Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Nathaniel Damies Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Nathaniel Damies Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Nathaniel Damies Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Nathaniel Damies Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Nathaniel Damies Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Nathaniel Damies Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Nathaniel Damies Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Nathaniel Damies Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Nathaniel Damies Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Nathaniel Damies

Go down

Nathaniel Damies Empty Nathaniel Damies

Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 16, 2009 9:18 pm

Név: Nathaniel Damies

Koncepció: Értelmiségi hermetikus

Természet: Bíró
Viselkedés: Magányos

Tulajdonságok:
Erő: 5
Ügyesség: 5
Gyorsaság: 5
Modor: 7
Intelligencia: 9
Megjelenés: 6
Észlelés: 7
Állóképesség:6
Akaraterő: 6
Szerencse: 6
Felhasználva: 4 szabadon elkölthető pont

Előnyök/Hátrányok:
Józan ész (+1)
Hűvös logika (+1)
Mélyalvó (-1)
Kortalanság (+2)
Lassú gyógyulás (-3)
Barátságos arc (+1)
Tehetség (+1)
Ösztönös vezető (+1)
Rémálmok (-1)
Régi szerelem (-2) Mesélői engedéllyel

Hátterek:
Anyagi háttér 3. szint
Befolyás 1. szint
Kapcsolatok 2. szint
Avatár 2. szint
Góc 4. szint
Könyvtár 2. szint
felhasználva: 4 szabadon elkölthető pont

Képességek:
Humán tudományok 3. szint
Természettudományok 3. szint
Kifejezőkészség 4. szint
Irányítás 2. szint
Tudatosság 3. szint
Intuíció 3. szint
Illemtan 3. szint
Vezetés 3. szint
Meditáció 3. szint
Technológiaismeret 4. szint
Nyelvismeret 2. szint (Tudat szféra: bármilyen nyelven képes írni-olvasni-beszélni)
Kozmológia 3. szint
Rászedés 4. szint

Szférák:
Erők 4
Tudat 4
Élet 4
Anyag 3
Felhasználva: 7 szabadon elkölthető pont (maradt: 0)

Kinézet: 182cm magas fekete néhol ősztincsekkel tarkított hajat viselek. Közép széles vállakkal rendelkezek, komoly mélyülő arcvonásaim vannak. Szemem(kék,és zöld -váltakozik 1-ik napról a másikra.) nem árul el sokat, bár ha a multon gondolkodom szomorúságot tükröznek.


A hozzászólást Nathaniel Damies összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 01, 2009 2:44 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nathaniel Damies Empty Re: Nathaniel Damies

