Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Chinatown (Kínai Negyed) Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Chinatown (Kínai Negyed) Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Chinatown (Kínai Negyed) Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Chinatown (Kínai Negyed) Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Chinatown (Kínai Negyed) Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Chinatown (Kínai Negyed) Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Chinatown (Kínai Negyed) Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Chinatown (Kínai Negyed) Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Chinatown (Kínai Negyed) Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Chinatown (Kínai Negyed)

3 posters

Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Max Long Szer. Ápr. 08, 2009 12:49 pm

Az újdonság vonzza a turistákat és a bevándorlókat is. Így kialakult ki a negyed melyben leginkább az Ázsiai népcsoportokat találjuk meg nagy számban.

Chinatown (Kínai Negyed) Chinatown
Max Long
Max Long
Ifjú
Ifjú

Férfi Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : Chinatown
Üzenőláda : Az út az örökkévalóság felé rögös és veszélyes.

Karakterlap : Max Long
Registration date : 2009. Feb. 10.

Vissza az elejére Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Re: Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Max Long Szer. Ápr. 15, 2009 1:18 pm

A Jádesárkány hotel előtt álltam.
Nagy volt a nyüzsgés, megint sok a túrista. A fellépéseket most hanyagolom egy darabig. Ma elmegyek a helyi templomba, ki kell üríteni a fejem.
Meditálnom kell, meg kell barátkoznom a gondolattal ,hogy táplálkozni kell méghozzá nem annyit mint eddig.
Eddig csak éppen hogy megéltem belőlük, az állatok vérét szívtam. Buddhistaként eleve bűn a létezésem is de most kezdem megérteni, élnem kell.
Max Long
Max Long
Ifjú
Ifjú

Férfi Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : Chinatown
Üzenőláda : Az út az örökkévalóság felé rögös és veszélyes.

Karakterlap : Max Long
Registration date : 2009. Feb. 10.

Vissza az elejére Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Re: Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Max Long Hétf. Ápr. 27, 2009 10:36 am

Elvegyültem a tömegben, a neonfények szinte elhomályosították látásom.
Majd a legközelebbi jobbkanyarnál megpillantottam a templomot, régi emlékek árasztották el elmém.
Közelebb léptem a lépcsőknél jártam.
Leültem a legfelső fokra és merengtem azon, hogy megpróbáljak egyáltalán bemenni az épületbe.
Rosszullét fogott el, mintha valami nem akarta volna,hogy én megszentelt földre lépjek.
Hátráltam majd a távolból figyeltem az eseményeket.
Valami itt nincs rendben.
Max Long
Max Long
Ifjú
Ifjú

Férfi Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : Chinatown
Üzenőláda : Az út az örökkévalóság felé rögös és veszélyes.

Karakterlap : Max Long
Registration date : 2009. Feb. 10.

Vissza az elejére Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Re: Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Őrségi Minóra Szomb. Júl. 04, 2009 8:26 pm

