Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Gordon Freemann Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Gordon Freemann Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Gordon Freemann Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Gordon Freemann Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Gordon Freemann Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Gordon Freemann Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Gordon Freemann Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Gordon Freemann Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Gordon Freemann Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Gordon Freemann

Go down

Gordon Freemann Empty Gordon Freemann

Témanyitás by Gordon Freemann Szomb. Feb. 21, 2009 10:47 pm

Név:Gordon Freemann

Nem: Férfi

Karakter életkora: 24

Előtörténet: 24 évvel ezelőtt láttam meg a napvilágot. Ekkor még nem is tudtam, hogy mi vár reám. Nem tudtam, hogy vadász lesz belőlem.
A gyerekkoromról igazán nincs mit mesélni. Szokványos gyerekkort tudhatok magam mögött. Nem volt bennem semmi kirugaszkodó. Ha csak azt nem vesszük annak, hogy mindig is oda voltam a fegyverekért. Mindig is érdekeltek a korunk előtt létező, és korunk alatt kifejlesztett fegyverek. Azok működése. Ezért gyakran szórakoztak is velem. De azért sosem mertek túl messzire menni. Kicsit féltek is tőlem emiatt. Így megvolt tartva a tisztás távolság mind a két oldalról.
Majd jelentkeztem a hadseregbe. Ide sikerült is bejutnom. Mondhatni nagyon örültem neki. Örültem, hogy végre igazi fegyvert tarthatok a kezembe, és hogy használhatom is őket. Persze keretek között, de ez is jóval több, mint amire egy szokványos ember számíthat.
A kiképzésem kemény volt, de azért érzésem szerint megérte végigcsinálni. Szereztem néhány jó cimborát is, és néhány segítőkész bajtársat. Majd ekkor történt meg, hogy kiválasztott lettem. Pontosabban néhány nappal a tényleges szolgálatba állásom után.
Éppen kimenőt kaptunk a laktanyából. Ezt ki is használtuk, majd az egyik krimó felé vettük az irányt. Kicsit ki akartuk magunkat fújni. Ezt meg is tettük. Jó néhány üveget kiürítettünk már, mikor arra jutottunk, hogy ideje lelépni, és valami rendes szórakozóhely felé venni az irányt. Így is tettünk, és hogy ne józanodjunk ki nagyon, le is vágtuk az utat. Egy sikátorba be is vetettük magunkat. Tudtunk, hogy annak másik oldalán egy disco van. Majd már éppen a végére értünk volna, amikor is egy párocskába botlottunk. Ez ön magában nem is meglepő. De ezt követően a fickó eleresztette a lányt, aki a földre hanyatlott. A férfi pillantása ekkor felénk villant. Az egyik lámpa fénye pont az arcára vetült. Így láttuk, hogy a szája csupa vér. A szemfogai furcsán hosszúnak bizonyultak. A döbbenettől a lábunk a földbe gyökerezett. Meg se tudtunk moccanni. Bennem hírtelen egy kis apró hang ütötte fel a fejét. Nem tudom, hogy mi ütött belém, de ez a hangocska egyre hangosabb, és hangosabb lett. Egy idő után, már a bensőm is éget. Ekkor pattant el valami bennem, majd a fickó felé vetettem magam. Le akartam fogni, vagy bármit, hogy leállítsam. Ő mozdulataimra csupán gúnyos mosolyt villantott, majd egyik kezével meglegyintett. Én a falnak csapódtam. Ezt követően a sötétség magához ölelt. Azt hittem, hogy ennyi. Kész, és vége.
De nem ez történt. Pár perc múlva magamhoz tértem, majd kókadt fejjel arra néztem, ahol a társaimat sejtettem. De ők már sehol nem voltak. Legalábbis már nem éltek. Mind a ketten meghaltak. Éppen ekkor végzett a második társammal. Ekkor ismét felém fordult a tekintete. Lassan megcsóválta a fejét, majd felállt. Én is felálltam, majd a disco felé kezdtem támolyogni. Éreztem, hogy mindvégig követ, de szerencsére sikerült elérnem a tömegbe. Majd visszapillantottam, de mintha a köddé vált volna. Nem láttam már sehol.
A dolgot nem tudtam mire vélni. Azonban a kis hangocska még mindig ott szólongatott legbelül. Egy ideig sikerült róla tudomást sem vennem, de ez nem működött sokáig. Amikor már úgy véltem, hogy végleg megőrültem, ismét feltárult előttem a másik oldal.
Ekkor csak egy szétmarcangolt tetemet leltem. Kutya támadásnak tűnt, de legbelül nagyon is tudtam, hogy jóval több annál. Ismét az éjszaka ragadozói portyáztak. Ekkor született meg bennem az elhatározás, hogy tovább lépek. Bosszút állok ezeken a dögökön. Kicsinálok annyit, amennyit tudok. Ezt követően kiléptem a seregtől, majd megjátszottam saját halálomat. Amire azért volt szükség, mivel néhány fegyvert is magammal hoztam.
Sikerült felvennem a kapcsolatot néhány alvilági figurával, akik megfelelő összegért új embert csináltak belőlem. Persze nem kérdeztek semmit sem. A neveim az adatbázisokban is benne van, bár az eredetire már nem volt szükségem, azért némely részét megtartottam. Ezt követően a Gordon Freemann nevű személy szinte megszűnt létezni. Ennek dacára elevenebbvagyok, mint valaha.

