, ahogy rátermettségemet bizonyítsam, az, ha kiszedek belőle mégis valami infot. A másik, ha saját eredményeimről beszélek.
- Nos, kedves Jessica, nekem nem lehetnek konkrét terveim az Ön klinikájával kapcsolatban. – kezdem egy kis feddéssel, amiért ilyen kis bugyuta kérdést tett fel, az híve, hogy nem látok át a szitán. De örömmel támogatom az Ön terveit, amennyiben befektetésre alkalmasnak találom. De nem kell most belemennünk a részletekbe, hisz erre húsz perc semmiképpen sem elég.
Tartok egy apró szünetet. Elsőre ennyi a játékszabályok lefektetéséből talán elég is lesz. Beszéljünk kicsit amgunkról!
- Azért kerestem meg Önt, mivel magam is az egészségipar felé kacsingatok. Bizonyos egészségügyi kutatásokat finanszírozok, melyek a Sandoz cég egyik Angliai laborjában folynak. Eredmény ugyan csak 10-15 év múlva várható, de hát ráérünk, nemde? – mosolyodom el újra a végén.
- Nem akarnám feltartani, s ha most nagyon belelendülnénk a beszélgetésbe a klinikával kapcsolatban, minden bizonnyal kifutnánk abból a szűk húsz percből. Inkább találkozzunk majd máskor, amikor hosszasabban ráér!
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Vendég Hétf. Május 04, 2009 7:10 pm

-Rendben van.-Mosolyog rá, mikor tisztázzák a dolgokat, a nevét illetően. Végül is nem szeretne tiszteletlen lenni, vagy ilyesmi. Ő sem igazán örülne neki, ha nem szólítanák őt a nevén. Remek, ismét elkalandoztak a gondolatai...
Miután visszatért a valóságba, azon kezdett gondolkozni, vajon Aimé mennyire megbízható, és komoly tervei vannak e. Fejét oldalra döntve nézte a férfit, látta rajta az elszántságot. Vagy legalábbis valamit, amit ő annak nézett, és ez bizony elnyerte a tetszését. Szerette, ha olyanokhoz van szerencséje, akik határozottak.
-Nem is így értettem. Arra gondoltam, hogyan óhajt befektetni....-Magyarázza neki, miközben belepillant néhány papírba, de mivel rájön, hogy ez illetlenség, gyorsan el is pakolja őket a keze ügyéből, és már ismét a vámpír szemébe néz komolyan.-Egyébként azt hiszem, hogy igaza van. Tényleg egy másik alkalommal kellene ezt megbeszélnünk. Húsz perc valóban kevés.-Mondja alig hallhatóan, maga elé.
-Nos, valóban terveztem ilyeneket. Bár az elsődleges terveim, hogy a felszerelést kicseréljük frissebbre, korszerűbbre. Nem mintha a mostaniak nem lennének jók, de a legjobbat szeretném biztosítani a betegeink számára. Azt hiszem, hogy ebben hasznát tudnám venni néhány kapcsolatának, ha valóban vannak érdekeltségei ezen a téren. Jó áron, jó minőség... gondolom érti mire gondolok. Na meg a vezetőséget is le kellene váltani.-Morgolódik ismét, de aztán folytatja a megkezdett gondolatmenetet.-Aztán kíváncsi lennék azokra a kutatásokra. Szívesen kísérném figyelemmel az alakulásukat.-A megjegyzésre halkan elneveti magát.-Igen, azt hiszem valóban ráérünk. Bár ez embereknek nagyon hosszú idő, és a páciensek nagy része halandó. Ettől függetlenül én türelmes vagyok, tudok várni. És azt hiszem, hogy komolyan felkeltette az érdeklődésemet.
Elgondolkozik később az ajánlatom, majd úgy gondolja, hogy Aimének igaza van. Tényleg nagyon kevés a fennmaradó idő arra, hogy efféle komoly, üzleti ügyekről beszéljenek. Így hát beleegyezően bólogatni kezd.
-Köszönöm, igazán figyelmes. Ha tudtam volna, hogy ilyen ügyben jön, több időt szakítok rá....-Mondja kicsit elszégyellve magát. Sőt ezt inkább csak afféle zavarnak lehetne betudni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Május 04, 2009 7:32 pm