/ Max Longnak és részemről még bárki csatlakozhat Wink /

A tiszta ég fekete bársonyköntöst húzott, melyen megannyi apró mécsesként pislákolnak a csillagok. A sarlóalakú hold, mint egy égi figyelmeztetés inti óvatosságra az alkonyat után kimerészkedőket. Mert az éjt legjobban a vadászok élvezik, kiket rejtenek az árnyak. A világ egyre veszélyesebb, így hát jobb ha mindenki vigyáz magára!
A kínai negyed forgatagában egy kecses alak halad a hömpölygő tömegben az üzletsorok között. A lány szerette ezt a napszakot, ő ekkor volt elemében. Olyan nesztelenül suhant el a járókelők mellett, ahogy a puma ólálkodik a gyanútlan áldozata felé. Fekete bőrszerkóján tompa fények cikáztak, amiket az utcai gömblámpások keltettek életre. Hullámos haja lágyan hullott a hátára, ahogy sétált a tarka bódék színes kínálata között, eközben fekete szemei éberen fürkészték a környéket.
A fiatal nő még mindig nem találta amiért ezen az éjszakán ilyen messze elhagyta az otthonát. Bár jól tudta, hogy e zavaros időkben még egy hozzá hasonlónak is veszélyes egymagában mutatkoznia, de úgy döntött kockáztat, mert szüksége van valamire amit csak is errefelé lelhet meg... De mivel még új volt a környéken, errefelé meg végképp nem járt, így tanácstalanul kóborolt a kisváros hangyabolyhoz hasonló részében.
Végül úgy döntött kénytelen lesz segítséget kérni, pedig ez sosem tartozott az erősségei közé. Egy idős nőhöz lépett oda, aki sütödét üzemeltetett.
-Jó estét!- hajolt meg enyhén az idős kínai asszony előtt. Aki erre megvillantotta foghíjas mosolyát és bőszen ajánlgatni kezdi a cseppet sem bizalomgerjesztő étkeit.
-Nem kérek semmit...-próbálkozott franciául, mert sajnos kínaiul nem tudott, de nagyon úgy tűnik a nő sem franciául.- Útbaigazítást szeretnék...- kíséreli meg németül, de a nő csak mutogat és tovább karattyol.
-Mindegy...- mondja angolul, majd vállat von. Már épp tovább menne és keresne mást, aki útba igazíthatná, de ekkor az eladó nénike ismét megszólal.
-Venni árum...- mondja eléggé törve az angolt az asszony, de legalább végre megértik valamelyest egymást.
A lánynak egy halvány grimasz jelenik meg az arcán ahogy végigméri a változatos és roppant undorító kínálatot. A tálcákon pálcákra húzott békák, rákok, tintahalak, siklók és csótányok, meg mindenféle ízeltlábú és puhatestűek várták a bevállalós vásárlókat. A nő végül rábökött egy szöcskés pálcára, majd az asszony kezébe adta az árát.
-Egy fegyverjavító mestert keresek.- mondta tiszta kiejtéssel. Az idős kínai nő elgondolkozott pár pillanatra, majd ismét motyogni és mutogatni kezdett.
-Menni egyenesen a térig... templomnál kis köz ott találni Xi-Lin Mester dojo-ját ő tudni segíteni...
-Köszönöm!- ezzel el is indult a mondott irányba, de közben az első kukába bele is hajította az ízeltlábúakkal teletűzdelt pálcát.
Hamar elérte a teret amit egy barátságos kis park vett körbe, és a liget közepén áll a templom. A nőt elvarázsolta az éjszakai kivilágításában pompázó szentély, így mielőtt megkeresné a mestert elindult, hogy közelebbről is megcsodálja a Kelet-Ázsiai építészet ezen remekművét....
Őrségi Minóra
Őrségi Minóra
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 98
Tartózkodási hely : Magyarország
Üzenőláda : A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy magadra maradtál...

Karakterlap : Őrségi Minóra
További karakterek : -
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Re: Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Max Long Szer. Júl. 08, 2009 6:51 pm

Elgyengültem, a templom közelében az Igaz Hit megtestesülését véltem felfedezni.
Próbálok távolabb kerülni, de csak botorkálok. A körülöttem lévő emberek nem foglalkoznak velem, biztos hajléktalannak néznek.

Chinatown (Kínai Negyed) 463568765_08f7763e8b

Lényegtelen, próbálok a templom körzetéből kijutni. Régen táplálkoztam, nagyon régen. Szóval még ez is párosul az Igaz Hit hatása mellé. Kár volt ide jönnöm, utam a piactérre vezet. A távolban mintha láttam volna egy ismerős alakot.
-"Kevin, te vagy az?"
A távolban mintha a ghoulomat láttam volna. Örültem annak,hogy legalább teljesíti a feladatot amit rá szabtam: figyel és követ.
Max Long
Max Long
Ifjú
Ifjú

Férfi Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : Chinatown
Üzenőláda : Az út az örökkévalóság felé rögös és veszélyes.

Karakterlap : Max Long
Registration date : 2009. Feb. 10.