Témanyitás by Vendég Szer. Márc. 18, 2009 8:51 pm

1722-ben születtem egy rabszolga családban. Pokoli sors várt rám, mint ezt később megtudtam.
Öt évesen már a földeken dolgoztam. De ez megedzett. A családomat kivégezte a gróf akinél laktunk, engem is azért hagyott életben, mert a fiatalságom megrémítette. Nem volt okos döntés. Később, mikor 12 éves lettem elég érettnek éreztem magam a bosszúhoz. Ezért egy rókavadászat alkalmával tőrbe csaltam és megöltem balesetnek álcázva, de hiába, volt egy tanú: a lánya.
El kellett szöknöm. Már a halálomon voltam, az éhség gyötört, így járkáltam a holland földeken.
De egy napon váratlan dolog történt. Épp almát akartam lopni, sajnos rajta kaptak, akkortájt ez halállal járt.
Szerencsémre egy titokzatos idegen kimentett a bajból.
Mint rájöttem, nem véletlen. Először bemutatkozott: - Zane vagyok, tarts velem, kapsz meleg ételt és tiszta ruhákat.
Akkor és ott nem tudtam nemet mondani, amit bánok is, meg nem is.
Szóval kaptam ételt és ruhát. Majd elmentünk az erdőbe, mégpedig az ő kérésére. Bevártuk az estét, de nem adott rá választ, miért.
Korom sötét volt, az orrom hegyéig se láttam, de Zane úgy fürkészte az erdőt, mintha mindent látna.
Épp szólni akartam, de az ujját a szájára tette így jelezve, hogy maradjak csöndben.
Ekkor valami zörgést halottam a fák erdejéből, majd egy férfi lépett ki a zaj forrásából, vele volt egy nő is, én pedig vártam, mi lesz ebből.
Eléggé elszabadultak az érzelmek, majdnem felfalták egymást, a férfi lágyan megcsókolta a nőt és elkezdte puszilgatni a nyakát, egyszerre olyat láttam ami megrémített, szemfogak, hatalmas szemfogak ragyogtak fel a hold fényében. Zane úgy tűnt erre várt, előlépett és fennhangon ezt ordította: -Állj!!!!! Éjszaka fenevadja. Kivagy te, hogy elvedd egy halandó életét?!
Így szólt a titokzatos férfi miközben a nő nyakát egy csavarással eltörte, amitől még jobban megrémültem.
- Az éj maga vagyok, az, kinek nem árt a kor és semmilyen betegség, felette állok minden embernek. Inkább az érdekel ki vagy te aki nem fél tőlem?!
A férfi közelebb jött, emiatt hátráltam pár lépést.
Nem tudtam felfogni, Zane miért nem fél?
- Én hatalmasabb vagyok nálad is, vámpír, sőt, a vérfarkasoknál is.
Kihúzta magát és furcsa fény kezdett el körülötte keletkezni.
- Mágus, szolgálatodra te pokoli szörnyeteg.
A vámpír megrémült, láttam a szemében, és hátrált is pár lépést.
- Oh, egy mágus, 300 éve nem találkoztam eggyel sem, de hallottam híredet.
Ennyi elég is volt, a vámpír támadásba lendült és a mágus felé ugrott, sőt repült, legalábbis ember erre nem képes. Zane azaz a mágus egy pillanatig se tétovázott, furcsa nyelven mondott pár szót, a vámpír megdermedt a levegőben majd a legközelebbi fához csapódott és pillanatokon belül indák lepték el testét, egészen a nyakáig. Rémület suhant át a szemén.
- Utad itt véget ér, áldás reád.- szólalt meg Zane, miközben újabb ismeretlen szót kántált, aminek következtében karók százai meredeztek ki a vámpír testéből, és én láttam ahogy elszáll testéből a lélek.
Kővé dermedten álltam és nem mertem megmozdulni, féltem ettől az embertől, ki lehet ő valójában és mi az a mágus?!
