Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Erica Fadde Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Erica Fadde Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Erica Fadde Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Erica Fadde Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Erica Fadde Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Erica Fadde Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Erica Fadde Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Erica Fadde Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Erica Fadde Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Erica Fadde

Go down

Erica Fadde Empty Erica Fadde

Témanyitás by Erica Fadde Vas. Feb. 22, 2009 9:43 pm

Név: Erica Fadde
Nem: Nő
Kor: 26 év
Született: 1983. június 13.

Koncepció: Szabadfoglalkozású vadász (volt Bűnöző)

Természet: Szenvedélyes
Viselkedés: Fanatikus

Tulajdonságok:
Erő: 6
Ügyesség: (5+1) 6
Gyorsaság: 7
Modor: 4
Intelligencia: 7
Megjelenés: 7
Észlelés: 8
Állóképesség: (4+2) 6
Akaraterő: (5+1) 6
Szerencse: 5
Felhasználva: 4 szabadon elkölthető pont

Előnyök/Hátrányok:
Ízletes vér (-3)
Született kétkedő (-2)
Különc (-2)
Összpontosítás (+1)
Vámpír külső (+2)
Halvány aura (+2)
Kétkezesség (+1)
Macskaügyesség (+1)


Hátterek:
Anyagi háttér 3
Kettős személyiség 4
Fegyvergyűjtemény 2
Céltudatosság 1
Befolyás 2
Kapcsolatok 1
Felhasználva: 3 szabadon elkölthető pont

Képességek (Opcionális):
Atlétika 3. szint
Éberség 2. szint
Akrobatika 2. szint
Kézitusa 2. szint
Közelharc 3. szint
Figyelem 3. szint
Biztonsági rendszerek 4. szint
Lopakodás 3. szint
Túlélés 2. szint
Lőfegyverek 4. szint
Technológia ismeret 2. szint
Nyomozás 3. szint
Pénzügy 4. szint
Számítógép 2. szint
Humán tudományok 1. szint
Természettudományok 1. szint
Nyelvismeret 1. szint (angol, francia)
Kifejezőkészség 3. szint
Felhasználva : 5 szabadon elkölthető pont

Hitelvek:
Bosszú 4. szint (Elsődleges)
Látás 4. szint
Ítélkezés 3. szint
Felhasználva: 3 szabadon elkölthető pont (maradt: 0)


A hozzászólást Erica Fadde összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2009 12:39 pm-kor.
Erica Fadde
Erica Fadde
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 213
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Üzenőláda : "Ha a rosszak zavarodnak,
Fojtó lángok kavarognak,
Akkor engem hívj áldottnak."

Karakterlap : Erica Fadde
További karakterek : Jorma Magnus Alatalo
Mesélő

Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Erica Fadde Empty Re: Erica Fadde

Témanyitás by Erica Fadde Kedd Feb. 24, 2009 9:29 pm

Erica Fadde Erica_11

Előtörténet:

Sokat meséltek nekem arról az estéről, mikor abba az intézetbe kerültem, amit otthonomnak nevezhettem. Fülledt, kora nyári este volt. Állítólag apám bízott az idős hölgy gondjaira. Csak pár hónapos voltam, kénytelen vagyok elhinni, amit állítanak.
De tagadhatatlan, hogy sosem éreztem rosszul magam ott. Sok barátom volt az árvaházban, főleg fiúk… a lányok nem bírták a verést. Sokszor elkaptak az intézet dolgozói, és próbáltak megnevelni, de nem jártak sok sikerrel. Kerültem az iskolát, inkább a balhét kerestem. Komoly felügyelet híján hamar bele is keveredtem pár dologba: eleinte bolti lopások, később komolyabb felkészítést igénylő rablások. A sok féleszű között kincsként kezeltek, mivel elég tehetséges voltam a különböző biztonsági rendszerek kijátszásában, ráadásul nem tűntem ki a tömegből. Nem állítom, hogy büszke vagyok ezekre az időkre, de akkor úgy éreztem, mindenképp lázadnom kell… ki kell tűnnöm valamivel az emberek közül, és nem válogattam az eszközökben.
Egyik éjszaka, egy ékszerüzlet kirablása után balul sült el a dolog, pár rendőr a nyomunkba eredt. A sofőrünk nem volt a megbeszélt helyen, így jobb híján gyalog menekültünk. Az egyik utca végén aztán megláttuk négy társammal a felbérelt árulót… akkor még csak annak hittük. Az autója elzárta az utat, ezért a három rendőr kiszállt a kocsijából, és kárörvendően nézett felénk. Ekkor előrántottam a fegyverem, és kettőt lábon lőttem. Már a harmadikra emeltem a fegyvert, mikor a sofőr iszonyatos erővel kicsavarta a kezemből, és egyenesen a földön fekvők felé indult. A fájdalomtól leblokkolva álltam, míg társaim ordítozni kezdtek vele. De nem hallgatott rájuk… lassan odaért a rendőrökhöz. Annak, akit sértetlenül hagytam, egy határozott mozdulattal kitörte a nyakát. Ez még nem botránkoztatott meg, nem először láttam, ahogy egy test elernyedve, élettelenül rogy össze. De ami utána történt… csak foszlányok maradtak meg belőle… a férfi állatias kirohanása, a rettenetes mennyiségű vér, és ahogy rám pillantott a szemeivel. A társaimat futni hagyta, bár mint azt később megtudtam, emlékek nélkül küldte el őket. Mikor ketten maradtunk, lassan felém közeledett. Hátrálni kezdtem, de a félelemtől összecsuklottam, és nem tudtam mozdulni. Mikor közel ért, leguggolt elém. Pár percig farkasszemet néztünk. Kissé megkönnyebbültem, ekkor már tudtam, hogy nekem nem halált szán. Meghagyta az emlékeimet az éjszakáról, és ott hagyott. Hazatántorogtam valahogy, de újra és újra megjelentek előttem kiragadott képek, amint a rendőröket megölte, de megjelentek előttem teljesen ismeretlen alakok is. Több napig a szobámban gubbasztottam, a félelemtől és dühtől reszketve, csak a szűnni nem akaró látomások társaságában. Lassan feltűnt furcsa viselkedésem az intézet dolgozóinak, és mindenáron segíteni akartak. Ekkor huszonkét éves voltam, és elhatároztam, hogy megszökök. Nem kellettek agykurkászok, csak válaszok. Első dolgom volt kapcsolataim révén elintézni az új személyazonosságot, ez eltartott pár napig, utána pedig egyenesen a reptérre indultam. Itt azonban olyan dolog történt, amire a legkevésbé számítottam: a vámpír-sofőrrel találkoztam össze. Úrrá lett rajtam a félelem, nem értettem, amit mondott, csak az járt a fejemben, hogyan tudnék elmenekülni. De a sors más utat szánt nekem, és a segítségemre küldte az új családomat. Fénylő üstökösként robbantak be a jelenetbe, az egyikük biztonságosabb távolságba cipelt, a többiek pedig végeztek a vámpírral. Miután beszámoltam nekik a történtekről, és a bennem lezajló dolgokról, beavattak pár dologba. Mikor Megszállásom befejeződött, egy időre köztük maradtam.
Már lassan négy éve vagyok vadász, a történtek pedig mindig arra sarkalltak, hogy a természetfeletti lényeknek írmagja se maradjon. Otthonomtól, az esős Angliától elszakadva immár három éve élek ebben a városban, a nagyközönség felé Sonya Lavensdal-ként.


A hozzászólást Erica Fadde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 03, 2009 6:02 pm-kor.
Erica Fadde
Erica Fadde
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 213
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Üzenőláda : "Ha a rosszak zavarodnak,
Fojtó lángok kavarognak,
Akkor engem hívj áldottnak."

Karakterlap : Erica Fadde
További karakterek : Jorma Magnus Alatalo
Mesélő

Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Erica Fadde Empty Re: Erica Fadde

Témanyitás by Erica Fadde Hétf. Márc. 02, 2009 9:35 pm

Második személyiség:

Név: Sonya Lavensdal
Kor: 23 év
Munka: külső szakértő (rendőrség)
Született: 1986. április 11. (Galway)

Előtörténet:
Írországban született, sokáig itt élt családjával. Mindig szenvedélye volt a különböző biztonsági rendszerek tanulmányozása és tesztelése. Ha családjáról kérdezik, sokat mesél az otthoni, szinte már mindennapos veszekedésekről, alkoholista apjáról és ezt egyre nehezebben viselő anyjáról. Főleg ezek miatt költözött kollégiumba már a gimnáziumi évek alatt is, ebben az időben ismerte meg élete nagy szerelmét, aki azonban autóbalesetben meghalt négy éve. Összetörve, álmairól lemondva érkezett ide három évvel ezelőtt. Lassan kilábalt a depresszióból, és jelenleg a rendőrségnél tesztel biztonsági berendezéseket, egyes ezzel kapcsolatos bűntényeknél tanácsadóként segíti a nyomozást.

