Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Blanche Moreau Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Blanche Moreau Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Blanche Moreau Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Blanche Moreau Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Blanche Moreau Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Blanche Moreau Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Blanche Moreau Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Blanche Moreau Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Blanche Moreau Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Blanche Moreau

Go down

Blanche Moreau Empty Blanche Moreau

Témanyitás by Vendég Vas. Ápr. 05, 2009 4:19 pm

Név: Blanche Moreau
Születési dátum: 1990.02.27. ( 19 éves )
Faj: Vadász
Megjelenés: Kifogástalan küllem. Hamvas bőre szeplőtlen, világosszőke és kisebb mértékben fekete haját egy mesteri fodrász varázsolja háromhetente tökéletesre. Enyhén mosolyra húzódnak az ajkak, de mintha még így se lenne boldog kisugárzása. Inkább... nyugodt. Természetfelettien nyugodt, és ez a béke gyakran átragadhat másokra is. Ruházata van, hogy teljesen egyszerű, míg máskor viktoriánus stílusú, hihetetlenül részletes öltözéket visel. Teljesen hangulatfüggő, annyi azonban bizonyos, hogy mindig márkás darabokat visel, ad magára, hisz megengedheti. Ékszerként általában ezüstöt hord, némi gyémánttal kiegészítve. Leginkább egy babára emlékeztet, olyan kis üres, semmi se alaknak látszik, ki dísze és boglára lehet annak, aki megszerzi.
Koncepció: Színész és táncos
Természet: Alapvetően büszke természetű, van benne tartás. Ha valami nem sikerül elsőre, megpróbálja még egyszer és még egyszer, amíg el nem fogy az akaratereje. Ha támadják tudását vagy tehetségét, rosszul éri, de ha teheti, ő nem tesz kárt másban. Inkább hallgat, nem szól vissza.
Viselkedés: Szerény, csendes és visszahúzódó - amilyen energikus, lobbanékony és csillogó a színpadon. Bár nem hivalkodó, mégis nem lehet figyelmen kívül hagyni. Nem kenyere az erőszak, igyekszik ezt az utat minél jobban elkerülni.

--Tulajdonságok--
Erő: 4
Ügyesség: 8
Gyorsaság: 5
Modor: 9+1
Intelligencia: 7
Megjelenés: 8
Észlelés: 6
Állóképesség: 5
Akaraterő: 7
Szerencse: 5

--Előnyök / Hátrányok--
Árulkodó érzelmek (+2)
Charmer (+3)
Kellemes hang (+2)
Ízletes vér (-3)
Permanens féregszag (-3)

--Hátterek--
Anyagi háttér - 4
Hírnév - 2
Felidézés - 3
Befolyás - 2
Csatlósok - 2

--Képességek--
Akrobatika: 3
Atlétika: 2
Éberség: 3
Empátia: 3
Figyelem: 3
Humán tudományok: 3
Illemtan: 3
Intuíció: 3
Kézitusa: 1
Kifejezőkészség: 3
Mesterség (zongora): 3
Nyelvismeret (francia): 1
Okkultizmus: 2
Pszichológia: 2
Számítógép: 2
Szereplés (tánc): 4
Természettudomány: 2
Történelem: 2


--Krédók--
Megváltás (4. szint)
1. Védőkiáltás
2. Felkavarás
3. Gyógyító lehelet
4. Lecsendesítés
Védelmezés (3. szint)
1. Védőburok
2. Megújulás
3. Stigma
Ártatlanság (1. szint)
1. Rejtett jelenlét

Szabadon elköltött pontok:
-Tulajdonságok: 6
-Előnyök-hátrányok: 1
-Hátterek: 3
-Képességek: 5
Össz: 15


A hozzászólást Blanche Moreau összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 26, 2009 12:03 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Blanche Moreau Empty Re: Blanche Moreau