Zane odalépett hozzám és nem kertelt, elmondta, hogy azért segített rajtam, mert mikor ebbe a városba ért megérzett valami mágikus erőt és elkezdte követni, mint valami kopó. A nyomok hozzám vezették, és meglátta bennem az erőt, elméjével kifürkészte addigi életem és tudomást szerzett arról, amit elkövettem, ezért mert ma elhozni erre a leszámolásra.
Elmesélte hogy egy titkos mágus klán tagja és hogy 223 esztendős.
Továbbá elmesélte, hogy e klán begyűjti a fiatal, tudatlan mágusokat, és valószínűleg én is az vagyok.
Ámuldoztam a sok új információn. Mesterem, aki megkért így szólítsam, haladéktalanul indulni akart Angliába, ahol klánja iskolája található, megkértem hadd menjek el a családom sírjához még egyszer utoljára. Nem lehetett, mesterem szerint kockázatos lett volna.
Így hát elhagytam országom és Angliába tértem. Mint kiderült nagyon sokan voltunk "mágusok", tizenöt diák volt épp mikor csatlakoztam tizenhatodiknak, éveket töltöttem itt s tanultam pl.: tűzgolyót lőni, más tudatában olvasni, kifürkészni az ellenfél cselekedeteit, s megvédeni magam. Közben megismertem a szerelmet is, egy tündéri leányzót ismertem meg mint osztálytárs.
Hiába udvaroltam neki, 5 évembe telt mire az enyém lett, nagyon szerettük egymást. Már-már a közös jövőn gondolkoztunk. Mikor elértem 23. életévem, furcsa dolog történt. Tanáraim elmesélték a kortalanság mágiáját, és hogy rajtunk áll, hogy örök életet szeretnénk-e élni. Valamint elmesélték, hogy a vámpírokkal és vérfarkasokkal harcban állunk, és nem utolsó sorban a vadászokkal is. Ez váratlanul ért, sok könyvet elolvastam az évek során és nem értettem egyet a mestereimmel.
A vadászok szerintem tiszta ember szeretetből teszik amit tesznek, és az sem megoldás, ha megölünk minden egyes szörnyet, emiatt, mivel amúgy is véget értek tanuló éveim elhatároztam, hogy elmegyek a klántól és önálló életet élek. Elmondtam ezt a barátnőmnek is, sajnos ő nem akart jönni, azt mondta neki ez az otthona és nem akar eljönni azoktól, akik egykoron befogadták, így hát ő maradt.
Megint szökni kényszerültem, de új tudásom birtokában valahogy könnyebben ment.
Egy hétig készültem arra, hogy elutazzak, vissza Hollandiába, és hogy beszerezzem készleteim az útra. Mikor hatalmas ütés érte az elmém: valami baj volt, éreztem. Azonnal a helyszínre mentem és láttam az iskolámat romokban, a társaimat halottan.
Egy árny suhant el mellettem, pár ráolvasással a látásom még sötétben is profi lett, így észrevettem, hogy egy vámpír az.
Gyorsan, de nem kíméletesen megöltem. Épp mikor végeztem, mesterem hangját halottam meg:
-Naaathaniel.
Odaszaladtam földön fekvő mesteremhez.
-Igen mester?
-Ne hagyd, hogy a bosszú vezessen útjaidon.
-Tisztában vagyok azzal, hogy miképp vélekedsz a szörnyekről és vadászokról.
-Légy óvatos utad során, hisz oly sok az ellenség.
Alighogy kimondta ernyedten hullott ölembe.
Nem messze mesteremtől megtaláltam szerelmem megalázott, kiszipolyozott testét. A legszörnyűbb az volt, hogy a vámpírok sok mágusból vérszívót csináltak, miképpen barátnőmből is, és őket el kellett égetnem, nehogy vámpírként végezzék.De erre nemvolt időm. Mert mindenfele árnyak tűntek fel, rohamosan nőtt a létszámuk először öten-tízen majd húszan is ott voltak és engem figyeltek, éreztem még mindig éhesek és dühösek, hogy megöltem egy társukat, esélyem nemvolt ellenük létszám fölényben voltak. gyorsan határoztam menekülök.:
Épp mikor nekilódultam egy vámpír állt elém, magas félmeztelen fehér bőrű rövidre nyírt hajjal körszakállal és kerek arccal. Olyan természetes volt gyönyörű egy pillanatra elbambultam de ő megszólított mielőtt magával ragadott volna szépsége:
-Menekülhetsz ifjú mágus de sose lesz tőlünk nyugtod míg e világon leszünk.
Nem tudtam mit mondani automatizáltam magam és belső energiámhoz nyúltam dühömhöz, Ráakartam ereszteni erre a teremtményre. De hiába mikor elmormoltam első varázslatomat ő már mögém került és társai is felém közeledtek.
gyorsan kellett reagálnom, Élet szférámmal felturbóztam gyorsaságomat és rohantam a kikötő felé közben pár falat amik az utamba voltak, a gyengébb pontokon megrogyasztottam ezáltal lassítottam támadóimat.
Szélsebesen rohantam, de hiába az első vámpír útólért és súlyos csapást márt a bal karomra. A fájdalom belehasított a vállamba, Erő szférával gyorsan tűzet lobbantottam az egyik utcában, és repülve folytattam maradék utamat. Szerencsére nemvolt sok hátra mivel erőm még kicsi volt hisz tanonc éveim nemrég értek véget.
Láttam amint az utcákra emberek szaladnak ki és ordibálnak, hogy tűz van.
Nagy nehezen sérüléseimmel együtt elértem a kikötőt.
Miután megmenekültem, sírva fakadtam, másodszor veszítettem el azokat, akiket szerettem sőt lehet vámpírok lettek mivel, nem tudtam őket időben elégetni.
Ezután elmentem Hollandiába, és magam se tudtam, mit kezdjek életemmel, hisz nem maradt nekem senki, aki fontos lenne. Sőt immáron vámpíroktól is tarthattam egész életemben, és ami a legrosszabb rettegtem az éjjeltől amikor régi szerelmem betoppan éjszaka az ablakomon.
Hallottam, hogy telepesek indulnak messzi földre új élet ígéretében, így hát velük tartottam Amerikába.
Annyira tetszett az új élet, hogy eldöntöttem maradok örökre, ezért elmondtam a kortalanító bűbájt így történt meg, hogy 27 éves maradtam örökre. Talán csak a szememen látszik a korom.
Több, mint 280 év telt el s még mindig 27-nek nézek ki, sok mindent láttam és éltem át, ami megfontolttá és céltudatossá tett.
Elhatároztam, hogy Európába költözök, bejártam sok országot és falut, mígnem eljutottam Martigny-be és itt tartózkodok ma is.
Kapcsolatok: Hosszú koromnak köszönhetően megismerkedtem sokfajta emberrel, mind vezetői személyiségekkel, mind átlag emberekkel. Mivel van egy ősi ellenségem, ezért sosincs nyugtom, de köszönhetően Élet szférámnak, megnézhetem éppen mit csinál ellenségem. Ismeretségem kitér régi kolostorok szerzeteseire, ennek köszönhetően igen értékes könyvekre tettem szert. Valamint sok híres tudóssal megismerkedtem annak idején, valamint most is. Írókkal is szoros kapcsolatban vagyok, mivel írói estekre járok.
De van nemzetközi kapcsolatom is kormány tagokkal, viszont tartózkodóan és konzervatívan ügyelek arra, hogy egyensúlyban maradjak nemzetközi téren, valamint igazán nem vagyok a látóhatárban, maximum 1-2 fotón vagyok látható és néha manipulálnom kell személyeket hogy inkognitóban tudjak maradni. Most kis nyugalomra van szükségem, ezért nyitottam könyves boltot Martigny-ben. Mellesleg van 1 tanítványom ifjú mágus Brajah.
De figyelmem sosem lankad és haladok a korral, nyomon követem a vámpírokat , és a vérfarkasokat is. Kedvelem más mágusok társaságát, és a vadászokét se vetem meg. De ha kell, minden tudásom latba vetem hogy egy őrült mágust megöljek, esetleg egy kósza éjszakai hidegvérű gyilkos vámpírt.