Faj: Vadász

Természet, Viselkedés: Kiegyensúlyozott a viselkedése az átlag emberek között. Nem igazán tűnik ki közülük, és ez éppen megfelel neki. Jó neki, hogy beleolvad a tömegbe. Így senkinek nem tűnik fel. De a viselkedése megváltozik, ha egy szörnyeteggel kerül szembe. Egyből vadászni kezd rá, nehogy bárkiben is kárt tehessen. Jobban szereti, ha a távolságból teríti le őket.

Kinézet: 180 cm magas, és 80 kg. Barna rövidre nyírt haja van. A szemei is barnák. Átlagos öltözékben szokott megjelenni.

Tulajdonságok:
ERŐ: 6
ÜGYESSÉG: 9
GYORSASÁG: 8
MODOR: 5
INTELLIGENCIA: 5
MEGJELENÉS: 4
ÉSZLELÉS: 7
ÁLLÓKÉPESSÉG: 5
LÉLEKJELENLÉT/AKARATERŐ: 6
SZERENCSE: 5

Előnyök / Hátrányok:
-Különc (-2 pont)
-Beszédhiba (-1 pont)
-Rémálmok (-1 pont)
-Láthatatlanság (+4 pont)
-Hűvös logika (+1 pont
-Folyamatos készenlét (+2 pont)
(+3 sze pont a hátrányokhoz)

Hátterek:
Anyagi háttér: 1
Fegyvergyűjtemény: 4
Rejtőzés: 1
Befolyás: 2
Kapcsolat: 2
Kettős személyiség: 3

Képességek (Opcionális):
-vezetés (3)
-figyelem (4)
-kézitusa (3)
-lőfegyverek (4)
-Akrobatika (3)
-Álcázás (4)
-Kitérés (4)
-Számítógép (3)
-Hackelés (3)
-Nyelvismeret (2) (Angol, Orosz)
-Túlélés (2)
-Helyismeret (3)
-Humán tudományok (1)
-Természet tudományok (1)
-Éberség (3)

Szabadon Elkölthető pontok: --

Hitelvek (Krédók):
VÉDELMEZÉS
1. Védőburok
2. Megújulás
3. Stigma
4. Bajnok

ÍTÉLKEZÉS
1. Felismerés
2. Béklyó
3. Energiablokád
4. Fürkészés

LÁTÁS
1. Előrelátás
2. Achilles pont látása
3. Visszapillantás
4. Regeneráció

Felszerelés:
1 lakás

Gordon Freemann Fordmustangfastbackwith.th
1 Ford Mustang

Gordon Freemann Barrett1b.th
1 Barrett mesterlövészpuska+távcső+infratávcső

Gordon Freemann M24sniperrifleimg9795dj
1 M24-es mesterlövészpuska

Gordon Freemann 10025463
Gordon Freemann W640
1 M4-es carabiner

Gordon Freemann Hkusp45.th
2 USP pisztoly


A hozzászólást Gordon Freemann összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 01, 2009 8:59 pm-kor.
Gordon Freemann
Gordon Freemann
Virrasztó
Virrasztó

Férfi Hozzászólások száma : 83
Age : 36
Karakterlap : Gordon Freemann
Registration date : 2009. Feb. 21.