Jessica lehet is zavarban. Ha Kínában lennénk, ezt neveznék arcvesztésnek. Nem készült fel abból, ki érkezik látogatóba, s kiféle, miféle az illető, nem szaglászott utánam. Hagyja, hogy teljes mértékben én vezessem a beszélgetést. Azt hiszem, ez az idő valóban nem alkalmas arra, hogy érdemben tárgyaljunk valamiről. Arra viszont kitűnően alkalmas lehet, hogy olyasmit szedjek ki belőle, amit ennél összeszedettebb állapotában esetleg nem mondana el.
- Ó, ez igazán nagyon imponáló reklámszöveg! – nevetem el magam – A legjobbat akarom a pácienseimnek! – utánzom a hanglejtést. – De én nem vagyok páciens, sem a média egy képviselője, sem egészségügyi ellenőr. Nekem nem kell eladnia, hogy a betegeiért él-hal! ~ Előbbi már úgysem lehetséges ~ - elnézően mosolygok, amiért ilyesmivel traktál.
A jó pénzes ügyfelek látókörbe vonására tökéletes egy ilyen hely, s végül is ha egy pár deci vérrel kevesebbel távoznak … Sok lehetőség van egy ilyen klinikában!
- Gondolom ide jár Martigny és a vidék színe java, persze nem külső szempontjából értem, inkább pénzügyileg. – folytatom. – Kellemes kis kuncsaftkör lehet. Igazán ötletes megoldás! – dícsérem tovább, hátha egy kis dicsekvésre buzdíthatom.
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Vendég Hétf. Május 04, 2009 8:14 pm

-Ne gúnyolódjon Aimé.-Mondja kicsit figyelmeztetőbb hangnemben, és fel is emelkedik a kényelmes székből. Sohasem szerette, ha kifigurázzák, egyszerűen nem tűrte el, főleg ha komolyan beszélt. És ez most sem lesz másképp, akár ügyfél akár nem, akár vámpír akár nem.-Nem adok én el semmit.-Folytatja karba tett kézzel, immár kisétálva az asztal mögül. Ahogy lép, a fehér köpeny alól elő-elővillannak csinos hosszú lábai, melyek magassarkú cipőbe vannak bújtatva. Az asztal szélének dől, félig ráülve, félig a férfi szemébe nézve.-Igenis fontosak a betegek, szeretem fenntartani a jó hírnevet, és azt hiszem, hogy ha nem érdekelne, hogy minden igényük ki van e elégítve, csupán a pénz miatt csinálnám, akkor azt hiszem, hogy nem klinikát nyitottam volna. Nem gondolja? A pénz csupán egy plusz pozitív tényező. Nem ezt tartottam szem előtt, és ez nem fog megváltozni később sem. Egyébként igen, tudom, hogy ötletes. Én magam hoztam létre.-Mondja, és büszkeség csendül a hangjában. Nagyon is tisztában van azzal, hogy azt, ami itt van, mindet magának köszönheti. Senki sem segített neki, és senki sem róhatja fel neki, hogy nem törődik a betegekkel, csupán a pénzükre hajt. Hiszen ebből élt már évek óta, most is mindent megtett értük. Azért volt ilyen szétszórt, és nem azért, mert szórakozni járt be. Minden pácienshez besétált, minden óhajukat megpróbálta teljesíteni. Szóval igen. Valóban azt lehet mondani, hogy élt-halt a vendégeikért. És nem fogja eltűrni, hogy csak úgy kinevessék, és kioktassák. Ha nem lenne ilyen feszített munkatempója, bizony jól megmondaná a magáét a férfinak. Ehelyett csupán uralkodik az indulatain. Ez is csodaszámba megy már lassan.
Megállapítja magában, hogy a férfi nagyon ostobának, és kezdőnek nézi. Ez pedig nem igazán imponál neki.
Ha tudta volna, hogy ki jön hozzá, akkor úgy intézte volna, hogy több ideje szabaduljon fel. De csak ma szóltak neki, hogy jönnek hozzá, mert hirtelen felszabadult egy időpont. Már nem volt ideje utána nézni semminek, hiszen műtenie kellett. Aztán pedig egyből itt volt. Átkozta is magát a figyelmetlensége miatt, különben jobban felkészült volna. Hát ennek már annyi, és a napja is el lett szúrva. Nem mintha annyira jó lett volna....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Anton Smith Hétf. Május 04, 2009 8:23 pm