A hozzászólást Nathaniel Damies összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 02, 2009 11:11 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nathaniel Damies Empty Re: Nathaniel Damies

Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 28, 2009 6:04 pm

Felszerelés: - Régi könyvek a mágia felsőfokú űzéséhez Smile
- A mesterem botja mely tartalmaz mágikus esszenciát, sok sok tass-t.
- Egy régi pisztoly (nevetséges)
- Tükör mely régi ereklye ebben nézem ellenségeim
- Egy autó nem nagy szám Range Rover 4*4 Nathaniel Damies Land-Rover-Range-Rover-Sport_5101982
- Kertvárosban egy 3 szintes 6 szobás elegáns viktoriánus stílusban épült ház.
- A belvárosban egy kisebbfajta régi stílusú kopottas könyvesbolt felette egy dolgozó-alvó szoba.
- Kis robogó (tényleg csöpp, vészhelyzet esetén bolt mögött sikátorban letakarva).


A hozzászólást Nathaniel Damies összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 27, 2009 11:15 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nathaniel Damies Empty Re: Nathaniel Damies

Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 29, 2009 6:28 pm

A robogóm:
Nathaniel Damies Hondascooterconcepto

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nathaniel Damies Empty Re: Nathaniel Damies

Témanyitás by A Paradoxon Ura Csüt. Május 28, 2009 7:10 pm

ÜDV

NO AKKOR AHOGYAN IGÉRTEM


Nathaniel Damies írta:Név: Nathaniel Damies

Koncepció: Értelmiségi hermetikus

Természet: Bíró
Viselkedés: Magányos

Tulajdonságok:
Erő: 5
Ügyesség: 5
Gyorsaság: 5
Modor: 7
Intelligencia: 8
Megjelenés: 6
Észlelés: 7
Állóképesség:6
Akaraterő: 6
Szerencse: 6
Felhasználva: 3 szabadon elkölthető pont

Előnyök/Hátrányok:
Józan ész (+1)
Hűvös logika (+1)
Mélyalvó (-1)
Kortalanság (+2)
Lassú gyógyulás (-3)
Barátságos arc (+1)
Tehetség (+1)
Ösztönös vezető (+1)
Rémálmok (-1)
Régi szerelem (-2) Mesélői engedéllyel LÁSD LENT

Hátterek:
Anyagi háttér 3. szint
Befolyás 1. szint
Kapcsolatok 2. szint
Avatár 2. szint
Góc 3. szint
Könyvtár 2. szint
Mentor 2. szint KI KÉNE DOLGOZNI HOGY KI IS A MENTOROD MERT A ELŐTÖRTÉNETBEN NEM ESIK SZÓ ÉLŐ MENTORROL MÁRPEDIG EZ A HÁTTÉR ÉLŐ MENTORT TAKAR
kidolgozás alatt (felhasználva: 5 szabadon elkölthető pont)

Képességek:
Humán tudományok 3. szint
Természettudományok 3. szint
Kifejezőkészség 4. szint
Irányítás 3. szint
Tudatosság 3. szint
Intuíció 3. szint
Illemtan 3. szint
Vezetés 4. szint
Meditáció 3. szint
Technológiaismeret 4. szint TÖK JÓ HERMETIKUS VAGY EZ NEM ZÁRJA KI EZT A KÉPZETTSÉGET DE A OKKULTIZMUS SEM ÁRTANA ELVÉGRE NEM TECHNOMÁGUS VAGY
Nyelvismeret 3. szint (A BESZÉLT NYELVEK TÉTELESEN MEGNEVEZVE)
Jog 1. szint
Kozmológia 3. szint

Szférák:
Erők 4
Tudat 4
Élet 4
Anyag 3
Felhasználva: 7 szabadon elkölthető pont (maradt: 0)

Kinézet: 182cm magas fekete néhol ősztincsekkel tarkított hajat viselek. Közép széles vállakkal rendelkezek, komoly mélyülő arcvonásaim vannak. Szemem(kék,és zöld -váltakozik 1-ik napról a másikra.) nem árul el sokat, bár ha a multon gondolkodom szomorúságot tükröznek.