Vissza az elejére Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Re: Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Őrségi Minóra Csüt. Júl. 09, 2009 9:23 pm

Az éjszaka ellenére a park előtti piactéren, mint nyüzsgő méhkas, úgy zsongnak az emberek. A lány elgondolkozva sétált át a kavargó tömeg között. Most nem is igen figyeli őket, ahogy mindig is szokta, mert tekintetét azok az árnyak kötötték le, amik a templom körül tűnnek fel és el a lámpások fényében. A térről vékony, macskaköves út vezetett át a parkon egyenest a templom lépcsőjéig. Lassan lépdelt, cowboy csizmája alatt halkan sercegtek az apró kavicsok. Kihasználva az éjszaka biztonságos ölelését élvezte, hogy elszakadhatott a mindennapi azaz éjszakai "életétől" és csak az új környezet meglepetéseire kellett figyelnie. A fák lágyan lengedeztek a kellemes szellőtől, ami pajkos gyermekként tépázta az elszáradt leveleiket. Figyelte a magas ágak között szökkenő mókust és a bokrok alatt meglapuló nyulat. Már rég nem volt ilyen nyugodt éjszakája...
A lépcső aljánál két kínai oroszlán figyel és óvja a szentélyt a rosszakaróktól. A lány már majdnem elért a két aranyozott őrszemig, mikor egy sötét alak támolygott ki az egyik szobor homályos takarásából. A gömblámpások halvány fénye alatt lassan kirajzolódott a sziluettje. Egy kínai férfi botorkált egyre távolabb a templomtól.
~Biztos egy kései látogató, aki a bor isteneihez imádkozott...- vonja meg a vállát. Más lányok már biztos a legrosszabbtól tartva szapora léptekkel távolodnának el az idegentől, de ő nem félt. Sosem fél! Így most is rezzenéstelen arccal, nyugodt léptekkel halad tovább az úticélja felé. Aztán a férfi mellé érve, maga sem tudja miért, de így szólt:
-Jól van ember?
A férfi, mintha tudomást se vett volna a nőről a tekintete a távolba révedt és elhaló hangon ezt mondta:
"Kevin, te vagy az?"
-Itt rajtunk kívül nincs senki!- néz körbe hátha megpillantja az emlegetettet, de nem lát senkit a közelben. Más vérszívó már biztos kihasználná az alkalmat és rávetné magát a részegnek tűnő fickóra, de ő nem volt éhes és mivel nem volt ráfanyalodva, nem akart passzióból ölni....
Őrségi Minóra
Őrségi Minóra
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 98
Tartózkodási hely : Magyarország
Üzenőláda : A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy magadra maradtál...

Karakterlap : Őrségi Minóra
További karakterek : -
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Re: Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Max Long Hétf. Júl. 20, 2009 10:26 pm

Az Igaz hit hatása kezdett alábbhagyni, mintha a közérzetem is helyreállt volna.
Egy hang szólt hozzám, akár egy harangjáték oly ékes volt.
A hogylétemről érdeklődött.
-Jól vagyok, köszönöm kérdését.
Szóltam,hozzá majd felegyenesedtem. Elindultam abba az irányba ahonnan Kevin alakját láttam. De hirtelen mintha nem is lett volna ott senki sem, megfordultam.
-Elnézését kérem hölgyem, nem látott a környéken egy magas fekete hajú fiatal srácot tetoválással a nyakán?
Max Long
Max Long
Ifjú
Ifjú

Férfi Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : Chinatown
Üzenőláda : Az út az örökkévalóság felé rögös és veszélyes.

Karakterlap : Max Long
Registration date : 2009. Feb. 10.

Vissza az elejére Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Re: Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Dominique Chabrol Kedd Júl. 21, 2009 4:30 pm

Kinyílt az üzlet ajtaja, apró csengők kissé éles dallama hasított bele a csendbe. A gyöngyfüggöny mögül fiatal, jóképű férfi lépett elő. De az első lépés után megmerevedett és akaratlan is kerekre tágult a szeme a meglepetéstől.
- ...a...a .. nagy úr..személyesen.. - s mintha csak varázslat alól szabadult volna, a kétes tisztaságú kőpadlóig hajolt.
Az üdvözölt férfi ajkait pergő szavak hagyták el, népe nyelvén szólott, kínaiul. Dominique csak halványan mosolygott s ezt a vélhetően tiszteletlen mosolyt is elrejtette a köpenyének csuklyája.
A fiatal férfi beljebb tessékelte őket.