Nehezen hiszem el, hogy Jess valóban a betegeiért gürcöl. Vámpírként egyenesen megalázónak tartom, hogy embereket szolgál ki. De hát én vendég vagyok, ő házigazda, nem illik egymást sértegetnünk.
- Bocsásson meg, kérem! – felelem bűnbánóan, bár bennem nyoma nincs ilyen érzelemnek. – Nos, valóban impozáns hely. – próbálom a dicséretekkel folytatni. – Egyszer majd szívesen megnézném, de nem most, hisz a folyosó végéig se jutnánk már ennyi idő alatt. Valóban zsúfolt lehet a programja. Köszönöm, hogy időt szakított rám!
Felállok, hisz már ő is áll, s megint egy kézcsókkal búcsúzom, feltéve, hogy még megkapom a kezét, miután megorrolt rám.
- További jó munkát kívánok, s a mielőbbi viszont látásra!
Anton Smith
Anton Smith
Ancilla
Ancilla

Férfi Hozzászólások száma : 248
Karakterlap : Anton Smith
További karakterek : Martin Sean Bertolli
Nadine Kgositsile (függőben, későbbre halasztva, vagy sehogy)
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Vendég Hétf. Május 04, 2009 8:40 pm

Még mindig gyanakvóan méregeti a férfit, hiszen látja rajta, hogy bocsánatkérése nem szívből jövő, nem őszinte. Nem igazán érdekli miféle benyomást kelt, hiszen ő választja meg, hogyan él, hogyan használja ki a számára megadatott időt.
Csak bólint egyet komor arccal a dicséretre, de nem szól semmit. Kicsit bizalmatlan lett így a végére, de továbbra is az jár a fejében, hogy talán meg fogja ragadni a kínálkozó lehetőséget. Miért is hagyná ki, ha esetleg segít az előre jutásban. A pénzt végül is nem utolsó szempont, csupán az évek során felhalmozott annyit, amiből kényelmesen megél. És ha a klinika ilyen hírnévnek és népszerűségnek örvend továbbra is, akkor bizony ez így is marad.
-Szóra sem érdemes.-Legyint egyet végül a köszönetre.-Hiszen azért vagyok nemde?-Kérdezi, gúnyos mosolyra húzva a száját. Nem szándékosan teszi, csupán már beidegződés. Nem akarja se megbántani, se tiszteletlen lenni vele szemben.-Köszönöm. Még biztos látjuk egymást. Gondolom tudja a telefonszámom, azon elérhet.-Elővesz egy névjegykártyát, és ráfirkant még egy számot.-Ez az otthoni számom. Ezen pedig, ha az itteni nem lenne elérhető.-Mondja egyszerűen, megvonva a vállát. Hagyja, hogy illendően búcsúzzon el a férfi, majd mikor egyedül marad az irodájában, idegesen túr bele hosszú, aranyszőke hajába. Visszasétál a számítógéphez, és belepillant az időbeosztásába. A következő leendő páciensnek itt kell lennie, körülbelül 5 percen belül. Egy pillanatra hátradönti a fejét a támlára, és behunyja a szemét. Mikor kopogást hall, ijedten ül fel, és beinvitálja a kopogó személyt. Ismét kezdetét vette a munka...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Csakis Önért Magánklinika Empty Re: Csakis Önért Magánklinika

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.