Vissza az elejére Go down

Gordon Freemann Empty Re: Gordon Freemann

Témanyitás by Gordon Freemann Szer. Feb. 25, 2009 11:31 pm

Első álháttere:
Neve: Jason Webb

Foglalkozása: Egyetemi hallgató

Kora: 21 éves

Születési helye, és ideje: 1987. November 22., Manchester

Állampolgársága: Brit, Svájci

Rövid háttér:
A szülést követően anyja elhalálozott a nem várt szövődmények miatt. Apja James Webb ezt követően beperelte a korházat orvosi műhibára hivatkozva. A pert meg is nyerte, és a korház kártérítésképpen 5 millió fontot fizetett.
Apja egy helyi bankban dolgozott, mint helyi képviselő. Jól keresett ebben a munkakörben. Főnökei meg voltak vele elégedve.
Mivel apja a legtöbb idejét a munkahelyen végezte, így egy bébiszitter felügyeletére lett bízva. Ezt követően a helyi elemibe lett beíratva. Itt szinte kitűnő eredménnyel végzett. A nyelvtan, és az irodalom területén csupán közepes érdemjegyet kapott. Az elemi elvégzése után apját Svájcba küldték, hogy folytassa munkáját, a bank központjában. Így hát ezentúl itt élnek. Ezt követően be is iratkozik az itteni középiskolába, amit kicsit elhanyagol, így csupán a közepes érdemjegyeket szerzi meg. Megkapja az állampolgárságot.
Ezt követően az apja üzleti útra indul, ahonnan nem tér haza. Kiléte májig ismeretlen, de nagy valószínűséggel meghalt az út során.
A bank kártérítést fizet az árván maradt gyereknek. Aki ezt követően felvételizik a Trienti Egyetemre. Felvételét elfogadják. Ezt követően a városban vesz magának egy lakást, majd beköltözik, és elkezdi a tanulmányait. Ezt még nem fejezte be.
Gordon Freemann
Gordon Freemann
Virrasztó
Virrasztó

Férfi Hozzászólások száma : 83
Age : 36
Karakterlap : Gordon Freemann
Registration date : 2009. Feb. 21.

Vissza az elejére Go down

Gordon Freemann Empty Re: Gordon Freemann

Témanyitás by Gordon Freemann Hétf. Márc. 02, 2009 3:10 am

Második álháttere:

Neve: Schmidt Evans

Kora: 24

Született: 1984. Február 29., Ismeretlen

Foglalkozása: n/a

Rövid háttere:
Születési helye, és szüleinek kiléte ismeretlen. Egy helyi árvaház küszöbén találták meg. A kisgyermeket be is fogadták, majd elkezdték a nevelést. Nem volt igazán jó gyereknek mondható. Habár sosem volt erős termete, mindig megtalálta a számítását, és így tudta az akaratát érvényesíteni.
Ezt követően elemi került. A sportok terén kiváló eredményei voltak. De a többi tárgyban sosem jeleskedett. A 6. osztályt csak másodjára sikerült elvégezni. Ezt követően felvételt nyert egy középoktatási intézménybe. A testnevelésben itt is jó eredményeket ért el, főleg a küzdősportok területén jeleskedett. A többi órára nem is igazán járt. Kivétel ez alól a számítástechnika. Ezen a területen nagy tehetséget mutat. De valamiképpen sikerült leérettségiznie.
Ezt követően nem vállalt törvényes munkát. Először csak piti rendszerek feltörésével kereste meg a pénzét. Ezt követően ismeretlen forrásból pénzt szerez. Ebből lakást(címe ismeretlen), majd egy modern számítógépes termet állít fel saját maga számára. Innen vállal munkát.
Gordon Freemann
Gordon Freemann
Virrasztó
Virrasztó

Férfi Hozzászólások száma : 83
Age : 36
Karakterlap : Gordon Freemann
Registration date : 2009. Feb. 21.

Vissza az elejére Go down

Gordon Freemann Empty Re: Gordon Freemann

Témanyitás by Gordon Freemann Szer. Ápr. 01, 2009 6:13 pm

Kapcsolatai:

2. szintü kapcsolattal rendelkezik:

Rendelkezik 2 kapcsolattal

1 kapcsolata: egy orosz maffia tag. Tőle tud információkat szerezni. Ez pontosabban csak az alvilágban lejátszódó történésekkel kapcsolatos. Mint például friss csempészáruk, kik a megvesztegethető rendőrök, vagy épp biztonsági őrök. Meg tudja, hogy bizonyos ügyekben kihez kell fordulnia.

2 kapcsolata: ez egy piti seftes, aki be tudja neki szerezni a kisebb tételű dolgokat. Töltények, elterjedtebb fegyverek ügyében tud segédkezni.
Gordon Freemann
Gordon Freemann
Virrasztó
Virrasztó

Férfi Hozzászólások száma : 83
Age : 36
Karakterlap : Gordon Freemann
Registration date : 2009. Feb. 21.

Vissza az elejére Go down

Gordon Freemann Empty Re: Gordon Freemann

Témanyitás by Gordon Freemann Szer. Ápr. 01, 2009 6:32 pm

Befolyás:

2. szintű befolyása van.

Schmidt Evans, mint Kopó álnéven elhíresült hacker ismert.
A hackeres közösségben valahol középtájon foglal helyet.
Túl sok betörést még nem hajtott végre.

Az egyetem városban van néhány jó ismerőse, így ők tőle is tud információkat szerezni
Néhányuk csempészárut is tud szerezni.
Persze ez inkább alkoholra, meg drogokra koncentrálódik, de ezeket nem veszi igénybe.
Gordon Freemann
Gordon Freemann
Virrasztó
Virrasztó

Férfi Hozzászólások száma : 83
Age : 36
Karakterlap : Gordon Freemann
Registration date : 2009. Feb. 21.

Vissza az elejére Go down

Gordon Freemann Empty Re: Gordon Freemann

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.