Nathaniel Damies írta:1722-ben születtem egy rabszolga családban. Pokoli sors várt rám, mint ezt később megtudtam.
Öt évesen már a földeken dolgoztam. De ez megedzett. A családomat kivégezte a gróf akinél laktunk, engem is azért hagyott életben, mert a fiatalságom megrémítette. Nem volt okos döntés. Később, mikor 12 éves lettem elég érettnek éreztem magam a bosszúhoz. Ezért egy rókavadászat alkalmával tőrbe csaltam és megöltem balesetnek álcázva, de hiába, volt egy tanú: a lánya.
El kellett szöknöm. Már a halálomon voltam, az éhség gyötört, így járkáltam a holland földeken.
De egy napon váratlan dolog történt. Épp almát akartam lopni, sajnos rajta kaptak, akkortájt ez halállal járt.
Szerencsémre egy titokzatos idegen kimentett a bajból.
Mint rájöttem, nem véletlen. Először bemutatkozott: - Zane vagyok, tarts velem, kapsz meleg ételt és tiszta ruhákat.
Akkor és ott nem tudtam nemet mondani, amit bánok is, meg nem is.
Szóval kaptam ételt és ruhát. Majd elmentünk az erdőbe, mégpedig az ő kérésére. Bevártuk az estét, de nem adott rá választ, miért.
Korom sötét volt, az orrom hegyéig se láttam, de Zane úgy fürkészte az erdőt, mintha mindent látna.
Épp szólni akartam, de az ujját a szájára tette így jelezve, hogy maradjak csöndben.
Ekkor valami zörgést halottam a fák erdejéből, majd egy férfi lépett ki a zaj forrásából, vele volt egy nő is, én pedig vártam, mi lesz ebből.
Eléggé elszabadultak az érzelmek, majdnem felfalták egymást, a férfi lágyan megcsókolta a nőt és elkezdte puszilgatni a nyakát, egyszerre olyat láttam ami megrémített, szemfogak, hatalmas szemfogak ragyogtak fel a hold fényében. Zane úgy tűnt erre várt, előlépett és fennhangon ezt ordította: -Állj!!!!! Éjszaka fenevadja. Kivagy te, hogy elvedd egy halandó életét?!
Így szólt a titokzatos férfi miközben a nő nyakát egy csavarással eltörte, amitől még jobban megrémültem.
- Az éj maga vagyok, az, kinek nem árt a kor és semmilyen betegség, felette állok minden embernek. Inkább az érdekel ki vagy te aki nem fél tőlem?!
A férfi közelebb jött, emiatt hátráltam pár lépést.
Nem tudtam felfogni, Zane miért nem fél?
- Én hatalmasabb vagyok nálad is, vámpír, sőt, a vérfarkasoknál is.
Kihúzta magát és furcsa fény kezdett el körülötte keletkezni.
- Mágus, szolgálatodra te pokoli szörnyeteg.
A vámpír megrémült, láttam a szemében, és hátrált is pár lépést.
- Oh, egy mágus, 300 éve nem találkoztam eggyel sem, de hallottam híredet.
Ennyi elég is volt, a vámpír támadásba lendült és a mágus felé ugrott, sőt repült, legalábbis ember erre nem képes. Zane azaz a mágus egy pillanatig se tétovázott, furcsa nyelven mondott pár szót, a vámpír megdermedt a levegőben majd a legközelebbi fához csapódott és pillanatokon belül indák lepték el testét, egészen a nyakáig. Rémület suhant át a szemén.
- Utad itt véget ér, áldás reád.- szólalt meg Zane, miközben újabb ismeretlen szót kántált, aminek következtében karók százai meredeztek ki a vámpír testéből, és én láttam ahogy elszáll testéből a lélek.
Kővé dermedten álltam és nem mertem megmozdulni, féltem ettől az embertől, ki lehet ő valójában és mi az a mágus?!
Zane odalépett hozzám és nem kertelt, elmondta, hogy azért segített rajtam, mert mikor ebbe a városba ért megérzett valami mágikus erőt és elkezdte követni, mint valami kopó. A nyomok hozzám vezették, és meglátta bennem az erőt, elméjével kifürkészte addigi életem és tudomást szerzett arról, amit elkövettem, ezért mert ma elhozni erre a leszámolásra.
Elmesélte hogy egy titkos mágus klán tagja és hogy 223 esztendős.
Továbbá elmesélte, hogy e klán begyűjti a fiatal, tudatlan mágusokat, és valószínűleg én is az vagyok.
Ámuldoztam a sok új információn. Mesterem, aki megkért így szólítsam, haladéktalanul indulni akart Angliába, ahol klánja iskolája található, megkértem hadd menjek el a családom sírjához még egyszer utoljára. Nem lehetett, mesterem szerint kockázatos lett volna.
Így hát elhagytam országom és Angliába tértem. Mint kiderült nagyon sokan voltunk "mágusok", tizenöt diák volt épp mikor csatlakoztam tizenhatodiknak, éveket töltöttem itt s tanultam pl.: tűzgolyót lőni, más tudatában olvasni, kifürkészni az ellenfél cselekedeteit, s megvédeni magam. Közben megismertem a szerelmet is, egy tündéri leányzót ismertem meg mint osztálytárs.
Hiába udvaroltam neki, 5 évembe telt mire az enyém lett, nagyon szerettük egymást. Már-már a közös jövőn gondolkoztunk. Mikor elértem 23. életévem, furcsa dolog történt. Tanáraim elmesélték a kortalanság mágiáját, és hogy rajtunk áll, hogy örök életet szeretnénk-e élni. Valamint elmesélték, hogy a vámpírokkal és vérfarkasokkal harcban állunk, és nem utolsó sorban a vadászokkal is. Ez váratlanul ért, sok könyvet elolvastam az évek során és nem értettem egyet a mestereimmel.
A vadászok szerintem tiszta ember szeretetből teszik amit tesznek, és az sem megoldás, ha megölünk minden egyes szörnyet, emiatt, mivel amúgy is véget értek tanuló éveim elhatároztam, hogy elmegyek a klántól és önálló életet élek. Elmondtam ezt a barátnőmnek is, sajnos ő nem akart jönni, azt mondta neki ez az otthona és nem akar eljönni azoktól, akik egykoron befogadták, így hát ő maradt.
Megint szökni kényszerültem, de új tudásom birtokában valahogy könnyebben ment.