Napjai nagy részét Sonyaként éli le, csak éjszakánként vált vissza igazi életére.
Erica Fadde
Erica Fadde
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 213
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Üzenőláda : "Ha a rosszak zavarodnak,
Fojtó lángok kavarognak,
Akkor engem hívj áldottnak."

Karakterlap : Erica Fadde
További karakterek : Jorma Magnus Alatalo
Mesélő

Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Erica Fadde Empty Re: Erica Fadde

Témanyitás by Erica Fadde Kedd Márc. 10, 2009 8:36 pm

Felszerelés:
1 lakás (Martigny :: Külváros :: Lakótelep)
1 Audi TT ( Very Happy )
Erica Fadde Audi
2 karó (az egyik fa, a másik ezüst), az egyiket mindig magánál tartja lábra szíjazva
1 ezüst pengéjű kard
Erica Fadde Shinobi_Runner_Sword_M
2 ezüst pengéjű tőr
Erica Fadde DualBladeSword
2 Glock 18
Erica Fadde 300px-G18_mag_www.kepfeltoltes.hu_
2 db CZ 100
Erica Fadde Cz100
[


A hozzászólást Erica Fadde összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 27, 2009 8:46 pm-kor.
Erica Fadde
Erica Fadde
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 213
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Üzenőláda : "Ha a rosszak zavarodnak,
Fojtó lángok kavarognak,
Akkor engem hívj áldottnak."

Karakterlap : Erica Fadde
További karakterek : Jorma Magnus Alatalo
Mesélő

Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Erica Fadde Empty Re: Erica Fadde

Témanyitás by Erica Fadde Pént. Márc. 27, 2009 3:20 pm

Tulajdonságok:
Nagyjából 165 cm magas, zöld szeme és vörösesbarna haja van, amit általában leengedve hord. Legtöbbször sportosan öltözködik, a feketét preferálja. Regeneráló képességének köszönhetően nincsenek se testi hibái, se látható sérülései.
Agresszív, kemény fejű és makacs, gyorsan felhergelhető, de ugyan olyan gyorsan le is tud nyugodni. Mikor jó kedve van, mosolyog, de sosem kedves. Legtöbbször mogorva és ironikus.
Nem közösségi lény, viszont jól dolgozik csapatban, ha muszáj (persze kisebb-nagyobb megjegyzések, komolytalanabb helyzet esetén lázongás fennáll). Nem tűri, ha valaki parancsolgatni akar neki, vagy egyszerűen többnek hiszi magát nála. Feladatát és céljait azonban sosem téveszti szem elől.
Imádja az olasz konyhát, a kutyákat és az ékszereket, amiket viszont csak különleges alkalmakkor hord óvatosságból (kivéve egy fehérarany karika fülbevalót).

Hátterek:
Anyagi háttér: bűnöző előéletéből szerzett egy tisztességesebb összeget, amit egy svájci számlán gyűjtött évekig. Ebből a pénzből finanszírozta új személyisége létrehozását, itteni lakását és autóját.
Kapcsolatok: Sonya munkahelyének köszönhetően a helyi hatóságokkal állandó kapcsolatban áll, elsőkézből kapja a friss információkat és újdonságokat.
Befolyás: angliai bűnözőtársai révén kapcsolatot alakított ki a helyi fegyverkereskedőkkel, akik mindig készségesen segítenek neki, ha úgy hozza a helyzet. Ezen kívül Sonya-ként jó viszony fűzi a rendőrkapitányhoz.

Házi kedvenc:
Erica Fadde Menyus
Aileen (vadászgörény)
Erica Fadde
Erica Fadde
Virrasztó
Virrasztó

nő Hozzászólások száma : 213
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Üzenőláda : "Ha a rosszak zavarodnak,
Fojtó lángok kavarognak,
Akkor engem hívj áldottnak."

Karakterlap : Erica Fadde
További karakterek : Jorma Magnus Alatalo
Mesélő

Registration date : 2009. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Erica Fadde Empty Re: Erica Fadde

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.