A belépő megrendelő nem volt más mint Li Ka-shing. A Li család számos tagja vezető szerepet tölt be a Triádok néven ismert titkos társaságban. A Li dinasztia tagjai ellenőrzik Hongkongot és a Triádok irányítják a várost. Li, Li Ka-shing dollármilliárdos, és gyakorlatilag Hongkong gazdasági ura. A Li család és az illuminátusok közti szoros kapcsolatra utal az a tény is, hogy Li Ka-shing megvásárolhatta Kanadában a Husky Oil elnevezésű nagyvállalatot.

Az ifjú Csin Kaj még mindig megilletődve követte őket. Csak annyit tudott hogy este tizenegykor ne legyen rajta kívül senki az üzletben mert fontos látogatót kap, de álmában sem gondolta volna hogy "ennyire fontos" lesz a látogató.
Alázatos tartásban várta a vendégek kívánságait.
Li egy összetekert papírt nyújtott át. Csin óvatosan nyitotta szét s halványan elmosolyodott a látszólag egyszerű ábra láttán.
Egy stilizált sárkányt ábrázolt a rajz s alatta a JEL a klán jele. S a tetováló szalon tulajdonosa rögtön tudta a jelentését. Akire ezt felteszik az a triád védelmét élvezi ám egyben rabszolga is lesz...
Apró szánakozó pillantást vetett a köpenybe burkolt alakra.
Li egy mozdulattal "tépte le" az arctalanságot biztosító köpenyt Dominique ról. A lány meg sem rezzent állt feszesen büszkén.
Csin meghajolt az új kedvenc előtt és kedvesen egy támlás szék felé irányította. Dominique Li re nézett. Az beleegyezően kurtán bólintott. A lány végighevert a nagyszögbe állított ülőkén és támlán, Li mellé lépve kéjes élvezettel simított végig a tökéletes testen, majd saját kezűleg gombolta ki a vékony selyemblúzt és mutatta meg a "billog" helyét a mellkason a két kebeldomborulat közt.
Csin csak félve pillantott végig a lány testén és legbelül némi nemű irígység támadt benne a nagy úr felé.
- Megvárja odakint vagy itt kíván maradni - kérdezte halkan a férfit, aki láthatóan lecövekelt a tulajdona mellett.
- Látni akarom ! - morrant Li, s a fiatal tattoo művész egy kényelmes széket kerített pillanatok alatt. A férfi újfent csak keményen biccentett és mereven helyet foglalt. Dominique ajkán apró mosoly futott át s a kínai "gazda" szemébe nézett bátran. Nem látott mást csak eltökéltséget...és vágyat.
A művész közben gyorsan s precízen mindent odakészített.
Csak a szíve remegett a keze pontosan tudta mit kell tennie. Egyetlen perc alatt felmérte a helyet ahova a minta kerül és munkához látott.
Dominique szeme összeszűkült a szokatlan fájdalom hatására, de tűrt és csak mosolygott halványan. Féken tartotta a belső vadat, nehogy a fájdalom hatására őrjöngeni kezdjen, bár amit tettek vele nem volt elviselhetetlen s tudta ezt engednie kell hogy a férfit megtartsa.
Li arcán apró csalódott fintor futott át, mely keveredett a csodálattal és a meglepetéssel. Remélte hogy a lány felnyög vagy felsikolt, dehogy ezt nem kapta meg a birtoklási vágya erősödött csak.