NO EZ EGY KICSIT ERŐS AMOLYAN MANGÁS SZUPERHERÓ FEELING. HA VALAKI VAGY VALAMI VAGY VALAKIK AGYONVÁG(NAK) EGY TELJES RENDET AKKOR AZOK NEM KISPÁLYÁSAK EGYSZÁL MAGADBAN ESÉLYED SINCSEN ELLENÜK. OTT HELYBEN SZÁRAZRA VÉREZTETNEK.
MOST VAGY ÁTFOGALMAZOD EZT AZ ALSÓ FEJEZETET EGY JÓ KIS MENEKÜLŐS HALÁLFÉLELMES A GATYÁMAT IS OTTHAGYOM RÉSZRE, VAGY ELFELEJTED ÉS ÁTÍROD ÚGY, HOGY A REND AZÓTA IS RENEGÁTKÉNT ÉS ÜZŐTT VADKÉNT TEKINT RÁD.
HA MEGHAGYOD A REND ROMBADÖNTÉSÉT ÉS A AZONNALI MENEKÜLÉST VÁLASZTOD AKKOR KÉSZÜLJ FEL, HOGY A MÁGUSLÁNY MINT VÁMPÍR BÁRMIKOR BETOPPANHAT A ÉLETEDBE A RÉGI SZERELEM HÁTRÁNY MIATT MIVEL EZEN KÍVÜL A SZERELMEN KÍVÜL NEM ÍRTÁL MÁS SZERELEMRŐL ÉS A KOR NEM MOSSA EL JÁTÉKON KÍVŰL A HÁTRÁNYOKAT…..