Témanyitás by Vendég Vas. Ápr. 05, 2009 4:44 pm

Második gyerekként születtem, 1990. február huszonhetedikén: persze, abban a pillanatban még ezt nem tudtam, hisz minden figyelmet megkaptam a szüleimtől. Keményen dolgoztak mindig is, és ennek köszönhető az, hogy irigylésre méltó környezetben nőttem fel. Ahogy négy éves lettem, és elkezdtem tánctanulmányaimat, ismét mindenkit Valérie, a nővérem izgatta. Tökéletesen állt mindig is reál tantárgyakból, és már egészen fiatalon arra a döntésre jutott, hogy ő olyan akar lenni, mint édesapám: komoly, banki vezető. És ahogy mindent, amit akart, ezt is - elérte. Nem mondhatnám, hogy végig az árnyékában éltem, mert engem teljesen más érdekelt. Hála édesanyámnak, korán megszerettem a zenét és a színházat. Megtanított zongorázni, és a balettről eleinte a jazz balettra, majd RSG-re, végül musicaltáncra tértem át; ami gyakorlatilag a modern tánc és a jazz balett különös, szórakoztató egyvelege. Dráma tagozatos iskolát végeztem el, tanulás közben nyaranta a Globe színházban szerepeltem, ami mai elsőszámú munkahelyem is (mellette más helyekre is többször meghívnak). Főszerepeket sosem kaptam, ellenben azokból, amiket igen, a legtöbbet igyekeztem és igyekszem ma is kihozni.
Már életemben is történtek nem normális dolgok - életemben, hisz mikről beszélek, még mindig élek. Úgy értem, az eddigi vak életemben. Amikor még nem láttam, ami pedig az orrom előtt volt. Egyszerűen egyik-másik "ember" különösebb volt az átlagnál; emlékszem, az egyik táncosunk csak este tartott velünk, nappal gyakorlatilag nem is láttam. Ez a másság akkor nem tűnt fel, csak amikor elkezdődött az Őrület...
Igen, akkoriban még úgy hittem, ez egy egyszerű őrület, a skizofrénia kezdődő tünetei. Megpróbáltam őket megmagyarázni vagy egyszerű lázálomnak betudni, esetleg az előadások okozta stressz utóhatásaiként elkönyvelni, de idővel olyannyira súlyosbodott, hogy már nem tudhattam be gyerekes képzelgésnek - pszichológushoz fordultam. Eleinte csak megérzések, különös hangok és abszurd rémálmok gyötörtek, ezzel a lélekdoktor se tudott mit kezdeni. Ő is csak azt mondogatta rá, amit én: de rájöttem, vagyis inkább ráéreztem, hogy ez valami más, ez a valami nem normális, de létező dolog. Kutakodni kezdtem utána, és az a Valaki, aki üzengetett nekem, pártolta az efféle céljaimat. Meg kell vallanom, rettentően megijedtem egyszer-kétszer - például, amikor a gyorséttermi reklám, mely a sajtburger-sültkrumpli akciót hirdette, hirtelen átfordult egy fekete alapon fehér üzenetbe, melyen nem állt más, mint hogy "Figyelnek!". A világból is kirohantam volna sikítva, hisz akkor velem tartó barátnőm helyette valami autóhirdetést látott, de mégsem tettem meg. Furcsamód nem hátráltam meg, pedig ilyen az életemben először történt velem. A paranormális jelenségek kezdtek mindennapivá válni, amikor egyszerűen eltűntek az életemből, és olybár úgy tűnt, minden a régi.
De nem, nem lehetett minden a régi.
Ez a kisebb kaland, amely színt vitt amúgy is szivárványos napjaimba rádöbbentett, mennyire összetett ez a világ, holott sejtem, én csak egy egészen kicsi résébe láttam bele. Igen, ha erre vagy kíváncsi; kiderült az akkori táncpartneremről, hogy vámpír. Meg akarom ölni? Nem. Habár lelketlen szörnyetegeknek vannak beállítva a média alapján (amelynek ki tudja, mennyi a valós gyökere), én hiszem, hogy bennük is van valami emberi - hiszen ők sem démonoknak születtek. Van bennük valami emberi, és amíg ez az emberi él, addig nekik is joguk van élni. Egyáltalán, ki is vagyok én, hogy ítélkezzek az élet felett? Léteznek persze olyanok, akik magukra vállalják ezt a szerepet, de ez nekem túl nagy súly lenne.
Minden visszatért a normális kerékvágásba. Édesapám állandóan utazik, anya sincs sokszor itthon, a nővérem elköltözött, így gyakorlatilag enyém a villa. A komornyikom és a fodrász-barátnőm nélkül - aki szintén velem él - nagyon magányos lennék. Nem kérkedek a vagyonommal, sőt, inkább egyfajta útmutatóul is szolgál, hogy illene sokat elérnem az életben - legalább ennyit. Némi hírnévre is szert tettem a szerepléseim során (mint kiváló, fiatal tehetség, aki nem hagyta veszni tudását később sem), és sikerült elérnem azt (némi anyai rásegítéssel), hogy a metropolisz szín- és operaházainak életét valamennyire befolyásoljam. Mivel előkelő családból származom, többször rendeznek meg mind itt, mind szüleim barátjainál bálokat és összejöveteleket, melyeket rettentően élvezek. Ha tehetném, az egész életemet egy nagy maszkabál kavalkádjában tölteném el...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Blanche Moreau Empty Re: Blanche Moreau

Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 01, 2009 7:43 pm

Karakterlap ~ Május


Név: Blanche Moreau
Születési dátum: 1990.02.27. ( 19 éves )
Faj: Vadász
Megjelenés: Kifogástalan küllem. Hamvas bőre szeplőtlen, világosszőke és kisebb mértékben fekete haját egy mesteri fodrász varázsolja háromhetente tökéletesre. Enyhén mosolyra húzódnak az ajkak, de mintha még így se lenne boldog kisugárzása. Inkább... nyugodt. Természetfelettien nyugodt, és ez a béke gyakran átragadhat másokra is. Ruházata van, hogy teljesen egyszerű, míg máskor viktoriánus stílusú, hihetetlenül részletes öltözéket visel. Teljesen hangulatfüggő, annyi azonban bizonyos, hogy mindig márkás darabokat visel, ad magára, hisz megengedheti. Ékszerként általában ezüstöt hord, némi gyémánttal kiegészítve. Leginkább egy babára emlékeztet, olyan kis üres, semmi se alaknak látszik, ki dísze és boglára lehet annak, aki megszerzi.
Koncepció: Színész és táncos
Természet: Alapvetően büszke természetű, van benne tartás. Ha valami nem sikerül elsőre, megpróbálja még egyszer és még egyszer, amíg el nem fogy az akaratereje. Ha támadják tudását vagy tehetségét, rosszul éri, de ha teheti, ő nem tesz kárt másban. Inkább hallgat, nem szól vissza.
Viselkedés: Szerény, csendes és visszahúzódó - amilyen energikus, lobbanékony és csillogó a színpadon. Bár nem hivalkodó, mégis nem lehet figyelmen kívül hagyni. Nem kenyere az erőszak, igyekszik ezt az utat minél jobban elkerülni.

--Tulajdonságok--
Erő: 4
Ügyesség: 8
Gyorsaság: 5
Modor: 9+1
Intelligencia: 7
Megjelenés: 8
Észlelés: 6
Állóképesség: 5
Akaraterő: 7
Szerencse: 5

--Előnyök / Hátrányok--
Árulkodó érzelmek (+2)
Charmer (+3)
Kellemes hang (+2)
Ízletes vér (-3)
Permanens féregszag (-3)

--Hátterek--
Anyagi háttér - 4
Hírnév - 2
Felidézés - 3
Befolyás - 2
Csatlósok - 2

--Képességek--
Akrobatika: 3
Atlétika: 2
Éberség: 3
Empátia: 3
Figyelem: 3
Humán tudományok: 3
Illemtan: 3
Intuíció: 3
Kézitusa: 1
Kifejezőkészség: 3
Mesterség (zongora): 3
Nyelvismeret (francia): 1
Nyomozás: 1
Okkultizmus: 2
Pszichológia: 2
Számítógép: 2
Szereplés (tánc): 4
Természettudomány: 2
Történelem: 2


--Krédók--
Megváltás (4. szint)
1. Védőkiáltás
2. Felkavarás
3. Gyógyító lehelet
4. Lecsendesítés
Védelmezés (3. szint)
1. Védőburok
2. Megújulás
3. Stigma
Ártatlanság (1. szint)
1. Rejtett jelenlét


Szabadon elköltött pontok:
-Tulajdonságok: 6
-Előnyök-hátrányok: 1
-Hátterek: 3
-Képességek: 5
Össz: 15
Elköltött TP-k:
- Képességek: 3
Maradék: 2

Történt volt ~ Április


~ Futó találkozás Jasonnel [Gordon Freeman], egy férfival [Loki Redback] és egy szemrevaló nővel [Dominique Chabrol]. Jason különösen viselkedik a férfival szemben, ellenben a nőt ismeri.

Történt volt ~ Május


~ A férfiról [Loki Redback] kiderül, hogy helyszínelő, gyilkosságokkal foglalkozik. Különös utalgatásokat tesz az éjszakával és annak veszélyeivel kapcsolatban.
~ Találkozás Anton Smithszel, és futólag ugyanazzal a parkban látott nővel [Dominique Chabrol]. Először használnak rajta diszciplinát, amit később fel is fog, és szívják meg. Május közepén, ugyanezen a napon felkerül Antonra a stigma. Egy különös, szeretlek-félektőled kapcsolat kezdete.
~ Talán egy héttel később újabb találkozás, próbálkozás a stigma levételére a vámpír részéről, de elutasító választ kap a másik féltől, a tudatlanságra hivatkozva. Anton megismeri először Noëlt, habár csak hang alapján. Libikókabeszélgetés, semmire nem jutnak.
~ Megapartyn való részvétel, ahol végre eldönti a lány, hogy szüksége van a vámpír által felajánlott segítségre és védelemre.
~ Felkeltett érdeklődés a természetfölöttiek iránt. Végre elfogadja, hogy vadász, és igyekszik morzsányi tudását gyarapítani.
~ Egy megbeszélt vacsorára való készülődés Antonnal, június elsejei program...


A hozzászólást Blanche Moreau összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 01, 2009 8:10 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Blanche Moreau Empty Re: Blanche Moreau

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.