Dominique engedte hogy a művelet során elvesszen némi vitae a látszat kedvéért, ám a törlőkendőt szemmel tartotta. Nem szívesen hagyott nyomokat maga után sehol.
Felkerült a minta s egy vékony kötés fedte le a művelet végeztével, megóvandó a fertőzésektől.
A lány a kellő óvatossággal állt fel és megengedett egy egészen apró fájdalomfintort, hogy Li kedvére tegyen ezzel a gesztussal. S Li saját kezével gombolta be a lány blúzát, nem engedve hogy tulajdonához a kellőnél többet érjen hozzá bárki is.
Csin feladta Dominique ra a köpenyt s a lány egy óvatlan pillanatban a vitae foltos törlőkendőt eltüntette a bő ruhadarab alatt.
Li fizetett. Egy kisebb összetekert papírpénz hengerecskét adott át Csinnek és köszönés nélkül indult kifelé. A fiatal férfi csak egy kedves mosolyt kapott Dominique tól. A pénzt csak akkor számolta meg mikor két vendége már kívül volt a boltocskáján. Az összeg láttán sajnálattal állapította meg, kár hogy nem tart több rabszolgát a Li család ezen tagja.
A bejárat elé egy limuzin gördült és a párocska gyorsan beszállt.
A hatalmas, kényelmes utastérben csak ők voltak. Az elválasztó fal felhúzva így a sofőr sem zavarhatta meg kettősüket. Li pattogósan mondott pár szót a mikrofonba, utasítva a vezetőt a továbbhaladásra. A cél Dominique előtt ismeretlen volt.
A férfi hangja nem kevés agressziót tartalmazott. Visszafogta magát mikor új játékszeréért nyúlt és kigombolta a lány blúzát. A kötést egyetlen mozdulattal tépte le és percekig csak nézte a még friss behegedettlen rajzot. A lány nem engedte meg testének hogy begyógyítsa az apró tű ejtette sebsorozatokat mert akkor feltűnő lett volna a változás.
Li gyors mozdulatokkal szabadította meg vélt rabszolgáját a ruházatától. Ő maga is pillanatok alatt levetkőzött és magáévá tette a tulajdonát.
- Harapj...harapj bestia !!!! -utasította a lányt, s Dominique készséggel engedelmeskedett. Tűhegyes fogait a férfi nyakába mélyesztette s finoman megszívta annak adrenalintól édes vérét. A kéj elöntötte mindkét szenvedélyes felet.
Li lassan elgyöngült és szédülten hanyatlott hátra. Lassan szívta be és engedte ki tüdejéből a levegőt. Már megszokott párosként működtek együtt. A lány tudta cseppre pontosan mennyi az amelyet még ártalom nélkül elvehet, és a férfi sosem kérdezte hogyan is csinálja, mitől az oly annyira áhított bódulat.
A tattoo egy ajándék volt. Li úgy gondolta így védheti meg legjobban a lányt ha a kínai negyedben veszélybe kerül. Ismerte Dominique szokásait, bár a vadászatokról nem tudott hisz "kedvese" rendre lerázta a követőket akik pont testi épségét hivatottak megvédeni. Az első két "kopó" halállal lakolt a szemelől tévesztésért ezért Dominique egyezséget kötött a követőivel s azok bevárták egy egy kávéházban vagy étteremben. Úgy tettek mintha csak a mosdóba ugrott volna ki a lány. Arról nem beszéltek hogy egy egy orr púderezés miért tartott egy vagy nem ritkán másfél két óráig.