Egy hétig készültem arra, hogy elutazzak, vissza Hollandiába, és hogy beszerezzem készleteim az útra. Mikor hatalmas ütés érte az elmém: valami baj volt, éreztem. Azonnal a helyszínre mentem és láttam az iskolámat romokban, a társaimat halottan.
Egy árny suhant el mellettem, pár ráolvasással a látásom még sötétben is profi lett, így észrevettem, hogy egy vámpír az.
Gyorsan, de nem kíméletesen megöltem. Épp mikor végeztem, mesterem hangját halottam meg:
-Naaathaniel.
Odaszaladtam földön fekvő mesteremhez.
-Igen mester?
-Ne hagyd, hogy a bosszú vezessen útjaidon.
-Tisztában vagyok azzal, hogy miképp vélekedsz a szörnyekről és vadászokról.
-Légy óvatos utad során, hisz oly sok az ellenség.
Alighogy kimondta ernyedten hullott ölembe.
Nem messze mesteremtől megtaláltam szerelmem megalázott, kiszipolyozott testét. A legszörnyűbb az volt, hogy a vámpírok sok mágusból vérszívót csináltak, miképpen barátnőmből is, és őket el kellett égetnem, nehogy vámpírként végezzék. Pokoli volt, ahogy barátnőmet láttam elégni.
Miután végeztem, sírva fakadtam, másodszor veszítettem el azokat, akiket szerettem.


Ezután elmentem Hollandiába, és magam se tudtam, mit kezdjek életemmel, hisz nem maradt nekem senki, aki fontos lenne.
Hallottam, hogy telepesek indulnak messzi földre új élet ígéretében, így hát velük tartottam Amerikába.
Annyira tetszett az új élet, hogy eldöntöttem maradok örökre, ezért elmondtam a kortalanító bűbájt így történt meg, hogy 27 éves maradtam örökre. Talán csak a szememen látszik a korom.
Több, mint 280 év telt el s még mindig 27-nek nézek ki, sok mindent láttam és éltem át, ami megfontolttá és céltudatossá tett.
Elhatároztam, hogy Európába költözök, bejártam sok országot és falut, mígnem eljutottam Martigny-be és itt tartózkodok ma is.
Kapcsolatok: Hosszú koromnak köszönhetően megismerkedtem sokfajta emberrel, mind vezetői személyiségekkel, mind átlag emberekkel. Mivel van egy ősi ellenségem, ezért sosincs nyugtom, de köszönhetően Élet szférámnak, megnézhetem éppen mit csinál ellenségem. Ismeretségem kitér régi kolostorok szerzeteseire, ennek köszönhetően igen értékes könyvekre tettem szert. Valamint sok híres tudóssal megismerkedtem annak idején, valamint most is. Írókkal is szoros kapcsolatban vagyok, mivel írói estekre járok.
De van nemzetközi kapcsolatom is kormány tagokkal, viszont tartózkodóan és konzervatívan ügyelek arra, hogy egyensúlyban maradjak nemzetközi téren, valamint igazán nem vagyok a látóhatárban, maximum 1-2 fotón vagyok látható és néha manipulálnom kell személyeket hogy inkognitóban tudjak maradni. Most kis nyugalomra van szükségem, ezért nyitottam könyves boltot Martigny-ben. Mellesleg van 1 tanítványom ifjú mágus Brajah.

HA BRAJAH A TANÍTVÁNYOD AKKOR Ő IS HANGOLJA HOZZÁD A ELŐTÖRTÉNETÉT…..

De figyelmem sosem lankad és haladok a korral, nyomon követem a vámpírokat , és a vérfarkasokat is. Kedvelem más mágusok társaságát, és a vadászokét se vetem meg. De ha kell, minden tudásom latba vetem hogy egy őrült mágust megöljek, esetleg egy kósza éjszakai hidegvérű gyilkos vámpírt.

MIVEL MEGKÉRDEZTED MILYEN HIÁNYPOTLÁSOK KELLENEK EZÉRT RAJTAM KÍVŰL MÉG BANYA IS RÁD FOGJA GYÓGYÍTÓLAG RAKNI KICSINY KARMOCSKÁIT
A Paradoxon Ura
A Paradoxon Ura
Mesélő
Mesélő

Férfi Hozzászólások száma : 552
Üzenőláda : :plan:
Karakterlap : Nincs feltöltve.
További karakterek : Kenma Kinjou Shibuk (Ted)
Registration date : 2009. Feb. 23.

http://darkage.hu/e107_plugins/forum/forum.php

Vissza az elejére Go down

Nathaniel Damies Empty Re: Nathaniel Damies

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.