Most ott pihegtek egymás karjában s a láyn megvárta hogy Ura magához térjen. Segített neki felöltözni s mikor Li a zsebébe nyúlva egy kisebb pénzköteget nyújtott át nem tiltakozott, elfogadta.
- Szép legyél holnap estére...fogadásra viszlek s azt akarom hogy az est fénypontja légy... - suttogta jóleső fáradtsággal a férfi.
Dominique a táskájába rakta a pénzt s gyorsan felöltözött. A limuzin megállt és a lány még egy utolsó csókkal búcsúzott a gazdától.
A köpenyt a vállára terítette a csuklyát feltette és kiszállt.
Még mindig a kínai negyedben voltak. Sétálni indult az éjszakában hisze ez volt az ő közege a léte alapja. Egy kirakat előtt megállt és rendbe hozta a keblei közt sajgó sebet. Bár tudta hogy a nappali pihenés el fogja tüntetni a mintát de majd kitalál valamit hogy úgy tűnjön a tetoválás ép és sértetlen. Volt pár ismerőse akik képesek voltak maradandó bár ezáltal sokkal de sokkal fájdalmasabb módszerrel készült tetoválást létrehozni. De ez nem a ma éjszaka problémája.
Tovább sétált. A templom közelében egy csinos női alakot vett észre aki egy látszólag talán hajléktalan férfival váltott épp szót.
Arrafelé indult, de útközben megállított egy kószáló gyereket és öt dollárt beígérve megkérte hogy a véres törlőkendőt dobja bele egy távolabb lévő melegedésre használt olajoshordó lángjai közé. Éles szeme végig figyelte a műveletet és valóban ki is fizette a kisfiút mikor az visszatért.
A köpenyt összehúzta magán és a beszélgetők közelébe "osont", várva a fejleményeket.
Dominique Chabrol
Dominique Chabrol
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 96
Karakterlap : Dominique Chabrol
Registration date : 2009. Mar. 16.

Vissza az elejére Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Re: Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Őrségi Minóra Szomb. Aug. 01, 2009 1:34 pm

Az eddig kellemes este kezdett hűvösebbre fordulni. A hold hideg ezüst fényével borította be az ég fekete köntösét, mely titkok nehézsúlyával telepedett a város fölé. Az eddigi kellemes szellő most haragos fúriaként bele-bele kapott a fák ruhájába, mintha csak fel akarná rázni az alvó tájat.
A lány, mint bőrruhába bújtatott márványszobor áll a templom gömblámpásainak fényében. Az északi fagyos szél úgy játszik a barna fürtjeivel, hogy azok leginkább a hullámzó tengerre emlékeztetnek. A hűvös levegő ezernyi fagyos tűként szúr bele a parkban tartózkodókba, de a lány mintha meg sem érezné, márvány arca rezzenéstelen már-már természetellenesen nyugodt, de sötét szemei annál éberebben villannak hol a férfira, hol a környező fák árnyaira.
-Egy fiatal srác tetoválással a nyakán…- tesz úgy, mintha egy pillanatra elgondolkozna. És bár nem figyelt meg mindenkit alaposan, ahogy végig sétált a piacon. Mégis ahogy a kérdés elhangzott villámgyorsasággal villantak be képek a járókelőkről, de a keresett személy nem volt köztük.
-… nem, nem láttam! Milyen tetoválás volt?- kérdezte és arca olyan elbűvölően segítőkész volt, hogy lehetetlen lett volna ellenállni neki. Mindenki más segítségképp kérdezne erre rá, hátha még is beugrik neki valami, de a nő arra volt kíváncsi valójában mit takar a tetoválás. Mert nem egy banda, alvilági szervezet, maffia család, kínai csoport, és nem utolsó sorban vámpír klán és vérfarkas falka visel magán megkülönböztető jelet! Úgyhogy mielőtt bármit mond vagy tesz szerette volna tudni kivel, vagy kikkel kerülne szembe!
Őrségi Minóra
Őrségi Minóra
Ifjú
Ifjú

nő Hozzászólások száma : 98
Tartózkodási hely : Magyarország
Üzenőláda : A halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz, hogy magadra maradtál...

Karakterlap : Őrségi Minóra
További karakterek : -
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Re: Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Max Long Kedd Aug. 18, 2009 2:00 am

/Üdv, nemsoká írok. De addig is keríteni kellene egy mesélőt,mert így elég rossz lesz a további játék/
Max Long
Max Long
Ifjú
Ifjú

Férfi Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : Chinatown
Üzenőláda : Az út az örökkévalóság felé rögös és veszélyes.

Karakterlap : Max Long
Registration date : 2009. Feb. 10.

Vissza az elejére Go down

Chinatown (Kínai Negyed) Empty Re: Chinatown (Kínai Negyed)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.